Νέα

Πώς πείσατε τη γυναίκα σας για κάτι διαφορετικό στο σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostas Leo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kostas Leo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα συμφουρίτες με βασανίζουν οι σκέψεις πως μπορώ να πείσω την γυναίκα μου να κάνουμε κάτι διαφορετικό απ το συνηθισμένο sex.... όχι ότι είναι χάλια . Έτσι θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος ή κάποια με εμπειρία δηλαδή έβαλε στην σχέση τους αγόρι /κορίτσι άλλο ζευγάρι bi ή straight να πει δυο κουβέντες συμβουλευτικές .Ξέρω κάποιοι κλασικά θ αρχίσουν να λένε τα γνωστά τρολ αλλά δεν με νοιάζει ???
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Καλησπέρα συμφουρίτες με βασανίζουν οι σκέψεις πως μπορώ να πείσω την γυναίκα μου να κάνουμε κάτι διαφορετικό απ το συνηθισμένο sex.... όχι ότι είναι χάλια . Έτσι θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος ή κάποια με εμπειρία δηλαδή έβαλε στην σχέση τους αγόρι /κορίτσι άλλο ζευγάρι bi ή straight να πει δυο κουβέντες συμβουλευτικές .
πρέπει να διευκρινήσεις πρώτα εάν αυτό που θα μπει στη σχέση σας θα μπει σε σένα ή θα μπει στη γυναίκα σου
 
OP
OP
K

Kostas Leo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
πρέπει να διευκρινήσεις πρώτα εάν αυτό που θα μπει στη σχέση σας θα μπει σε σένα ή θα μπει στη γυναίκα σου
Νομίζω αναφέρω όλες τις περιπτώσεις ... είμαι ανοικτός για όλα απ' την δικιά μου πλευρά και ότι θέλει η σύζυγος
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.050
Πόντοι
456
Παλι καλα που δεν μας ειπες συμφοριτες :2funny:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Νομίζω αναφέρω όλες τις περιπτώσεις ... είμαι ανοικτός για όλα απ' την δικιά μου πλευρά και ότι θέλει η σύζυγος
με όλο το θάρρος, μήπως το πρόβλημα είναι να πείσεις τη γυναίκα σου ότι προτιμάς να τρίβεις τα γένια σου με άλλα γένια?
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.050
Πόντοι
456
OP
OP
K

Kostas Leo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Όχι αυτό ο είναι ξεπερασμένο στην συζυγική μας σχέση ?
άμα είναι και αυτό ξεπερασμένο τότε τι να πείσουμε τη γυναίκα σου ρε φίλε, να κάνει τον γύρο θανάτου με μοτοσυκλέτα?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Με τον τρόπο που είναι διατυπωμένη η ερώτηση θεωρεί δεδομένο ότι όλοι οι παντρεμένοι κάνουν swinging και παρτούζες. :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: obi1

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.961
Πόντοι
1.056
εγω παντως ψοφαω να βλεπω gloryhole βιντεος με ζευγαρια. ο αντρας να τραβαει βιντεο και η γυναικα του να ρουφαει ψωλες απο αγνωστους. δεν υπαρχει υλικο ομως απο ελλαδα ε?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
καλά,ξεπερασατε αυτο και κολλησατε στα υπόλοιπα;
έπεσε σε αντιφάσεις το νέο μέλος, αν τον έκρινα σοβαρό θα τον παρέπεμπα σε φίλο μου μέλος του επιστημονικού προσωπικού του μπου ο οποίος είναι επιστήμονας και swinger
 
OP
OP
K

Kostas Leo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
έπεσε σε αντιφάσεις το νέο μέλος, αν τον έκρινα σοβαρό θα τον παρέπεμπα σε φίλο μου μέλος του επιστημονικού προσωπικού του μπου ο οποίος είναι επιστήμονας και swinger
Τι εννοείς αντίφαση ?
Και μια ερώτηση ακόμα με έγγραφη τον Μάρτιο 21 πώς έχεις 3,5κ μυνήματα ? Bot είσαι ?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Τι εννοείς αντίφαση ?
δεν φαίνεται αληθινή η απορία σου φίλε, έχεις και πολύ λίγα μηνύματα δεν εμπνέεις εμπιστοσύνη για να κινητοποιησω τον επιστημονικό μηχανισμό. Γράψε λίγα μηνύματα στα υπόλοιπα θρέντς δείξε συμμετοχή και θα συγκαλέσω σε μεταγενέστερο χρόνο την επιτροπή.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
,
LV.jpg
 
OP
OP
K

Kostas Leo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
δεν φαίνεται αληθινή η απορία σου φίλε, έχεις και πολύ λίγα μηνύματα δεν εμπνέεις εμπιστοσύνη για να κινητοποιησω τον επιστημονικό μηχανισμό. Γράψε λίγα μηνύματα στα υπόλοιπα θρέντς δείξε συμμετοχή και θα συγκαλέσω σε μεταγενέστερο χρόνο την επιτροπή.
Επιτροπή ? ???
Και δεν είναι ιστορία είναι επιθυμία !!!
Άρα αστο μην ασχολείσαι με θρεντ μου .Σε ευχαριστώ !!!
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
εγω παντως ψοφαω να βλεπω gloryhole βιντεος με ζευγαρια. ο αντρας να τραβαει βιντεο και η γυναικα του να ρουφαει ψωλες απο αγνωστους. δεν υπαρχει υλικο ομως απο ελλαδα ε?
Στην Ελλαδα ειμαστε αυστηροι σε αυτα :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom