Νέα

Πωλείται παλτό τύπου Montgomery

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passionfruit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.553
Like
27.988
Πόντοι
5.006

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
τυπε αλλους πλανητες να ξες οι μηνες πανε πιο γρηγορα :hi::confused::confused::confused:
Συγνώμη τύπε, μου διέφυγε. Υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί πλανήτες, με σημαντικότερο τον πλανήτη Μπου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.468
Like
21.838
Πόντοι
5.006
μεγαλο ρισκο να παρεις ρουχο απο μελος του σαιτ....
με τοσα παραβατικα στοιχεια εδω μεσα, άνετα μπορεις να βρεθεις κατηγορουμενος για κανα βιασμο, ληστεια ή δολοφονια....
θελει και καλα ο αλλος να πουλησει το παλτο και τελικα πανω του εχει dna απο τους μισους βιασμους του λεκανοπεδιου...
:badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486
Μου το είχαν πάρει δώρο τον προηγούμενο χειμώνα. Το φόρεσα κυριολεκτικά δύο φορές. Είναι εξαιρετικής ποιότητας και ζεστό, αλλά δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το στυλ, καθώς είμαι πιο πολύ του πρόχειρου και σπορ ντυσίματος, ενώ το γεγονός ότι είναι αρκετά μακρύ σαν καμπαρντίνα στο μήκος δε με βολεύει καθόλου. Η τιμή είναι στα 100 ευρώ, συζητήσιμη. Βάζω φωτογραφίες και όποιος ενδιαφέρεται το συζητάμε.
Τύπε , μήπως είναι μαϊμού Montgomery το παλτό και σκαρφαλώνει μόνο του στην κρεμάστρα ?
:coffee:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
Συγνώμη τύπε, μου διέφυγε. Υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί πλανήτες, με σημαντικότερο τον πλανήτη Μπου.

τυπε στον πλανητη μπου οι μηνες πανε αναποδα :confused::confused::confused:
και σε μερικα δροσερα νηματα πανε και με την οπισθεν :effemine::gay::confused::confused::confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Σα τον Αστυνόμο Σαΐνη θα είσαι με αυτό το ντουμπρούκι.
Μακάρι να υπήρχε τέτοιο παλτό, να κάνει τα πάντα.
μεγαλο ρισκο να παρεις ρουχο απο μελος του σαιτ....
με τοσα παραβατικα στοιχεια εδω μεσα, άνετα μπορεις να βρεθεις κατηγορουμενος για κανα βιασμο, ληστεια ή δολοφονια....
θελει και καλα ο αλλος να πουλησει το παλτο και τελικα πανω του εχει dna απο τους μισους βιασμους του λεκανοπεδιου...
:badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair::badair:
Μην ξεχνάμε τύποι μου, τον σημαντικό μικροβιολογικό καθαρισμό που γίνεται στο Μεταξουργείο, πράσινο περιβάλλον και Πακιστανικό - Αφρικανικό Ντι Εν Έι. Μυρωδιά λεβάντα.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.527
Like
14.050
Πόντοι
3.506
Στις φωτο παντως με κουμπωμενο το παλτο ειναι λες και βλεπεις τρομοκρατη με κρυμμενα εκρηκτικα!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Θα μπορούσα να κάνω καριέρα στην Σκότλαντ Γιάρντ με αυτό το παλτό.... ντετέκτιβ Μπου Χολμς.

Υ.Γ. το γαμήσαμε το νήμα. Πουλήθηκε το παλτό; Νούμερο, τιμή;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
μην ειστε αρνητικοι ρε…ο νηματοθετης με τα λεφτα απο την πωληση θα παρει σπιτι, θα παντρευτει και αν ειναι λιγο τυχερος θα παρει κι ενα μικρο αυτοκινητακι.
μη δειτε ανθρωπο να πετυχει στη ζωη, αμεσως να τον φατε!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056
Στις φωτο παντως με κουμπωμενο το παλτο ειναι λες και βλεπεις τρομοκρατη με κρυμμενα εκρηκτικα!
να περιμενεις τον χρυσοχοιδη τοτε να σκασει μυτη ειναι ειδικος στην κατασκευη τρομοκρατων
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
ΤΥΠΕ ,μια συμβουλη.....κρατησε το και το καλοκαιρι βαλε ενα καλο μανατζερ να το σπρωξει στον ΠΑΟΚ για σεντερ φορ ,παλτο ειναι ,χοντρο ειναι ,μαυρο ειναι,δε μπορει ,μελιγο μπλα μπλα του μανατζερ ενα εναμιση μυριο θα το τσιμπησεις!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
10
Like
2.547
Πόντοι
3.187
Μου το είχαν πάρει δώρο τον προηγούμενο χειμώνα. Το φόρεσα κυριολεκτικά δύο φορές. Είναι εξαιρετικής ποιότητας και ζεστό, αλλά δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το στυλ, καθώς είμαι πιο πολύ του πρόχειρου και σπορ ντυσίματος, ενώ το γεγονός ότι είναι αρκετά μακρύ σαν καμπαρντίνα στο μήκος δε με βολεύει καθόλου. Η τιμή είναι στα 100 ευρώ, συζητήσιμη. Βάζω φωτογραφίες και όποιος ενδιαφέρεται το συζητάμε.
μπορείς να το φοράς από μέσα να είσαι γυμνός και να γίνεις επιδειξίας στην ομόνοια. Από κει και πέρα όλα θα πάρουν τον δρόμο τους. Το μοντγκόμερι θα πάρει υπεραξία και θα το πουλήσεις πάνω από 500. σκέψου το...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Λες να το αγορασει ο υπουργος για ωρα αναγκης; :2funny:
Ίσως το αγοράσει για να μην γίνεται αντιληπτός στις παρακολουθήσεις για Γκρίικ Μάφια, λαθροϊσλαμική εγκληματικότητα, εκβιασμούς, τροχαία, δολοφονίες με καραμπίνες από πεθερούς, κ.λ.π. Είναι το ΑΠΟΛΥΤΟ όπλο κατασκοπείας και αντι-κατασκοπείας, αυτό το παλτό.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.527
Like
14.050
Πόντοι
3.506
Ίσως το αγοράσει για να μην γίνεται αντιληπτός στις παρακολουθήσεις για Γκρίικ Μάφια, λαθροϊσλαμική εγκληματικότητα, εκβιασμούς, τροχαία, δολοφονίες με καραμπίνες από πεθερούς, κ.λ.π. Είναι το ΑΠΟΛΥΤΟ όπλο κατασκοπείας και αντι-κατασκοπείας, αυτό το παλτό.
Βλεπω να ανεβαινει η τιμη τωρα
:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom