Νέα

Πόσα βγάζουν οι πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 637
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
642
Like
1.379
Πόντοι
206
Δε ξέρω πόσα βγάζουν οι πουτάνες. Πάντως ως νέος μπουρδελιάρης που συζητούσαμε με άλλους επίσης μπουρδελιάρηδες, νομίζαμε (ακόμα και τώρα ίσως) ότι η κοπέλα κρατούσε τα λιγότερα και τις λυπόμασταν. Παλιά σε εκπομπή της Ανίτας πανια είχε φιλοξενήσει μία τσατσά, που σθμφωνα με την ίδια αν θυμάμαι καλά, η αμοιβή πήγαινε σε τρία (ίσα;) μέρη. Ένα για το σπιτάκι, ένα για τη τσατσά και ένα για τη κοπέλα
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.176
Like
2.070
Πόντοι
456
Σε καθε επισκεψη, η πουτανα παίρνει τα μισα από όσα δίνει ο πελατης. Δηλαδη στο Μεταξουργειο οι πουτανες γαμιουνται για 5 ευρώ! Ποσα θα βγαλει εξαρταται από ποσοι θα περασουν. Οταν τη δεκαετία του 90 ήρθαν ρωσιδες και ουκρανεζες μοντελα, καθε κοπελα δουλευε διπλοβαρδια (16 ωρες) και μια κουκλαρα μπορει να είχε και 100 και πανω από 100 πελατες καθημερινα! Τότε στο μεταξουργειο η τιμή ήταν 5000 δραχμες. Πολλές τα κονόμισαν! Άλλες απλά βγαλαν ενα μεροκαματο! Και καποιες κύλισαν στα σκληρά για να αντεξουν τη βαρδια, αλλά σταδιακά καταστραφηκαν
Οι περισσότερες πίνουν , καπνίζουν και κάνουν ναρκωτικά. Κακό.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.176
Like
2.070
Πόντοι
456
Δε ξέρω πόσα βγάζουν οι πουτάνες. Πάντως ως νέος μπουρδελιάρης που συζητούσαμε με άλλους επίσης μπουρδελιάρηδες, νομίζαμε (ακόμα και τώρα ίσως) ότι η κοπέλα κρατούσε τα λιγότερα και τις λυπόμασταν. Παλιά σε εκπομπή της Ανίτας πανια είχε φιλοξενήσει μία τσατσά, που σθμφωνα με την ίδια αν θυμάμαι καλά, η αμοιβή πήγαινε σε τρία (ίσα;) μέρη. Ένα για το σπιτάκι, ένα για τη τσατσά και ένα για τη κοπέλα
Και εγώ αυτό δεν έγραψα ; Αυτές που είναι όντως θύματα δε παίρνουν τίποτα αλλά τα ποσοστά για τη σωματεμπορεία στην Ελλάδα είναι απλά τραβηγμένα.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Δε ξέρω πόσα βγάζουν οι πουτάνες. Πάντως ως νέος μπουρδελιάρης που συζητούσαμε με άλλους επίσης μπουρδελιάρηδες, νομίζαμε (ακόμα και τώρα ίσως) ότι η κοπέλα κρατούσε τα λιγότερα και τις λυπόμασταν. Παλιά σε εκπομπή της Ανίτας πανια είχε φιλοξενήσει μία τσατσά, που σθμφωνα με την ίδια αν θυμάμαι καλά, η αμοιβή πήγαινε σε τρία (ίσα;) μέρη. Ένα για το σπιτάκι, ένα για τη τσατσά και ένα για τη κοπέλα
Η τσατσά νομίζω έχει ένα σταθερό μεροκάματο, ανεξάρτητα του πόσο κόσμο θα φιλοξενήσει το μαγαζί.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
2
Like
2.695
Πόντοι
456
Η τσατσά νομίζω έχει ένα σταθερό μεροκάματο, ανεξάρτητα του πόσο κόσμο θα φιλοξενήσει το μαγαζί.
Όχι στα 10 ευρώ τα 5 ευρώ παίρνει η πουτάνα, τα 3 το αφεντικό και τα 2 η τσα2.
Έτσι μου χε πει ταναπού.
Το απαράδεκτο είναι τα τζαζ(τζαστ?) κάπως έτσι μου το είχε πει.
Που σημαίνει τα 3 πρώτα ραντεβού τα παίρνει όλα το αφεντικό.

Τραγικό δηλαδή αν δεν κάνει πάνω από 3 ραντεβού τη μέρα, παίρνει ένα αρχίδι.

Το σωστό καθετσώς είναι Ολλανδίες κλπ. η πουτάνα απλά νοικιάζει το χώρο σα μαγαζί.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Όχι στα 10 ευρώ τα 5 ευρώ παίρνει η πουτάνα, τα 3 το αφεντικό και τα 2 η τσα2.
Έτσι μου χε πει ταναπού.
Το απαράδεκτο είναι τα τζαζ(τζαστ?) κάπως έτσι μου το είχε πει.
Που σημαίνει τα 3 πρώτα ραντεβού τα παίρνει όλα το αφεντικό.

Τραγικό δηλαδή αν δεν κάνει πάνω από 3 ραντεβού τη μέρα, παίρνει ένα αρχίδι.

Το σωστό καθετσώς είναι Ολλανδίες κλπ. η πουτάνα απλά νοικιάζει το χώρο σα μαγαζί.
Εγώ νόμιζα πως από κάθε πελάτη η πουτανα παίρνει 5 ευρώ και όχι τα 3 πρώτα ότι τα παίρνει το βρωμοαφεντικο δηλαδή τι εννοείς?ότι κάθε μέρα τα 3 πρώτα ραντεβού τα παίρνει το αφεντικό?ή ότι με το που ξεκινήσει και γινει πουτανα απλά στους 3 πρώτους πελάτες της αρχής της δουλειάς τα παίρνει το αφεντικό?
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.560
Like
4.646
Πόντοι
1.706
Οι περισσότερες πίνουν , καπνίζουν και κάνουν ναρκωτικά. Κακό.
Όπως έλεγε και μια ταινία, το να σε γαμάνε 10-20 μαλάκες τη μέρα είναι σκότωμα.
Ειδικά μεταξουργείο πόσο καλή πάστα μπορεί να είναι ο κόσμος που πάει εκεί;
Έχω δει κοριτσάκια που μου έχουν χαρακτεί τα παγωμένα χαμόγελά τους
και με έκαναν να τρέχω στα στενά της περιοχής λες και έφαγα bad trip.
Αποθήκες ψυχών που εκτονώνεται ο κάθε απόκληρος της κοινωνίας.
Είναι μονόδρομος τα ψυχοφάρμακα και η χρήση ναρκωτικών.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.542
Πόντοι
206
ποσο αδικο ειναι να πηγαινει το κοριτσι με τοσους και να τα παιρνουν αλλοι. αν ημουν εγω θα το εκανα ελευθερα και θα τα κραταγα ολα για παρτη μου. εκεινη την ταινια με την κοντου θυμαμαι και τον φουντα "το καθαρμα" που παει ο νταβατζης ο ηθοποιος ο στρατηγος , να την κολησει και τον πετανε στην θαλασσα αλλα ηταν ολα σκηνοθετημενα. υπεροχη ταινια. πιο ξεφτιλα πραγμα απο το νταβατζιλικι δεν νομιζω να υπαρχει στον κοσμο.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Τα μισα πανε στη κοπέλα τα υπολοιπα στο μαγαζι και η τσατσα παίρνει ενα μικρο μερίδιο.
Π.χ αν το μπουρδελο χρεώνει 30 τα 15 πανε στη κοπελα τα 10 στο μαγαζι και τα 5 στη τσατσα.
Στο 50αρι τα 25 στη κοπελα τα 15 στο μαγαζι και τα 10 στη τσατσά.
Βέβαια οι κοπέλες εχουν ταχα μου τις εξετάσεις και το ταμειο επίσης οι τσατσαδες το ιδιο,το μαγαζι εχει ρευματα νερα ενοίκιο κλπ αν ειναι νομιμο.
Με λιγα λογια αν ενα μεσο ρδελο στην αθηνα φυλης βγαζει μεσο ορο τη μερα 40 πελατες 40×20 ειναι 800 ας πουμε χοντρικα 1000 ευρω ημερησίως οπότε το μηνα 30 χιλιαδες και το χρονο 360000
Τωρα η κοπελα σε βάρδια θα παρει 200 με 300 αναλογα βεβαια ας πουμε 200 σε βάρδια με λιγα λογια το μηνα δεν πεφτει κάτω απο 5000 ισως καποιες να αγγιζουν και το 10χιλιαρο.
Βέβαια δεν ειναι τυχαίο οτι οσα και να βγαλουν το 90% αυτων θα καταλήξει στη ψαθα.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Αν τωρα η αθηνα εχει 300 μπουρδελα χοντρικα επι κατα μεσο το χρονο το καθενα να βγαζει 350χιλιαδες ειναι συνολικος τζιρος 105 εκ
Βέβαια κανενα δεν κοβει αποδειξεις κλπ οποτε το κράτος χάνει απο τα μπουρδελα μονο της Αττικής πανω απο 24 εκ ευρω το χρόνο
Χοντρικά πανελλαδικα με 600 ρδελα στο περίπου ετησίως το κράτος χανει 50 εκ απο τα μπουρδελα στούντιο μονο με συνολικο τζιρο πανω απο 200 εκ χοντρικα 200-250 εκ με λιγα λογια ειναι 1.5 με 2% του αεπ της χωρας δεν ειναι και λίγο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.176
Like
2.070
Πόντοι
456
Όπως έλεγε και μια ταινία, το να σε γαμάνε 10-20 μαλάκες τη μέρα είναι σκότωμα.
Ειδικά μεταξουργείο πόσο καλή πάστα μπορεί να είναι ο κόσμος που πάει εκεί;
Έχω δει κοριτσάκια που μου έχουν χαρακτεί τα παγωμένα χαμόγελά τους
και με έκαναν να τρέχω στα στενά της περιοχής λες και έφαγα bad trip.
Αποθήκες ψυχών που εκτονώνεται ο κάθε απόκληρος της κοινωνίας.
Είναι μονόδρομος τα ψυχοφάρμακα και η χρήση ναρκωτικών.
Και εμένα μου έχουν μείνει βλέμματα από μερικές. Όπως και στα άλλα τα επαγγέλματα που κάνει ο κάθε ένας χωρίς κάποια ιδιαίτερη μόρφωση. Πονεμένες ψυχές υπάρχουν παντού.

Άμα σκεφτείς ότι η μπαρίστα που έφτιαξε το εσπρέσσο σου μπορεί να τη βίαζε ο πατριός της και η μάνα της να μην έκανε τίποτα.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.176
Like
2.070
Πόντοι
456
Τα μισα πανε στη κοπέλα τα υπολοιπα στο μαγαζι και η τσατσα παίρνει ενα μικρο μερίδιο.
Π.χ αν το μπουρδελο χρεώνει 30 τα 15 πανε στη κοπελα τα 10 στο μαγαζι και τα 5 στη τσατσα.
Στο 50αρι τα 25 στη κοπελα τα 15 στο μαγαζι και τα 10 στη τσατσά.
Βέβαια οι κοπέλες εχουν ταχα μου τις εξετάσεις και το ταμειο επίσης οι τσατσαδες το ιδιο,το μαγαζι εχει ρευματα νερα ενοίκιο κλπ αν ειναι νομιμο.
Με λιγα λογια αν ενα μεσο ρδελο στην αθηνα φυλης βγαζει μεσο ορο τη μερα 40 πελατες 40×20 ειναι 800 ας πουμε χοντρικα 1000 ευρω ημερησίως οπότε το μηνα 30 χιλιαδες και το χρονο 360000
Τωρα η κοπελα σε βάρδια θα παρει 200 με 300 αναλογα βεβαια ας πουμε 200 σε βάρδια με λιγα λογια το μηνα δεν πεφτει κάτω απο 5000 ισως καποιες να αγγιζουν και το 10χιλιαρο.
Βέβαια δεν ειναι τυχαίο οτι οσα και να βγαλουν το 90% αυτων θα καταλήξει στη ψαθα.
Είχα ανταλλάξει με μια instagram η τύπισσα κυριολεκτικά τα πετούσε. Κάνε λίγο οικονομία ρε κορίτσι μου καλό. Αλλά λογικό θα μου πεις. Άμα κάτσεις όλη μέρα να σε σφυροκοπανάνε μετά δε θέλεις να ξεσπάσεις ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να ακούν στα μπουρδελα POS κακ PayPal... ;)))
Σε λίγα χρόνια με κρυπτονομίσματα μας βλέπω να πληρώνουμε.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
οι ελλεινιδες που εχουν γκομενο-αγαπουλη-χορηγο πιο πολλα βγαζουν..και κυριως ξεκουραστα και χωρις να δουλευουνε..οι πουτανες στα μπουρδελα ειναι..τα κοροιδα της υποθεσης..
Σωστα,οι πουτανες διαλυονται οταν τρώνε 20 30 και πουτσες καθε μερα,χανουν την υγροτητα του κόλπου τους και μετα βαζουν λαδοκρεμες λες και ειναι γριες 55 ετων με εμμηνόπαυση.
Οσες δινουν και κωλο εκει η σουφρα ειναι ξεχαρβαλωμενη με ρηξη σφηγκτηρα κλπ δεν ειναι ευκολο επαγγελμα απο κοινωνικους ψυχολογικους σωματικους και παθολογικους λόγους.
Και στο τελος στη ψάθα η πλειοψηφία
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.999
Πόντοι
2.836
Όπως έλεγε και μια ταινία, το να σε γαμάνε 10-20 μαλάκες τη μέρα είναι σκότωμα.
Ειδικά μεταξουργείο πόσο καλή πάστα μπορεί να είναι ο κόσμος που πάει εκεί;
Έχω δει κοριτσάκια που μου έχουν χαρακτεί τα παγωμένα χαμόγελά τους
και με έκαναν να τρέχω στα στενά της περιοχής λες και έφαγα bad trip.
Αποθήκες ψυχών που εκτονώνεται ο κάθε απόκληρος της κοινωνίας.
Είναι μονόδρομος τα ψυχοφάρμακα και η χρήση ναρκωτικών.
Σε ολες τις τιμές του αγοραίου ερωτα παίζει να μην γουστάρει η άλλη τη δουλειά της....
Έχω πετύχει 19 ετών Ρωσίδα σε μασάζ που την ωρα του μασάζ μου ειπε οτι δεν γουστάρει καθόλου Ελλάδα κ τη δουλειά κ τα έλεγε με παράπονο.....
Σε πρόγραμμα μισάωρο 60€ που τα 30 στην κοπέλα.....
Το μικρό παρόλο που το είχα ξεσκίσει για 15 λεπτά σκέφτηκα τα λογια της που μου είχε πεί πριν και τον τρόπο που τα είπε κ έμεινα αχυστος...... Ήταν η πρώτη ιεροδουλη γυναίκα που έφυγα αχυστος!!
Για 3 μηνες δούλεψε σαν λαδοκορη κ μας άφησε κ γύρισε Ρωσία.....
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.338
Κριτικές
18
Like
20.224
Πόντοι
4.546
Η τσατσά νομίζω έχει ένα σταθερό μεροκάματο, ανεξάρτητα του πόσο κόσμο θα φιλοξενήσει το μαγαζί.
Δημόσιος υπάλληλος του ιδιωτικού τομέα δηλαδή (υπάρχουν ΠΟΛΛΛΛΛΛΟΙ τέτοιοι)
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
2
Like
2.695
Πόντοι
456
Εγώ νόμιζα πως από κάθε πελάτη η πουτανα παίρνει 5 ευρώ και όχι τα 3 πρώτα ότι τα παίρνει το βρωμοαφεντικο δηλαδή τι εννοείς?ότι κάθε μέρα τα 3 πρώτα ραντεβού τα παίρνει το αφεντικό?ή ότι με το που ξεκινήσει και γινει πουτανα απλά στους 3 πρώτους πελάτες της αρχής της δουλειάς τα παίρνει το αφεντικό?
Κάθε μέρα στη βάρδια τους τρεις πρωτους πελάτες τα παίρνει όλα το αφεντικό.
Δηλαδή αν κάνει κάτω από τρια ραντεβού δεν παίρνει τίποτα.
Μετά τα 3 πρώτα παίρνει τα μισά δηλαδή 5 στα 10 στο Μεταξουργείο.
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
215
Like
3.201
Πόντοι
441
Οι γυναικες ζουνε την ζωη στο ευκολο επιπεδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom