Νέα

Πώς να την σπάσετε στις γυναίκες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
koronaki σου εχω πει οτι εχω τελειωσει νομικη ε; αααααααααααχαχαχχααχχααχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχχαχα


%25CE%25BC%25CE%25BF%25CF%2585%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25B6%25CE%25B1.jpg
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Bασικα στα παπαρια μου τι εχεις τελειωσει... δεν πα να εχεις τελειωσει και ΠΡΟΚΤΟΛΟΓΙΑ(για εκει σε κοβω) σημασια εχει οτι και εσυ το κωλαρακι σου το εστησες για να βγαλεις την σχολη  :knockinb: :knockinb: :knockinb:                                     αφου εισαι και μουναρα οπως λες (σε κοβω για 1,50, 90 κg)
αληθεια εχεις τελειωσει ψυχολογια;(βρηκς το υψος και το βαρος μου τζαστ! :think: )
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
εχω λιωσει ρε μαλακες με τις παπαριες σας. Ενα ειναι που τη σπαει στη γκομενα! Οταν εχει ορεξουλες για πουτσελαιο και εσυ εισαι αραχτος. χεχεεχεχεχε

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Bασικα στα παπαρια μου τι εχεις τελειωσει... δεν πα να εχεις τελειωσει και ΠΡΟΚΤΟΛΟΓΙΑ(για εκει σε κοβω) σημασια εχει οτι και εσυ το κωλαρακι σου το εστησες για να βγαλεις την σχολη  :knockinb: :knockinb: :knockinb:                                     αφου εισαι και μουναρα οπως λες (σε κοβω για 1,50, 90 κg)

κορονακι η αληθεια ειναι οτι με γουσταρανε ενα δυο καθηγητες αλλα δεν τους καθησα γιατι μου βαλανε 9. Ηθελα δεκα.
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
εχω λιωσει ρε μαλακες με τις παπαριες σας. Ενα ειναι που τη σπαει στη γκομενα! Οταν εχει ορεξουλες για πουτσελαιο και εσυ εισαι αραχτος. χεχεεχεχεχε

Εσύ πάντως τελείωσες την σχολή της ορθής μαλακίας. Καιρός να εργαστείς.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
κορονακι η αληθεια ειναι οτι με γουσταρανε ενα δυο καθηγητες αλλα δεν τους καθησα γιατι μου βαλανε 9. Ηθελα δεκα.

Aποδιξη το ποσο καριολα εισαι.. και θες ακομα να πυστευεις εσυ και οι γυρω σου οτι την εβγαλες με την αξια σου.. αλλα εσυ εχεις τρυπα και το εκμεταλευεσαι οι μαλακες οι καθηγητες που σου βαλανε και αριστα επιδει σε γουσταρανε αποδικνιουνε για αλλη μια φορα αυτο που λεμε συνεχεια.. οτι οι Πυρφοροι εκτος απο την ελλαδα, της γυναικες, την πιατσα καταστρεψανε και την παιδεια... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ  ΜΗΔΕΝ....
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
αν την γαμας απο κωλο κ δεις μερεντα να γυρισεις κ να την χεσεις κ εσυ

μια της κ μια σου

να δει την γλυκα της μερεντας

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Aποδιξη το ποσο καριολα εισαι.. και θες ακομα να πυστευεις εσυ και οι γυρω σου οτι την εβγαλες με την αξια σου.. αλλα εσυ εχεις τρυπα και το εκμεταλευεσαι οι μαλακες οι καθηγητες που σου βαλανε και αριστα επιδει σε γουσταρανε αποδικνιουνε για αλλη μια φορα αυτο που λεμε συνεχεια.. οτι οι Πυρφοροι εκτος απο την ελλαδα, της γυναικες, την πιατσα καταστρεψανε και την παιδεια... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ  ΜΗΔΕΝ....

τι λες ρε κορονακι ισα ισα που εγραψα στον ενα για δεκα και στον αλλον προφορικα αλλα επειδη δεν τους εκανα τα χατηρια μου βαλαν εννια τα ζωα. Αλλα δεν μασσησα πηγα εκανα φασαρια και ζητησα να δω το γραπτο και επειδη δεν πολυμασσαω σαν κοριτσακι μαζευτηκαν. Τεσπα τι θυμηθηκα με τους μαλακες. Αυτοι δεν ειχαν αξιοπρεπεια να την πεφτουν σε 19χρονια οι γεροντες. Εγω μια χαρα αξιοπρεπεια ειχα και εγραψα και δεν τους καθησα και φωναξα οταν επρεπε.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
α αλλα καριολα ειμαι... γιατι μου αρεσει. Αλλο αυτο.. αχαχαχχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
α αλλα καριολα ειμαι... γιατι μου αρεσει. Αλλο αυτο.. αχαχαχχαχαχαχαχα

Ερχεσαι στα λογια μου... οχι απλα καριολα εισαι οπως ειπες ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ,ΚΑΡΙΟΛΟ,ΠΟΥΤΑΝΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΙΣΑΙ....
Παντως τοσα μπουρδελα ειναι αμαρτια να ειναι κλειστα οταν υπαρχουνε τοσες ελεηνιδες διθεσημες  :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ερχεσαι στα λογια μου... οχι απλα καριολα εισαι οπως ειπες ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ,ΚΑΡΙΟΛΟ,ΠΟΥΤΑΝΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΙΣΑΙ....
Παντως τοσα μπουρδελα ειναι αμαρτια να ειναι κλειστα οταν υπαρχουνε τοσες ελεηνιδες διθεσημες  :think:

μα ειναι σεξυ να εισαι καριολα χρυσο μου οποτε δεχομαι τον τιτλο τα υπολοιπα δεν με αφορουν  :grin:
 

Επισκέπτης
μα ειναι σεξυ να εισαι καριολα χρυσο μου οποτε δεχομαι τον τιτλο τα υπολοιπα δεν με αφορουν  :grin:

Ελεηνιδα μονο στο κωλο πυρφορισταν το οποιο ονομαζετε Ελλαδα οι πυρφοροι δηνουνε τοσο  αξια στα καριοληκια σαν και εσενα που το παιζουνε σκροφες..  αντι να σας κοψουνε τις κλητοριδες σας ευχαριστουνε και απο πανω που ειστε σκροφες και τους φερεσται σαν σκουπιδια... :lheel: :lheel: :lheel: Αλλα τι να πουμε αυτη ειναι η καταντια  τον πυρφορων να τρεχουνε πισω απο ενα μπαζο, που δεν το γαμανε που το πληρωνουνε και τους απαξιωνει  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom