Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Odegaard ισοφάρισε το ρεκόρ του De Bruyne για τα περισσότερα μη πέναλτυ γκολ (15) σε μία σεζόν στην ιστορία της Premier League.
Ένα ακόμα στα 3 υπόλοιπα ματς και το σπάει.
Έγινε 24 ετών πριν λίγους μήνες.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Ο Odegaard ισοφάρισε το ρεκόρ του De Bruyne για τα περισσότερα μη πέναλτυ γκολ (15) σε μία σεζόν στην ιστορία της Premier League.
Ένα ακόμα στα 3 υπόλοιπα ματς και το σπάει.
Έγινε 24 ετών πριν λίγους μήνες.
Θα αφησει εποχη ρε συ αυτος.... Κ βελτιωνεται συνεχως... Δειχνει κ leadership... Να τον πλαισιωσουν με 2 παικταραδες στο κεντρο για να κανει παπαδες στο μελλον...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Αδύναμος κρίκος ο Zinchenko αυτή την στιγμή (μόνο λίγο αμυντικά γιατί στα υπόλοιπα είναι εξαιρετικός). Δεν θα μου έκανε εντύπωση του χρόνου να ξεκινά στα αριστερά ο Kiwior.
Βασικά ίσως είναι όντως ο αντι-Martinez που κατέληξε United και μετά πήραμε τον Ουκρανό.
Με Zinchenko να μπαίνει στο rotation στο κέντρο.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
markos-seferlis-pipa.gif
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.292
Like
2.330
Πόντοι
456
Τρωει 3 η μπραιτον στο ημιχρονο απο την εβερτον....ουτε ο λεβαδειακος αυτα:cheesy:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Τρομερή η Premier! Φετινός τίτλος / τετράδα / υποβιβασμός θα κριθούν στο τέλος.

Έχουμε να δούμε πολλά ακόμα!

Παρεπιμπτόντως ο Thundercat τί έγινε, δεν μου το βγάζει καν σαν μέλος. Έφαγε μπαν, έσβησε λογαριασμό;
Έχω καιρό να τον δω εδώ.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Πάντως όπως είναι τώρα η βαθμολογία, είναι η δικαιότερη τριάδα για να πέσει (συγγνώμη @soul3 ).

Southampton η χειρότερη ομάδα, αν και στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο κακή. Απλά αυτή την χρονιά το επίπεδο έχει ανέβει γενικώς.
Οι άλλες δύο λόγω διοικητικών αποφάσεων.

Νομίζω το είχα γράψει από το καλοκαίρι πως Leicester την θεωρώ από τα φαβορί για υποβιβασμό γιατί κράτησαν δύο "αστέρια" της ομάδας παρά την θέλησή τους στην ουσία ζητώντας εξωπραγματικά υψηλά ποσά.
Maddison και Tielemans. Δώσε τον πρώτο για ~60 και τον δεύτερο για ~20-25 και με αυτά αγόρασε παίκτες.
Ούτε λεφτά πήραν, ούτε παίκτες έφεραν. Έμειναν με τον Ward τερματοφύλακα.

Και Leeds γιατί ήταν εγκληματική η απόφαση να διώξει Jesse Marsch. Δεν ήταν τόσο καλά κάποια πράγματα αλλά είχε και τραυματισμούς.
Πάμε Ιανουάριο φέρνει Rutter και τον Αμερικάνο McKennie, που δεν θα ερχόταν αν δεν είχε αυτόν προπονητή και τον διώχνουν μετά από μία εβδομάδα χωρίς να έχουν plan B.

Οι :jerking: πληρώνονται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Ο πρωτος ληγει το συμβολαιο του, του χρονου και αν πεσει θα αναγκαστει να τον δωσει ακοκα και με κανα τριανταρι. Χασουρα κανα δεκαπενταρι.
Ο δευτερος ληγει φετος το καλοκαιρι το συμβολαιο του αν δεν κανω λαθος αρα παιρνει τα αρχιδια μου.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο πρωτος ληγει το συμβολαιο του, του χρονου και αν πεσει θα αναγκαστει να τον δωσει ακοκα και με κανα τριανταρι. Χασουρα κανα δεκαπενταρι.
Ο δευτερος ληγει φετος το καλοκαιρι το συμβολαιο του αν δεν κανω λαθος αρα παιρνει τα αρχιδια μου.
Ε ναι.. Ακριβώς αυτά παίρνει και ίσως πέσει και κατηγορία :tooth:

Κρίμα, από τότε που σκοτώθηκε ο ιδιοκτήτης της και ανέλαβε ο υιός πήρε την κατηφόρα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Ε ναι.. Ακριβώς αυτά παίρνει και ίσως πέσει και κατηγορία :tooth:

Κρίμα, από τότε που σκοτώθηκε ο ιδιοκτήτης της και ανέλαβε ο υιός πήρε την κατηφόρα.
Ο Τζεημς Γουορντ Προους θα πουληθει το καλοκαιρι απο Σαουθαμπτον λες; Παιδι απο την μητρα των αγιων.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Τζεημς Γουορντ Προους θα πουληθει το καλοκαιρι απο Σαουθαμπτον λες; Παιδι απο την μητρα των αγιων.
Χμμμμ.. Ή τώρα θα φύγει ή ποτέ. Δεν ξέρω σε ποιά ομάδα θα μπορούσε να πάει. Ίσως Brentford;
Για να πάει σε μεγαλύτερη, εξάδας, μου είναι λίγο δύσκολο. Tottenham;

Αν δεν ενδιαφερθεί κάποια ίσως είναι καλύτερο να κάτσει Southampton να την ανεβάσει.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Χμμμμ.. Ή τώρα θα φύγει ή ποτέ. Δεν ξέρω σε ποιά ομάδα θα μπορούσε να πάει. Ίσως Brentford;
Για να πάει σε μεγαλύτερη, εξάδας, μου είναι λίγο δύσκολο. Tottenham;

Αν δεν ενδιαφερθεί κάποια ίσως είναι καλύτερο να κάτσει Southampton να την ανεβάσει.
Ισως λεω εγω γενικα να ειναι καλυτερα να κατσει στην Σαουθαμπτον. Τα 28 εφτασε και δεν εχει φυγει απο εκει μεχρι τωρα. Φοβαμαι οτι δεν θσ μπορεσει νσ αποδώσει πουθενα αλλού το ιδιο μιας και η Σαουθαμπτον του δινει το εξτρα κινητρο.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ναι, θα είναι βήμα παραπάνω στην καριέρα του να πάει σε ομάδα μεσαίας δυναμικής;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Ναι, θα είναι βήμα παραπάνω στην καριέρα του να πάει σε ομάδα μεσαίας δυναμικής;
Σε Τοτεναμ, σε Νιουκαστλ ισως. Αλλα και παλι, δεν ειναι 24-25 παει στα 29.... Εχει μαθει μια ζωη να παιζει για την Σαουθαμπτον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom