Νέα

Ρία Τσίγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 985
  • Εμφανίσεις 219K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.494
Like
21.862
Πόντοι
5.006
Ήταν και μια άλλη (τότε δεν ήμουν μέλος αλλά το θυμάμαι καλα γιατί διάβαζα το φόρουμ.Εχει δικό της νήμα στο φόρουμ στις Ελληνίδες διάσημες .Ειχε τσακωθεί τότε με κάποια μέλη . ) και μάλιστα τώρα κάνει βίζιτες .
η φωτογραφος τυπε?
τωρα εγινε βυτιο και κανει μεταφορες σκατα στον ασπροπυργο...
:confused: :confused: :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Όχι δεν την ξέρω αυτή που λες ραοπαο δες πμ (είχε τσακωθεί με μέλη τότε του φόρουμ ).
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Αυτή που λέω εγώ ήταν μοντέλο όπως η τσιγά και την είχα δει και στην τηλεόραση .
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.182
Like
34.522
Πόντοι
9.931
Εχω ρωτήσει αν κανει βιζιτες η Ρια εναν γνωστο μου:gay:που κανει μανικιούρ πεντικιούρ και βαζει βλεφαρίδες σε επώνυμες της showbiz αλλα και σε βίζιτες, η απάντηση του ηταν οτι ακομα και στο συνεργείο αυτοκινήτων πληρώνει με τσιμπούκια:2funny: Δεν μπορεσα να ρωτήσω λεπτομέρειες γιατι είμασταν μεγάλη παρέα με γυναίκες και θα με κοίταζαν με μισο ματι.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Καλά είστε σοβαροι ρωτάτε αν βίζιταρεί ???? ριξτε μια μάτια στο insta της και αναρωτηθητε δεν την έχει δει ποτέ κανένας να δουλεύει αλλά και αν δούλευε τι δουλειά θα πρέπει να κάνει για να είναι 2 μήνες κάθε καλοκαίρι στην Μύκονο μετά ντουμπαι λιβάνο και Μονακό σε 5αστερα ??? Μιλάμε για άλλου τύπου λεφτά και νούμερα τετραψήφια που το πρώτο ψηφίο δεν είναι ο άσσος
Καλα ρε κοπροσκυλα,μην δειτε ανθρωπο να κανει προκοπη,αμεσως να το βγαλετε βιζιτα. Σα δε ντρεπεστε!!!
:woldman::woldman::woldman:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.315
Like
16.768
Πόντοι
3.556

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.284
Πόντοι
5.646
Εχω ρωτήσει αν κανει βιζιτες η Ρια εναν γνωστο μου:gay:που κανει μανικιούρ πεντικιούρ και βαζει βλεφαρίδες σε επώνυμες της showbiz αλλα και σε βίζιτες, η απάντηση του ηταν οτι ακομα και στο συνεργείο αυτοκινήτων πληρώνει με τσιμπούκια:2funny: Δεν μπορεσα να ρωτήσω λεπτομέρειες γιατι είμασταν μεγάλη παρέα με γυναίκες και θα με κοίταζαν με μισο ματι.
Καταλαβα...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.284
Πόντοι
28.900
Εχω ρωτήσει αν κανει βιζιτες η Ρια εναν γνωστο μου:gay:που κανει μανικιούρ πεντικιούρ και βαζει βλεφαρίδες σε επώνυμες της showbiz αλλα και σε βίζιτες, η απάντηση του ηταν οτι ακομα και στο συνεργείο αυτοκινήτων πληρώνει με τσιμπούκια:2funny: Δεν μπορεσα να ρωτήσω λεπτομέρειες γιατι είμασταν μεγάλη παρέα με γυναίκες και θα με κοίταζαν με μισο ματι.
Και γιατί δεν τον ρωτάς τώρα;;;
Παρτον ένα τηλέφωνο και αν μπορεί να μιλήσει να σου δώσει τις απαντήσεις που χρειαζόμαστε έτσι ώστε να κάνουμε κονε!!!
 

Dangerous man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
298
Πόντοι
280
Και γιατί δεν τον ρωτάς τώρα;;;
Παρτον ένα τηλέφωνο και αν μπορεί να μιλήσει να σου δώσει τις απαντήσεις που χρειαζόμαστε έτσι ώστε να κάνουμε κονε!!!
Με τη διαφορά ότι θα πρέπει να ζητάει πολλά...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.182
Like
34.522
Πόντοι
9.931
Και γιατί δεν τον ρωτάς τώρα;;;
Παρτον ένα τηλέφωνο και αν μπορεί να μιλήσει να σου δώσει τις απαντήσεις που χρειαζόμαστε έτσι ώστε να κάνουμε κονε!!!
Λογικα θα τον συναντήσω καποια στιγμη μεσα στο καλοκαιρι και θα τον ρωτήσω αλλα απο τι φαίνεται η τυπισσα είναι για μεγάλα πορτοφόλια.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.284
Πόντοι
28.900
Με τη διαφορά ότι θα πρέπει να ζητάει πολλά...
Ήρθε η ανάκαμψη φίλε,άρα μπορούμε να ανταποκριθουμε!!!
Επίσης λεφτά υπάρχουν!!!
Μεγάλες δηλώσεις πολιτικών!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λογικα θα τον συναντήσω καποια στιγμη μεσα στο καλοκαιρι και θα τον ρωτήσω αλλα απο τι φαίνεται η τυπισσα είναι για μεγάλα πορτοφόλια.
Οι καυλες πληρώνονται φίλε...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.284
Πόντοι
28.900
Λογικα θα τον συναντήσω καποια στιγμη μεσα στο καλοκαιρι και θα τον ρωτήσω αλλα απο τι φαίνεται η τυπισσα είναι για μεγάλα πορτοφόλια.
Μάθε εσύ το κονε και γραψτο στο φόρουμ και μην σε νοιάζει.
Όλο και κάποιος θα βρεθεί με χοντρό πορτοφόλι!!!
 

Dangerous man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
298
Πόντοι
280
Ήρθε η ανάκαμψη φίλε,άρα μπορούμε να ανταποκριθουμε!!!
Επίσης λεφτά υπάρχουν!!!
Μεγάλες δηλώσεις πολιτικών!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οι καυλες πληρώνονται φίλε...
Για ανάκαμψη ε;Κατάλαβα...Σοβρακο δεν θα μας μείνει...
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.095
Like
6.298
Πόντοι
1.056
Λογικα θα τον συναντήσω καποια στιγμη μεσα στο καλοκαιρι και θα τον ρωτήσω αλλα απο τι φαίνεται η τυπισσα είναι για μεγάλα πορτοφόλια.
ΓΙΑΑΑΑ πολυ μεγαλη ομως , παντως οποιος τα διαθετει ας παει :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom