Νέα

Πού θα βρούμε γκόμενα της προκοπής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theledi3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που θα βρούμε Ελληνίδα γκόμενα της προκοπής;

  • Πουθενά!

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Στον ύπνο μας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Περισσότερες πιθανότητες έχω να κερδίσω το lotto...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τώρα που καλοκαιρίαζει, στην παραλία! Θα την ξεβράσει σαν φάλαινα...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα γαριδάκια...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

theledi3

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 
στην Ελλάδα πουθενά.
Και να υπάρχει θα αλλάξει σε βάθος χρόνου ή θα την επηρεάσουν 'οι φίλες' της
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 

Φίλε εγώ δε μπορώ να σου δώσω συμβουλή αλλά θέλω να σου πω ένα μπράβο γιατί το thread σου θα γίνει cult. :rockon:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
υπαρχουν σοβαρες και σωστες αμετρητες.αλλα πρεπει πανω απο ολα να εχουμε και αυτογνωσια ρε μαγκες.
 
OP
OP
T

theledi3

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
στην Ελλάδα πουθενά.
Και να υπάρχει θα αλλάξει σε βάθος χρόνου ή θα την επηρεάσουν 'οι φίλες' της

Αυτό το ξέχασα έχεις δικιο laonikos. Μπορεί να γουστάρι το γκομενάκι αλλα αν δεν σε εγγρίνουν αδερφές, φίλες, ξαδέρφες, θείες κλπ. δεν προκειται να γίνει τίποτα. Μπράβο ξανά που μου το θύμησες.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
τι μικρος ρε πατησαμε τα 40 πια.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Αυτό το ξέχασα έχεις δικιο laonikos. Μπορεί να γουστάρι το γκομενάκι αλλα αν δεν σε εγγρίνουν αδερφές, φίλες, ξαδέρφες, θείες κλπ. δεν προκειται να γίνει τίποτα. Μπράβο ξανά που μου το θύμησες.
κι επίσης θα αλλάξει όσο μεγαλώνει και αλλάζει ρόλο
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 
Στα γαριδάκια
:2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Που θα βρουμε σωστη γκομενα ?

ΠΟΥΘΕΝΑ

Οι σωστες ειναι πλεον σταγονα στον ωκεανο.

Πιο ευκολα πιανεις το λοτο.....
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 
Υπαρχει πολυ μουνι εκει εξω για ολους, αρκει ο καθενας να ξερει μεχρι που τον παιρνει, να τη πεφτει σε γκομενες που ειναι στα μετρα του δηλαδη.
Αλλα οτι οι Ελληνιδες ειναι μαλακισμενες αυτο ειναι στανταρ, η καθεμια εχει μαζι της εναν καταλογο με αυτα που θελει απο τον αντρα:
1.ομορφος
2.πλουσιος
3.μορφωμενος
4.με χιουμορ
5.ευγενικος
6.αρρενωπος
7.με καλη δουλεια
.. και οτι αλλη μαλακια σκεφτεται η καθε μια, δε κοιτανε τα μουτρα τους οι φλομπες οι βρωμομουνες
να τις φτυσουμε πρεπει και να βρουμε ολοι ξενες να τρεχουνε πισω μας σα λυσαρες μετα
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Σωστη γκομενα ή με απυθμενη τυχη...  μιλαμε να εισαι ο Γκαστονε στην κυριολεξια ή με συνοικεσιο να ξερεις τι φρουτο ειναι απο πριν και παλι αυτο παιζεται για το αν θα ειναι σωστη μαζι σου.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
φιλε cheyenne,εχεις σκεφτει αν εμεις ειμαστε σωστοι πρωτα?και μετα οι γκομενες?γιατι ολο λεμε δεν ειναι σωστες οι γκομενες,δεν ειναι σωστες,αλλα τις εχουμε ξεσκισει στο κερατο αδελφε.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλε cheyenne,εχεις σκεφτει αν εμεις ειμαστε σωστοι πρωτα?και μετα οι γκομενες?γιατι ολο λεμε δεν ειναι σωστες οι γκομενες,δεν ειναι σωστες,αλλα τις εχουμε ξεσκισει στο κερατο αδελφε.
πάντα τρώγανε κέρατο, δεν είναι η πρώτη φορά.
Αυτα περί του να είσαι πιστός κλπ είναι τωρινά φρούτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom