Νέα

Ρωσίδα ιερόδουλος μιλάει αποκλειστικά στο bourdela.com!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nandia4u
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
www.bourdela.com/content/view/689/7/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]


ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΜΕ!!!!
ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ: ΠΟΤΟ, DRUGS ΚΑΙ ΒΡΩΜΑ!!!!!!!! ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΣΟΥΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ...ΑΜΑ ΒΡΩΜΑΕΙ...ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΙΑ...ΣΩΣΤΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ...ΜΠΡΑΒΟ!!!!!
 
OP
OP
nandia4u

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
το γραφω παλι με μικρα!!

Ολες τελικα τα ιδια τραβαμε!!!
τα χειροτερα για μια επαγγελματια του χωρου: ποτο, drugs και (ελεος!) η βρωμια!!!! δε πα να'χει λεφτα με τη σεσουλα ο πελατης...αμα βρωμαει..(και να θελει και παθητικο....ορε γλεντια!!!)....αστο παιδαρε...

μπραβο στην κοπελια παντως για τον επαγγελματισμο της και την ευθυτητα της!!!! μπραβο!


xxx
n
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα,γιά αυτό πάντα προσέχουμε τήs επιλογέσμαs?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
www.bourdela.com/content/view/689/7/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

ποιες ολες δηλάδη?? εσυ τι σχεση εχεις? η κοπελλα δεν ειναι τρανσεξουαλ....ειναι original γυναικα! εντελως διαφορετικη κατασταση!!!


ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΜΕ!!!!
ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ: ΠΟΤΟ, DRUGS ΚΑΙ ΒΡΩΜΑ!!!!!!!! ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΣΟΥΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ...ΑΜΑ ΒΡΩΜΑΕΙ...ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΙΑ...ΣΩΣΤΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ...ΜΠΡΑΒΟ!!!!!
το γραφω παλι με μικρα!!

Ολες τελικα τα ιδια τραβαμε!!!
τα χειροτερα για μια επαγγελματια του χωρου: ποτο, drugs και (ελεος!) η βρωμια!!!! δε πα να'χει λεφτα με τη σεσουλα ο πελατης...αμα βρωμαει..(και να θελει και παθητικο....ορε γλεντια!!!)....αστο παιδαρε...

μπραβο στην κοπελια παντως για τον επαγγελματισμο της και την ευθυτητα της!!!! μπραβο!


xxx
n
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Σπούδαζα Μαθηματικά στη Ρωσία... δεν έχω πάρει το πτυχίο μου ακόμα βέβαια – χρωστάω μαθήματα 2 χρόνων.


Κυρια Γιαννακου ακους; Οι αιωνιοι στην Ελλαδα σε μαραναν!!
Αυτο μου εμεινε εμενα απο ολη τη συνεντευξη  ;)
 

kalwstapaidia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μπράβο στην κοπέλα για την ευθύτητα της!Αν και νομίζω πως άμα μάθαινε πως η κόρη της έκανε την συγκεκριμένη δουλειά,δεν θα αντιδρούσε τόσο ψύχραιμα!!!
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Συγχαρητήτια στο site για τη συνέντευξη! Τι να πρωτοσχολιάσει κανείς! Απλά θα πω ένα εύγε γι' αυτό:

- Με πρωτάρηδες πως συμπεριφέρεσαι;
- Δεν πάω. Αν το πει στην υπηρεσία στο σαλόνι, του λέμε «συγγνώμη δεν πάει η κοπέλα».
- Γιατί αυτό;
- Επειδή πάει πρώτη φορά με γυναίκα, του λέω καλύτερα να φωνάξει μια κοπέλα στο σπίτι του, να πιείτε το κρασάκι σας, να είστε πιο άνετοι, πιο χαλαροί. Εδώ κόσμος μπαίνει, κόσμος βγαίνει, φασαρία γίνεται και ίσως κομπλάρει και δεν μπορέσει να κάνει τίποτα. Έτσι το σκέφτομαι. Να του μείνει σωστή η εμπειρία.
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδια που δουλευει η κοπελα?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Σπούδαζα Μαθηματικά στη Ρωσία... δεν έχω πάρει το πτυχίο μου ακόμα βέβαια – χρωστάω μαθήματα 2 χρόνων.


Κυρια Γιαννακου ακους; Οι αιωνιοι στην Ελλαδα σε μαραναν!!
Αυτο μου εμεινε εμενα απο ολη τη συνεντευξη  ;)

:2funny: :2funny: :2funny:

κ μενα μ αρεσε.. ηταν ειλικρινης..

νομιζω δεν λεει που δουλευει γιατι θελει να κρατηθει μυστικη η ταυτοτητα της... :P
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
- Οι Έλληνες είναι πολύ καλά παιδιά, αλλά λίγο χαζά με το μουνάκι!

Όχι καλέ! Πώς σου ήρθε αυτό? Μουνόδουλοι οι Έλληνες? Δεν έχω διαπιστώσει κάτι τέτοιο. Αντιθέτως  , πιστεύω ΄δείχνουν χαρακτήρα!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σειρά έχει τώρα η απόλυτη !!! Και φυσικά, δε μιλάω για την Βίσση , αλλά για την Ντάρια!!!
Και τη Σόνια πρέπει να την προσεγγίσουμε! Αλήθεια , ξέρει για το σάιτ η (χυ)Σόνια?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Σειρά έχει τώρα η απόλυτη !!! Και φυσικά, δε μιλάω για την Βίσση , αλλά για την Ντάρια!!!
Και τη Σόνια πρέπει να την προσεγγίσουμε! Αλήθεια , ξέρει για το σάιτ η (χυ)Σόνια?
Ρε συ germaon εχεις φαει κολημα με τη Νταρια...
Τι σας εχει κανει σε ολους αυτη...
Δεν εχω παει ποτε μ'αυτη,αλλα θα παω να την εξετασω...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ρε συ germaon εχεις φαει κολημα με τη Νταρια...
Τι σας εχει κανει σε ολους αυτη...
Δεν εχω παει ποτε μ'αυτη,αλλα θα παω να την εξετασω...
Έ-χω φά-ει κόλλημα κόλλημα κόλλημα μεγάλο
κόλλημα κόλλημα κόλλημα τρελό!

Απλά ξέρει να κερδίζει τους πελάτες!  Δεν μετράει μόνο το καλό πρόγραμμα! Είναι κι άλλα!
Τι σας εχει κανει σε ολους αυτη...
Τσιμπούκια, 69, όλες τις στάσεις, τέλειωμα πάνω της κλπ.  :2funny: Μια φορά τα κράταγα πολλές μέρες και όταν ήρθε η ώρα ,άρχισα να πυροβολώ με τέτοιο τρόπο που θα με ζήλευε και ο Πίτερ Νορθ! Μας πήρε το ποτάμι, μας πήρε ο ποταμός!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
"- Έχεις ερωτευτεί ποτέ πελάτη;
- Όχι. Είμαι 100% επαγγελματίας. "
και αυτο...
"- Τακτικούς πελάτες έχεις;
- Έχω, ναι. Να σου πω την αλήθεια κουράζομαι μ’ αυτούς. Νομίζουν ότι επειδή θα περάσουν με μένα 10-20 φορές ότι είμαι η κοπέλα τους... έχουν και καψούρα πολλές φορές. Είναι πολύ κουραστικό. Για παράδειγμα μια φορά έλειπα στη Ρωσία για μια βδομάδα και όταν γύρισα εδώ στη δουλειά ο άλλος μου λέει «έχω έρθει 3-4 φορές στο μαγαζί και δεν ήσουνα εσύ και έφευγα». Και όχι μόνο αυτό, αλλά δεν είχε κάνει και τίποτα για μια βδομάδα όσο έλειπα. Και έλεγε αλήθεια, το κατάλαβα όταν έχυσε. Φάνηκε."

Συμπερασμα εσυ εχεις φαει κολλημα αλλα θα εισαι παντα πελατης...
Νταρια:Πελααατεεες μου!!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Το ξέρω ότι είμαι πελάτης! Είπα εγώ το αντίθετο? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Το "κόλλημα" που είπα το εξέλαβες ότι την θεωρώ κοπέλα μου? Όχι δα!!!  :idiot:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
μα λογικο δεν ειναι να σας/τους βλεπουν ως πελατες μπιλ?
την δουλεια τους κανουν οι κοπελες αυτες.
επειδη διαβαζω σε διαφορα τοπικ το πως σας βλεπουν κ αν μπορουν να ερωτευθουν κ ν ανοιξουν τη καρδια τους κ κατι αλλα... παραλογο δεν ειναι να σκεφτεστε ετσι? φανταζομαι μονο μια παρα πολυ μικρη μειοψηφια θα το εκανε αυτο...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
μα λογικο δεν ειναι να σας/τους βλεπουν ως πελατες μπιλ?
την δουλεια τους κανουν οι κοπελες αυτες.
επειδη διαβαζω σε διαφορα τοπικ το πως σας βλεπουν κ αν μπορουν να ερωτευθουν κ ν ανοιξουν τη καρδια τους κ κατι αλλα... παραλογο δεν ειναι να σκεφτεστε ετσι? φανταζομαι μονο μια παρα πολυ μικρη μειοψηφια θα το εκανε αυτο...
Έτσι. Και όταν λέω έχω φάει κόλλημα με αυτήν , το κάνω γιατί ξέρω ότι το 50άρι θα πιάσει τόπο. Π.χ. τις προάλλες πέτυχα την  Εύα! Ωραία! Αλλά αν είναι έπιπλο SATO στο δωμάτιο? Έτσι τα πετάμε τα 50άρια? Ενώ η Ντάρια εγγύηση!  Το απόλυτο GFE!!! Και έχω 1,5 μήνα να την δω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom