Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Ο Παλμερ παραλίγο να του κόψει τον αχίλλειο...κόκκινη απευθείας...σε ίδια φάση είχε πάρει κόκκινη ο Jones της Λίβερπουλ...
για το πέναλτι ο αχώνευτος Νέβιλ είπε ότι ότι δεν ήταν...μέχρι κι ο John Terry είπε ότι ότι δεν θα το έδινε....
πέναλτι στον Jesus μαρς, δεν το έδωσε.....έχω την εντύπωση ότι μεσοβδόμαδα θα αρχίσουν οι συγνώμες από την κεδ αγγλίας !
ο παρτεη πρέπει να παίζει δίπλα στον Rice αλλά είναι γυάλινος.....
εκεί θέλαμε παίκτη και ίσως ο Τομιγιάσου πρέπει να παίζει βασικός όταν ο αντίπαλος έχει γρήγορο εξτρέμ εκεί...
Η ατυχία μας που τραυματίστηκε ο τιμπερ θα έβαζε ζιτσενκο δίπλα στον ντεκλαν
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.471
Like
2.328
Πόντοι
456
Χάζεψα λίγο το ματς της Τόττεναμ χθες.
Με Σον σε ρόλο Κέιν πλέον και φυσικού ηγέτη, με Μάντισον σε ρόλο Σον και ένα Ριτσάρλισον και άλλους παίχτες, πεινασμένους για καλή πορεία.
Τελικά πιστεύω ότι η φυγή του Κέιν καλό θα κάνει στην ομάδα. Όλοι περίμεναν τον Κέιν και Σον να βγάλουν τα κάστανα από τη φωτιά πέρυσι και αυτό κόστιζε.
Είδωμεν, εγώ πιστεύω ότι έχει μέλλον. Σίτι-Τόττεναμ για τις θέσεις 1-2 είναι πολύ πιθανό σενάριο.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Χάζεψα λίγο το ματς της Τόττεναμ χθες.
Με Σον σε ρόλο Κέιν πλέον και φυσικού ηγέτη, με Μάντισον σε ρόλο Σον και ένα Ριτσάρλισον και άλλους παίχτες, πεινασμένους για καλή πορεία.
Τελικά πιστεύω ότι η φυγή του Κέιν καλό θα κάνει στην ομάδα. Όλοι περίμεναν τον Κέιν και Σον να βγάλουν τα κάστανα από τη φωτιά πέρυσι και αυτό κόστιζε.
Είδωμεν, εγώ πιστεύω ότι έχει μέλλον. Σίτι-Τόττεναμ για τις θέσεις 1-2 είναι πολύ πιθανό σενάριο.
λίγο πάγκο θέλει η Τοτεναμ....και θα φτιάξει ομάδα καλή...
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Βασικά έκανα λάθος. Τελικά η αγγλική ΚΕΔ θα κάνει και άλλη ανακοίνωση, για την λάθος μη καταλόγηση πέναλτυ στον Jesus και την καταλόγηση πέναλτυ κατά τού Saliba..
Άλλη μία χρονιά που μας :fuck2:.. Κατά τα άλλα υπερομάδα Guardiola..

Είπαμε, δεν θέλουν με τίποτα να ξεφύγουμε.
Κραυγαλέες περιπτώσεις και οι 2 ...
αυτός ο Jesus έχει μπουκετομαγνήτη...και πέρσι του έκαναν ένα σωρό πέναλτι...ειδικά εκείνο στη Σαουθάμπτον έβγαζε μάτια ....
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
22
Like
2.220
Πόντοι
1.796
Μεγάλο διπλό σήμερα από Άρσεναλ, που δεν το περίμενα να είμαι ειλικρινής.
Καλά δεν μιλάμε για Manchester, τύχη εξωπραγματική!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Rice εξαιρετικός. Κάθε φορά ο καλύτερος του παιχνιδιού και μόλις ήρθε. Νέος Vieira.

Κατά τα άλλα και άλλοι καλοί, Jesus εξαιρετικός, Tomiyasu από αριστερό μπακ βρισκόταν μέσα στην περιοχή και έπαιζε δεύτερο φορ σχεδόν.
Κερδίσαμε αλλά δεν ξέρω, δεν τρελάθηκα συνολικά. Τα περιπλέκει ο Arteta; Κάνει καλά αφού παίρνουμε αποτελέσματα;

Jorginho μετριότατος πάλι, δεν ξέρω τί προσφέρει ακριβώς. Ξέρω αλλά πιστεύω στήνει πολύ αμυντικά την ομάδα.
Και ο Odegaard δεν αποδίδει καλά στον νέο του ρόλο, πολύ μπροστά ενώ πέρυσι που έπαιζε λίγο πιο πίσω απέδιδε καλύτερα.
Τί να πω..
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
22
Like
2.220
Πόντοι
1.796
Ο Rice εξαιρετικός. Κάθε φορά ο καλύτερος του παιχνιδιού και μόλις ήρθε. Νέος Vieira.

Κατά τα άλλα και άλλοι καλοί, Jesus εξαιρετικός, Tomiyasu από αριστερό μπακ βρισκόταν μέσα στην περιοχή και έπαιζε δεύτερο φορ σχεδόν.
Κερδίσαμε αλλά δεν ξέρω, δεν τρελάθηκα συνολικά. Τα περιπλέκει ο Arteta; Κάνει καλά αφού παίρνουμε αποτελέσματα;

Jorginho μετριότατος πάλι, δεν ξέρω τί προσφέρει ακριβώς. Ξέρω αλλά πιστεύω στήνει πολύ αμυντικά την ομάδα.
Και ο Odegaard δεν αποδίδει καλά στον νέο του ρόλο, πολύ μπροστά ενώ πέρυσι που έπαιζε λίγο πιο πίσω απέδιδε καλύτερα.
Τί να πω..
Τον τερματοφύλακα τι θα τον κάνει? Εγώ τον θεωρώ πολύ ασταθή.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Έτσι πουτάνα Χαμ καριόλα σκατόγυφτοι.

:2on1::2on1::2on1:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.471
Like
2.328
Πόντοι
456
Η Τόττεναμ ακάθεκτη, 1-2 μέσα στην Πάλας.
Θα κάνω μία πρόβλεψη: Αν καταφέρει και ΔΕΝ ηττηθεί και στα δύο ματς εναντίον της Σίτι στο πρωτάθλημα, πιστεύω θα το παλέψει μέχρι τέλους.
Έχει ομάδα με πολλή όρεξη και παίχτες χωρίς τίτλους. Η Σίτι είναι μπουχτισμένη από τίτλους και ίσως είναι μειονέκτημα αυτό.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Η Τόττεναμ ακάθεκτη, 1-2 μέσα στην Πάλας.
Θα κάνω μία πρόβλεψη: Αν καταφέρει και ΔΕΝ ηττηθεί και στα δύο ματς εναντίον της Σίτι στο πρωτάθλημα, πιστεύω θα το παλέψει μέχρι τέλους.
Έχει ομάδα με πολλή όρεξη και παίχτες χωρίς τίτλους. Η Σίτι είναι μπουχτισμένη από τίτλους και ίσως είναι μειονέκτημα αυτό.
θέλει ενίσχυση το Γενάρη οπωσδήποτε...Μαντιον, Μπισούμα δεν θα αντέξουν...ο Σον δεν έχει ανά΄γκη, αντέχει...
4 αγωνιστικές πριν το τέλος παίζουν Τοτεναμ - Αρσεναλ ...φαντάζεσαι να είναι ντέρμπι κορυφής κ να κρίνει τον τίτλο ???
Τι Αγκουέρο και πράσινα άλογα...χα χα ....
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.471
Like
2.328
Πόντοι
456
θέλει ενίσχυση το Γενάρη οπωσδήποτε...Μαντιον, Μπισούμα δεν θα αντέξουν...ο Σον δεν έχει ανά΄γκη, αντέχει...
4 αγωνιστικές πριν το τέλος παίζουν Τοτεναμ - Αρσεναλ ...φαντάζεσαι να είναι ντέρμπι κορυφής κ να κρίνει τον τίτλο ???
Τι Αγκουέρο και πράσινα άλογα...χα χα ....
Θέλω να πιστεύω ότι με τέτοια πορεία, δε θα τσιγγουνευτούν να πάρουν παίχτες.
Αυτός ο Ελληνοαυστραλός, τους έκανε ομάδα τελικά.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Θέλω να πιστεύω ότι με τέτοια πορεία, δε θα τσιγγουνευτούν να πάρουν παίχτες.
Αυτός ο Ελληνοαυστραλός, τους έκανε ομάδα τελικά.
ε ναι...δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο.....κατι Κοντε τώρα και Μουρίνιο είναι εποχής δεκαετίας 70...
ο Ποστεκογλου έχει potential σαν προπονητής και ας είναι πάνω από 60.....το μυαλό του λειτουργεί σε υψηλές στροφές....
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
χάλι μαύρο η Αρσεναλ χθες...αν παίξει έτσι με τη Νιουκαστλ, καλά κρασιά !
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
χάλι μαύρο η Αρσεναλ χθες...αν παίξει έτσι με τη Νιουκαστλ, καλά κρασιά !
Πάλι έξω ο Σμιθ Ρόου.ο πάρτε τα ίδια Χεσούς .τι ν πεις από τις τελευταίες χρονιές Αρσέν το ίδιο πρόβλημα
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Πάλι έξω ο Σμιθ Ρόου.ο πάρτε τα ίδια Χεσούς .τι ν πεις από τις τελευταίες χρονιές Αρσέν το ίδιο πρόβλημα
κ ο Παρτεη που είναι γυάλινος.....τι να κάνουμε ? Πάμε ως έχουμε ...
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Εντάξει έχει καταντήσει αηδία πλέον.δεν φτάνει που πληρώνουμε τις εμμονές Αρτέτα με ραγιά και χαβερτζ.εχεις και την χειρότερη διαιτησία ίσως και από σούπερ λιγκ ακόμα .μιλάμε για μια ακόμα σφαγή δεν γίνεται να ελέγχεται η φάση για 4 περιπτώσεις και να μην τον φωνάζεις να το δει στο βαρ .για το ξύλο της Νιούκαστλ τι άλλο να πεις η ασυλία τους δεν υπάρχει .όσο γαιυτο το πουτανο Γεννημα τον Γκιμαράες.δεν θα βρεθείς ένας να του σπάσει τα πόδια; ένας ρε γαμωτο
 

Συνημμένα

  • F-HKuwCWUAAJ20z.jpeg
    F-HKuwCWUAAJ20z.jpeg
    146,4 KB · Εμφανίσεις: 28
  • F-HKuwAXIAATMZm.jpeg
    F-HKuwAXIAATMZm.jpeg
    183,2 KB · Εμφανίσεις: 24
  • F-HKuwCWoAAZCqh.jpeg
    F-HKuwCWoAAZCqh.jpeg
    68 KB · Εμφανίσεις: 22

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Εντάξει έχει καταντήσει αηδία πλέον.δεν φτάνει που πληρώνουμε τις εμμονές Αρτέτα με ραγιά και χαβερτζ.εχεις και την χειρότερη διαιτησία ίσως και από σούπερ λιγκ ακόμα .μιλάμε για μια ακόμα σφαγή δεν γίνεται να ελέγχεται η φάση για 4 περιπτώσεις και να μην τον φωνάζεις να το δει στο βαρ .για το ξύλο της Νιούκαστλ τι άλλο να πεις η ασυλία τους δεν υπάρχει .όσο γαιυτο το πουτανο Γεννημα τον Γκιμαράες.δεν θα βρεθείς ένας να του σπάσει τα πόδια; ένας ρε γαμωτο
Κ λιγα λες.... Μας κλεψανε.... Χειροτεροι κι απ τη σουπερ λιγδα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom