Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Δυνατό παιχνίδι σήμερα για δύο ομάδες που μάχονται για την παραμονή. :wanker:

Αρκετά καλύτερη η Forest, λίγη ψυχραιμία στις τελικές επιλογές θέλει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.080
Like
18.139
Πόντοι
3.656
Βλέπω το Τσέλσι-Μαν Γιου,η Τσέλσι δε βλέπεται,στη Γιουν κανει μπαμ η έλλειψη σεντερ φορ
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ίδιο πέναλτυ είχε κάνει και ο Maguire στον Jesus αλλά εκεί δεν δόθηκε :angel:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.080
Like
18.139
Πόντοι
3.656
Χρυσή αλλαγή του καράφλα ο ΜακΤάγαρος
:tooth:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.080
Like
18.139
Πόντοι
3.656
Εντάξει,αδικία να κέρδιζε και η Τσέλσι έτσι πως έπαιξε,έστω και με αυτογκολ του Αριμπαμπαλάγκα δίκαιο το Χ
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Και οι δύο ομάδες δεν έχουν καλό δυναμικό. Σίγουρα χρειάζονται μεταγραφές αλλά λεφτά υπάρχουν :thumbsup:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εντάξει,αδικία να κέρδιζε και η Τσέλσι έτσι πως έπαιξε,έστω και με αυτογκολ του Αριμπαμπαλάγκα δίκαιο το Χ
Ε ναι!
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
48
Like
12.759
Πόντοι
10.446
Λίβερπουλ για τα μπάζα... Τσελσι ψάχνεται.... United θέλει πολύ χρόνο να γίνει ομάδα..... Τοτεναμ στα δύσκολα δεν.... Οπότε η Σιτυ θα κάνει περίπατο.. Κ μεις της Αρσεναλ όσο αντέχουμε θα δίνουμε ενδιαφέρον στο πρωταθλημα γιατί αν δεν υπήρχαμε κ μεις έπρεπε να γίνει απονομή από τώρα στην City....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
για πειτε μαγκες, αυριο Σαουθαμτον-αρσεναλ το βλεπετε το διπλακι ή θα κλαιμε; Μου μυριζει γκελα, η σαουθαμπτον εφυγε απο τις ηττες και τη ζωνη του υποβιβασμου, το τελευταιο διμηνο εκτος απο σιτυ οποιος την κερδισε το εκανε με 1 μονο γκολ, και η αρσεναλ εχει παιξει 6-7 ματς σε τρεις βδομαδες, στα τελευταια τρια εχει κερδισει με 1-0 και ψιλοσερνεται. ειναι και εκτος εδρας ματς... Μηπως ηρθε η ωρα να βγαλει λιγη κουραση και να πληρωθω μια καλη ξεγυρισμενη ισοπαλια σε αποδοση 4+;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
επισης η τοτεναμ πλερωνει 2.15 εντος με νιουκαστλ, αηττητη εντος, αξιζει το πονταρισμα, για τους χεστες το 1dnb στο 1.50+ μπαινει σε καποιο δελτιο...

Εννοειται θα κατσω να δω το εξαποντο γουλβς - λεστερ, η μια εχει την χειροτερη επιθεση της κατηγοριας και η αλλη ειναι τελευταια με παραδοξως μια απο τις καλες επιθεσεις της κατηγοριας, αξιζει μπετ στο Χ2 αλλα θα το σκεφτω στο λαιβ να δω ποση ορεξη εχουν. Θα πεσει πολυ ξυλο πιστευω, οβερ κιτρινες :tooth:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
για πειτε μαγκες, αυριο Σαουθαμτον-αρσεναλ το βλεπετε το διπλακι ή θα κλαιμε; Μου μυριζει γκελα, η σαουθαμπτον εφυγε απο τις ηττες και τη ζωνη του υποβιβασμου, το τελευταιο διμηνο εκτος απο σιτυ οποιος την κερδισε το εκανε με 1 μονο γκολ, και η αρσεναλ εχει παιξει 6-7 ματς σε τρεις βδομαδες, στα τελευταια τρια εχει κερδισει με 1-0 και ψιλοσερνεται. ειναι και εκτος εδρας ματς... Μηπως ηρθε η ωρα να βγαλει λιγη κουραση και να πληρωθω μια καλη ξεγυρισμενη ισοπαλια σε αποδοση 4+;

Δεν είμαι και πολύ αντικειμενικός αλλά η Southampton δεν έχει δεξί μπακ αυτή τη στιγμή. Livramento τραυματισμένος από πέρυσι, Walker-Peters τραυματίας τώρα και ο Maitland-Niles δανεικός από Arsenal άρα δεν θα παίζει.
Τί να πω... Παίξαμε πολύ καλύτερα με PSV προχθές 3 xG άλλο αν μπήκε μόνο ένα.
Το έγραφα και εγώ βδομάδες τώρα πως δεν παίζουμε τόσο καλά όσο συνήθως, τώρα είδα ανάκαμψη.

Ρίσκο αλλά αν έβαζα κάτι μόνο του θα ήταν να σκοράρει από κόρνερ. Κακή στα στημένα η Southampton, πολύ καλή η Arsenal.
Ίσως και σκόρερ Gabriel Magalhaes.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
Δεν είμαι και πολύ αντικειμενικός αλλά η Southampton δεν έχει δεξί μπακ αυτή τη στιγμή. Livramento τραυματισμένος από πέρυσι, Walker-Peters τραυματίας τώρα και ο Maitland-Niles δανεικός από Arsenal άρα δεν θα παίζει.
Τί να πω... Παίξαμε πολύ καλύτερα με PSV προχθές 3 xG άλλο αν μπήκε μόνο ένα.
Το έγραφα και εγώ βδομάδες τώρα πως δεν παίζουμε τόσο καλά όσο συνήθως, τώρα είδα ανάκαμψη.
δεν ξερω μετα την νοτιγχαμ νομιζω θα γινουν κι αλλα τετοια. Ειναι το πιο κρισιμο/δυσκολο σημειο της σεζον, μεχρι το μουντιαλ το προγραμμα ολων των ομαδων ειναι φορτωμενο γιατι ουσιαστικα παιζουν ολα τα ευρωπαικα ματς μαζεμενα. Περσι οι ευρωπαικες αγωνιστικες των ομιλων πηγαν μεχρι δεκεμβρη, φετος θα εχουν τελειωσει αρχες νοεμβρη...

Γαμημενο καταρ και πετροδολλαρα. Νιωθω σαν παππους που μου αλλαξαν θεση την πολυθρονα μου με αυτο το μουντιαλ Νοεμβρη, το μουντιαλ θελει καλοκαιρι γαμημενοι ταλιμπαν! ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα σκατα, να μην το ξαναδουμε αυτο το πραμα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
δεν ξερω μετα την νοτιγχαμ νομιζω θα γινουν κι αλλα τετοια. Ειναι το πιο κρισιμο/δυσκολο σημειο της σεζον, μεχρι το μουντιαλ το προγραμμα ολων των ομαδων ειναι φορτωμενο γιατι ουσιαστικα παιζουν ολα τα ευρωπαικα ματς μαζεμενα. Περσι οι ευρωπαικες αγωνιστικες των ομιλων πηγαν μεχρι δεκεμβρη, φετος θα εχουν τελειωσει αρχες νοεμβρη...

Γαμημενο καταρ και πετροδολλαρα. Νιωθω σαν παππους που μου αλλαξαν θεση την πολυθρονα μου με αυτο το μουντιαλ Νοεμβρη, το μουντιαλ θελει καλοκαιρι γαμημενοι ταλιμπαν! ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα σκατα, να μην το ξαναδουμε αυτο το πραμα
Ό,τι θες μην σου στερήσω τα κέρδη. Τώρα κοίταξα και θα λείπει και ο Bella-Kotchap (κεντρ. αμυντικός, εξαιρετικός) και ο Lavia (το εξάρι) μόλις γύρισε από τραυματισμό.

Εντάξει για την ώρα καλά είμαστε. Εμείς στο Europa κάνουμε rotation και διαχειριζόμαστε την σωματική καταπόνηση.
Η United πιο δύσκολα γιατί τα έχει βρει μπαστούνια στο γκρουπ της με το μεγαθήριο την Ομόνοια και οι άλλοι έχουν Champions League.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Όσον αφορά το Mundial ελπίζω το ίδιο.
Το πιο βασικό που διάβασα, πως όταν γίνεται καλοκαίρι οι παίκτες έχουν ένα μήνα μέχρι να ξεκινήσουν τα παιχνίδια άρα αναρρώνουν από τραυματισμούς (μυϊκούς που κρατούν 2-6 εβδομάδες).

Τώρα δεν μπορούν. Ελπίζω για αυτό και μόνο να βάλουν τέλος σε αυτή την αηδία.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
5
Like
12.892
Πόντοι
3.786
Ευρώπη σε τελικό ανατρέπει ο Lehman τον Eto'o και στην συνέχεια της φάσης μπαίνει γκολ.
Και ο διαιτητής το γυρνάει πίσω και δίνει κόκκινη. ΣΕ ΤΕΛΙΚΟ.

Ο οποίος αργότερα δήλωσε πως ήταν η απόφαση για την οποία μετανιώνει περισσότερο στην καριέρα του.

Σε ημιτελικό πάλι με UEFAlona ο Van Persie πήρε δεύτερη κίτρινη επειδή μετά το σφύριγμα, σούταρε.
Κόκκινη για ΑΥΤΟ σε παιχίδι με σκορ (και εμφάνιση) υπέρ μας ένα βήμα πριν τον τελικό.


Καμμία ' losero- Arsenal" δεν ξέρω.

Όταν ο Wenger έλεγε για τα 250εκατ. της Chelsea στο πρώτο καλοκαίρι του Abramovich και πώς αυτά θα καταστρέψουν το ποδόσφαιρο, γελούσαν.

Τώρα που κλαψομουνίζει ο Klopp για την Manchester City και την Newcastle "έχει δίκιο".
Όσο θυμάμαι τις αδικίες με τη Μπαρτσελόνα,μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.Θα είχαμε τουλάχιστον ένα Champions League τώρα.Σιχαμένη ομάδα,μακάρι να εξαφανιστεί από τον χάρτη ή τουλάχιστον να είναι πάντα στην σκιά της Ρεάλ ως συνήθως!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
θυμαστε τοτε που η μιση ελλαδα ηταν μπαρτσα; εβλεπες παντου καταλανους να ουμε. Τωρα εχουν κρυφτει, εχω να ακουσω ανθρωπο να λεει "ειμαι μπαρτσελονα" τουλαχιστον 3 χρονια :tooth:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
5
Like
12.892
Πόντοι
3.786
θυμαστε τοτε που η μιση ελλαδα ηταν μπαρτσα; εβλεπες παντου καταλανους να ουμε. Τωρα εχουν κρυφτει, εχω να ακουσω ανθρωπο να λεει "ειμαι μπαρτσελονα" τουλαχιστον 3 χρονια :tooth:
Αυτή είναι η διαφορά μας.Οι οπαδοί της Άρσεναλ που είναι πολλοί στην Ελλάδα ποτέ δεν κρυφτήκαμε,ενώ έχουμε 18 χρόνια να πάρουμε πρωτάθλημα.Και για να αιτιολογήσω παραπάνω το προηγούμενο ποστ μου,μιλάμε για μια ομάδα που έχει επίσης σφάξει Τσέλσι και ΠΣΖ επίσης σε νοκ άουτ.Δεν είναι τυχαίο το προσωνύμιο Ουεφαλόνα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ποτέ μου δεν μου άρεσε. Μόνο ο Ronaldinho ως μονάδα.
Ισπανία προτιμούσα Real (αν και δεν έχω σε καμμία ομάδα συμπάθεια) αλλά όταν είχε μέσα Pepe, Ramos κτλπ ήταν και αυτή τέρμα αντιπαθητική.

Η μόνη φορά που υποστήριξα Barcelona ήταν όταν έπαιξε με Bayern :tooth: Είχε το θράσος ο Neuer να πει πως είναι καλύτερος του Messi.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
5
Like
12.892
Πόντοι
3.786
Ποτέ μου δεν μου άρεσε. Μόνο ο Ronaldinho ως μονάδα.
Ισπανία προτιμούσα Real (αν και δεν έχω σε καμμία ομάδα συμπάθεια) αλλά όταν είχε μέσα Pepe, Ramos κτλπ ήταν και αυτή τέρμα αντιπαθητική.

Η μόνη φορά που υποστήριξα Barcelona ήταν όταν έπαιξε με Bayern :tooth: Είχε το θράσος ο Neuer να πει πως είναι καλύτερος του Messi.
Ο Ronaldinho ήταν η χαρά του παιχνιδιού.Το κορυφαίο ταλέντο ever.Δεν ήταν μόνο εξαιρετικός σε ανοιχτό γήπεδο,αλλά ήταν μοναδικός στο να ξεκλειδώνει τόσο αποτελεσματικά κλειστές άμυνες.Αλλά τον φάγανε τα τσιγάρα,τα ποτά και τα ξενύχτια
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Ο Ronaldinho ήταν η χαρά του παιχνιδιού.Το κορυφαίο ταλέντο ever.Δεν ήταν μόνο εξαιρετικός σε ανοιχτό γήπεδο,αλλά ήταν μοναδικός στο να ξεκλειδώνει τόσο αποτελεσματικά κλειστές άμυνες.Αλλά τον φάγανε τα τσιγάρα,τα ποτά και τα ξενύχτια

Όταν βαρέθηκε να παίζει σε υψηλό επίπεδο, τα παράτησε. Έβγαλε πάρα πολύ χρήμα, μισθός, διαφημίσεις. Ζωάρα.
Τώρα κάτι μπλεξίματα που έχει με φοροδιαφυγή στην Βραζιλία δεν καταλαβαίνω.

Αυτούς που χαιρόμουν να βλέπω ήταν Ronaldo, Ronaldinho και ο Adriano τον οποίο αυτόν θεωρώ πως ήταν ένα τρομερό ταλέντο που χάθηκε.
Είχε τα πάντα, ύψος, δύναμη, ταχύτητα, τεχνική, φοβερός.
Και την είδε favella gangster, ανεξήγητο.

1*m4o12910pbb3zmFjDTKFoA.png
adriano-l-ancienne-gloire-du-foot-lie-un-gang-meurtrier-649.jpg
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
5
Like
12.892
Πόντοι
3.786
Όταν βαρέθηκε να παίζει σε υψηλό επίπεδο, τα παράτησε. Έβγαλε πάρα πολύ χρήμα, μισθός, διαφημίσεις. Ζωάρα.
Τώρα κάτι μπλεξίματα που έχει με φοροδιαφυγή στην Βραζιλία δεν καταλαβαίνω.

Αυτούς που χαιρόμουν να βλέπω ήταν Ronaldo, Ronaldinho και ο Adriano τον οποίο αυτόν θεωρώ πως ήταν ένα τρομερό ταλέντο που χάθηκε.
Είχε τα πάντα, ύψος, δύναμη, ταχύτητα, τεχνική, φοβερός.
Και την είδε favella gangster, ανεξήγητο.

1*m4o12910pbb3zmFjDTKFoA.png
adriano-l-ancienne-gloire-du-foot-lie-un-gang-meurtrier-649.jpg
Σκέψου τι ακόμα θα βλέπαμε από το «Φαινόμενο»,αν δεν είχε τόσους τραυματισμούς.Στην περίπτωση του Αντριάνο ακόμα και οι καλύτεροι ψυχίατροι και ψυχολόγοι του κόσμου σηκώνουν τα χέρια ψηλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom