Νέα

Προσωπική άποψη για ταινίες/δυνατές σκηνές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα in_between
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 642K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
implante+agelina-nwo-illuminati.jpg


angelina-snake-ring.jpg


83e896358e80a03d6b68ee09255a12e2.jpg
Αυτο που κυκλωνει στη φωτο νομιζω το εχουν ολοι οι ανθρωποι απλα σε αυτν φαινετε τοσο πολυ επειδη ειναι ανορεξικια.Τωρα ο αλλος που φοραει το μασωνικο δαχτυλιδι...ειναι γνωστο οτι ολοι οι μεγαλοι και τρανοι του κοσμου κατι τετειο φορανε.ΑΛλα το τι πιστευουν οι ανθρωποι για να αισθανοντε λιγο πιο ανωτεροι απο τους αλλους...μεχρι το ''παραφυσικο'' εχει μεγαλη διαφορα..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Ειχα δει παλιοτερα ενα ντοκιμαντερ με αυτο που λες...με κατι συναντησεις σε ενα δασος...το ειχε τραβηξει ενας με μια καμερα κρυφη...συμετειχε και το μπους ο νεοτερος με τη γυναικα του...

το ιλουμινατι λες σε μια λιμνη εκει π μαζευονταν ολοι σε ενα δασος  :S :S
 

Andhrímnir

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
The Grand Budapest Hotel

Θεμα: Οι περιπετειες του Gustave, ενος θυρωρου στο διασημο ξενοδοχείο 'Grand Budapest'
και η σχεση του με το Ziro, ενα αφοσιωμενο 'lobby boy' που τελικα γινεται ο πιο εμπιστος φιλος του.

Κλασσικη 'Wes Anderson' ταινια (χαρακτηριστικη η σκηνοθεσια του, και οι διαλογοι στην ταινια), με
πολυ καλες ερμηνειες απο πολλους και καλους ηθοποιους, που σε κρατανε 100 λεπτα 'κολλημενο' στην
καρεκλα. Αξιζει να το παρακολουθησει καποιος.

7.7/10



God Loves Uganda

Θεμα: Οι προσπαθειες Αμερικανων Χριστιανων Ευαγγελικων για προσηλυτισμο των κατοικων της Ουγκαντα.

Εξαιρετικο ντοκυμαντερ που διερευνα το ρολο του αμερικανικου ευαγγελικου κινηματος στην Ουγκαντα​​.
Η ταινια ακολουθει ευαγγελικοους ηγετες στην Αμερική αλλα και την Ουγκαντα​​, μαζί με τους πολιτικους
και τους ιεραποστολους που επιχειρουν τη ριζικη εξαλειψη των «σεξουαλικων αμαρτιων» και τη μετατροπη
της Ουγκαντα ​​σε φονταμενταλιστικο Χριστιανικο κρατος.

(για το ειδος του [Documentary]) 8/10

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αυτο που κυκλωνει στη φωτο νομιζω το εχουν ολοι οι ανθρωποι απλα σε αυτν φαινετε τοσο πολυ επειδη ειναι ανορεξικια.Τωρα ο αλλος που φοραει το μασωνικο δαχτυλιδι...ειναι γνωστο οτι ολοι οι μεγαλοι και τρανοι του κοσμου κατι τετειο φορανε.ΑΛλα το τι πιστευουν οι ανθρωποι για να αισθανοντε λιγο πιο ανωτεροι απο τους αλλους...μεχρι το ''παραφυσικο'' εχει μεγαλη διαφορα..
tpa_2082_32290083.jpeg


OC_Angelina.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.angelinajoliesource.com/photogallery/germany/angelina_jolie_snake.jpg[/img[/URL]]

τυπε οταν βλεπεις πολλες αγαπες με φιδια κατι τρεχει
και η ανωμαλη ριαννα αυτα κανει
που για αυτην ειμαστε σιγουροι οτι ειναι ρεπτιλιαν χιουμανοιντ
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν θυμαμαι αν κανεις ενα γοογλινγκ θα στο βγαλει.Ανατριχιαστικο μεν...αλλα εγω επιμενω οτι οι ανθρωποι πιστευουν οτι μαλακια θελεις προκειμενου να νιωσουν λιγο ανωτεροι απο τους αλους.Η προκειμενου να κρατανε καποια προσχηματα ''φοβου''.Στο λεω γιατι καποιες αρκετα ''σοκαριστικες'' σκηνες.ΠΟυτσες μπλε τις λεω εγω στημενα ειναι.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
tpa_2082_32290083.jpeg


OC_Angelina.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.angelinajoliesource.com/photogallery/germany/angelina_jolie_snake.jpg[/img[/URL]]

τυπε οταν βλεπεις πολλες αγαπες με φιδια κατι τρεχει
και η ανωμαλη ριαννα αυτα κανει
που για αυτην ειμαστε σιγουροι οτι ειναι ρεπτιλιαν χιουμανοιντ
[/quote]
Τυπε εγω δεν πιστευω στα ρεπτιλιανς και τους ελ και τα σχετικα,μεχρι να τα δω μπροστα μου να κανουν παρελαση.Ειμαι σκεπτικιστης σε αυτα τα πραγματα...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Τυπε εγω δεν πιστευω στα ρεπτιλιανς και τους ελ και τα σχετικα,μεχρι να τα δω μπροστα μου να κανουν παρελαση.Ειμαι σκεπτικιστης σε αυτα τα πραγματα...

τυπε αφτα τα λενε μαλλον για να συνεχιζεται η κριση και να λεμε δν ειναι ανθρωποι αυτοι που κυβερνουν και αλλα τετοια  :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τυπε εγω δεν πιστευω στα ρεπτιλιανς και τους ελ και τα σχετικα,μεχρι να τα δω μπροστα μου να κανουν παρελαση.Ειμαι σκεπτικιστης σε αυτα τα πραγματα...
τυπε δες στο θρεντ της ριαννας
εχουμε αποδειξει με τον μπιλυ13 οτι ειναι ρεπτιλιαν
υπαρχουν πολλα ντοκουμεντα :rockon:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Παντος και τη ριανα την εσπρωχνα και με ουρα...λετε να ειμαι σαυρολαγνος???  :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
τυπε αφτα τα λενε μαλλον για να συνεχιζεται η κριση και να λεμε δν ειναι ανθρωποι αυτοι που κυβερνουν και αλλα τετοια  :S
ΦΙλε οι αστικοι μυθοι στις κοινωνιες ειναι απειροι.Εδω παλια ελεγαν οτι στους υπονομους της αθηνας ζουν κροκοδιλοι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Andhrímnir

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
The Grand Budapest Hotel

Θεμα: Οι περιπετειες του Gustave, ενος θυρωρου στο διασημο ξενοδοχείο 'Grand Budapest'
και η σχεση του με το Ziro, ενα αφοσιωμενο 'lobby boy' που τελικα γινεται ο πιο εμπιστος φιλος του.

Κλασσικη 'Wes Anderson' ταινια (χαρακτηριστικη η σκηνοθεσια του, και οι διαλογοι στην ταινια), με
πολυ καλες ερμηνειες απο πολλους και καλους ηθοποιους, που σε κρατανε 100 λεπτα 'κολλημενο' στην
καρεκλα. Αξιζει να το παρακολουθησει καποιος.

7.7/10



God Loves Uganda

Θεμα: Οι προσπαθειες Αμερικανων Χριστιανων Ευαγγελικων για προσηλυτισμο των κατοικων της Ουγκαντα.

Εξαιρετικο ντοκυμαντερ που διερευνα το ρολο του αμερικανικου ευαγγελικου κινηματος στην Ουγκαντα​​.
Η ταινια ακολουθει ευαγγελικοους ηγετες στην Αμερική αλλα και την Ουγκαντα​​, μαζί με τους πολιτικους
και τους ιεραποστολους που επιχειρουν τη ριζικη εξαλειψη των «σεξουαλικων αμαρτιων» και τη μετατροπη
της Ουγκαντα ​​σε φονταμενταλιστικο Χριστιανικο κρατος.

(για το ειδος του [Documentary]) 8/10

κατι που ξεχασα να αναφερω, οσοι δεν εχουν δει και τις υπολοιπες τανιες του Wes Anderson, προτεινονται με σειρα οι:

1.The Darjeeling Limited ()
2.Moonrise Kingdom () και
3.The Life Aquatic with Steve Zissou ()



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom