Νέα

Προσωπική άποψη για ταινίες/δυνατές σκηνές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα in_between
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 641K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
κατι αναλογο με football factory παιζει ρε παιδια?
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
KLIP

Της Maja Milos με Isidora Simijonovic, Vukasin Jasnic , Sanja Mikitisin
Η Jasna είναι μια κοπέλα εφηβικής ηλικίας που μεγαλώνει σε μια φτωχή οικογένεια (ο πατέρας με σοβαρή ασθένεια) και που της αρέσει να καταγράφει τα πάντα στο κινητό της τηλέφωνο.Μαζί με τις φίλες της φωτογραφίζονται,ανεβάζουν τις φώτο στο διαδίκτυο,πηγαίνουν σε πάρτι,κάνουν χρήση ναρκωτικών..Όταν γνωρίζει τον Djole (ένα αγόρι 2-3 χρόνια μεγαλύτερό της) προσκαλλάται πάνω του και αυτός τη χρησιμοποιεί ως σεξουαλικό παιχνίδι..

Η ταινία είναι από τη Σερβία και θεωρήθηκε προκλητική ,σοκαριστική κτλ..ΑΗΔΙΕΣ! Πρώτα απ'όλα πλοκή ιδιαίτερη δεν υπάρχει.Παρακολουθούμε απλά διαφορες σκηνές της ζωής εφηβων που δεν έχουν κάποιο ενδιαφέρον στη ζωή.Οι σκηνές σεξ είναι ρεαλιστικότατες (πιθανά αληθινές), αλλά μέχρι εκεί..Δράμα με την έννοια της διαλυμένης οικογένειας/της κακοποίησης/της ανέχειας δεν υπάρχει.Απλά μια παρέα παιδιών που προσπαθούν να καλύψουν το κενό τους.Τα μεν κοριτσάκια προκαλώντας σεξουαλικά τα αγοράκια και τα μεν αγοράκια να προσπαθούν να το παίξουν άνδρες..Τίποτα ιδιαίτερο.
 

Συνημμένα

  • l_1900908_f7d27198.jpg
    l_1900908_f7d27198.jpg
    46,1 KB · Εμφανίσεις: 27

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
το τυπακι που τους ανεβαζει κ λεει φακινχελ ιτς μιλγουολ πολυ ψυχακιας κ αρχιδατος

πιστευω υπαρχουν πολλοι τετοιοι στο νησι κ βασιζονται σε πραγματικες ιστοριες

τι να κλασουν οι τσουκαλαδες εδω μπροστα τους
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Δεν θυμάμε ρε φίλε λεπτομέριες έχει χρόνια που την είδα αλλά θυμάμε ότι ήταν αρκετά δυνατή ταινία...


το λινκ εσάς σας ανοίγει? γενικά το πάιρατ μπέι λειτουργεί τώρα τελευταία ή έχει πέσει?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ανοιγει τυπε...κανονικα.
είχα καιρό να κατεβάσω ταινία, προχθές που δοκίμασα δεν μου άνοιγε το πάιρατ και κατέβασα από άιζοχαντ, αλλά ούτε τώρα μου ανοίγει :huh: περίεργο :think:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
το τυπακι που τους ανεβαζει κ λεει φακινχελ ιτς μιλγουολ πολυ ψυχακιας κ αρχιδατος

πιστευω υπαρχουν πολλοι τετοιοι στο νησι κ βασιζονται σε πραγματικες ιστοριες

τι να κλασουν οι τσουκαλαδες εδω μπροστα τους

Εγώ πάντως δεν θα ήθελα να ήμουν σε εκείνο το βαγόνι... :2funny: Πολύ κλειστοφοβική και ασφυχτική κατάσταση ιδίως άμα είσαι ασχετος τουρίστας εκεί και να βλέπεις ξαφνικά φτιαχμένους σκινχεντς να ουρλιάζουν με χειρουργικές μάσκες και μαχέρια και τσεκούρια ...... :shit: :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom