Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.792
Κριτικές
51
Like
1.661
Πόντοι
3.495
στα 16..
η σχεδον στα 16...
στην τωρινη περιοχη ψυρρη..(αποθηκες)ερμου στα στενα ειχε 5,6 μπουρδελα το 90 τοτε..
νομιζω 2 χιλιαρικα η 1,500 δρχ..ενα μιλφ..
δεν μου αρεσε αλλα ειχαν μπει φιλοι και πηρα κ γω!!!
πολυ γελιο η ολη φαση..
παρεα 14 ατομα...πηδηξαν οι 3..
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
  Πρωτη επαφή με γυναίκα στα 14 σε ένα μπουρδέλο στο Κολωνάκι. Οδός Πλουτάρχου πρέπει να ήταν.  Με μία θείτσα πουτάνα. Κακό γαμήσι. ΠΟλύ κακό.
Κι υποτίθεται με είχε πάει εκεί ένας ξάδερφος μου μεγαλύτερος για να με προσέξει και καλά...

Αρχίδια! Σιχάθηκα το γαμήσι με την καριόλα.


 Μετά από λίγο αρχίσαμε να πηγαίνουμε στη Φυλής με συμμαθητές. Δεν θυμάμαι αν ηταν η πρώτη πουτάνα που πήρα από αυτές, αλλά η κυρά Δέσποινα έκανε φοβερά γαμήσια! Επαιρνε τελειο τσιμπούκι, ερχόταν από πάνω ή πισωκολλητά χωρίς πρόβλημα και καθόταν αρκετά στο δωμάτιο. Μία φορά δεν είχε δουλειά καθόλου ( ήταν αργία και η Φυλής ήταν άδεια) κι έτυχε να βρίσκομαι με χρήματα πάνω μου από χαρτζηλίκια. Πήρα το θάρρος και της είπα αν ήθελε να κλείσει το μπουρδέλο για λίγο, μιας και δεν είχε και τσατσά εκείνη την ημέρα και να πηδηχτούμε με την ησυχία μας. Γέλασε και συμφώνησε.
 Μπήκε σε λίγο στο δωμάτιο ενώ εγώ είχα καυλώσει μόνο στο άκουσμα του κλειδώματος της πόρτας του μπουρδέλου. Της έδωσα δύο φορές το αντίτιμο μιας επίσκεψης κι άρχισα να τη γαμώ. Πήδηξα δύο φορές σε μισή ώρα σε όλες τις στάσεις. Από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου.
Τότε αναθεώρησα και την άσχημη ιδέα που είχα για τις πουτάνες.

 Με γκόμενα πήγα πολύ αργότερα. Φιλανδέζα τουρίστρια στον Πόρο. Με ξέσκισε στο γαμήσι η ρουφιάνα. Από Σάββατο βράδυ έως Κυριακή μεσημέρι, πήδηξα 6 φορές. Γαμήσι, ύπνος, γαμήσι.


 Το πουλάκι μου μετά είχε κρυφτεί μία εβδομάδα από τον φόβο του...

 :2funny:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Aχιλέως 44,ετών 16.
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Δηλαδή οι ιερόδουλες πάνε με ότι τους έρθει ? Δεν πρέπει να υπάρχει μια αλφα ηλικία ως όριο?

14ετών μου φαίνεται πολύ παιδάκι...... :-
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Καπου φυλης 17 ετων μετα απο τις πανελληνιες  :grin: ειχα ορκιστει οτι οταν τελειωσουν οι πανελληνιες θα παρω σβαρνα ολα τα μπουρδελα :grin:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
καλημέρα και σε σένα πράσινε μικρέ μου φιλέ :-*

έφαγες το πρωινό σου σήμερα; :)

tromaktiko.jpg
:)
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
1978 ,14 ετών στο μπουρδελάκι επι της  οδού Κολοκυνθούς και λίγο πριν την οδό Λεωνίδου μετά απο παρακολούθηση εκκλησιαστικής ταινίας στον ναό ΒΥΖΑΝΤΙΟΝ στο Egaleo city ...........
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Δηλαδή οι ιερόδουλες πάνε με ότι τους έρθει ? Δεν πρέπει να υπάρχει μια αλφα ηλικία ως όριο?

14ετών μου φαίνεται πολύ παιδάκι...... :-



  Συμμαθητής μου στο σχολείο που ήταν πολύ ψηλός, κι έδειχνε μεγαλύτερος είχε πάει από τα 13. Μόλις ένιωσε να τον ενοχλεί το πουλάκι του από τσι καύλες.

 Δεν ξέρω σήμερα τα νέα παιδιά σε ποια ηλικία πηγαίνουν, τότε οι καύλες μας πιάνανε από την πρώτη γυμνασίου και μέχρι να οργανωθούμε μεταξύ μας πέρναγε κάνας χρόνος. Κατεβαίναμε 3 - 4 μαζί στη Φυλής, συνήθως Παρασκευές απόγευμα ή Σάββατα μεσημέρια

 Η πιο μεγάλη πλάκα ήταν όταν βάζαμε καινούριους συμμαθητές στα κόλπα! Αισθανόμασταν δάσκαλοι στους υπόλοιπους! :2funny:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
 Δεν ξέρω σήμερα τα νέα παιδιά σε ποια ηλικία πηγαίνουν, τότε οι καύλες μας πιάνανε από την πρώτη γυμνασίου και μέχρι να οργανωθούμε μεταξύ μας πέρναγε κάνας χρόνος.

Και εμας πιάνανε καυλες, αλλα λόγω χωριου δεν υπήρχε διέξοδος

η μονη λύση ηταν ενα τσοντοβιβλιο που απο τις πολλές αλλαγες χερι σε χερι

ειχαν σκορπίσει τα φυλλα  :2funny: και εν συνεχεία μια καλη  :cum:

:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom