Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Το βραβείο του καλύτερου ποδοσφαιριστή της χρονιάς στην Premier League κέρδισε ο Ριγιάντ Μαχρέζ, σύμφωνα με την PFA (Ένωση Επαγγελματιών Ποδοσφαιριστών).

074937.jpg


Ο Γαλλοαλγερινός φορ είχε σημαντικό ρόλο στην πορεία τίτλου της Λέστερ, έχοντας μέχρι στιγμής 18 γκολ και 10 ασίστ σε 36 αγώνες. Ο διεθνής άσος κατάφερε, μάλιστα, να ξεπεράσει δύο άλλους συμπαίκτες του από τις «αλεπούδες», τον Τζέιμι Βάρντι και τον Ενγκολό Καντέ.

Ο Άγγλος επιθετικός όμως βραβεύτηκε για το εκπληκτικό σερί που έτρεξε, σκοράροντας για 11 συνεχόμενα παιχνίδια, επίδοση που αποτελεί και το νέο σχετικό ρεκόρ στην Premier League.

074946.jpg


Εν τω μεταξύ, η PFA ανέδειξε τον Ντέλε Άλι της Τότεναμ ως τον κορυφαίο νεαρό ποδοσφαιριστή

074956.jpg


Όσον αφορά την καλύτερη 11άδα, αυτή είχε ανακοινωθεί εδώ και αρκετές ημέρες. Πρόκειται για τους Ντε Χέα (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Μπεγιερίν (Άρσεναλ), Μόργκαν (Λέστερ), Άλντερβαϊρελντ (Τότεναμ), Ρόουζ (Τότεναμ), Καντέ (Λέστερ), Ντέλε Άλι (Τότεναμ), Μαχρέζ (Λέστερ), Παγιέ (Γουέστ Χαμ), Βάρντι (Λέστερ), Κέιν (Τότεναμ)

Cg1hzBfXEAA8554.jpg
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Καταντια να παρει την πρεμιερ η λεστερ

σαν ιστορια πουλαει στον κοσμο και οι περισσοτεροι απο συμπαθεια ειναι μαζι της

αλλα να παιζε και μπαλα  ομως
εδω μιλαμε για αντιποδοσφαιρο
μου θυμιζει την εθνικη του 2004

ελπιζω να καταρευσει τωρα στο τελος

η τοτεναμ επαιξε πολυ καλυτερο ποδοσφαιρο φετος

αγαπητε η λεστερ το πρωταθλημα το παιρνει παναξια και έχει αποδείξει μεχρι στιγμής οτι είναι ομαδα με αρχίδια και ειναι ατσαλινη

σε οσα κομβικα ματσ έδωσε στο πρωταθλημα τα πηρε, με κρισιμότερο την εκτος εδρας νικη απεναντι στην πιο ποιοτικη ομαδα του νησιου τη σιτη. ενα έχασε μονο αυτο απενεαντι στη αρσεναλ, με γκολ στο 93.

αντιθετως η τοττεναμ ειναι πολυ καλη ομαδα μεν, αλλα σε οσα κομβικα ματσ εχει δωσει τα εχει κανει θαλασσα, διοτι δεν έχει μεταλο σαν ομαδα είναι λαιτ. θυμιζω το κρισιμο ματσ απεναντι στην γουεστ χαμ, το εχασε, την αρσεναλ εντος εφερε 2-2, τηη λιβερπουλ δεν την κερδισε στο προσφατο εκτος. πως περιμενεις να παρει πρωταθλημα; με τα λογια;

καταλαβαινω οτι αρκετοι δε μπορειτε νΑ χωνεψετε πως είναι δυνατον η λεστερ να παιρνει το πρωτάθλημα. η εξηγηση είναι απλη

οι τυποι εχουν καταφερει και εχουν φτιάξει μια ΟΜΑΔΑ οπου ο ενας παιξει για όλους και ολοι για έναν, μια ομαδα φοβερα δυσκολοκαταβλητη, η οποια δε το βαξει κατω οσες κακοτυχιες και να της κατσουν. Και βεβαια στην ενδεκαδα της εχει και καποιους παιχταράδες, οπως ο βαρντι, ο μαχρεζ και ο καντε όπου θα έπαιζαν ανετα βασικοι οποιαδήποτε μεγαλη ομάδα της ευρώπης

βεβαια την ευνοησε και η συγκηρία οτι ολες οι μεγαλες ομαδες του νησιου φετος ειναι για κλάματα, ομως αυτο είναι ετερον εκάτερον

ΠΑΝΑΞΙΑ πρωταθλητρια θα βγει η Λεστερ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.966
Πόντοι
5.006
πιστευω ότι αν κανει το 4/4 η τοτεναμ, θα παρει το πρωταθλημα αυτή....το ζητουμενο είναι αν μπορει να το κανει...
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
πιστευω ότι αν κανει το 4/4 η τοτεναμ, θα παρει το πρωταθλημα αυτή....το ζητουμενο είναι αν μπορει να το κανει...
η λέστερ θέλει τουλάχιστον 4-5 βαθμούς σε αυτή την περίπτωση αν δηλαδη η τοτεναμ κανει4στα4

και 4 θα μπορουσαν να φτασουν στη λεστερ αλλα είναι δύσκολο διοτι σε περιπτωση ισοβαθμίας μετραει η διαφορα τερμάτων και τωρα ή τοτεναμ εχει το πανω χερι

σε 34 ματσ η τοτεναμ +39
σε 35 ματσ η λεστερ  +30

αναλυτικα

36ή Μαν.Γιουν-Λεστερ
37η Λέστερ-Εβερτον
38η Τσέλσι-Λέστερ

ενω η τοττεναμ

36ή Τσέλσι-Τοτεναμ
37η Τότεναμ-Σαουθαμπτον
38η Νιουκαστλ-Τοτεναμ


φοβερή και κρίσιμη η επόμενη αγωνιστική στις τη Κυριακή του πασχα και τη δευτερα του Πάσχα

με Μαν.Γιουν-Λεστερ(01/05, 15.30) και Τσέλσι-Τότεναμ(02/05, 22.00)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.966
Πόντοι
5.006
στην ισοβαθμια το χανει η λεστερ, αρα θελει τουλάχιστον 5 βαθμούς...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
αγαπητε η λεστερ το πρωταθλημα το παιρνει παναξια και έχει αποδείξει μεχρι στιγμής οτι είναι ομαδα με αρχίδια και ειναι ατσαλινη

σε οσα κομβικα ματσ έδωσε στο πρωταθλημα τα πηρε, με κρισιμότερο την εκτος εδρας νικη απεναντι στην πιο ποιοτικη ομαδα του νησιου τη σιτη. ενα έχασε μονο αυτο απενεαντι στη αρσεναλ, με γκολ στο 93.

αντιθετως η τοττεναμ ειναι πολυ καλη ομαδα μεν, αλλα σε οσα κομβικα ματσ εχει δωσει τα εχει κανει θαλασσα, διοτι δεν έχει μεταλο σαν ομαδα είναι λαιτ. θυμιζω το κρισιμο ματσ απεναντι στην γουεστ χαμ, το εχασε, την αρσεναλ εντος εφερε 2-2, τηη λιβερπουλ δεν την κερδισε στο προσφατο εκτος. πως περιμενεις να παρει πρωταθλημα; με τα λογια;

καταλαβαινω οτι αρκετοι δε μπορειτε νΑ χωνεψετε πως είναι δυνατον η λεστερ να παιρνει το πρωτάθλημα. η εξηγηση είναι απλη

οι τυποι εχουν καταφερει και εχουν φτιάξει μια ΟΜΑΔΑ οπου ο ενας παιξει για όλους και ολοι για έναν, μια ομαδα φοβερα δυσκολοκαταβλητη, η οποια δε το βαξει κατω οσες κακοτυχιες και να της κατσουν. Και βεβαια στην ενδεκαδα της εχει και καποιους παιχταράδες, οπως ο βαρντι, ο μαχρεζ και ο καντε όπου θα έπαιζαν ανετα βασικοι οποιαδήποτε μεγαλη ομάδα της ευρώπης

βεβαια την ευνοησε και η συγκηρία οτι ολες οι μεγαλες ομαδες του νησιου φετος ειναι για κλάματα, ομως αυτο είναι ετερον εκάτερον

ΠΑΝΑΞΙΑ πρωταθλητρια θα βγει η Λεστερ
Θα  συμφωνησω  απολυτα με Diomides , διοτι  ειναι  γνωστης και αντικειμενικος στον τομεα ποδοσφαιρου και σε αλλα θεματα βεβαια ,
Θα  συμφωνησω κι εγω  λεγοντας  οτι η Λεστερ δειχνει πολυ  πιο  συμπαγη ομαδα απ τις υπολοιπες , εχει πολυ καλο και δυνατο ροστρερ  φετος ειδικα η  τριαδα  Βαρντι  , Μαχρεζ και  Καντε  κανουν  την διαφορα  μακραν γι αυτη την σεζον  ,  βεβαια  ευνοειτε  λιγο  το οτι United  και  Chelsea  δεν  βλεπονται  φετος και ειναι  απελπιστικα  κακες , οποτε  δικαια της αξιζει  το  τροπεο  φετος  , αν κι  εγω  το  ηθελα στην Ομαδα  μου την  Arsenal για  φετο , διοτι  παιζει  απιστευτα παραγωγικο και γρηγορο ποδοσφαιρο , αλλα εχει κανει κατι καζα και εχει χασει με γελοιο  τροπο κατι  πολυ κομβικα  ματς , αλλα  anyway  ετσι  ειναι το  τοπι  ;) ;) ;)
 Eλπιζω επισης και στην  City  να  κανει  κατι στο  Champions  Leage  διοτι  εχει  καλο  κραμα  φετος , κι  εχει  δειξει   απιστευτη εμπειρια  στα παιχνιδια  νοκ  αουτ ,οχι μονο στο να σκοραρει  αλλα και να κραταει  το σκορ  μεχρι  τελους χωρις να δεχεται  χαζα γκολ , μακαρι  να δουμε  τελικο   City -  Bayern   φετος , δεν την  χωνευω αυτη την καργιολα την Real με τιποτα , και  ειδικα  φετος δεν ειναι με τιποτα για  τελικο , χαλια μπαλα  παιζει δεν με πειθει με τιποτα , ειμαι σιγουρος  οτι θα δουμε ματσαρα αυριο  City -Real αυτο θα μοιαζει με ματς  σαν να βλεπεις  τελικο του Champions  Leage  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
στην ισοβαθμια το χανει η λεστερ, αρα θελει τουλάχιστον 5 βαθμούς...
ναι εχεις δικιο το το ειχα ξεχασει

και 4 θα μπορουσαν να φτασουν στη λεστερ αλλα είναι δύσκολο διοτι σε περιπτωση ισοβαθμίας μετραει η διαφορα τερμάτων και τωρα ή τοτεναμ εχει το πανω χερι

σε 34 ματσ η τοτεναμ +39
σε 35 ματσ η λεστερ  +30


βεβαια ειναι αδικια γιατι στα μεταξυ τους η λεστερ εχει καλυτερη επιδοση
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Θα  συμφωνησω  απολυτα με Diomides , διοτι  ειναι  γνωστης και αντικειμενικος στον τομεα ποδοσφαιρου και σε αλλα θεματα βεβαια ,
Θα  συμφωνησω κι εγω  λεγοντας  οτι η Λεστερ δειχνει πολυ  πιο  συμπαγη ομαδα απ τις υπολοιπες , εχει πολυ καλο και δυνατο ροστρερ  φετος ειδικα η  τριαδα  Βαρντι  , Μαχρεζ και  Καντε  κανουν  την διαφορα  μακραν γι αυτη την σεζον  ,  βεβαια  ευνοειτε  λιγο  το οτι United  και  Chelsea  δεν  βλεπονται  φετος και ειναι  απελπιστικα  κακες , οποτε  δικαια της αξιζει  το  τροπεο  φετος  , αν κι  εγω  το  ηθελα στην Ομαδα  μου την  Arsenal για  φετο , διοτι  παιζει  απιστευτα παραγωγικο και γρηγορο ποδοσφαιρο , αλλα εχει κανει κατι καζα και εχει χασει με γελοιο  τροπο κατι  πολυ κομβικα  ματς , αλλα  anyway  ετσι  ειναι το  τοπι  ;) ;) ;)
 Eλπιζω επισης και στην  City  να  κανει  κατι στο  Champions  Leage  διοτι  εχει  καλο  κραμα  φετος , κι  εχει  δειξει   απιστευτη εμπειρια  στα παιχνιδια  νοκ  αουτ ,οχι μονο στο να σκοραρει  αλλα και να κραταει  το σκορ  μεχρι  τελους χωρις να δεχεται  χαζα γκολ , μακαρι  να δουμε  τελικο   City -  Bayern   φετος , δεν την  χωνευω αυτη την καργιολα την Real με τιποτα , και  ειδικα  φετος δεν ειναι με τιποτα για  τελικο , χαλια μπαλα  παιζει δεν με πειθει με τιποτα , ειμαι σιγουρος  οτι θα δουμε ματσαρα αυριο  City -Real αυτο θα μοιαζει με ματς  σαν να βλεπεις  τελικο του Champions  Leage  :hi: :hi: :hi: :hi:
φιλε μου αν και στην αγγλια ειμαι με τη utd θα ηθελα φετος να το παρει η αρσεναλ

αλλα νομιζω οτι αφου δεν το πηρε και φετος πλεον ο βενγκερ ειναι τελειωμενος, κατα τη γνώμη μου επρεπε ο ιδιος να ειχε παραιτηθει και να ειχε ηδη φυγει, θα ηταν πιο αντρικιο

αλλα αντρικιο και βενγκερ δε πανε  :2funny: χουμορ κανω

για cl δυσκολα και τα 2 ζευγαρια, πιαστο αβγο και κουρευτο ειναι η δουλεια δε βγαζεις ακρη
τα πιο αμφιροπα ζευγαρια των τελευταών ετων και τα 2

 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
City -Real αυτο θα μοιαζει με ματς  σαν να βλεπεις  τελικο του Champions  Leage  Hi Hi Hi Hi


Ποια city συνελθετε
κερδισε την αλλην ποδοσφαιρικη απατη την παρι και ξαφνικα εγινε ομαδα?

θα φαει μια παπαρα απο την μαδριτη μεχρι το μαντσεστερ
χαβαλε θα κανει  η ρεαλ
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
φιλε μου αν και στην αγγλια ειμαι με τη utd θα ηθελα φετος να το παρει η αρσεναλ

αλλα νομιζω οτι αφου δεν το πηρε και φετος πλεον ο βενγκερ ειναι τελειωμενος, κατα τη γνώμη μου επρεπε ο ιδιος να ειχε παραιτηθει και να ειχε ηδη φυγει, θα ηταν πιο αντρικιο

αλλα αντρικιο και βενγκερ δε πανε  :2funny: χουμορ κανω

για cl δυσκολα και τα 2 ζευγαρια, πιαστο αβγο και κουρευτο ειναι η δουλεια δε βγαζεις ακρη
τα πιο αμφιροπα ζευγαρια των τελευταών ετων και τα 2
Εχω σπαστει  κι εγω με τον Αλσατο , τον πουλο να παρει ο βρωμοπουστας αφου δεν μου εφερε  και φετος  τιτλο  στα τσακιδια ο μαλακας ο Αλσατος !!!!
  Οσο  για τα ζευγαρια του  Champ. Leage δυσκολα  ζευγαρια και τα  δυο οπως το ειπες , ελπιζω  και θελω να δω ματσαρες και στα δυο , αν και ο τελικος που  θελω  να δω ειναι Ατλετικο με Σιτυ , διοτι  αγαπαω τρελα  Ατλετικο  οπως  μισω  Μπαρτσα και Ρεαλ  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
[size=20pt] [glow=red,2,300]ΤΩΡΑ[/glow] Στο 77'

ΤΟΤΕΝΑΜ-ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ 1-1[/size]

ΑΝ ΛΕΙΞΕΙ ΕΤΣΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

ΤΟ ΠΗΡΕ Η ΛΕΣΤΕΡ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
[size=20pt][glow=red,2,300]ΤΕΛΙΚΟ[/glow][/size]

[size=20pt] ΤΟΤΕΝΑΜ-ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ 1-1[/size]

235138.jpg


ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΟΤΑΝ ΣΦΙΓΓΟΥΝ ΟΙ ΚΩΛΟΙ Η ΤΟΤΕΝΑΜ ΧΕΖΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ, ΤΡΑΓΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΧΕΣΜΕΝΟΙ

ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΣΙΡ ΑΛΕΞ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΤΙ Η ΛΕΣΤΕΡ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ 3 ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ, ΤΥΠΙΚΑ ΔΕ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Η ΛΕΣΤΕΡ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ +7

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
100
Πόντοι
1
Εγω παντως πιστευα οτι η Τοττεναμ μπορει να φτασει μεχρι τελους στη διεκδικηση του πρωταθληματος αλλα δυστηχως δεν τα καταφερα. Ηθελα να το παρει γιατι εχει ενα ανερχομενο κοουτς και νεα παιδια που θα κανουν σπουδαια καριερα.(Εμενα μ αρεσει ο αριστερος μπακ ο Ροουζ παρα πολυ).Και δεν θελω να το παρει η Λεστερ λογω αυτου του γελοιου υποκειμενου που καθεται στο παγκο της.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Εγω παντως πιστευα οτι η Τοττεναμ μπορει να φτασει μεχρι τελους στη διεκδικηση του πρωταθληματος αλλα δυστηχως δεν τα καταφερα. Ηθελα να το παρει γιατι εχει ενα ανερχομενο κοουτς και νεα παιδια που θα κανουν σπουδαια καριερα.(Εμενα μ αρεσει ο αριστερος μπακ ο Ροουζ παρα πολυ).Και δεν θελω να το παρει η Λεστερ λογω αυτου του γελοιου υποκειμενου που καθεται στο παγκο της.
σαν ροστερ έχει πολυ καλό. Στα επιθετικά χαφ έχει ενα θεματακι. πολυ καλος ο ντελε αλι, αλλα ειναι πιτσιρικας ακόμα.

πολυ ανερχομενη ομαδα και θα παει καλυτερα του χρονου, με 3 βασικες προυποθεσεις

1ον, ενισχυση επιθετικα στα χαφ κυριως
2ον να μην φυγουν βασικοι παιχτες, να κρατησει τον κορμο της
3ον και βασικοτερο, να αλλαξει προπονητη να παει για κατι πιο δυνατο.

δεν λεω οτι ειναι της πλακας ο ποκετινο αλλα κατι δε μου κολαει, δεν μπορει να ειναι τυχαιο οτι δε καταφερε να παρει φετος ουτε ενα κρισιμο ματσ, ουτε ενα μωρε αδερφε μου. στα κρισιμα ματσ παιζει τεραστιο ρολο ο προπονητης και εκει απετυχε παταγοδως

που θα ξανβρει τετοια ευκαιρια παλι; του χρονου θα ειναι πολυ ζορικα τα πραγματα και θα εχει και cl
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
100
Πόντοι
1
φιλε εχεις δικιο για το ροστερ αλλα πρεπει να μεινει πιστη στο πλανο της για αλλα 3 χρονια τουλαχιστον.Δεν πρεπει ουτε προπονητη να αλλαξει ουτε να αρχισει να ξοδευει εκατομμυρια για παιχτες ονοματα. Να μεινουν ολοι και να παρει 4-5 παιχτες το πολυ απο 21 εως 25 ετων.Συμφωνω για τα επιτελικα χαφ και ενα επιθετικο να ξεκουραζεται ο Κειν
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
φιλε εχεις δικιο για το ροστερ αλλα πρεπει να μεινει πιστη στο πλανο της για αλλα 3 χρονια τουλαχιστον.Δεν πρεπει ουτε προπονητη να αλλαξει ουτε να αρχισει να ξοδευει εκατομμυρια για παιχτες ονοματα. Να μεινουν ολοι και να παρει 4-5 παιχτες το πολυ απο 21 εως 25 ετων.Συμφωνω για τα επιτελικα χαφ και ενα επιθετικο να ξεκουραζεται ο Κειν
θα μεινουν ολοι αυτοι ομως για 3 χρονια; δυσκολο. ειδικα μετα το ευρω2016 θα σκασουν προτασεις, ειδικα για τον κειν θα γινει χαμος. ελπιζω εμεις η utd, να χτυπησουμε κειν, αλλα και βαρντι δε με χαλαει  :)

αλλα ο κειν ειναι τρομερος παιχταρας

 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
ΣΕ ΕΝΑ ΚΡΙΣΙΜΟ ΜΑΤΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ, ΣΤΟ 57'

manchester-united-fc-logo.png
MANCHESTER UTD - LEICESTER CITY  http://[URL unfurl="true"]www.sports-leb.com/wp-content/uploads/2015/04/logo-Leicester-City-128x128.jpg[/img[/URL]]
                                        [size=15pt] 1                  1[/size]

ΜΕ ΝΙΚΗ Η ΛΕΣΤΕΡ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΑ, Η UTD ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΒΑΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ CL
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.272
Κριτικές
167
Like
27.264
Πόντοι
34.538
Και το Χ καλο ειναι...
Θα σκαλωσει αυριο η ΤΟΤΤΕΝΑΜ στη ΤΣΕΛΣΙ...

Ο ΑΜΠΡΑΜΟΒΙΤΣ δεν θελει με τιποτα δυνατη ΤΟΤΤΕΝΑΜ του χρονου...
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
ΑΝ Η ΤΟΤΕΝΑΜ ΝΙΚΗΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ Χ ΔΕ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙ Η ΛΕΣΤΕΡ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΦΕΡΕΙ ΙΣΟΠΛΑΛΙΑ Ή ΧΑΣΕΙ Η ΤΟΤΕΝΑΜ ΑΥΡΙΟ

ΑΠΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΔΙΟΤΙ Η ΜΑΝ.ΓΙΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
manchester-united-fc-logo.png
MANCHESTER UTD - LEICESTER CITY http://[URL unfurl="true"]www.sports-leb.com/wp-content/uploads/2015/04/logo-Leicester-City-128x128.jpg[/img[/URL]]
                                        [size=15pt] 1                  1[/size]

ΣΤΟ 88' ΚΟΚΚΙΝΗ Η ΛΕΣΤΕΡ ΔΕ ΔΩΘΗΚΕ ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΥΝ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom