Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.977
Like
29.043
Πόντοι
5.006
Πιστολιασμα κανονικο..... Χερι λεει ο Χαβερτζ ο οποιος ομως κερδιζει τη μπαλα απο κοντρα στο χερι αμυντικου....
Καλα ο Ζεσους για να παρει πεναλτι πρεπει να του κοψουν το χιαστο...
Μετα την αδικη αποβολη με Κρυσταλ Παλας, την παρωδια στο Νιουκαστλ, εχουμε το σημερινο....δε γαμιεται, εχουμε συνηθισει.....
Για να μπεις τετραδα φετος, θα πρεπει να κανεις πρωταθλητισμο.... Πολυ ενδιαφερουσα ποδοσφαιρικη χρονια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μακαρι να ειχα μια μεριδα ρε συ... Με κατι γιαουρτια τη βγαζω σημερα.
Γιατι μαν :sad2:
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Εντωμεταξύ πριν από αυτό είδα Μπετις-Ρεαλ:1-1

Καλά μιλάμε τι τέχνη,τι φάσεις,θέαμα κτλ....
Καμμία σχέση,η Ισπανία βλέπεται πολύ πιο ευχάριστα.
Είναι απόλαυση.
Τι ομαδα εισαι ειπαμε? Θυμησε μου...
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Προσπαθω να ριξω τη πιεση... Κ σεις με τις μαλακιες που λετε δε με αφηνετε... Μου αναβετε τα λαμπακια!!

Οχι αλατι, οχι αλκοολ για λιγες μερες... Κ με αυτο το κωλοκρυο τραβιεται το γαμηδι...
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Να τα λέμε όλα όμως: Η Άρσεναλ έχασε με μόνο 0.5 xGA. Τα ατομικά λάθη φταίνε, θα νόμιζε κανείς πως παίζουν με τον Μαγκουάιρ στην άμυνα..
Κωλοφαρδοι.... Δεν τον εδιωξαν τον ΤενΧαγκ... Με αυτον θα ερθουν στο Ανφηλντ.....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.977
Like
29.043
Πόντοι
5.006
Προσπαθω να ριξω τη πιεση... Κ σεις με τις μαλακιες που λετε δε με αφηνετε... Μου αναβετε τα λαμπακια!!

Οχι αλατι, οχι αλκοολ για λιγες μερες... Κ με αυτο το κωλοκρυο τραβιεται το γαμηδι...
Ναι μαν να το κανεις μετά δωστου παλι
 

daddycool

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
618
Κριτικές
15
Like
1.760
Πόντοι
1.196
Κωλοφαρδοι.... Δεν τον εδιωξαν τον ΤενΧαγκ... Με αυτον θα ερθουν στο Ανφηλντ.....
Screenshot_2023-12-09-22-37-03-756_com.brave.browser-edit.jpg
 

daddycool

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
618
Κριτικές
15
Like
1.760
Πόντοι
1.196

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.218
Πόντοι
1.336

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Overated as fuck. Είναι ο παίχτης που θα σε βγάλει μέχρι την Τρίτη θέση.
Και στην Σπόρτινγκ Λισαβόνας που επεζε μέχρι εκεί έφτανε
Μεγαλη απατη.... Αν επαιζε ο Ροι Κιν σημερα κ τον εβλεπε να παιρνει τετοια καρτα για να μην παει στο Ανφηλντ θα του εχωνε κουτουλια....
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.655
Κριτικές
171
Like
91.618
Πόντοι
46.423
 

daddycool

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
618
Κριτικές
15
Like
1.760
Πόντοι
1.196
Πέρα από το χαβαλε είναι απίστευτο που είμαστε κοντά στην τετράδα με μία ομάδα που δεν έχει κανέναν τοπ παίχτη

O 10Hag έχει έναν ολόκληρο μήνα μπροστά του για να καταφέρει να μείνει εκτός από όλες τις διοργανώσεις..
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Τι σχέση έχει αυτό?Από πρέμιερ καμμία.
Γενικά από το νησί λόγω φίλων κτλ είμαι...
images (37).jpeg


:coffee:
αυτο λέω ρε....μιλάς εκ του ασφαλούς...χέστηκες ποιος θα το πάρει στην Αγγλία....
φαντάσου να είσαι Ατλε΄τικο στην Ισπανία ας πούμε ή Βαλένθια ...
δεν θα σε καίει λίγο, έτσι λιγουλάκι δλδ ??
όχι ότι κι εγώ θα πέσω απ το μπαλκόνι αν χάνει η ομάδα μου , αλλά κουβέντα να γίνεται ....
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Τυπε πιο καθαρό δε γίνεται λιώμα είσαι?
Σε έχει φάει η μαλακία σοβαρά. Εκεί δεν ακουμπά πουθενά η μπάλα το χέρι του. 1η επαφή με ώμο, μετά με στήθος και στη τρίτη που του στρώθηκε στο πόδι έξυσε το χέρι του.
Αυτού προηγήθηκαν δύο επαφές στο χέρι του Cash. Πες η πρώτη κοντινή απόσταση αν και σταματά την μπάλα από το να πάει προς το τέρμα, η δεύτερη είναι αφύσικη όμως και καθαρότατο πέναλτυ που προηγήθηκε.

Καμμία εξέταση πέναλτυ στο VAR, μόνο να ακυρώσουν το γκολ του Havertz.

Πάρ'το και σε αργή κίνηση (1:20), ελπίζω να μην έχεις τυφλωθεί τόσο από την χειρωνακτική και να μπορείς να το δεις.
Θα πεις πως είμαι και λιώμα βρε κουραμπιέ.



Penalty σε Jesus, δεν δόθηκε (Εκφωνητής είπε πως αν και μαλακό αυτά τα έχουμε δει να δίνονται).
Καθαρή κόκκινη σε Diego Carlos δεν δόθηκε για αγκωνιά εκτός φάσης.

Διαιτητής οπαδός Liverpool όπως μαθεύτηκε σήμερα. Τούς την έχει σπάσει στην FA ο Arteta, μία απόφαση VAR υπέρ μας δεν έχουμε πάρει από τότε.

Γελοία 3η κίτρινη (για πανηγυρισμό) για να μην είναι στο χθεσινό παιχνίδι και ακόμα, 5 εβδομάδες μετά, δεν έχουν ανακοινώσει τιμωρία για αυτά που είπε εναντίον τους.
Στοίχημα πως θα γίνει την ερχόμενη εβδομάδα για να μην είναι στο Anfield.

ΥΓ:

Τόσο καιρό κάνουμε πλάκα και κουβεντιάζουμε.
Γράφω πως η Liverpool δεν πείθει για τίτλο (και δεν πείθει όταν τρώει γκολ σε κάθε παιχνίδι και πόσες άλλες μεγάλες ευκαιρίες.

Δεν μπορείτε να κουβεντιάσετε, να πείτε διαφωνώ για το Χ, ή να κάνετε χαβαλέ όπως λέτε (ψέμματα βέβαια, να σας τον κάνουν δεν το αντέχετε).
Μικρόψυχες καριολίτσες μερικοί από εδώ. Σαν γυναικούλες δεν αντέχετε να μην είναι κάτι προς το συμφέρον σας.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Αναμενόμενη η κατρακύλα United. Κάκιστη διοίκηση, φέρουν και οι ιδιοκτήτες ευθύνοι που αφήνουν την ίδια.
Χρόνια κακών μεταγραφών, υπερσπατάλη και το κερασάκι ήρθε με τον Ten Hag.
70 εκατ. για Casemiro, 100 για Antony, 450χιλ την εβδομάδα ο Rashford, 80 εκατ. ο Hojlund, χάλια συμπεριφορά στον De Gea, 70 εκατ για Mount.
Και πόσα άλλα που βαριέμαι να γράψω, Sancho, Malacia, Martinez (1.75 και αργό centreback δεν υπάρχει).

Και θα συνεχιστεί για καιρό μέχρι να διορθωθούν και αν. Αν δεν είχαν την διαιτησία πέρυσι δεν έβλεπαν 4άδα ούτε με το κυάλι.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.977
Like
29.043
Πόντοι
5.006
Σε έχει φάει η μαλακία σοβαρά. Εκεί δεν ακουμπά πουθενά η μπάλα το χέρι του. 1η επαφή με ώμο, μετά με στήθος και στη τρίτη που του στρώθηκε στο πόδι έξυσε το χέρι του.
Αυτού προηγήθηκαν δύο επαφές στο χέρι του Cash. Πες η πρώτη κοντινή απόσταση αν και σταματά την μπάλα από το να πάει προς το τέρμα, η δεύτερη είναι αφύσικη όμως και καθαρότατο πέναλτυ που προηγήθηκε.

Καμμία εξέταση πέναλτυ στο VAR, μόνο να ακυρώσουν το γκολ του Havertz.

Πάρ'το και σε αργή κίνηση (1:20), ελπίζω να μην έχεις τυφλωθεί τόσο από την χειρωνακτική και να μπορείς να το δεις.
Θα πεις πως είμαι και λιώμα βρε κουραμπιέ.



Penalty σε Jesus, δεν δόθηκε (Εκφωνητής είπε πως αν και μαλακό αυτά τα έχουμε δει να δίνονται).
Καθαρή κόκκινη σε Diego Carlos δεν δόθηκε για αγκωνιά εκτός φάσης.

Διαιτητής οπαδός Liverpool όπως μαθεύτηκε σήμερα. Τούς την έχει σπάσει στην FA ο Arteta, μία απόφαση VAR υπέρ μας δεν έχουμε πάρει από τότε.

Γελοία 3η κίτρινη (για πανηγυρισμό) για να μην είναι στο χθεσινό παιχνίδι και ακόμα, 5 εβδομάδες μετά, δεν έχουν ανακοινώσει τιμωρία για αυτά που είπε εναντίον τους.
Στοίχημα πως θα γίνει την ερχόμενη εβδομάδα για να μην είναι στο Anfield.

ΥΓ:

Τόσο καιρό κάνουμε πλάκα και κουβεντιάζουμε.
Γράφω πως η Liverpool δεν πείθει για τίτλο (και δεν πείθει όταν τρώει γκολ σε κάθε παιχνίδι και πόσες άλλες μεγάλες ευκαιρίες.

Δεν μπορείτε να κουβεντιάσετε, να πείτε διαφωνώ για το Χ, ή να κάνετε χαβαλέ όπως λέτε (ψέμματα βέβαια, να σας τον κάνουν δεν το αντέχετε).
Μικρόψυχες καριολίτσες μερικοί από εδώ. Σαν γυναικούλες δεν αντέχετε να μην είναι κάτι προς το συμφέρον σας.
Έλα βρε χαζοβιολη τραβα που θα μας πεις κιολας τι θα πούμε τρόμπα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.602
Κριτικές
8
Like
33.147
Πόντοι
6.536
αυτο λέω ρε....μιλάς εκ του ασφαλούς...χέστηκες ποιος θα το πάρει στην Αγγλία....
φαντάσου να είσαι Ατλε΄τικο στην Ισπανία ας πούμε ή Βαλένθια ...
δεν θα σε καίει λίγο, έτσι λιγουλάκι δλδ ??
όχι ότι κι εγώ θα πέσω απ το μπαλκόνι αν χάνει η ομάδα μου , αλλά κουβέντα να γίνεται ....
Εγω μίλησα για το θέαμα.
Και στην Ισπανία αδιάφορος είμαι,ποιος θα το πάρει κτλ.
Αλλά πολύ πιο εύκολα θα κάτσω να δω ένα ματς πριμέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom