Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.128
Like
4.918
Πόντοι
456
Την πηρες?προσοχη θα κατσει βαρια εναν μηνα μαζευει φραγκα για να βγαλει τα σπα στο μπανσκο το χειμωνα...απο τιμοκαταλογο ιδια η ανεβασε τιμες λογο βενζινης?
Έγραψα πιο πανω. 20 ευρώ κλασσικά τίμιο και αξιο
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
379
Like
1.600
Πόντοι
201

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
188
Κριτικές
1
Like
676
Πόντοι
81
Μαγκες απο σημερα θα ειμαι χλοης καντινα Maver..Αναψυκτικα τσιγαρα σαντουιτς καποτες χοτ ντογκ νερακια οτι θελετε..Προβλεπω ουρα να βγαλω κανα φραγκο να χαρω και εγω την τζανικα..:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
335
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Αλάνια καλησπέρα επιστροφή στα πάτρια εδάφη και κατευθείαν μεσημεριανή εξόρμηση. Στη διχάλα προς τα ΚΤΕΛ βρήκα μια πιτσιρικά με μια τσάντα στην πλάτη σγουρομαλλικο 23χρονο ευγενέστατη πλήρες πρόγραμμα στο 20αρικο ξέρει κανείς τίποτα? Την πήγα για ένα τεστ ντράιβ. Ένα θα σας πω. Δεν άφησε σταγόνα αλλά επειδή λείπω αρκετό καιρό μήπως ξέρει κάποιος κάτι παραπανω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.285
Κριτικές
11
Like
18.683
Πόντοι
3.796
Αλάνια καλησπέρα επιστροφή στα πάτρια εδάφη και κατευθείαν μεσημεριανή εξόρμηση. Στη διχάλα προς τα ΚΤΕΛ βρήκα μια πιτσιρικά με μια τσάντα στην πλάτη σγουρομαλλικο 23χρονο ευγενέστατη πλήρες πρόγραμμα στο 20αρικο ξέρει κανείς τίποτα? Την πήγα για ένα τεστ ντράιβ. Ένα θα σας πω. Δεν άφησε σταγόνα αλλά επειδή λείπω αρκετό καιρό μήπως ξέρει κάποιος κάτι παραπανω
Πρεζακι ήταν σίγουρα λόγο διχάλας ,τώρα για ποια λες δεν έχω καταλάβει
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.285
Κριτικές
11
Like
18.683
Πόντοι
3.796
Θέλω να δω φωτογραφία σήμερα από την Χλόης! Δυστυχώς δεν θα περάσω να δω το μποτιλιάρισμα!
Το καλύτερο θα είναι να περάσει το αμαξάκι της γκουγκλ.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
624
Κριτικές
21
Like
3.059
Πόντοι
1.436
Θέλω να δω φωτογραφία σήμερα από την Χλόης! Δυστυχώς δεν θα περάσω να δω το μποτιλιάρισμα!
Το καλύτερο θα είναι να περάσει το αμαξάκι της γκουγκλ.
Στείλε τον κολλητό σου τον Βαρβάρα να κάνει τον τροχονόμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom