Νέα

Πού θα βρούμε γκόμενα της προκοπής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theledi3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που θα βρούμε Ελληνίδα γκόμενα της προκοπής;

  • Πουθενά!

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Στον ύπνο μας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Περισσότερες πιθανότητες έχω να κερδίσω το lotto...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τώρα που καλοκαιρίαζει, στην παραλία! Θα την ξεβράσει σαν φάλαινα...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα γαριδάκια...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους!
γκομενα και της προκοπης ειναι δυσκολος συνδιασμος!
ολες το εχουν συκωσει ψηλα το κεφαλι και το παιζουν ντιβες.
αλλα σε 2-3 χρονια που δεν θα βρισκουν αντρα,γιατι οι μισοι εχουν γινει πουστηδες οι πρεζονια,με το καλημερα στο δρομο αντι για χειραψια θα σου πιανουν τον πουτσο. ;)
 

patrickdrd

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
δεν νομίζω φίλε να γίνει ποτέ αυτό που λες,
απλά γίνονται αδιάφορες κ αυτές κ κάθονται μόνες τους περιμένοντας τον πρίγκηπα,
ή έστω κάποιον που να καλύπτει τα ζητούμενά τους

το θέμα βέβαια είναι ότι και κάποιοι παντρεύονται,
ας μην είμαστε τόσο απαισιόδοξοι,
απλά είναι πραγματικά... λαχείο
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους!
γκομενα και της προκοπης ειναι δυσκολος συνδιασμος!
ολες το εχουν συκωσει ψηλα το κεφαλι και το παιζουν ντιβες.
αλλα σε 2-3 χρονια που δεν θα βρισκουν αντρα,γιατι οι μισοι εχουν γινει πουστηδες οι πρεζονια,με το καλημερα στο δρομο αντι για χειραψια θα σου πιανουν τον πουτσο. ;)
+1000000
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 

οταν θα εισαι εσυ ενταξει, κ δεν θα βγαινεις με σκοπο να την κανεις να αισθανεται κυρια ωστε να την πηδηξεις...
μιας κ αυτο φαινεται ξερεις.. καλα σου κανουνε
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
οταν θα εισαι εσυ ενταξει, κ δεν θα βγαινεις με σκοπο να την κανεις να αισθανεται κυρια ωστε να την πηδηξεις...
μιας κ αυτο φαινεται ξερεις.. καλα σου κανουνε
αφού να πηδήξουμε θέλουμε, τι να κάνουμε τον βαστάζο???
ή την φιλενάδα???
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αφού να πηδήξουμε θέλουμε, τι να κάνουμε τον βαστάζο???
ή την φιλενάδα???
αμα θες απλα να πηδησεις, κ η γκομενα δεν θελει απλα αυτο
οσο κ να τρεχεις απο πισω της, οτι κ αν κανεις, κ θα σε καταλαβει κ για λιγουρη θα σ εχει
κ δεν σου χρωσταει τπτ για να σου κατσει κιολας
απλα για να πηδησεις υπαρχουνε οι επαγγελματιες
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αμα θες απλα να πηδησεις, κ η γκομενα δεν θελει απλα αυτο
οσο κ να τρεχεις απο πισω της, οτι κ αν κανεις, κ θα σε καταλαβει κ για λιγουρη θα σ εχει
κ δεν σου χρωσταει τπτ για να σου κατσει κιολας
απλα για να πηδησεις υπαρχουνε οι επαγγελματιες
σιγά και μη τρέχω πίσω της....
ωραίο ανέκδοτο....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
οταν θα εισαι εσυ ενταξει, κ δεν θα βγαινεις με σκοπο να την κανεις να αισθανεται κυρια ωστε να την πηδηξεις...
μιας κ αυτο φαινεται ξερεις.. καλα σου κανουνε
Άσ'το γιατί υπάρχουν και κάποιοι που δεν ανήκουν στην παραπάνω κατηγορία και δεν έχουν καλύτερα αποτελέσματα...
Ναι, ναι ξέρω τί θα πεις, "πέφτω στις περιπτώσεις "...
Σε πιστέψαμε...
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Βασικά έχει δίκιο σε αυτό που λέει η Bite αλλά δε νομίζω οτι είναι κακό να θέλει να σε πηδήξει κάποιος. Σημαίνει οτι του αρέσεις! Μπορεί να γουστάρει και το χαρακτήρα σου και να θα θέλει να περνάει χρόνο μαζί σου γιατί σε σέβεται και έχει αισθήματα για εσένα και πάλι να του αρέσεις τόσο πολύ που να θέλει να σε πηδήξει κιόλας! Γιατί πρέπει αυτά να έρχονται σε σύγκρουση μέσα στον αντρικό ψυχισμό?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μαλλον ναι......θα πρεπει να κανουμε διαχωρισμο....Σε εωτευσιμεs και σε πηδηξιμεs.....Aλλεs για τα ρομαντικα φεγγαρια και τιs αμουδερεs παραλιεs και αλλεs για τα τσιμπουκωματα και τα πισωκολητα....
Ειναι μια σκεψη κι αυτη :think: :think: :think: :think:
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Δύσκολά τα πράγματα δυστυχώς. Τη σήμερον ημέρα οτι και να κάνεις περνάς απο δίκη, όλοι ψαχνόμαστε να βρούμε αφορμές να απορρίψουμε τον άλλο. Για αυτό τα ψυχολογικά δίνουν και παίρνουν. Για αυτό πλουτίζουν και οι πουτάνες, είδος ψυχοθεραπείας είναι και αυτό. Αν και μερικές φορές με δυσάρεστες παρενέργειες...
 

patrickdrd

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Δύσκολά τα πράγματα δυστυχώς. Τη σήμερον ημέρα οτι και να κάνεις περνάς απο δίκη, όλοι ψαχνόμαστε να βρούμε αφορμές να απορρίψουμε τον άλλο.

συμφωνώ απόλυτα

Αν και μερικές φορές με δυσάρεστες παρενέργειες...

τι εννοείς μ'αυτό;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εννοώ οτι σε περίπτωση που ξεχάσεις για ποιό λόγο πάς στις πουτάνες και αρχίσεις να τις βλέπεις αλλιώς, μπαίνεις σε επικινδυνές ατραπούς...

Δεν ξεχναs.....επειδη μαζι σου δεν θαχειs ουτε σοκολατακια ουτε λουλουδια
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Δεν ξεχναs.....επειδη μαζι σου δεν θαχειs ουτε σοκολατακια ουτε λουλουδια
Καλό, αλλά ξέρεις καλά οτι γίνεται. Μου συνέβη πολύ πρόσφατα, αλλά εντάξει ευτυχώς το φέρνω στα ίσια γρήγορα, γιατί είμαι τυχερός που έχω αντίληψη και καταλαβαίνω πότε κάνω μαλακίες...
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
Υπό κανονικές συνθήκες , ότι δεν κατάφερνε κανενας ανδρας να κάνει..το έκανε η φύση για λογιαρισμο του ανδρα στη γυναίκα προκειμένου να την  '' λογικεύσει'' κοινώς τιθασεύσει: ΔΗΛΑΔΗ: μέχρι προσφατα οι γυναίκες σεβόντουσαν την ιδέα του γάμου και δελεάζονταν με την ιδέα ενός παιδιού ... :)  ΠΡΙΝ φτάσουν στις λεγόμενες ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ... :idiot:

Τελευταία  γνωρίζω όλο και περισσότερες  που κοντεύουν τα 34-35 και ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ  δεν κάνουν καμία  Υποχώρηση στα stadards  τους! δεν βλέπω καμια εργαζόμενη να τρελενεται ....ενω βλέπω περισσοτερους άνδρες να μην περνανε καλα.... :idiot:
Αν το παρετε χαμπαρι ....όλο και περισσοτερο αυτοί που θέλουν κοπέλα προκοπης  (άρα πας για κάτι σοβαρο  :idiot:  ) είναι οι άνδρες...και ΟΧΙ οι γυναίκες !!!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom