Νέα

Πολιτική κρίση στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 153K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

serg.boumka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
585
Like
0
Πόντοι
6
:grin: :grin: :grin: :grin:
Λούλη μου τα παιδάκια δεν παίζουν με κομπιούτερ τέτοια ώρα ! Πήγαινε για ύπνο γιατί θα σε μαλώσει η μαμά σου !
γραψε καμμια μαλ..ια να περασει η ωρα,,κανε  αναλυση,,τι λεει το μεγκα?τι θα γινει? :helpplea:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μάκη αυτο ειναι πολυ ενδιαφερον για το πως η Κριμαια θα ενσωματωθει στην Ρωσσικη Ομοσπονδια
   
   η Σεβαστούπολη θα εχει γινει  город федерального значения μονο η Μοσχα και η Αγια Πετρουπολη εχουν αυτο το στάτους :).Απο χτες ολοι οι Κριμιωτες θεωρουνται Ρωσσοι υπηκοοι  :).
  Υπολογιζω κοστος κοντα στα 8 Δις Ευρω το χρονο μπορει και 10  :think:.Μονο οι συνταξεις των 524.000 κατοικων της Κριμαιας θα ειναι πανω απο 1 Δις Ευρω το χρονο μπορει να πλησιασει το κοστος τους ακομα τα 2 Δις Ευρω!

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Οχι τωρα δεν ασχολουμε με τιποτα σταθερο (σταθερη δουλεια).Εχω περιουσια (Ρωσσια,Πολωνια,Ελλαδα) και ζω σχετικα άνετα.

Ωραιος Δημητρακη τα εφτιαξες μονος σου ή τα κληρονομησες..;
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
Ωραιος Δημητρακη τα εφτιαξες μονος σου ή τα κληρονομησες..;

Φήμες λένε πως η οικογένεια του είναι ευκατάστατη και αρκετά γνωστή, τον εξόρισε για να μην τους προσβάλει και κάνει κακό στην εικόνα τους, με αντάλλαγμα να του στέλνουν ένα σεβαστό ποσό για να ζει μακριά τους ανετα και να  :fuck2:.

Γνωρίζουν πως ο δημητράκης θα μείνει για πάντα δημητράκης.....
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Η Σεβαστούπολη θα εχει γινει  город федерального значения μονο η Μοσχα και η Αγια Πετρουπολη εχουν αυτο το στάτους
Αυτό δεν με εξέπληξε και μάλλον ανεμένετο. Αυτό που με εξέπληξε είναι ότι η Κριμαία ενσωματώνεται με τη μορφή δημοκρατίας, που απονέμεται σε μη εθνικά ρωσσικές περιοχές και όχι με την μορφή όμπλαστ.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
Στην Ρωσσια και την Πολωνια φυσικα μονος μου.Ελλαδα τα κληρονομισα.Αλλα απο Ελλαδα οσο παει παιρνω και λιγοτερα λογω κρισης.


Ασε ρε Δημητράκη....ποιους δουλεύεις ρε μπαγασσα.... :2funny:

Φήμες λένε πως η οικογένεια του είναι ευκατάστατη και αρκετά γνωστή, τον εξόρισε για να μην τους προσβάλει και κάνει κακό στην εικόνα τους, με αντάλλαγμα να του στέλνουν ένα σεβαστό ποσό για να ζει μακριά τους ανετα και να  :fuck2:.

Γνωρίζουν πως ο δημητράκης θα μείνει για πάντα δημητράκης.....
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
Ναι και στην Πολωνια και στη Ρωσσια ολα οσα εχω τα κληρονομισα  :2funny:! :2funny: :2funny:

Θα επαναλάβω τι είπα και ας σφυράς τάχα αδιάφορα δημητράκη:

Φήμες λένε πως η οικογένεια του είναι ευκατάστατη και αρκετά γνωστή, τον εξόρισε για να μην τους προσβάλει και κάνει κακό στην εικόνα τους, με αντάλλαγμα να του στέλνουν ένα σεβαστό ποσό για να ζει μακριά τους ανετα και να :fuck2:


Με λίγα λόγια, είσαι παντελώς ανεπιθυμητος, δεν μπορείς να κάνεις καμία απολύτως δουλειά και ζεις αποκλειστικά από τα εμβάσματα της πλούσιας και γνωστής οικογένειας σου. 

Δεν σε κατηγορώ για τον τρόπο ζωής σου και δικαίωμά σου, αλλά μη το παίζεις και επιχειρηματίας.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μακαρι τα εμβασματα που λες να φτανανε να εχω  ακινητα στη Ρωσσια και διαμερισμα στο κεντρο της Βαρσοβιας ρουχα,ακριβα αυτοκινητα και ηλεκτρονικα (τηλεφωνα κλπ.) αλλα δυστηχως ειναι πολυ λιγα.Δηλαδη θες να πεις οτι οι γονεις μου μου στελνουνε 3000+ Ευρω το μηνα?Λες να εχω πατερα το Λάτση? :2funny: Οσοι εχουν ερθει εδω εχουν δει πως ζω και εχουνε γραψει σχετικα.Τωρα με την κριση μπορω να σου πω οτι τα ακινητα που εχω στην Ελλαδα (που ναι πηρα απο κληρονομια) εχουν χασει παρα πολυ σε τιμες!Και ειναι και παρα πολλα ξενοικιαστα!Μεχρι πριν μερικα χρονια γινοταν μαχη για να με φερουνε στην Ελλαδα! :headbang:Μακαρι να ηταν ετσι να θελαν να ζησω εδω αλλα 15+ χρονια με ειχανε σταυρωσει για να ερθω Ελλαδα να ζησω! :rockon:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
210
Πόντοι
36
Τι αρνητικό ή τι κινδύνους μπορεί να έχει για τη Ρωσία του Πουτιν η προσάρτηση της Κριμαίας? :rolleyes:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Θα επαναλάβω τι είπα και ας σφυράς τάχα αδιάφορα δημητράκη:

Φήμες λένε πως η οικογένεια του είναι ευκατάστατη και αρκετά γνωστή, τον εξόρισε για να μην τους προσβάλει και κάνει κακό στην εικόνα τους, με αντάλλαγμα να του στέλνουν ένα σεβαστό ποσό για να ζει μακριά τους ανετα και να :fuck2:


Με λίγα λόγια, είσαι παντελώς ανεπιθυμητος, δεν μπορείς να κάνεις καμία απολύτως δουλειά και ζεις αποκλειστικά από τα εμβάσματα της πλούσιας και γνωστής οικογένειας σου. 

Δεν σε κατηγορώ για τον τρόπο ζωής σου και δικαίωμά σου, αλλά μη το παίζεις και επιχειρηματίας.....

Πλούσια οικογένεια και με ενεργούς πολιτικούς στην ψοφοδεξιά. Βέβαια ο γαριδάκης την περιουσία την έχει από το στριπινγκ  :2funny:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
Πλούσια οικογένεια και με ενεργούς πολιτικούς στην ψοφοδεξιά. Βέβαια ο γαριδάκης την περιουσία την έχει από το στριπινγκ  :2funny:

Γνωρίζω τυπε, δεν τα ειπα στη τυχη.  ;)

Απλώς κάποιοι θαυμαζουν τον δημητράκη χωρις να γνωρίζουν κάποιες βασικές πτυχές και για αυτό τα ανάφερα...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
Μακαρι τα εμβασματα που λες να φτανανε να εχω  ακινητα στη Ρωσσια και διαμερισμα στο κεντρο της Βαρσοβιας ρουχα,ακριβα αυτοκινητα και ηλεκτρονικα (τηλεφωνα κλπ.) αλλα δυστηχως ειναι πολυ λιγα.Δηλαδη θες να πεις οτι οι γονεις μου μου στελνουνε 3000+ Ευρω το μηνα?Λες να εχω πατερα το Λάτση? :2funny: Οσοι εχουν ερθει εδω εχουν δει πως ζω και εχουνε γραψει σχετικα.Τωρα με την κριση μπορω να σου πω οτι τα ακινητα που εχω στην Ελλαδα (που ναι πηρα απο κληρονομια) εχουν χασει παρα πολυ σε τιμες!Και ειναι και παρα πολλα ξενοικιαστα!Μεχρι πριν μερικα χρονια γινοταν μαχη για να με φερουνε στην Ελλαδα! :headbang:Μακαρι να ηταν ετσι να θελαν να ζησω εδω αλλα 15+ χρονια με ειχανε σταυρωσει για να ερθω Ελλαδα να ζησω! :rockon:

Βρε δημητράκη δεν σε κατηγορώ, απλώς τα παρουσιάζεις λες και είσαι ο αυτοδημιούργητος επιχειρηματιας....

Για την οικογένεια σου είπα ποιο πριν, μπορεί οι γονεις να σου ελεγαν να γυρίσεις κάποια στιγμή, όμως τα αδερφια σου ήθελαν ή μήπως όχι? Δεν θεωρούσαν ότι τους ντροπιάζεις με τη ζωή σου και καλύτερα να ζεις εκτός Ελλάδας?    
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom