Νέα

Πως καταλαβαίνουμε πόσα "χιλιόμετρα" εχει γραψει μια γκόμενα???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
η στενοτητα του μουνιου αλλαζει αναλογο τη γυναικα
μαλστα και στο καμα σουτρα παρομοιαζουν τις γυναικες με ελαφινα κουνελι και ελεφαντινα η πιθηκινα κατι τετοιο αναλογα τη στενοτητα οποτε δεν ειναι δεικτης
το κακο ειναι να βγαινεις βολτα με τη γκομενα και να σας χαιρετανε αγνωστοι η ακομα καλυτερα να σε κερνανε ! αχαχ
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες καλησπερα.τα φωτα σας σας παρακαλω.γκομενα λεει δεν της αρεσει η πιπα εσενα ομως σου πινει το αιμα.τα ζηταει στα μουτρα πραγματικα εδειχνε να κομπλαρει ομως οταν το ζητησε.σου λεει οτι σε γουσταρει τρελα κ της βγαινουν πραγματα μονο με σενα.
αντρικια τωρα ποσο ποσοστο αληθεια παιζει σε οσα λεει??????????
α κ σε ερωτηση εχει παει με 5 28 χρονων...
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
μαγκες καλησπερα.τα φωτα σας σας παρακαλω.γκομενα λεει δεν της αρεσει η πιπα εσενα ομως σου πινει το αιμα.τα ζηταει στα μουτρα πραγματικα εδειχνε να κομπλαρει ομως οταν το ζητησε.σου λεει οτι σε γουσταρει τρελα κ της βγαινουν πραγματα μονο με σενα.
αντρικια τωρα ποσο ποσοστο αληθεια παιζει σε οσα λεει??????????
α κ σε ερωτηση εχει παει με 5 28 χρονων...


man ,

99% σου λεει παραμυθια ..........

 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Αυτο το μονο μαζι σου νιωθω να τα κανω αυτα .......

Ειναι η μεγαλυτερη απατη εβερ ...............

Απλα εχουν την ηθοποιια  μεσα τους και τα λενε με ενα τροπο που τις περισσοτερες φορε εμεις τα τρωμε ...αμασητα κιολας .....

 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
λες αδερφε??τερμα καβλομουνι κ δεν ηξερε να τον παιζει τον πουτσο,εγω την εμαθα.
τα χει ξαναπαρει μαπα λες??να προσθεσω πως δεν αφηνει βιντεακι ενω με ενα πρωην μου ειχε πει οτι γινοταν συνεχεια.
δειχνει να γουσταρει κ μαλλον ειμαι μαλακας που την πιστευω
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.247
Κριτικές
46
Like
3.827
Πόντοι
4.365
Μισό λεπτό ρε μαν,αμα μαθεις οτι η γκόμενα που εχεις ή ακομα χειρότερα η γυναίκα σου εχει παρει ολη την πόλη που μένετε,δεν θα χαλαστείς?!?Δεν θα αναρωτιεσαι με ποσους απο τους γνωστους και φιλους σου πιθανον εχει πηδηχτεί?
..δεν ειπαμε να ειναι κ ξεκωλο ρε φιλε... το ξεκωλο-παρτολα φαινεται... κανει μπαμ...
Μιλαμε για φυσιολογικες κατασταστσεις...
Παρ'ολα αυτα.. για εμενα ειναι λαθος ο αντρας να πεφτει στο τριπακι να σκεφτεται για τους πρωην της δικιας του! Εισαι ο γκομενος της ΤΩΡΑ.. οποτε αμα εισαι μαγκας.. γαμα την οπως δεν την εχει γαμησει αλλος!!! ;)
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Μηπως σε γουσταρει και το βλεπει σε σοβαρη βαση και αποφασισε να το παιξει παρθενα ?

Ανετα παιζει τετοιο σεναριο ..........
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Παπαριές.Και τι σας νοιάζει με πόσους έχει πάει;Μπορεί να έχει πάει με τον ίδιο αριθμό που έχετε πάει εσείς συμπεριλαμβάνοντας τις πουτάνες.Είναι κακός άνθρωπος από αυτό;Εδώ κάτι κοριτσάκια που παντρεύονται στα 19-20 ξεπαρθενιάζονται από τον άντρα τους και στα 35 τους τον έχουν κάνει γέρικο ελάφι από τα κέρατα.Αυτές είναι οι χειρότερες.
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Μηπως σε γουσταρει και το βλεπει σε σοβαρη βαση και αποφασισε να το παιξει παρθενα ?

Ανετα παιζει τετοιο σεναριο ..........
πραγματικα εχω μπερδευτει αδερφε.δεν ξερω αν και δεν ειμαι κανενας απειρος γενικως.
γινεται το γαμησι του αιωνα παντως.6 φορες σε 5 ωρες δεν θυμαμαι ποτε μα ποτε τον εαυτο μου.ασυλληπτο για μενα  πραγματικα
 
OP
OP
kavliaris

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Παπαριές.Και τι σας νοιάζει με πόσους έχει πάει;Μπορεί να έχει πάει με τον ίδιο αριθμό που έχετε πάει εσείς συμπεριλαμβάνοντας τις πουτάνες.[size=10pt]Είναι κακός άνθρωπος από αυτό;[/size]
Αμα ειναι παρτόλα και εσενα δε σ' αφηνει να ακουμπήσεις,επειδή υπαρχει υποχθονιο σχεδιο απο πισω ναι τυπε. :grin:
Μηπως σε γουσταρει και το βλεπει σε σοβαρη βαση και αποφασισε να το παιξει παρθενα ?

Ανετα παιζει τετοιο σεναριο ..........
:hi: :respect:
αντρικια τωρα ποσο ποσοστο αληθεια παιζει σε οσα λεει??????????
α κ σε ερωτηση εχει παει με 5 28 χρονων...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Αμα ειναι παρτόλα και εσενα δε σ' αφηνει να ακουμπήσεις,επειδή υπαρχει υποχθονιο σχεδιο απο πισω ναι τυπε. :grin: :hi: :respect: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τοσο πολυ προκαλει το γελωτα ε??ειμαι μεσα στην κατασταση μαλλον και δεν βλεπω καθαρα
 
OP
OP
kavliaris

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Ειδικα στην αρχη μιας σχεσης,ειμαστε τόσο καυλωμένοι που εθελοτυφλούμε.Συνηθως αυτα τα συμπτωματα περνανε λιγο πολυ στο εξάμηνο.Μεχρι τότε προσοχή...
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Ειδικα στην αρχη μιας σχεσης,ειμαστε τόσο καυλωμένοι που εθελοτυφλούμε.Συνηθως αυτα τα συμπτωματα περνανε λιγο πολυ στο εξάμηνο.Μεχρι τότε προσοχή...
παμε για χρονο μαζι σε 2 βδομαδες κ νιωθω οτι δεν εχω κανει τιποτα μαζι της ποτε...ειμαι αρρωστος ε???
ισως..απλα ετσι νιωθω δυστυχως..ακορεστος για τον ερωτα της σε βαθμο κακουργηματος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.268
Like
22.917
Πόντοι
5.506
Μισό λεπτό ρε μαν,αμα μαθεις οτι η γκόμενα που εχεις ή ακομα χειρότερα η γυναίκα σου εχει παρει ολη την πόλη που μένετε,δεν θα χαλαστείς?!?Δεν θα αναρωτιεσαι με ποσους απο τους γνωστους και φιλους σου πιθανον εχει πηδηχτεί?


Αναλόγως την πόλη τύπε, άλλο το Κωλοκοτρωνίτσι άλλο η Νέα Υόρκη.  :S
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Πως καταλαβαίνουμε πόσα "χιλιόμετρα" εχει γραψει μια γκόμενα???



Απλα κοιταμε το βιβλιο των σερβις  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
OP
OP
kavliaris

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
παμε για χρονο μαζι σε 2 βδομαδες κ νιωθω οτι δεν εχω κανει τιποτα μαζι της ποτε...ειμαι αρρωστος ε???
ισως..απλα ετσι νιωθω δυστυχως..ακορεστος για τον ερωτα της σε βαθμο κακουργηματος
Δεν θα το λεγα...καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικός.Εγω π.χ ένιωσα οπως λες,μετα απο τρια χρονια σχεσης.Άλλοι τραβανε λούκι μια ζωή κι αλλοι ενα βράδυ.
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Δεν θα το λεγα...καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικός.Εγω π.χ ένιωσα οπως λες,μετα απο τρια χρονια σχεσης.Άλλοι τραβανε λούκι μια ζωή κι αλλοι ενα βράδυ.
τι να πω δεν ξερω....εκπλησσομαι με τον εαυτο μου..σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom