Νέα

Πορδοεκδρομή στην Ουκρανία θέμα μόνον για σοβαρούς Μύστες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Και 2 λαστ κουεστιονς.. 1.ο χαρης ηρθε τελικά? Ποσο ξυλο έφαγε κ που?
2.που είναι μιτσαρας πορνομεταναστης?
1. να έρθει που ? στην Ουκρανία? ήταν τόσο μαλέβρας που για να μην χασει το εισητηριο ήθελε να πεταξει την 24η Φεβρουαριου. Ευτυχώς πιυ ακυρωσανε την πτηση 2. Στο Γκρετσικισταν είναι. και πυρφορίζει στο γιου τιουμπ. Από εμένα έχει χαθεί επειδη ελεγε πορδες οτι θα βαλει υποψηφιότητα και φοβαται το δούλεμα
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
Χαρη ουκα ζεις εσυ μας οδηγείς
θα ειμαι θεσαλονικη 5 με 13 του ιουνι.οσο καιρο δεν γραφω ειχα παει ιουνιο στα τιρανα,οχτωβριο θεσαλονικη
και φεβρουαριο αθηνα!χριστουγεννα πασχα περιμενα μια κοπελα απο αμερικη και δεν ηρθε.
ο θειος μου παλι ειναι οδυσσο με 2 ελληνες και ειναι τελεια!ο ενας φιλος μου λεφτας κθε μερα
εχει 3 με 4 μαζι του
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
1. να έρθει που ? στην Ουκρανία? ήταν τόσο μαλέβρας που για να μην χασει το εισητηριο ήθελε να πεταξει την 24η Φεβρουαριου. Ευτυχώς πιυ ακυρωσανε την πτηση 2. Στο Γκρετσικισταν είναι. και πυρφορίζει στο γιου τιουμπ. Από εμένα έχει χαθεί επειδη ελεγε πορδες οτι θα βαλει υποψηφιότητα και φοβαται το δούλεμα
κανεις δεν περιμενε πολεμο χαρκοβο,κιεβο,οδυσσο ολοι ελεγαν μονο ντονετσκ θα συνεχιστει.
πηγα πρωι αεροδρομιο και δεν εφυγα ξεκινησαν οι βομβαρδισμοι!μια χαρα θα ημουν αν πηγαινα
θα εβγαζα και μεροκαματο με την βαγνερ χαχαχαχα.δασκαλε δεν εχω χρονο αυτες τις μερες για
αυτο δεν σε περνω αυριο μεθαυριο θα ειμαι ελευθερος.εχω πολλα νεα!
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
χτες ο θειος μου και φιλος οδυσσο ηταν με 4 μουνια νεαρες
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
κανεις δεν περιμενε πολεμο χαρκοβο,κιεβο,οδυσσο ολοι ελεγαν μονο ντονετσκ θα συνεχιστει.
πηγα πρωι αεροδρομιο και δεν εφυγα ξεκινησαν οι βομβαρδισμοι!μια χαρα θα ημουν αν πηγαινα
θα εβγαζα και μεροκαματο με την βαγνερ χαχαχαχα.δασκαλε δεν εχω χρονο αυτες τις μερες για
αυτο δεν σε περνω αυριο μεθαυριο θα ειμαι ελευθερος.εχω πολλα νεα!
μωρέ κανείς δεν το περίμενε, αλλά όταν έγινε, εσύ καβλωμένος, εξακολουθούσες να θέλεις να πας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κανεις δεν περιμενε πολεμο χαρκοβο,κιεβο,οδυσσο ολοι ελεγαν μονο ντονετσκ θα συνεχιστει.
πηγα πρωι αεροδρομιο και δεν εφυγα ξεκινησαν οι βομβαρδισμοι!μια χαρα θα ημουν αν πηγαινα
θα εβγαζα και μεροκαματο με την βαγνερ χαχαχαχα.δασκαλε δεν εχω χρονο αυτες τις μερες για
αυτο δεν σε περνω αυριο μεθαυριο θα ειμαι ελευθερος.εχω πολλα νεα!
μωρέ κανείς δεν το περίμενε, αλλά όταν έγινε, εσύ καβλωμένος, εξακολουθούσες να θέλεις να πας
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.201
Πόντοι
3.346
Προ πολέμου οι τιμες. Τωρα λογικσ θα εχουν πεσει αλλα παλι πανακριβα θα είναι

πανάκριβα δεν είναι γέροντα τα σεμιπρο :woldman:, δεν ήταν ακριβά όταν δεν είχε πόλεμο δλδ στα 2500-3000 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο. Τώρα θα είναι ακόμη πιο φθηνά κάτω από 2000 γρίβνα το τρίωρο
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Γεια σου δάσκαλε :hi:

χαμούλης έγινε τις πρώτες πρωινές ώρες στο Κίεβο με τους ρώσικους βομβαρδισμούς. Δώσε μας report
δεν γνωρίζω εάν παίζουν τα βιντεο που ανεβάζω, εάν παίζουν ανοίχτε τον ήχο και θα ακούσετε που βροντουν οι συρήνες και όλοι βαδίζουν αδιάφορα. Τι να σας γράψω ? Ότι όλα είναι under control χάρις στον Θεό, χάρις στον ουκρανικό στρατό, χάρις στην ξένη βοήθεια, ? δεν ξέρω διαλιέχτε. Ναι στου Μαχμούτ γίνεται της πουτάνας, εδώ είναι όλα σχεδόν φυσιολογικά ! Ναι είναι επικίνδυνα αλλά για μένα όχι για σας και για άλλους λόγους που δεν έχουν σχέση με αυτόν τον πόλεμο
 

Συνημμένα

  • 20230515_195931.mp4
    27,5 MB · Εμφανίσεις: 0
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.201
Πόντοι
3.346
δεν γνωρίζω εάν παίζουν τα βιντεο που ανεβάζω, εάν παίζουν ανοίχτε τον ήχο και θα ακούσετε που βροντουν οι συρήνες και όλοι βαδίζουν αδιάφορα. Τι να σας γράψω ? Ότι όλα είναι under control χάρις στον Θεό, χάρις στον ουκρανικό στρατό, χάρις στην ξένη βοήθεια, ? δεν ξέρω διαλιέχτε. Ναι στου Μαχμούτ γίνεται της πουτάνας, εδώ είναι όλα σχεδόν φυσιολογικά ! Ναι είναι επικίνδυνα αλλά για μένα όχι για σας και για άλλους λόγους που δεν έχουν σχέση με αυτόν τον πόλεμο

σημασία έχει δάσκαλε ότι το τόλμησες και πήγες στην Ουκρανία εν καιρό πολέμου που δύσκολα κάποιος να τολμήσει ένα τέτοιο εγχείρημα, ασχέτως αν στο Κίεβο γενικά δεν συνέβη κάτι σοβαρό αλλά μόνο σποραδικές επιθέσεις από ιρανικά drones και πυραυλάκια
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
πανάκριβα δεν είναι γέροντα τα σεμιπρο :woldman:, δεν ήταν ακριβά όταν δεν είχε πόλεμο δλδ στα 2500-3000 γρίβνα το δίωρο/τρίωρο. Τώρα θα είναι ακόμη πιο φθηνά κάτω από 2000 γρίβνα το τρίωρο
Σιγα μην ειναι και τον8ωρο... Τετοιες ακακιες έγραφε πριν τον μαζέψουν στο Δαφνι ο Τσων για την Μολδαβία, με τα μανεκέν και αεροσυνοδούς ετα 20ε.
Δειξε μας εμα μυνημα που να λεςι καποια ναι στα 70ε για ΤΡΕΙΣ ώρες
Αλλα κ ναχεις σκαμ ειναι θα σου πει στειλτα πρωτα κι ερχομαι μετα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.201
Πόντοι
3.346
Σιγα μην ειναι και τον8ωρο... Τετοιες ακακιες έγραφε πριν τον μαζέψουν στο Δαφνι ο Τσων για την Μολδαβία, με τα μανεκέν και αεροσυνοδούς ετα 20ε.
Δειξε μας εμα μυνημα που να λεςι καποια ναι στα 70ε για ΤΡΕΙΣ ώρες

οκ θα σου ποστάρω μύνημα από σεμιπρο που ζηταει 2300 γρίβνα το τρίωρο για να σε εκθέσω.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.201
Πόντοι
3.346
έλα γέροντα βάλε τα γυαλιά σου και διάβασε :glasses:
20230516_150554.jpg
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Ωραια βαλτη μας κ ξα την δούμε το προφιλ της στο μαμπα η όπου είναι
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
σημασία έχει δάσκαλε ότι το τόλμησες και πήγες στην Ουκρανία εν καιρό πολέμου που δύσκολα κάποιος να τολμήσει ένα τέτοιο εγχείρημα, ασχέτως αν στο Κίεβο γενικά δεν συνέβη κάτι σοβαρό αλλά μόνο σποραδικές επιθέσεις από ιρανικά drones και πυραυλάκια
δεν είχα καμία μα καμία όρεξη να έλθω διότι για μένα είναι τρομερά βαρετά, απλώς δεν γινόταν αλλέως. Αδρεναλίνη έχω μπόλικη, διότι κάποιος κύριος έχει υποσχεθεί να μου κλάψει τα καρύδια, οπότε για να γελάσω κάθε μέρα την αράζω σ' ένα καφέ απέναντι από την οικίαν του τραβώντας φωτό και βιντεάκια , διότι ούτε κι αυτός περιμένει ότι μαι τόσο τρελός για να' ρθω εν καιρώ πολέμου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.201
Πόντοι
3.346
δεν είχα καμία μα καμία όρεξη να έλθω διότι για μένα είναι τρομερά βαρετά, απλώς δεν γινόταν αλλέως. Αδρεναλίνη έχω μπόλικη, διότι κάποιος κύριος έχει υποσχεθεί να μου κλάψει τα καρύδια, οπότε για να γελάσω κάθε μέρα την αράζω σ' ένα καφέ απέναντι από την οικίαν του τραβώντας φωτό και βιντεάκια , διότι ούτε κι αυτός περιμένει ότι μαι τόσο τρελός για να' ρθω εν καιρώ πολέμου

δάσκαλε παρασκευή βράδυ πήγαινε στο fiftyclub :wink:
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
δάσκαλε παρασκευή βράδυ πήγαινε στο fiftyclub :wink:
θα δούμε, βασικώς θέλω να αποδράσω στα τέλη της εβδομάδος, διότι το αστείον έχει κρατήσει πάνω από εβδομάδα, έχω κυκλοφορήσει σε όλη την πόλη και είναι ζήτημα χρόνου μέχρι να του πει κάποιος ότι έχω έλθει και από γέλια θα έχουμε δράματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom