Νέα

Ψαχνω για φουσκωτό, πουλάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα heland13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Nautica LED 5.90, αλλά χωρίς μηχανές, τις μηχανές (μία Suzuki και μια Mercury βοηθητική, μάλλον δεν θα της δώσω). Το σκάφος είναι στη Ζάκυνθο αλλά βασικά ψάχνω ανταλλαγή με [size=10pt]πολυαστερικό[/size] σκάφος 5.5 μ έως 6.5 μ open ή καμπινάτο.

Ποσα .... Αστερια θες να εχει το καινουριο σου σκαφος? :2funny: :2funny:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
ελα ρε καπιταλα αριστερε....μου αρεσει που το παιζεις σε αλλα θεμα ,το παιδι του λαου.....τελικα ενας ενας ξεμπροστιαζεστε κηφηναρια του σφυροδρεπανου !!! μου θυμησες την Κανελλη με την αλλοδαπη υπηρετρια στην υπογα και εκανε διαλεξη στα καναλια για τα δικαιωματα των λαθρομεταναστων......πες οτι εισαι απο το ιδιο σοι για να σε καταλαβουμε !!!

Το καπιτάλας, το αριστερός, το σφυροδρέπανο και το παιδί του λαού πως τα συμπέρανες ρε γάτε;   :headbang: :headbang:

Άλλοι τα δίνουν σε city tours, άλλοι σε iPhone ή σε ζάντες και εξατμίσεις, άλλοι σε διαρκείας για την ομάδα τους, άλλοι στα μπουζούκια, ας τα δίνει ο καθένας όπου θέλει. Εγώ ούτε iPhone έχω, ούτε ακριβό αυτοκίνητο έχω, ούτε σε μπουζούκια πάω, ούτε πιστωτικές και διακοποδάνεια και μαλακίες. Δες για τί πράγμα μιλάμε, δες τις τιμές, υπολόγισε ότι εγώ δουλεύω 15 χρόνια κι ο αδερφός μου 19 χρόνια χωρίς να πουλάμε μούρη και ξανασχολίασε. Το σκάφος για το οποίο μιλάμε είναι φθηνότερο απ' το φθηνότερο, καινούργιο αυτοκίνητο που κυκλοφορεί.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Πως έτσι τύπε, τα φουσκωτά ειναι πιο μαγκιώρικα.

Έχει φαγωθεί ο αδερφός μου να το αλλάξουμε τύπε, του έχει καρφωθεί σαν σφαίρα στο κεφάλι. Για μένα μια χαρά είναι αφού η χρήση που του κάνουμε είναι ένας μήνας τον χρόνο (από περίπου 15 ημέρες ο καθένας).
 

xxx.gataki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
99
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
10
Σου εχω στειλει πμ για το φουσκωτο που πουλαω
 

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
181
Like
11
Πόντοι
1
φιλε μου εγω πουλαω αυτo φοβερo μοντελo
 

Συνημμένα

  • trelogatos_gr.jpg
    trelogatos_gr.jpg
    23,4 KB · Εμφανίσεις: 57

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ακούω προσφορές.....
 

Συνημμένα

  • Show2.jpg
    Show2.jpg
    365,8 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Show4.jpg
    Show4.jpg
    373,9 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom