Νέα

Προεδρος Μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης...2011.!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προεδρος???

  • 1

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 2

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ψηφίζω gl γιατί είναι μερακλής και έχει πολλά χιλιόμετρα. :knockinb:
al pacino γιατί είναι μέσα σε όλα και ρίχνει και καμιά μπούφλα (τιμώντας και το nick του) άμα ακούσει λαλακίες. :knuppel:
Και Τζο γιατί ακόμα και όρεξη για πουτάνες να μην έχεις θα μπεις στο φόρουμ να διαβάσεις τι έγραψε για να κατουρηθείς στο γέλιο  :dancing:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
ο GL θα μας βγαλη απ την κριση και θα μας βαλει στο γαμησι !!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Βασικα όλους επρεπε να τους εχεις εκτός ψηφοφοριας .....καθώς οι μόνοι που ασχολουνται με το θεμα ειναι o gl ,o al pacino,o jo...οι υπόλοιποι είτε δεν ειναι τόσο των μπουρδέλων..είτε δεν ειναι τόσο ενεργοι πλέον...

Όταν ήμανε ενεργός με φοβόσαντε όλοι...

Έχω και 2 ψήφους... Δηλαδή είμαι κάτι σαν τον ΣΥΡΙΖΑ του σάιτ?
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Αμα βγω θα επιβεβαιωθει ο κανονας .. ολοι προεδροι μουναρες γυναικες εχουν  :-*
( Μητσοτακης φοτυ φτου εξαιρηται)
αμα δεις την μαρικα στα νιατα της θα αλλαξεις αποψη,τραστ μι
ποσους σταυρους βαζουμε??
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Βλεπω καλα παμε...jo και gl μπροστα, αλλα εχουμε ακομα πολυ δρομο, μην καταναλωνετε τους κλωνους σας απο τωρα.!!  :2funny: :2funny:

Στην λιστα μπηκαν ολοι οσους βρηκα μεχρι και 100 σελιδες πριν στην μπουρδελοκατασταση, αλλα και μερικοι απο κριτικες, οποτε παλαια η καινουρια μελη αυτον που θελετε θα τον βρειτε...

Ειναι μερικα μελη τα οποια ειναι πολυ ενεργα αλλα και μερικα παλαια πολυ δηνατα.!!  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τζο βλεπω πηρες κεφαλι......αλλα να ξερεις.....γαμιωντας θα σε παω καροτσακι........ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
την καυτη ανασα μου θα νιωθεις καθε μερα επι εναν μηνα ......και σε προειδοποιω........
τρωω πολυ σκορδο και τζατζικι με τα σουβλακια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Α ναι ? προηγουμαι ? δε ψηφησα ακομη εγω , αλλωστε δεν εχει νοημα με τοσους κλωνους που εχεις  :birdman:

παντως να ξερεις οτι οσο εγω θα νοιθω την καυτη σου ανασα , εσυ θα νοιωθεις την καυτη μου κλανια



www.imagerous.com/] [/URL]

και τρωω και πολυ φασολι κρυο  :2funny: :2funny: :2funny:

μοντερατορας δε χρειζετε ,, μαλωνουμε και χωρια αυτον αν χρειαστει  :cheesy:
 

Επισκέπτης
Καλά ρε που είναι ο Κάραμαν στη λίστα?!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ναι...........σορι.........παμε παλι.............ψηφιζουμε για προεδρο τον παπαζολη δλδ αυτον με το συνθηματικο νικ πζ89 για οσους δεν τον ξερετε......


ειναι καλο παιδι,νεο ,παρορμητικο με φιλοδοξιες και ονειρα για τον τοπο.....δεν καιει πολυ ,εχει γερα ολα του τα δοντια,τραβαει στην ανηφορα και εχει διπλο διαφορικο....επισης στα μπουρδελα ειναι οικονομικος και δεν πιανει πολυ χωρο στο κρεβατι αλλα ουτε και καταχραται τον χρονο των κοριτσιων...μια πιπα και εξω απο την πορτα.......

ειναι το μελλον,ο προεδρος που ολοι θα θελαμε να μοιασουμε αλλα δεν μπορουμε........ :sunglasses:
εντιτ θελει μονο 4 σφραγισματα...... :2funny: :2funny:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
1)και ο καραμαν βετερανος ειναι ξεχασες! οπως και αλλα παιδια τελευταια πολυ δυνατοι οπως ο gameover, kkld κτλ. και επισης καποιοι παλιοι επισης δυνατοι οπως ο απολο ο ντεκερ κτλ κτλ
2)Καταρχην πολυ ωραιο το θεμα με το θρεντ! και εγω σκεφτομουν μια τετοια ψηφοφορια!!!!! πολυ καλο!! Βασικα ηθελα να κανω ενα θρεντ για να ψηφισουμε ποιον θελουμε απο θεσσαλονικη για μοντερατορα στα θεματα τα της σαλονικας!! και αυτο να το δει και ο αντισθενης κτλ κτλ και να βαλει καποιον υπευθυνο στα θεματα της σαλονικας..θα μας σωσει και απο πολλα σπαμ και χιλια δυο αλλα! η τριαδα μου ηταν εμενα τζι ελ, πατσινο και τζο! αν ψηφιζα εναν καρφωτα θα ψηφιζα τζι ελ! πραγματικα νομιζω οτι κατεχει!! επισης με εχει βοηθησει με αυτα που παραθετει στο που θα καταθεσω τα χρηματα μου και γενικα το παλληκαρι ειναι σωστος,μετριοπαθης,οχι παρορμητικος κτλ κτλ κραταει τα μετρα!!πατσινος επισης δυνατος στα των μπουρδελοθεματων!! και σωστες κατ'ε μενα γνωμες και σε πολλα θεματα(μπουρδελα,κωλομπαρα κτλ)! σε ολα βασικα κατι που υστερουν οι αλλοι! αλλα πιο παρορμητικος! και τζο επισης αλλα πιο χαβαλετζης!! το απολυτο μετρο ο τζι ελ!!! θελουμε τον τζι ελ μοντερατορααααααααααααααααα :)
Εννοειται στα μελη τα δυνατα παλια ειναι και ο μαανες,δοκιμαζω,τρελο αγορι κτλ κτλ αλλα που να τους γραψεις ολους.επισης ο αρισκ εκανε καποιες δυνατες αναφορες.  ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΨΗΦΙΣΕ?? :S
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μάχη στο νήμα μεταξύ gl και jo145, θρίλερ προβλέπεται. :2funny:

Δεν είναι τυχαίο βέβαια ότι οι δύο αυτοί συναθλητές αποσπάστηκαν με διαφορά από τους υπόλοιπους ο καθένας τους για διαφορετικό λόγο. :dancing:

Και μένα με κάνουν περήφανο μιάς και αυτοί οι δύο, είναι οι μόνοι φίλοι μου εδώ και καιρό. :rockon:

Και μερικά στατιστικά στοιχεία. :think:

Ψήφισαν μέχρι τώρα 53 συναθλητές και ρίξαν 105 ψήφους δηλαδή 54 ψήφοι πήγαν περίπατο που σημαίνει ότι είχαμε και πολλές μονές ψήφους. :think:

Ανάμεσα σε 93 συναθλητές , 21 είναι αυτοί που έως τώρα έχουν λάβει έστω και 1 ψήφο. :)


Και το καλύτερο.....


Όποιος εκλεγεί, προτείνω να κεράσει ούζο στους υπόλοιπους στο καταπληκτικό μπουρδελοουζερί του Βαρδάρη, στο Περί Σαρδέλας κάπου εκεί στις αρχές της Προμηθέως. :sunglasses:

Και να λάβει φυσικά ως αντάλαγμα από τους υπόλοιπους ένα special free tour σε κάθε μπουρδέλο του Βαρδάρη :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εννοειται στα μελη τα δυνατα παλια ειναι και ο μαανες,δοκιμαζω,τρελο αγορι κτλ κτλ αλλα που να τους γραψεις ολους.επισης ο αρισκ εκανε καποιες δυνατες αναφορες.  ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΨΗΦΙΣΕ?? :S
εγω ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πάντως karaman θα έπρεπε να βάλεις και τον ευατό σου μέσα στη λίστα, για να είναι πλήρης, μιας που αποτελείς εξέχον μέλος της μπουρδελοκατάστασης Θεσσσαλονίκης. :-
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μάχη στο νήμα μεταξύ gl και jo145, θρίλερ προβλέπεται. :2funny:

Δεν είναι τυχαίο βέβαια ότι οι δύο αυτοί συναθλητές αποσπάστηκαν με διαφορά από τους υπόλοιπους ο καθένας τους για διαφορετικό λόγο. :dancing:

Και μένα με κάνουν περήφανο μιάς και αυτοί οι δύο, είναι οι μόνοι φίλοι μου εδώ και καιρό. :rockon:

Και μερικά στατιστικά στοιχεία. :think:

Ψήφισαν μέχρι τώρα 53 συναθλητές και ρίξαν 105 ψήφους δηλαδή 54 ψήφοι πήγαν περίπατο που σημαίνει ότι είχαμε και πολλές μονές ψήφους. :think:

Ανάμεσα σε 93 συναθλητές , 21 είναι αυτοί που έως τώρα έχουν λάβει έστω και 1 ψήφο. :)


Και το καλύτερο.....


Όποιος εκλεγεί, προτείνω να κεράσει ούζο στους υπόλοιπους στο καταπληκτικό μπουρδελοουζερί του Βαρδάρη, στο Περί Σαρδέλας κάπου εκεί στις αρχές της Προμηθέως. :sunglasses:

Και να λάβει φυσικά ως αντάλαγμα από τους υπόλοιπους ένα special free tour σε κάθε μπουρδέλο του Βαρδάρη :dancing:


Γεια σου ρε Gameover αλανιαρη τσαχπινογαργαλιαρη και τρελοπαλιοπουτανιαρη  :cheesy:


53 ?  :think: που ηταν ολοι αυτοι στα πουτανοβραβεια  ?  :think: που ειχε και ποιο πολυ πλακα  :rolleyes:
οι μισοι κλωνοι του γλιτσα θα ειναι .. το θεμα ειναι γιατι ψηφιζει και εμενα ?  :cheesy: μαλλον θελει σασπενς
εγω δε ψηφησα ακομη , ειμαι αναποφασιστος  :think:
Επισης επιδη δε ψηφησα δε βλεπω και το σκορ .. ο καραμαν το εκανε κρυφο  :idiot:
ποσο ειναι ?  :think:
Επισης ρε χαμενε εσυ δε κατεβαινεις ? το παιζεις υπερανω ?
Παπακωνσταντινου , χαιρετισματα στη  εξουσια κι εστι ?  :2funny:




gl Δαγκωτο τοτε  :rockon: Εγω ειμαι στουντιακιας  :grin:
Ασε που δε πινω ουζο γιατι οδηγαω μιας και μενω εκτος πολης  :grin:



Γνωμη μου ρε παιδια ειναι να φωναξουμε τον Ψωμιαδη να τον κανουμε προεδρο
θα παθει καταθληψη το παιδι τωρα που τον ξηλωσανε  :cheesy:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αν με εκλέξετε υπόσχομαι ότι όλα τα καταστήματα θα προσφέρουν δωρέαν είσοδο εφόρου ζωής σε όσους με ψηφίσουν!!! :sunglasses:

Ο λόγος μου συμβόλαιο!!! :birdman: :birdman: :birdman:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Γεια σου ρε Gameover αλανιαρη τσαχπινογαργαλιαρη και τρελοπαλιοπουτανιαρη  :cheesy:


gl Δαγκωτο τοτε  :rockon: Εγω ειμαι στουντιακιας  :grin:
Ασε που δε πινω ουζο γιατι οδηγαω μιας και μενω εκτος πολης  :grin:

Καλά βγες εσύ πρόεδρος και θα σε γυρήσω εγώ πίσω μετά τα ουζάκια. :sunglasses:

Ε ρε γλέντια που έχουν να γίνουν. :rockon:


Σεξ και ουζοποσία......... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom