Νέα

Ρία Τσίγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 985
  • Εμφανίσεις 219K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
PckH7HNh.jpg

Για χύσιμο στη μάπα και να τρέχει το σπέρμα στις βυζάρες της
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
εχει γινει και αυτη λιγο φοραδιτσα τωρα τελευταια..  :vomit:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Πριν κάτι χρόνια,,,  την περίοδο που έλεγε την μόδα στην Ελένη,,,  ήταν καλά  :fuck1: :knockinb:  ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μόνιμα διακοπές κάνει αυτή :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
 

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
Ειμαστε φιλοι στο φεις,και πριν λιγες μερες τις εστειλα σε προσωπικο μυνημα,γραφοντας την,οτι εχει φοβερη κωλαρα και οτι θελω να παραμερισω το στριγκακι της και να το γλυψω με μανια,και μου απαντησε <<Πιστευεις οτι μ΄ενδιαφερει η μαλακια του καθενος οταν δεν σεβεται και μιλαει ετσι>>.Αλλα δεν με διαγραψε,με συμπαθησε φενεται  :grin:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.708
Πόντοι
6.515
Ειμαστε φιλοι στο φεις,και πριν λιγες μερες τις εστειλα σε προσωπικο μυνημα,γραφοντας την,οτι εχει φοβερη κωλαρα και οτι θελω να παραμερισω το στριγκακι της και να το γλυψω με μανια,και μου απαντησε <<Πιστευεις οτι μ΄ενδιαφερει η μαλακια του καθενος οταν δεν σεβεται και μιλαει ετσι>>.Αλλα δεν με διαγραψε,με συμπαθησε φενεται  :grin:

ελπιδοφορα η αντιδραση της τυπε  :orchestra:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.481
Πόντοι
9.931
Ειμαστε φιλοι στο φεις,και πριν λιγες μερες τις εστειλα σε προσωπικο μυνημα,γραφοντας την,οτι εχει φοβερη κωλαρα και οτι θελω να παραμερισω το στριγκακι της και να το γλυψω με μανια,και μου απαντησε <<Πιστευεις οτι μ΄ενδιαφερει η μαλακια του καθενος οταν δεν σεβεται και μιλαει ετσι>>.Αλλα δεν με διαγραψε,με συμπαθησε φενεται  :grin:

Καλα πως κάνει έτσι, φαντάσου να της έλεγες ότι θα την γαμούσες κιόλας μετά το γλύψιμο :grin: :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Μια χαρά κοριτσάκι ήτανε ώσπου άρχισε να χαλάει το πρόσωπό της με πλαστικές. Σαν τη Ζέτα Τραβελοπούλου θα γίνει εντάξει.
 

Συνημμένα

  • na-edo-more-allaksa-ligo-to-prosopo-mou.jpg
    na-edo-more-allaksa-ligo-to-prosopo-mou.jpg
    99,1 KB · Εμφανίσεις: 47

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Ειμαστε φιλοι στο φεις,και πριν λιγες μερες τις εστειλα σε προσωπικο μυνημα,γραφοντας την,οτι εχει φοβερη κωλαρα και οτι θελω να παραμερισω το στριγκακι της και να το γλυψω με μανια,και μου απαντησε <<Πιστευεις οτι μ΄ενδιαφερει η μαλακια του καθενος οταν δεν σεβεται και μιλαει ετσι>>.Αλλα δεν με διαγραψε,με συμπαθησε φενεται  :grin:

για ρωτησε την η αδελφη της η Μαρια τι κανει?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Ειμαστε φιλοι στο φεις,και πριν λιγες μερες τις εστειλα σε προσωπικο μυνημα,γραφοντας την,οτι εχει φοβερη κωλαρα και οτι θελω να παραμερισω το στριγκακι της και να το γλυψω με μανια,και μου απαντησε <<Πιστευεις οτι μ΄ενδιαφερει η μαλακια του καθενος οταν δεν σεβεται και μιλαει ετσι>>.Αλλα δεν με διαγραψε,με συμπαθησε φενεται  :grin:

Τυπε εγω της ειχα στειλει ''καυλα μου θελω οσο τιποτα να κανουμε 69 εσυ απο πανω να μου ρουφας τον τεραστιο πουτσο μου και εγω να σου βαζω δαχτυλακια θαυμαζοντας τα απιστευτα κωλομέρια σου, γλωσσίτσα δεν θα βαλω γιατι συχαίνομαι.''

Με διέγραψε   :S :S :S
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τυπε εγω της ειχα στειλει ''καυλα μου θελω οσο τιποτα να κανουμε 69 εσυ απο πανω να μου ρουφας τον τεραστιο πουτσο μου και εγω να σου βαζω δαχτυλακια θαυμαζοντας τα απιστευτα κωλομέρια σου, γλωσσίτσα δεν θα βαλω γιατι συχαίνομαι.''

Με διέγραψε   :S :S :S
ξέρεις γιατί σε διέγραψε, έτσι? επειδή έγραψες ''γλωσσίτσα δεν θα βαλω γιατι συχαίνομαι.''  :S

Το θεώρησε ασέβεια μπροστά στις ώρες που έχει περάσει για να ''γυαλίσει'' την σούφρα της  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom