Νέα

Πρόταση για δημιουργία νέας υπηρεσίας του bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνείται με την ιδέα;

  • Είναι πολύ καλή ιδέα

    Ψήφοι: 4 11,4%
  • Είναι κάτι που δεν μπορεί να γίνει

    Ψήφοι: 11 31,4%
  • Είναι κάτι άχρηστο για το bou

    Ψήφοι: 12 34,3%
  • Είναι κάτι ωραίο, αλλά θέλει πολύ ψάξιμο

    Ψήφοι: 8 22,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    35

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Τα free fuck φιλαράκο δεν τα κανονίζει το bou αλλά το μπουρδέλο ή το γραφείο που τα παρέχει. Στις περισσότερες φορές τα free fuck δίνονται σε εκείνους που είναι καλοί πελάτες ως δείγμα ευγνωμοσύνης. 
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Τα free fuck φιλαράκο δεν τα κανονίζει το bou αλλά το μπουρδέλο ή το γραφείο που τα παρέχει. Στις περισσότερες φορές τα free fuck δίνονται σε εκείνους που είναι καλοί πελάτες ως δείγμα ευγνωμοσύνης. 
Προφανώς... αλλά εάν διαφημιζόταν μέσα σ αυτήν την εφαρμογή; Γιατί να μην δώσει;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
2
Like
5.723
Πόντοι
2.356
Προτείνω να δημιουργηθεί η εξής εφαρμογή: να μπουν διάφορα κριτήρια αξιολόγησης της συμπεριφοράς μελών του bou και όποιος παίρνει τη μεγαλύτερη βαθμολογία σε επίπεδο εβδομάδος, να έχει ένα free fuck, καθώς επίσης και μία κλήρωση από όλους τους συμμετέχοντες ώστε να υπάρχει κίνητρο συμμετοχής. Φυσικά οι αντίστοιχες επιχειρήσεις θα διαφημίζονται μέσα από αυτήν την εφαρμογή, καθώς αυτές είναι που θα πληρώνουν τους νικητές.
Τα κριτήρια αξιολόγησης μπορούν να είναι:
- Ορθογραφία και συντακτικό κατά την γραφή μηνυμάτων και κριτικών
- Σοβαρότητα - ορθότητα σκέψης
- Χιούμορ - χαβαλές
- Συμμετοχή κριτικών - μηνυμάτων εντός θεματολογίας
- Ανέβασμα ωραίων φωτογραφιών
- Συμμετοχή στις δραστηριότητες του bou
Για το κάθε κριτήριο θα υπάρχει βαθμολογία από το 1 έως το 10 κι όποιος πιάνει αθροιστικά τη μεγαλύτερη βαθμολογία στο μικρότερο χρόνο από τον πρώτο ψηφίσαντα μέχρι τον τελευταίο ψηφίσαντα σε όλα τα κριτήρια, αυτός θα κερδίσει. Δηλαδή: ξεκινά η βαθμολογία να μετράει τη Δευτέρα. Και μέχρι την Κυριακή εγώ μαζεύω π.χ. 250 βαθμούς, αλλά ο πρώτος με ψήφισε τη Δευτέρα και ο τελευταίος το Σάββατο. Ένα άλλος φίλος, μαζεύει π.χ. πάλι 250 βαθμούς, αλλά πήρε μια ψήφο την Τρίτη και την τελευταία την πήρε Παρασκευή. Αυτός θα κερδίσει... Αυτό το λέω για να αποφύγουμε ισοβαθμίες και κληρώσεις και κλπ. Έχει τη λογική ότι επειδή είναι γνωστός στο boυ και γράφει συνέχεια, με το που εμφανιστεί το όνομά του αμέσως προσελκύει περισσότερα άτομα σε μικρότερο χρόνο.

Αναμένω τις απόψεις σας.

Αγαπητέ χρήστη ΜπιλΣαλόνικα,

Άκου πώς έχουν τα πράγματα.
Σαν ιδέα είναι πολύ καλή αλλά νομίζω είναι αδύνατον να πργματοποιηθεί. Ακούγεται παιδαριώδες. Αν ήξερες βασικούς κανόνες του πως δουλευει η οικονομία ούτε καν θα διατύπωνες τέτοια πρόσταση.

1. Τι θα κερδίζει το site από αυτό; Έχει κάποιον νόημα; Περισσότερο κόπος είναι και μάλιστα δεν υπάρχουν και αντικειμενικά κριτήρια αλλά μόνο υποκειμενικά στην αξιολόγηση μελων. Επίσης αυτό το Free fuck ακούγεται αστείο.
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΟΙΚΟΙ ΑΝΟΧΗΣ στην Ελλάδα  κινούνται στα όρια  νομιμότητας (αν όχι είναι εκτός νόμου) και το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να διαφημίζουν εδώ τις υπηρεσίες τους (δες αριστερά δεξιά της οθόνης σου). Σιγά μην σου δίνουν και free fuck.

Γενικά αυτό που λες νομίζω είναι παιδιαριώδες. Χωρίς να έχω απολύτως καμία διάθεση να σε προσβάλω.

ΥΓ. Τι νόημα έχει για τους διαχειριστες της σελίδας όλο αυτό; ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Αγαπητέ χρήστη ΜπιλΣαλόνικα,

Άκου πώς έχουν τα πράγματα.
Σαν ιδέα είναι πολύ καλή αλλά νομίζω είναι αδύνατον να πργματοποιηθεί. Ακούγεται παιδαριώδες. Αν ήξερες βασικούς κανόνες του πως δουλευει η οικονομία ούτε καν θα διατύπωνες τέτοια πρόσταση.

1. Τι θα κερδίζει το site από αυτό; Έχει κάποιον νόημα; Περισσότερο κόπος είναι και μάλιστα δεν υπάρχουν και αντικειμενικά κριτήρια αλλά μόνο υποκειμενικά στην αξιολόγηση μελων. Επίσης αυτό το Free fuck ακούγεται αστείο.
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΟΙΚΟΙ ΑΝΟΧΗΣ στην Ελλάδα  κινούνται στα όρια  νομιμότητας (αν όχι είναι εκτός νόμου) και το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να διαφημίζουν εδώ τις υπηρεσίες τους (δες αριστερά δεξιά της οθόνης σου). Σιγά μην σου δίνουν και free fuck.

Γενικά αυτό που λες νομίζω είναι παιδιαριώδες. Χωρίς να έχω απολύτως καμία διάθεση να σε προσβάλω.

ΥΓ. Τι νόημα έχει για τους διαχειριστες της σελίδας όλο αυτό; ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.

Έχει νόημα στο να ανέβει το επίπεδο και να "τιμωρηθούν" κάποιοι μπαχαλάκηδες των νημάτων.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Ως ιδέα είναι εν μέρει καλό.
Από την άλλη πλευρά χρειάζεται αρκετό ψάξιμο όσο αφορά τα κριτήρια αλλά και τους μηχανισμούς υποστήριξης όπου θα χρειαστούν προκειμένου κάτι τέτοιο να γίνει ρεαλιστικά πραγματοποιήσιμο.

Συμφωνώ στο εξής με τα παραπάνω μέλη:
- Δεν θα ήθελα να μπω στην διαδικασία να χαρακτηρίσω κάποιο μέλος του site
- Θα ήθελα να υπάρχει μία δόση μεγαλύτερου σεβασμού μεταξύ υμών , όπως και αλληλοβοήθειας.
- Θα ήθελα να ακούγονται όλες οι πλευρές και οι γνώμες των μελών.

Πάραυτα πιστεύω πώς μετά από αρκετά post (οφείλω να ομολογήσω πώς δεν είμαι από τους πιο ενεργούς ως χρήστες) και μεγάλο χρονικό διάστημα που ασχολούμαι το site διατηρείται σε εξαιρετικό επίπεδο αν λάβει υπόψιν κάποιος το θέμα για το οποίο ασχολείται κυρίως και τον μεγάλο όγκο μελών και αναγνωστών του.

Είναι μεγάλη κουβέντα αυτή που άνοιξες όσο αφορά την συμπεριφορά μας κλπ. αλλά θέλει μεγάλη προεργασία για να έχει κάποιο ουσιαστικό ορατό αποτέλεσμα ΔΙΧΩΣ να χάσουμε την απόλυτη σχεδόν ελευθερία του λόγου που έχουμε εδώ μέσα.

καλό πρωινό φιλε μου
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ως ιδέα είναι εν μέρει καλό.
Από την άλλη πλευρά χρειάζεται αρκετό ψάξιμο όσο αφορά τα κριτήρια αλλά και τους μηχανισμούς υποστήριξης όπου θα χρειαστούν προκειμένου κάτι τέτοιο να γίνει ρεαλιστικά πραγματοποιήσιμο.

Συμφωνώ στο εξής με τα παραπάνω μέλη:
- Δεν θα ήθελα να μπω στην διαδικασία να χαρακτηρίσω κάποιο μέλος του site
- Θα ήθελα να υπάρχει μία δόση μεγαλύτερου σεβασμού μεταξύ υμών , όπως και αλληλοβοήθειας.
- Θα ήθελα να ακούγονται όλες οι πλευρές και οι γνώμες των μελών.

Πάραυτα πιστεύω πώς μετά από αρκετά post (οφείλω να ομολογήσω πώς δεν είμαι από τους πιο ενεργούς ως χρήστες) και μεγάλο χρονικό διάστημα που ασχολούμαι το site διατηρείται σε εξαιρετικό επίπεδο αν λάβει υπόψιν κάποιος το θέμα για το οποίο ασχολείται κυρίως και τον μεγάλο όγκο μελών και αναγνωστών του.

Είναι μεγάλη κουβέντα αυτή που άνοιξες όσο αφορά την συμπεριφορά μας κλπ. αλλά θέλει μεγάλη προεργασία για να έχει κάποιο ουσιαστικό ορατό αποτέλεσμα ΔΙΧΩΣ να χάσουμε την απόλυτη σχεδόν ελευθερία του λόγου που έχουμε εδώ μέσα.

καλό πρωινό φιλε μου

συμφωνώ απόλυτα με όσα λες
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.269
Πόντοι
6.256
 

Ότι πεις μεγάλε... αυτό κάνω, ανάπτυξη εφαρμογών... μια χαρά πάνε οι δουλειές.

Ε πες ρε μαλακα και εσυ οτι θελεις να σε προμοταρουμε για να φτιαξεις την εφαρμογη και να τη πουλησεις στον Αντι!Free Fucks και παπαριες!
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491

AFESAYTOIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
21
Πόντοι
1
Είναι κάτι ωραίο, αλλά θέλει πολύ ψάξιμο!
Aλλα στη συγχρονη Ελληνικη πραγματικοτητα, τι prive και τι να κρύψεις, θα σε βγαλουν στη φόρα αυτοι  που εκαναν επαγγελμα την "κλειδαροτρυπα". εκτος εάν για πολιτικους λογους θελουμε να προστατεύσουμε το ταδε κομμα και επομενως,
γραφουμε prive και τα διαβαζουμε μεταξύ μας αλλα αυτο λεγεται και λογοκρισια.
Καλύτερα "ολα στη φόρα".
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Να δούμε τι άλλο θα σκαρφιστεί ο Έλληνας, για να γαμήσει τζάμπα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom