Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.243
Κριτικές
166
Like
27.138
Πόντοι
34.538

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Για τους Αρσεναλάκηδες του νήματος...μάλλον ΄έκλεισε ο Declan Rice για το καλοκαίρι πριν σοβαρού απροόπτου.....μου αρέσει όπως βγαίνει κουτρουβαλώντας από την άμυνα στην επίθεση και τους παίρνει όλους αμπάριζα ...έχει ψυχή και ποδοσφαιρικές ικανότητες...αν γίνει θα είναι τοπ μεταγραφή...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Για τους Αρσεναλάκηδες του νήματος...μάλλον ΄έκλεισε ο Declan Rice για το καλοκαίρι πριν σοβαρού απροόπτου.....μου αρέσει όπως βγαίνει κουτρουβαλώντας από την άμυνα στην επίθεση και τους παίρνει όλους αμπάριζα ...έχει ψυχή και ποδοσφαιρικές ικανότητες...αν γίνει θα είναι τοπ μεταγραφή...
Ναι μακάρι, μου αρέσει πάρα πολύ. Μόνο τώρα μόλις διάβασα πως ενδιαφερόμαστε για τον Onana της Everton μιας και ο Elneny έχει τραυματιστεί.
Ελπίζω να μην επηρεάσει τον Rice αλλά τόσους μέσους δεν ξέρω πώς θα τους χωρέσουμε.
Εκτός και αν ο Patino πάει δανεικός και του χρόνου αλλά μου φαίνεται δύσκολο..

Χρειαζόμαστε κάλυψη βέβαια γιατί αλλιώς θα πρέπει να παρατήσουμε FA Cup & Europa και να προσευχόμαστε μην πάθει κάτι ο Partey.

Το ιδανικό θα ήταν να παίρναμε Rice τώρα αλλά με την West Ham σε μάχη υποβιβασμού το θεωρώ απίθανο.
Είναι και αρχηγός τους.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Ναι μακάρι, μου αρέσει πάρα πολύ. Μόνο τώρα μόλις διάβασα πως ενδιαφερόμαστε για τον Onana της Everton μιας και ο Elneny έχει τραυματιστεί.
Ελπίζω να μην επηρεάσει τον Rice αλλά τόσους μέσους δεν ξέρω πώς θα τους χωρέσουμε.
Εκτός και αν ο Patino πάει δανεικός και του χρόνου αλλά μου φαίνεται δύσκολο..

Χρειαζόμαστε κάλυψη βέβαια γιατί αλλιώς θα πρέπει να παρατήσουμε FA Cup & Europa και να προσευχόμαστε μην πάθει κάτι ο Partey.

Το ιδανικό θα ήταν να παίρναμε Rice τώρα αλλά με την West Ham σε μάχη υποβιβασμού το θεωρώ απίθανο.
Είναι και αρχηγός τους.
Ο Πατίνο ενώ στα χαρτιά φαίνεται για 8αροδεκάρι, έτσι όπως τον βλέπω σε κάποια ματς, μου κάνει για εξάρι στυλ Πίρλο, δλδ να βγάζει την μπάλα με ασφάλεια από την άμυνα με τη μία, να πασάρει σωστά κ να βγάζει την άμυνα μπροστά...ούτε πολύ δυναττός, ούτε πολύ γρήγορος, αλλά με τρομερή πάσα και ντρίμπλα...μικρός είναι ακόμη αλλά αν δεν βγει σε 2 χρόνια δεν θα βγει ποτέ....θα δούμε....
έχουμε 3-4 παίκτες στη β ομάδα που πρέπει να μπουν στο rotation του χρόνου και του παραχρόνου οπωσδήποτε....ειδικά ο Balogun του χρόνου πρέπει να μπει να παίξει....
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Πατίνο ενώ στα χαρτιά φαίνεται για 8αροδεκάρι, έτσι όπως τον βλέπω σε κάποια ματς, μου κάνει για εξάρι στυλ Πίρλο, δλδ να βγάζει την μπάλα με ασφάλεια από την άμυνα με τη μία, να πασάρει σωστά κ να βγάζει την άμυνα μπροστά...ούτε πολύ δυναττός, ούτε πολύ γρήγορος, αλλά με τρομερή πάσα και ντρίμπλα...μικρός είναι ακόμη αλλά αν δεν βγει σε 2 χρόνια δεν θα βγει ποτέ....θα δούμε....
έχουμε 3-4 παίκτες στη β ομάδα που πρέπει να μπουν στο rotation του χρόνου και του παραχρόνου οπωσδήποτε....ειδικά ο Balogun του χρόνου πρέπει να μπει να παίξει....
Ναι και για μένα ο Patino 6άρι είναι. Και είναι και αμυντικά πολύ καλός.
Το πρόβλημα είναι πως είναι τρομερά καλός με την μπάλα για να την παίρνει μόνο στην αρχή (που είναι πολύ σημαντικό βέβαια), θα δείξει ποιό είναι το πλάνο γιατί πιστεύω σε 1 - 2 χρόνια θα πρέπει να ξεκινάει.

Με Balogun θα δούμε τί θα γίνει. Nketiah δεν φεύγει, Jesus μόλις ήρθε και είναι πολύ καλός. Δεν γίνεται να τον έχουμε τρίτο στη σειρά επιθετικό.
Φοβάμαι θα πουληθεί, ελπίζω με οψιόν επαναγοράς. Τεράστιο ταλέντο και εκείνος.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Είχα διαβάσει μία σελίδα το secretscout που έχει να κάνει με αναδυόμενα ταλέντα.
Και είχε γράψει μία φορά πως "αν οι παίκτες της Ακαδημίας της Arsenal έπαιζαν σε κάποιο κατώτερο πρωτάθλημα για να μπορούν να δείξουν το ταλέντο τους και όχι σε επίπεδο U21 παιχνιδιών, όλος ο κόσμος θα μιλούσε για αυτούς. Τέτοια ποσότητα τόσο υψηλού επιπέδου νέων δεν υπάρχει αλλού".

Και είναι η πραγματικότητα στην οποία θα πρέπει να συνηθίσουμε. Πολλά από τα ταλέντα μας θα πουληθούν όσο καλά και αν είναι.
Στην ομάδα θα μένουν οι κορυφαίοι και με τα κέρδη θα κάνουμε στοχευμένες μεταγραφές, αυτό είναι το πλάνο μιας και πετροδόλαρα δεν υπάρχουν - και καλύτερα βέβαια.
Αυτός που θέλω να ανέβει είναι ο Cozier-Dubbery που είναι αντίγραφο του Saka αν και όχι τόσο δυνατός βέβαια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
192
Like
4.421
Πόντοι
15.775
Ο Αρτετα εχει κανει δουλεια στην Αρσεναλ και φαινεται. Φαινοταν οτι εχει project και οτι κανει δουλεια ακομα και οταν η Αρσεναλ ετρωγε ξυλο και ηταν τελευταια. Αλλα ισως λογω απειριας βλεπω συνεχεια να βγαζει νευρακια και φοβαμαι μηπως στο τελος αγχωσει τους παιχτες.Φαινεται οτι ειναι τελειομανης παντως.
Οσο για τον Κλοπ και αυτος τσαντιζεται αλλα θα τσαντιστει μια και καλη και τοτε δεν θες να εισαι μπροστα του. Χαρακτηριστικο παραδειγμα οταν ηταν στην Ντορτμουντ και σε αγωνα τσαμπιονς λίγκ ειχε γινει σαν πιθηκος και μπινελικωνε τον εποπτη.
Περσυ(που ηταν καλη η Λιβερπουλ) επαιζε στο Ανφιλντ με την Αρσεναλ. Στο πρωτο εχει μπει καλα η Αρσεναλ παιζει ακομπλεξαριστα εχει μπλοκαρει την Λιβερπουλ. Με το που ξεκιναει το δευτερο για καποιο ασημαντο λογο σε ενα φαουλ που κανει η Λιβερπουλ ο Αρτετα τα χανει τσακωνεται με τον Κλοπ κλπ. Αποτελεσμα να ξυπνησει το γηπεδο και οι παιχτες της Λιβερπουλ, που μεχρι τοτε κοιμοντουσαν, και να φαει 4 γκολ η Αρσεναλ.
Η αλλη μου ενσταση με τον Αρτετα ειναι οτι φαινεται να μην του αρεσει να δουλευει με βεντετες-ονοματα. Εδιωξε ολα τα βαρια ονοματα απο την Αρσεναλ, καποιοι ηταν τελειωμενοι καποιοι αλλοι οχι. Ο καλος προπονητης επιβαλεται και στις βεντετες δεν τους διωχνει για να εχει μικρους και να τους τα χωνει χωρις να τον νοιαζει(σαν το βιντεο που ανεβηκε πριν).
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Αρτετα εχει κανει δουλεια στην Αρσεναλ και φαινεται. Φαινοταν οτι εχει project και οτι κανει δουλεια ακομα και οταν η Αρσεναλ ετρωγε ξυλο και ηταν τελευταια. Αλλα ισως λογω απειριας βλεπω συνεχεια να βγαζει νευρακια και φοβαμαι μηπως στο τελος αγχωσει τους παιχτες.Φαινεται οτι ειναι τελειομανης παντως.
Οσο για τον Κλοπ και αυτος τσαντιζεται αλλα θα τσαντιστει μια και καλη και τοτε δεν θες να εισαι μπροστα του. Χαρακτηριστικο παραδειγμα οταν ηταν στην Ντορτμουντ και σε αγωνα τσαμπιονς λίγκ ειχε γινει σαν πιθηκος και μπινελικωνε τον εποπτη.
Περσυ(που ηταν καλη η Λιβερπουλ) επαιζε στο Ανφιλντ με την Αρσεναλ. Στο πρωτο εχει μπει καλα η Αρσεναλ παιζει ακομπλεξαριστα εχει μπλοκαρει την Λιβερπουλ. Με το που ξεκιναει το δευτερο για καποιο ασημαντο λογο σε ενα φαουλ που κανει η Λιβερπουλ ο Αρτετα τα χανει τσακωνεται με τον Κλοπ κλπ. Αποτελεσμα να ξυπνησει το γηπεδο και οι παιχτες της Λιβερπουλ, που μεχρι τοτε κοιμοντουσαν, και να φαει 4 γκολ η Αρσεναλ.
Η αλλη μου ενσταση με τον Αρτετα ειναι οτι φαινεται να μην του αρεσει να δουλευει με βεντετες-ονοματα. Εδιωξε ολα τα βαρια ονοματα απο την Αρσεναλ, καποιοι ηταν τελειωμενοι καποιοι αλλοι οχι. Ο καλος προπονητης επιβαλεται και στις βεντετες δεν τους διωχνει για να εχει μικρους και να τους τα χωνει χωρις να τον νοιαζει(σαν το βιντεο που ανεβηκε πριν).
Ναι για το γεγονός με Liverpool ισχύει και του έχει καταλογιστεί ως λάθος της απειρίας του. Κοιμόταν το Anfield και μετά από αυτό έγινε χαμός.
Θυμάμαι και τον Tavares που είχαμε αναγκαστικά αριστερό μπακ έκανε δύο λάθες πάσες που μετά μπήκαν γκολ.
Δεν νομίζω να ξακακάνει το λάθος :tooth:

Για τα μεγάλα ονόματα δεν θα συμφωνήσω, μόνο με τον Aubameyang έγινε η ιστορία που καλώς έφυγε.
Ήταν γεμάτη τοξικές προσωπικότητες η ομάδα με μοιρασμένα τα αποδυτήρια ομολογουμένως σε Xhaka και άλλους και τους υπόλοιπους Ozil, Aubameyang, Παπασταθόπουλο, Kolasinac, Lacazette παρεούλα.
Έφυγαν οι δεύτεροι, ησυχάσαμε (αν και του Laca δεν του καταλογίζω κάτι αρνητικό) και βρεθήκαμε εδώ που είμαστε τώρα.

Τώρα ο Arteta έχει δουλέψει με τους μεγαλύτερους πρποπονητές που έκαναν πρωταθλητισμό. Wenger και Guardiola. Νομίζω ξέρει πώς πρέπει να μιλάει κτλπ.
Αν η ομάδα του δεν αντιδράσει καλά δεν θα είναι λόγω αυτών που δεν έπρεπε να πει αλλά λόγω του μικρού της ηλικίας και της απειρίας των παικτών.
Εκεί δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Υπομονή να μεγαλώσουν αλλά για την ώρα τα πάνε πολύ καλά και έχουμε παίξει πολλά δύσκολα παιχνίδια ήδη.
Μας μένουν τα δύο με City, εντός Chelsea, εκτός Liverpool και Newcastle. Τον Ιανουάριο φοβόμασταν και πέρασε σχεδόν αλώβητος πέραν της ισοπαλίας με Newcastle.

Σε μεταγραφικά νέα έχουμε κάνει προσφορά για τον Caicedo της Brighton ενώ ακόμα και αν ολοκληρωθεί, οι δημοσιογράφοι λένε πως δεν θα επηρεάσει το κυνήγι για την υπογραφή και του Declan Rice το καλοκαίρι.
Δουλεύουν τρομερά και ο Arteta και ο τεχνικός διευθυντής Edu.

Τριάδα στο κέντρο Caicedo - Rice - Odegaard :erection:
Δύσκολα πάντως με την Chelsea και τα βρωμολεφτά της να καραδοκεί.
Θετικό πως έχουμε κάνει και άλλες μεταγραφές με την Brighton, Ben White και Trossard πρόσφατα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Ο Αρτετα εχει κανει δουλεια στην Αρσεναλ και φαινεται. Φαινοταν οτι εχει project και οτι κανει δουλεια ακομα και οταν η Αρσεναλ ετρωγε ξυλο και ηταν τελευταια. Αλλα ισως λογω απειριας βλεπω συνεχεια να βγαζει νευρακια και φοβαμαι μηπως στο τελος αγχωσει τους παιχτες.Φαινεται οτι ειναι τελειομανης παντως.
Οσο για τον Κλοπ και αυτος τσαντιζεται αλλα θα τσαντιστει μια και καλη και τοτε δεν θες να εισαι μπροστα του. Χαρακτηριστικο παραδειγμα οταν ηταν στην Ντορτμουντ και σε αγωνα τσαμπιονς λίγκ ειχε γινει σαν πιθηκος και μπινελικωνε τον εποπτη.
Περσυ(που ηταν καλη η Λιβερπουλ) επαιζε στο Ανφιλντ με την Αρσεναλ. Στο πρωτο εχει μπει καλα η Αρσεναλ παιζει ακομπλεξαριστα εχει μπλοκαρει την Λιβερπουλ. Με το που ξεκιναει το δευτερο για καποιο ασημαντο λογο σε ενα φαουλ που κανει η Λιβερπουλ ο Αρτετα τα χανει τσακωνεται με τον Κλοπ κλπ. Αποτελεσμα να ξυπνησει το γηπεδο και οι παιχτες της Λιβερπουλ, που μεχρι τοτε κοιμοντουσαν, και να φαει 4 γκολ η Αρσεναλ.
Η αλλη μου ενσταση με τον Αρτετα ειναι οτι φαινεται να μην του αρεσει να δουλευει με βεντετες-ονοματα. Εδιωξε ολα τα βαρια ονοματα απο την Αρσεναλ, καποιοι ηταν τελειωμενοι καποιοι αλλοι οχι. Ο καλος προπονητης επιβαλεται και στις βεντετες δεν τους διωχνει για να εχει μικρους και να τους τα χωνει χωρις να τον νοιαζει(σαν το βιντεο που ανεβηκε πριν).
βεντέτες μόνο στο όνομα ήταν οι συγκεκριμένοι που αναφέρεις..ο Ομπα τον 2ο χρόνο έπεσε πολύ, πιο πολύ έπαιρνε πόζα για φωτογραφίες παρά έπαιζε μπάλα και ήταν κρίμα γιατί ξεκίνησε πολύ καλά, ο Λακαζετ δεν σκόραρε, ο Πεπε μόνο ύφος, ο Γκουεντουζί ήθελε σφαλιάρες. ο Οζίλ τον πρώτο ενάμιση χρόνο έκανε παπάδες κ μετά α΄ρχισε τα βεντετιλίκια και κάθισε πάνω στο συμβόλαιο ( 21 μύρια το χρόνο !!!!!!).....
θεωρώ ότι η ομάδα ήθελε ολικό rebuild και καλά έκανε...έφυγαν σε ενάμιση χρόνο 21 παίκτες....τώρα πια η ομάδα έχει ταυτότητα και κατεύθυνση στο γήπεδο...μόνο καλύτερα θα πάει, έχει τρομερό Potential...
και εγώ πιστεύω ότι το παρακάνει με τη γκρίνια και τα νεύρα..το ματς με τη Νιουκαστλ αν διατηρούσε την ψυχραιμία του πιστεύω θα το παίρναμε...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Arteta κατέβασε τα δεύτερα, όπου μπορούσε λόγω τραυματισμών.

Ο Guardiola κατέβασε την πρώτη ομάδα πλην μόνο τερματοφύλακα.
Προσπαθεί να το κερδίσει για να ανεβάσει την ψυχολογία της ομάδας του πριν τις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα.
Κάποιος είναι αγχωμένος :sunglasses:
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.188
Κριτικές
5
Like
12.872
Πόντοι
3.786
Ο Arteta κατέβασε τα δεύτερα, όπου μπορούσε λόγω τραυματισμών.

Ο Guardiola κατέβασε την πρώτη ομάδα πλην μόνο τερματοφύλακα.
Προσπαθεί να το κερδίσει για να ανεβάσει την ψυχολογία της ομάδας του πριν τις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα.
Κάποιος είναι αγχωμένος :sunglasses:
Παρόλα αυτά η Arsenal έχει τις 2 κλασικές ευκαιρίες μέχρι στιγμής.Για να δούμε...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Όλα καλά! Παίξαμε με πολλές αλλαγές και στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν οι πιο απειλητικοί.
Περίεργο το γκολ της City, από τον Ake και μπήκε ακριβώς πριν γίνουν οι αλλαγές μας.
Για 10' κυκλοφορούσαμε καλύτερα αλλά μετά η City απλώς ανακύκλωνε την κατοχή και μας πίεζε να τρέξουμε περισσότερο κτλπ.
Haaland 0 ειδικά από όταν μπήκε ο Saliba και δεν μπορούσε να τροφοδοτηθεί.

Πάντα καλύτερα να νικάμε αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ελπίζω να μην ισχύει αυτό που είπε ο Arteta πως ένιωσε κάτι ο Partey και βγήκε αλλαγή.
Θέλω να πιστεύω πως το είπε επίτηδες για να πιέσει την διοίκηση να φέρει τον Caicedo μιας και δεν υπάρχει κανείς άλλον στο "6" εκτός του Partey μετά και τον νέο μεγάλο τραυματισμό του Elneny.

Ο οποίος Caicedo ανέβασε στο instagram αποχαιρετιστήριο μήνυμα/ παράκληση να τον αφήσουν να φύγει.
Ελπίζω σε εμάς και όχι σε καμμιά Chelsea

 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Τί παιχταράς ο Mitoma.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
De Zerbi

 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Τελείωσε η μεταγραφική περίοδος του Ιανουαρίου.
Πολύ περίεργη η κατάσταση όσον αφορά την μάχη υποβιβασμού.

Η Forest κινήθηκε αρκετά καλά, μερικές πολύ καλές μεταγραφές όπως οι Danilo και Shelvey οι οποίοι θα δημιουρήσουν ένα ωραίο ζευγάρι στο κέντρο μαζί και με Scarpa μπροστά.
Και Keylor Navas που αποκτήθηκε μετά τον τραυματισμό του. Chris Wood πολύ καλός.
Νομίζω πήραν ξένους υψηλού επιπέδου όπως και μερικούς πολύ έμπειρους κ καλούς από Αγγλία όλοι ικανοί να βοηθήσουν άμεσα.

Η Bournemouth ενισχύθηκε και αυτή πολύ, και με παίκτες που θα μπορούσαν να πάνε σε ομάδες μέχρι και 5ης - 6ης θέσης.
Το θέμα πως όλοι τους έρχονται από ξένα πρωταθλήματα. Ταλαντούχοι μεν ίσως έχουν θέματα προσαρμογής δε.

Wolves επίσης πολλές μεταγραφές και αυτοί θα χρειαστούν χρόνο να δέσουν αν και υψηλό επίπεδο.

Ερωτηματικό η West Ham που το καλοκαίρι ξόδεψε τα περισσότερα μετά από Chelsea & United αλλά βρίσκεται στον πάτο.
Πήρε τον Danny Ings και κατευθείαν τραυματίστηκε για 2 μήνες. Άσχημο "σημάδι".

Όπως και η Everton που πήρε βέβαια έναν καλό προπονητή αλλά θα είναι αρκετό;

Νομίζω τα πράγματα θα δυσκολέψουν για Southampton, Everton και ίσως Leicester αν και η τελευταία πιστεύω θα καταφέρει να παραμείνει πιο άνετα και την θέση της να την πάρει κάποια εκ των άνω.

Πάντως νομίζω η Nottingham κινήθηκε πολύ ορθολογικά και έξυπνο το ότι τους ξένους τους ενέταξε νωρίς στην ομάδα.

Για τις άλλες να πω εμετός η Chelsea. :vomit: Πάντα την σιχαινόμουν τώρα ακόμα περισσότερο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.292
Like
2.330
Πόντοι
456
Απροσμενο στραβοπατημα για την αρσεναλ απο εβερτον....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
Απροσμενο στραβοπατημα για την αρσεναλ απο εβερτον....

τα μουνοπανα θελουν να ριξουν την ομαδα του προεδρου που τους ξεκωλιασε τοτε με τον ελ αραμπι....
:cry: :cry: :cry: :cry:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Απροσμενο στραβοπατημα για την αρσεναλ απο εβερτον....
Κακή εμφάνιση και όχι τόσο απρόσμενο αποτέλεσμα
Να πω την αλήθεια τα φοβάμαι λίγο τα εκτός με Everton, Villa και Fulham. Ίσως κάποιο στραβώσει.
Everton διώχνει Lampard άρα θα έχουν νέο προπονητή.
Όχι μόνο άλλαξαν προπονητή, όχι μόνο ήταν η Everton εκτός όπου στα τελευταία 5 παχνίδια μετρούσαμε 1 νίκη, 2 Χ και 2 ήττες (3 τώρα) αλλά είχαν και τον Sean Dyche προπονητή με κάτι γομάρια στην άμυνα και το κέντρο με τον οποίο σχεδόν πάντα χάναμε βαθμούς απέναντι στην Burnley.
Martinelli, White συνέχισαν τις κακές εμφανίσεις και ο Xhaka μέτριος. Πρέπει να αλλάξουν λίγο τα πράγματα ειδικά για τους δύο πρώτους.
Tomiyasu κ Trossard πρέπει να ξεκινάνε ειδικά απέναντι σε lowblock ομάδες, μέχρι να βρουν πάλι την φόρμα τους.

Δεν γινόταν να παίξουμε απέναντι στον Lampard όπως όλοι οι υπόλοιποι; Θα έχουμε κ δεύτερο παιχνίδι εναντίον του σε κάποιες εβδομάδες.
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Ο Βέλγος πρέπει να παίζει βασικός και ο Xhaka να κάτσει λίγο πάγκο...ρετάρει τώρα τελευταία...
δεν πειράζει ..θα έρχονται κι ανάποδες....έχει πολύ δρόμο ακόμη..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Βέλγος πρέπει να παίζει βασικός και ο Xhaka να κάτσει λίγο πάγκο...ρετάρει τώρα τελευταία...
δεν πειράζει ..θα έρχονται κι ανάποδες....έχει πολύ δρόμο ακόμη..
Για Xhaka δεν έχουμε άλλον μέχρι να επιστρέψει ο Smith Rowe. Απλά όταν παίζουν και οι γύρω του άσχημα τότε παρασύρεται και αυτός έχω δει.
White επίσης κακός, ειδικά στο χτίσιμο δεν κάνει τίποτα πλέον. Τουλάχιστον ο Tomiyasu είναι αμφιδέξιος και βοηθάει πολύ στο να κινείται η μπάλα πιο γρήγορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom