Νέα

Πρόβλημα σε Facebook, Instagram, Whatsapp

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936
Χωρίς δυνατότητα πρόσβασης στο Facebook και στις περισσότερες υπηρεσίες ιδιοκτησίας του όπως το Instagram, έχουν μείνει εδώ και λίγη ώρα οι έλληνες χρήστες.
Τα τελευταία λεπτά, η πρόσβαση στο Facebook, το Instagram, το Messenger και το Whatsapp δεν είναι δυνατή για το σύνολο των ελλήνων χρηστών, σε ένα πρόβλημα που όπως φαίνεται αφορά εκατομμύρια χρήστες παγκοσμίως. Με βάση και το μήνυμα λάθους που εμφανίζεται στους χρήστες, το πρόβλημα εντοπίζεται στους DNS servers, με παρόμοιο πρόβλημα να έχει παρουσιαστεί στο πρόσφατο παρελθόν και στο Slack, τη δημοφιλή εφαρμογή ενδοεταιρικής επικοιωνίας.

Την τελευταία ώρα χωρίς Facebook αισθάνομαι πιο ασφαλής, απελευθερωμένος και ανεξάρτητος, περνάω καλύτερα στην πραγματική ζωή και δεν μου λείπει καθόλου! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσό καλύτερο ειναι αυτό το 60λεπτό μου! Τέρμα τα τσεκιν και τα ποσταρισματα! Ειμαι καλά. Πιστεύω θα βρω και σχέση πλεον. Μακάρι να σας συμβαίνει το ίδιο, ένας ρουφιάνος ειναι το φασεμπουκ και τίποτα παραπάνω. Επόμενος στόχος για πλήρη ανωνυμία και ασφάλεια: να μεταβώ σε λίνουξ και να απεξαρτοποιηθώ πλήρως απο την Micro$oft !

Post sponsored by tsigaro.

Θάνατος στους επισκέπτες.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Είτε έπεσε είτε δεν έπεσε γκόμενα δεν βρίσκεις τύπε. Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω. Πήραν φωτιά τα τσοντοσάιτ.
Θα φτιάξω γραμμή απεξάρτησης από το FB όπως αυτή για τον τζόγο.
Δωρεάν για γυναίκες. Οι άντρες χρέωση 090
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Δεν είναι μόνο για Ελλάδα.
Ισχύει για πολλές χώρες.
 

Frank DeSimone

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
379
Like
965
Πόντοι
81
Πανε αυτα, να ζησουμε να τα χαιρομαστε (δοκιμες ηλεκτρονικου πολεμου ενθεν κακειθεν γινονται-οταν γινει το "μπραφ" ξεχαστε σοσιαλ) Γενικα ξεχαστε το ιντερνετ εαν γινει παγκοσμιο σκηνικο. και τα τηλεφωνα τα κινητα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Χωρίς δυνατότητα πρόσβασης στο Facebook και στις περισσότερες υπηρεσίες ιδιοκτησίας του όπως το Instagram, έχουν μείνει εδώ και λίγη ώρα οι έλληνες χρήστες.
Τα τελευταία λεπτά, η πρόσβαση στο Facebook, το Instagram, το Messenger και το Whatsapp δεν είναι δυνατή για το σύνολο των ελλήνων χρηστών, σε ένα πρόβλημα που όπως φαίνεται αφορά εκατομμύρια χρήστες παγκοσμίως. Με βάση και το μήνυμα λάθους που εμφανίζεται στους χρήστες, το πρόβλημα εντοπίζεται στους DNS servers, με παρόμοιο πρόβλημα να έχει παρουσιαστεί στο πρόσφατο παρελθόν και στο Slack, τη δημοφιλή εφαρμογή ενδοεταιρικής επικοιωνίας.

Την τελευταία ώρα χωρίς Facebook αισθάνομαι πιο ασφαλής, απελευθερωμένος και ανεξάρτητος, περνάω καλύτερα στην πραγματική ζωή και δεν μου λείπει καθόλου! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσό καλύτερο ειναι αυτό το 60λεπτό μου! Τέρμα τα τσεκιν και τα ποσταρισματα! Ειμαι καλά. Πιστεύω θα βρω και σχέση πλεον. Μακάρι να σας συμβαίνει το ίδιο, ένας ρουφιάνος ειναι το φασεμπουκ και τίποτα παραπάνω. Επόμενος στόχος για πλήρη ανωνυμία και ασφάλεια: να μεταβώ σε λίνουξ και να απεξαρτοποιηθώ πλήρως απο την Micro$oft !

Post sponsored by tsigaro.

Θάνατος στους επισκέπτες.
αν δεν έβλεπα αυτο το θεμα θα ελεγα οτι ηταν τυχαιο...προσπαθώ να μπω εδω και ποση ωρα και τζίφος
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Χωρίς δυνατότητα πρόσβασης στο Facebook και στις περισσότερες υπηρεσίες ιδιοκτησίας του όπως το Instagram, έχουν μείνει εδώ και λίγη ώρα οι έλληνες χρήστες.
Τα τελευταία λεπτά, η πρόσβαση στο Facebook, το Instagram, το Messenger και το Whatsapp δεν είναι δυνατή για το σύνολο των ελλήνων χρηστών, σε ένα πρόβλημα που όπως φαίνεται αφορά εκατομμύρια χρήστες παγκοσμίως. Με βάση και το μήνυμα λάθους που εμφανίζεται στους χρήστες, το πρόβλημα εντοπίζεται στους DNS servers, με παρόμοιο πρόβλημα να έχει παρουσιαστεί στο πρόσφατο παρελθόν και στο Slack, τη δημοφιλή εφαρμογή ενδοεταιρικής επικοιωνίας.

Την τελευταία ώρα χωρίς Facebook αισθάνομαι πιο ασφαλής, απελευθερωμένος και ανεξάρτητος, περνάω καλύτερα στην πραγματική ζωή και δεν μου λείπει καθόλου! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσό καλύτερο ειναι αυτό το 60λεπτό μου! Τέρμα τα τσεκιν και τα ποσταρισματα! Ειμαι καλά. Πιστεύω θα βρω και σχέση πλεον. Μακάρι να σας συμβαίνει το ίδιο, ένας ρουφιάνος ειναι το φασεμπουκ και τίποτα παραπάνω. Επόμενος στόχος για πλήρη ανωνυμία και ασφάλεια: να μεταβώ σε λίνουξ και να απεξαρτοποιηθώ πλήρως απο την Micro$oft !

Post sponsored by tsigaro.

Θάνατος στους επισκέπτες.
Και Γερμανια που ειμαι τα ιδια δεν εχει τιποτα εδω και 3 ωρες . Πρεπει να ειναι οι καλυτερη μερα απο την εποχη που βγηκε το facebook και το instagram ..
Eπιτελους να ησυχασουμε λιγο .

Οι πουτανες οι γκομενες θα μεινουν με το κινητο αστο χερι δεν θα μπορουν να τραβηξουν beta simps πλεον .. εστω για λιγες ωρες .

Ισως το καλυτερο πραγμα που εχει συμβει τα τελευταια 11 χρονια . Ολα ειναι πιοωραια χωρις το FB και insta
μακαρι να κλεισξη για παντα (χλωμο το βλεπω ) αλλα λεμε τωρα. γιατι εχει καει ο κοσμος
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
Οταν θα πεσει το ιντερνετ ΓΕΝΙΚΑ,θα κλαψει ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗΣ...

Το ίντερνετ εαν πεσει γενικά, θα κλάψουν οικονομίες ολόκληρες, τυπε! εκτος και εάν νομίζεις οτι είμαστε ακόμα 2000 και είναι μόνο για τσόντες το Ίντερνετ! :confused:
Λίγο, δύσκολο να πεσει γενικα το ίντερνετ να ξέρεις
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πάντως πράγματι έτσι και πέσει πχ το ίντερνετ λόγω ενός παγκόσμιου black out οφειλόμενου σε μια ισχυρή ηλιακή έκλαμψη, όπως το 1859 με το Carrington Event, θα γυρίσουμε πάραυτα στην Παλαιολιθική Εποχή.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Το ίντερνετ εαν πεσει γενικά, θα κλάψουν οικονομίες ολόκληρες, τυπε! εκτος και εάν νομίζεις οτι είμαστε ακόμα 2000 και είναι μόνο για τσόντες το Ίντερνετ! :confused:
Λίγο, δύσκολο να πεσει γενικα το ίντερνετ να ξέρεις
ναι βλεπεις πως εχουμε γινει εξαρτωμενοι απο αυτο . Εμενα ειναι η δουλεια σε αυτο developer αλλα σκεψουμς ποσο εχουμε ξεφυγει
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
Οι πουτανες οι γκομενες θα μεινουν με το κινητο αστο χερι δεν θα μπορουν να τραβηξουν beta simps πλεον .. εστω για λιγες ωρες .

Ελα, ρε alpha male edgelord, κατουρα λίγο μην πάθεις τίποτα :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι βλεπεις πως εχουμε γινει εξαρτωμενοι απο αυτο . Εμενα ειναι η δουλεια σε αυτο developer αλλα σκεψουμς ποσο εχουμε ξεφυγει

εισαι web dev και δεν γουσταρεις ιντερνετ? τι να πω αδερφε
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ελα, ρε alpha male edgelord, κατουρα λίγο μην πάθεις τίποτα :confused:
που κολαει τωρα αυτο που λες . Το σιτε τα λεει για τους πυρφορους . Απλα oi beta ειναι πλεον γεγονος. Γιαυτο οι γκομενες εχουν ξεφυγει. Οσο για το εαν ειμαι αλφα αυτο αστο να το πει καμμια γκομενα και οχι εσυ . Εκτος και τριζειςτην οπισθεν και εχεις εμπειρια
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ελα, ρε alpha male edgelord, κατουρα λίγο μην πάθεις τίποτα :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



εισαι web dev και δεν γουσταρεις ιντερνετ? τι να πω αδερφε
οχι ρε δεν ειναι δεν γουσταρω απλα ειναι too much εχει ξεφυγει οι κατασταση .
Εγω την δουλεια την κανω την γουσταρω αλλα ο κοσμος εχει καιε
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.971
Πόντοι
4.546
Πάντως πράγματι έτσι και πέσει πχ το ίντερνετ λόγω ενός παγκόσμιου black out οφειλόμενου σε μια ισχυρή ηλιακή έκλαμψη, όπως το 1859 με το Carrington Event, θα γυρίσουμε πάραυτα στην Παλαιολιθική Εποχή.
Φαντάζομαι ότι αν γίνει κάτι τέτοιο δε θα έχουμε ούτε ρεύμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Είναι ήδη εδώ και 3 ώρες κάτω και το facebook και το instagram.
Ευτυχως που δεν εχω fb....
Το ίντερνετ εαν πεσει γενικά, θα κλάψουν οικονομίες ολόκληρες, τυπε! εκτος και εάν νομίζεις οτι είμαστε ακόμα 2000 και είναι μόνο για τσόντες το Ίντερνετ! :confused:
Λίγο, δύσκολο να πεσει γενικα το ίντερνετ να ξέρεις
" Λιγο δυσκολο να πεσει γενικα το ιντερνετ... "

ΥΓ : M'αυτο το πλευρο να κοιμασαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom