Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.131
Like
4.930
Πόντοι
456
Ναι και την είδα πάλι χθες. Στη διχάλα. Έχει κοντό σγουρό μαλλί. Δεν είναι τελειωμένη. Βλέπεται σε σχέση με κάτι άλλες. Αλλά χθες πήρα τη ρια. Είχα χρόνια να την πάρω. Τη βρήκα στη μοναστηριού και τη φόρτωσα. 30 ευρουλακια μεν δεν γκρινιάζει δε σε fisting και σφυροκοπηματα. Σήμερα να δούμε τι θα γίνει....
Και η Ρια τα πείρε όλα στόμα δλδη
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
385
Like
1.610
Πόντοι
201
Συμφωνώ ρε Dew. Σίγουρα μας κράζουν και καποιοι που τα λέμε η που τους την λέμε περί διχαλας. .
Κάποιος θα σταματήσει να τα λέει... (ακαποτα κτλπ) κάποιος θα τα λέει και θα περυφανευται. Και έτσι θα μαθενουνε τα καμώματα κάποιον.

Εγω λέω να πειραματιστώ. Να πάρω καποτες, Αντισυπτικα,μαντηλάκια όλα διπλά για να δω τι στον πουτσο γίνεται στην διχαλα και έχει τόσο περασει. Δεν τα πιστεύω τα περί 5 ευρώ και 10 ευρώ με τίποτα πάντως.
Να τα πιστευεις τα 5 και 10€ φιλε
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.003
Κριτικές
3
Like
2.434
Πόντοι
736
Τζανικα είναι μια μετρίου αναστήματος κοπελίτσα που είδα σήμερα σγουρό Μαλάκι σχετικά κοντό καρέ καστανό ξανθό που φόραγε τύπου τζιν μίνι φούστα σήμερα και στημένη χλόης με Γιαννιτσών?
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
385
Like
1.610
Πόντοι
201
Τζανικα είναι μια μετρίου αναστήματος κοπελίτσα που είδα σήμερα σγουρό Μαλάκι σχετικά κοντό καρέ καστανό ξανθό που φόραγε τύπου τζιν μίνι φούστα σήμερα και στημένη χλόης με Γιαννιτσών?
Η τσιμπουκοχειλου που λεμε ειναι.πανε να σου ρουφηξει τη ψυχη
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
385
Like
1.610
Πόντοι
201
Μια που καθεται συνεχεια μαζι με την Σονια αδυνατη ποια ειναι ρε παιδια?
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
81
Μια που καθεται συνεχεια μαζι με την Σονια αδυνατη ποια ειναι ρε παιδια?
Σουλα κρητικια δηλωνει καμια γυφτισα ειναι..Μαλακο ειναι τουπε καργα ζηταει 30αρια και λοιπες μλκιες σου μιλαει αναλογα τα κεφια της διωχνει ποδαρατους μονο με αμαξι παει..Ξενοδοχειο ζηταει πολλα..Γνωμη μου μακρια απο οσο την εχω μιλησει. δεν αξιζει .Ας πει και καποιος που την γαμησε διοτι εγω δεν την πηρα ποτε με τον τροπο που μου μιλησε..Αν αξιζει για γαμησι που αμφιβαλω..Παντως εγω δεν βλεπω να φορτωνεται ολο καθεται και βαραει πετσα στο πεζοδρομιο..
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
385
Like
1.610
Πόντοι
201
Σουλα κρητικια δηλωνει καμια γυφτισα ειναι..Μαλακο ειναι τουπε καργα ζηταει 30αρια και λοιπες μλκιες σου μιλαει αναλογα τα κεφια της διωχνει ποδαρατους μονο με αμαξι παει..Ξενοδοχειο ζηταει πολλα..Γνωμη μου μακρια απο οσο σου λεω που την εχω μιλησει..Ας πει και καποιος που την γαμησε διοτι εγω δεν την πηρα ποτε με τον τροπο που μου μιλησε..
Για αυτο κανει παρεα με τη Σονια...τωρα εξηγειται το πραμα.....το φανταστηκα οτι ειναι αυτη απλα δεν τις ξερω με τα ονοματα γιατι δεν την σταματησα ποτε..φανηκε πως ειναι υφακι εδιωχνε συνεχεια κοσμο παντως οποτε μιλαμε για την ιδια..και εχεις απεναντι Τζανικα να κερναει οισοφαγο στα 15
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
81
Για αυτο κανει παρεα με τη Σονια...τωρα εξηγειται το πραμα.....το φανταστηκα οτι ειναι αυτη απλα δεν τις ξερω με τα ονοματα γιατι δεν την σταματησα ποτε..φανηκε πως ειναι υφακι εδιωχνε συνεχεια κοσμο παντως οποτε μιλαμε για την ιδια..και εχεις απεναντι Τζανικα να κερναει οισοφαγο στα 15
Σου λεω δεν κανει μονο που την ειδες με το υφακι που εχει καταλαβες τι σκατα ειναι..Εγω που την μιλησα κιολας ειναι μαλακισμενη..Κοσμο διωχνει αβερτα νομιζει ειναι κανα μουνι τρελο..Αστο φιλε μην χαραμιζεις το σαλιο σου να της μιλησεις..Τζανικα εννοειται πας εκει ειναι σαν να συγκρινεις σκατα με λουκουμια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom