Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.191
Κριτικές
10
Like
6.382
Πόντοι
7.095
Ναι ρε φίλε, είμαι καινούργιος στην πόλη και έκανα εγγραφή χθες, γιατί χθες βγήκα τσάρκα και μπάνισα το κοκκινομάλλικο που λες και έψαξα και βρήκα το forum αυτό και το σχόλιο σου!
Καλώς τον...

Όντως όμορφο μωρό, κάποιος έγραψε όμως για πολύ τρίχα και ίσως και μποχα.

Περιμένουμε ενημέρωση κι από σένα.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
639
Like
1.912
Πόντοι
206
Καλώς τον...

Όντως όμορφο μωρό, κάποιος έγραψε όμως για πολύ τρίχα και ίσως και μποχα.

Περιμένουμε ενημέρωση κι από σένα.
ΟΧΙ, περιμενουμε απο εσενα , δεν γραφεις ποτε και τιποτα :buck2::buck2::buck2:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
399
Like
1.676
Πόντοι
201
Χτες εγω ειδα κατι φοβερο..μια Ευα συστηθηκε κοντα στα 50 καλη δε μπορω να πω να ειναι πριν τη διχαλα στο αδιεξοδο και απο πισω αλαρμ να περιμενουν..εβγαινε εδινε σημα εμπαινε ο επομενος....στα 10€...δεν δοκιμασα απλα ρωτησα ντεκαβλε η φαση με καρτα αναμονης λες και ειμαι στα κασερια στ μασουτη
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.312
Like
8.963
Πόντοι
2.356
Ναι ρε φίλε, είμαι καινούργιος στην πόλη και έκανα εγγραφή χθες, γιατί χθες βγήκα τσάρκα και μπάνισα το κοκκινομάλλικο που λες και έψαξα και βρήκα το forum αυτό και το σχόλιο σου!
Κατ αρχήν καλώς όρισες
Δε μας είπες όμως δεν είχε τίποτε άλλο μόνο αυτό είδες
Πέρασμά χθες η απόλυτη νέκρα Άλβα μάνα Σονιας Ιουλία χλόης άδεια Σονια κ Ντάνιελα
Αυτά τα ολίγα κατά τις δέκα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
11
Like
18.785
Πόντοι
3.796
Χτες εγω ειδα κατι φοβερο..μια Ευα συστηθηκε κοντα στα 50 καλη δε μπορω να πω να ειναι πριν τη διχαλα στο αδιεξοδο και απο πισω αλαρμ να περιμενουν..εβγαινε εδινε σημα εμπαινε ο επομενος....στα 10€...δεν δοκιμασα απλα ρωτησα ντεκαβλε η φαση με καρτα αναμονης λες και ειμαι στα κασερια στ μασουτη
Ελπίζω να μην είναι η Εύα που έχει γεμίσει με σπρέι ο θαυμαστής της όλη την περιοχή ,εκτός άμα όλοι αυτοί στην ουρά δεν ξέρουν να διαβάζουν ελληνικά αφού έχει γεμίσει με μεγάλα γράμματα όλη η διχάλα .
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
399
Like
1.676
Πόντοι
201
Ελπίζω να μην είναι η Εύα που έχει γεμίσει με σπρέι ο θαυμαστής της όλη την περιοχή ,εκτός άμα όλοι αυτοί στην ουρά δεν ξέρουν να διαβάζουν ελληνικά αφού έχει γεμίσει με μεγάλα γράμματα όλη η διχάλα .
Τι να σου πω τετοιο πραγμα δεν ξαναειδα αληθεια..Νταιζη και μαλακιες....φρακαρε η στροφη απτη διχαλα για ανατολικα σου λεω...και εκατσα διακριτικα απεναντι να δω..
Εβγαινε περπατωντας απο το αδιεξοδο εδινε σημα στον επομενκ και μιλουσε με τον επομενο παρκαρισμενο με αλαρμ.η φαση ηταν σαν τους κοπανους τη ταινια
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
728
Πόντοι
81
Bολτα χτεσινη και σημερινη η κατασταση τραγικη..Τι να γραψω τα ξερετε ρωτησα στην χλοης την ευσωμη
εφυγε η τζανικα για βουλγαρια εχει 2 μερες για αυτους που ενδιαφερονται μην κατεβουν τσαμπα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom