Νέα

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος παπάς που έχετε πουλήσει σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Koukou_561
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
3
Like
28.985
Πόντοι
6.186
Είναι πολύ πιο εύκολο να θολώσεις τα νερά τώρα παίκτη. Σκέψου π.χ. πας διακοπές με σκάφος μια βδομάδα που το έχεις νοικιάσει με παρέα και συμμετοχή 2Κ. Παλιά αυτό θα το μάθαινε ο κοντινός σου κύκλος που ξέρει το οικονομικό σου status. Τώρα με τα Insta κλπ. το βλέπουν περισσότεροι στους οποίους μένει η γενική εικόνα ότι σκαφάρεις στα νησιά χωρίς να ξέρουν ακριβώς πόσα βγάζεις. Αν είσαι λίγο τσακάλι να το πουλάς σωστά μπορείς να ψαρώσεις χαζογκόμενες στα social this way. Μετά από λίγο καιρό θα καταλάβουν μέχρι που φτάνεις εννοείται, αλλά ως τότε αν το παίξεις έξυπνα θα γαμήσεις.
Τώρα που το είπες, έχω βγει με γκομενακι οδοντίατρο δυνατό, ξέρει τι δουλειά κάνω κ γενικά τα επιχειρηματικά μου από κοινή μας φίλη, η τυπισα είχε χρήμα. Φεύγω στο γιοτ για δουλειά, ανέβαζα στόρι από το γιοτ κ τα νησιά, μιλάγαμε στο ενδιάμεσο αλλά δεν είχε ρωτήσει τι κάνω στο γιοτ κ κάποια στιγμή μετά από 1,5 μήνα μου στέλνει ότι φτάνει πια να γυρίσω πίσω γτ της έχω λείψει κ της απαντάω ότι θέλω ένα μήνα ακόμα για να τελειώσει η σεζόν κ της εξηγώ ότι δουλεύω εδώ!
Η τυπισα είχε φάει παπά ότι κάνω διακοπές τόσο καιρό κ μόλις έμαθε οτι δουλεύω σταμάτησαν λικε, μνματα, όλα!
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
801
Κριτικές
26
Like
2.092
Πόντοι
1.196
Τώρα που το είπες, έχω βγει με γκομενακι οδοντίατρο δυνατό, ξέρει τι δουλειά κάνω κ γενικά τα επιχειρηματικά μου από κοινή μας φίλη, η τυπισα είχε χρήμα. Φεύγω στο γιοτ για δουλειά, ανέβαζα στόρι από το γιοτ κ τα νησιά, μιλάγαμε στο ενδιάμεσο αλλά δεν είχε ρωτήσει τι κάνω στο γιοτ κ κάποια στιγμή μετά από 1,5 μήνα μου στέλνει ότι φτάνει πια να γυρίσω πίσω γτ της έχω λείψει κ της απαντάω ότι θέλω ένα μήνα ακόμα για να τελειώσει η σεζόν κ της εξηγώ ότι δουλεύω εδώ!
Η τυπισα είχε φάει παπά ότι κάνω διακοπές τόσο καιρό κ μόλις έμαθε οτι δουλεύω σταμάτησαν λικε, μνματα, όλα!
Anyway, αν ξέρεις να χειριστείς το μέσο, μπορείς να δώσεις μια εικόνα διαφορετική ως προς το οικονομικό από αυτό που όντως είσαι. Αυτά στον κοντινό σου κύκλο δεν περνάνε, γιατί μέσες-άκρες ξέρουν που φτάνεις, αλλά τα social διευρύνουν πλασματικά τον κύκλο, οπότε, σε κάποια που δε σε ξέρει καλά, μπορείς να πουλήσεις φύκια για μεταξωτές κορδέλες μέχρι να σε πάρει χαμπάρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.605
Like
5.239
Πόντοι
1.056
Τώρα που το είπες, έχω βγει με γκομενακι οδοντίατρο δυνατό, ξέρει τι δουλειά κάνω κ γενικά τα επιχειρηματικά μου από κοινή μας φίλη, η τυπισα είχε χρήμα. Φεύγω στο γιοτ για δουλειά, ανέβαζα στόρι από το γιοτ κ τα νησιά, μιλάγαμε στο ενδιάμεσο αλλά δεν είχε ρωτήσει τι κάνω στο γιοτ κ κάποια στιγμή μετά από 1,5 μήνα μου στέλνει ότι φτάνει πια να γυρίσω πίσω γτ της έχω λείψει κ της απαντάω ότι θέλω ένα μήνα ακόμα για να τελειώσει η σεζόν κ της εξηγώ ότι δουλεύω εδώ!
Η τυπισα είχε φάει παπά ότι κάνω διακοπές τόσο καιρό κ μόλις έμαθε οτι δουλεύω σταμάτησαν λικε, μνματα, όλα!

Τι περιμένεις...
Κλασικές γκόμενες gold-diggers που ενδιαφέρονται μόνο για το social-status και το πορτοφόλι σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom