Νέα

Προώθηση προϊόντων μέσω ίντερνετ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
δεν το εχεις παιχτη..
δεν κανεις για πωλητης..
γιατι δεν εισαι γατονι..
δεν στροφαρεις με 1,5 εκατομμυριο στροφες το δευτερολεπτο..
δεν εχεις 4,5 εκατομμυρια εναλλακτικες για να φτασεις στον σκοπο σου..
αν τα ειχες δεν θα καρφωνες την πουτανιτσα που ηθελες να την γαμησεις & εκτος δελου..
δεν σε κρινω,απλα σου γραφω την αληθεια μηπως σε γλυτωσω απο χειροτερα..

ναι ρε φίλε,δεν είσαι σα το πλέζουρα,που περνάει 24 ώρες το 24ωρο στο bourdela.tv :jerking: :jerking:

ώρε  πούστη τι τραβάμε κάθε μέρα με μερικούς εδω μέσα εξυπνάκηδες.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
μην ακους κανεναν φιλε. Σε αποτρεπουν τα ρεμαλια εδω γιατι δε θελουν να σε δουν να προκοψεις και να φας λεφτα που θα τα βαζαμε εμεις οι αλλοι στη τσεπη. Μας το κοψες το ψωμακι παλι αλλα χαλαλι σου, εισαι τσακαλος.
Είσαι ο επομενος Ρίσταρντ Μπρανσον φιλε μου, ηδη σε βλεπω και γω με μια δικια σου εταιρια βερτζιν.  :rockon:
δε πιστευω να μου κανεισ πλακα :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Herbalife ειναι απλα μια μαλακια..

Για να βγάλεις χρήματα πρεπει απλα να κλεβείς απο οπου μπορείς . το συστημα τους δουλέυει με βάση μια πιραμίδα, οσους βάζεις στην δουλειά και πουλάνε πέρνεις ενα % απο οτι βγάζουν κλπ..

Για Ιντερνετ να βγαλεις λεφτα υπαρχουν ελαχιστοι τροποι και αρκετα αργοι/κουραστικοι, PTC/Advertising/investing etc
Προσοπικά βγάζω κάποια απο PTC/PTW sites. Αν θες πληροφοριες μπορείς να μου στείλεις ΠΜ αν και δεν πρόκυτε να γινεις εκατομυριουχος...  :S

Γενικα να προοθεις overpriced products μέσω internet ειναι χάσιμο χρονου.....
για herbalife εχω ακουσει και εγω τα χειροτερα
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
δε πιστευω να μου κανεισ πλακα :2funny: :2funny: :2funny:

εντελώς φιλικά...φίλε απάτες είναι όλα αυτά.Κοίτα να βρείς καμιά δουλίτσα της προκοπής.Κι αμα είσαι και γατόνι (σα το πλέζουρα  και μερικούς ακόμη εδώ μέσα  :jerking: ), θα κάνεις λεφτά και χωρίς κόπο με το να είσαι συνέχως στο bourdela.tv
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ναι ρε φίλε,δεν είσαι σα το πλέζουρα,που περνάει 24 ώρες το 24ωρο στο bourdela.tv :jerking: :jerking:

ώρε  πούστη τι τραβάμε κάθε μέρα με μερικούς εδω μέσα εξυπνάκηδες.
βασικα στον πουτσο μου.ειμαι ετοιμοσ να ακουσω καθε αποψη αλλα να εχουν καποια βαση.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
βασικα στον πουτσο μου.ειμαι ετοιμοσ να ακουσω καθε αποψη αλλα να εχουν καποια βαση.

καντο, αλλα κινδυνευεις να μεινεις χωρις φιλους (θα τους πρηξεις) και πολλα λεφτα δεν προκειται να βγαλεις
οπως δεν εβγαλε και κανενας που να ξερω ή να ξερουν οι φιλοι μου.

 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εντελώς φιλικά...φίλε απάτες είναι όλα αυτά.Κοίτα να βρείς καμιά δουλίτσα της προκοπής.Κι αμα είσαι και γατόνι (σα το πλέζουρα  και μερικούς ακόμη εδώ μέσα  :jerking: ), θα κάνεις λεφτά και χωρίς κόπο με το να είσαι συνέχως στο bourdela.tv
φιλαρακι ενταξει την δουλιτσα μασ την εχουμε απλα λεμε ετσι για κανα εξτραδακι
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
βασικα στον πουτσο μου.ειμαι ετοιμοσ να ακουσω καθε αποψη αλλα να εχουν καποια βαση.

εδώ μέσα φίλε(δυστυχώς) η νοοτροπία ορισμένων (βλέπε πλεζουρ,lion..κ.α.),είναι να σχολιάζουν και να επικρίνουν αρνητικά άτομα χωρίς να ξέρουν ποιός είναι, και πάνω απ'όλα απο ποιόν παρακολουθείται το εν λόγω site και γιατί.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εδώ μέσα φίλε(δυστυχώς) η νοοτροπία ορισμένων (βλέπε πλεζουρ,lion..κ.α.),είναι να σχολιάζουν και να επικρίνουν αρνητικά άτομα χωρίς να ξέρουν ποιός είναι, και πάνω απ'όλα απο ποιόν παρακολουθείται το εν λόγω site και γιατί.
ναι ρε παιδι μου οτι πασ να πεισ αμεσωσ να σε παρουν απο το λαιμο
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.759
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
καλησπερα παιδεσ!εκτοσ απο τη βασικη μου εργασια που αυτην τη περιοδο δε παει και καλα αποφασισα να γινω αντιπροσωποσ γνωστησ εταιριασ γυναικειων αλλα και αντρικων ειδων και κλπ.θα ηθελα να μαθω τροπουσ  ωστε να μπορω να προωθω τα προιοντα και  μεσω διαδικτυου.γνωριζει κανεισ κατι
μπες στο webnode.com και από εκεί μπορείς να φτιάξεις δικό σου e-shop τζάμπα ή σχεδόν τζάμπα (δεν είμαι σίγουρος)
τώρα για να το προωθήσεις εξαρτάται από το προϊόν που έχεις.
εκεί μπες σε google κλπ
φτιάξτο πρώτα και άμα θες κάτι ρώτησέ με pm
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
καλησπερα παιδεσ!εκτοσ απο τη βασικη μου εργασια που αυτην τη περιοδο δε παει και καλα αποφασισα να γινω αντιπροσωποσ γνωστησ εταιριασ γυναικειων αλλα και αντρικων ειδων και κλπ.θα ηθελα να μαθω τροπουσ  ωστε να μπορω να προωθω τα προιοντα και  μεσω διαδικτυου.γνωριζει κανεισ κατι

κανε e-shop!  Τι αλλο καλυτερο;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom