Νέα

Ποιές οι διαφορές του ΣΤΟΥΝΤΙΟ από το ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Θελω να ανποιξω ενα θεμα και να καταθεσετε τις αποψεις σας σχετικα με τις διαφορες του στουντιο απο το μασατζιδικο που γαμας, εγω προσωπικα δεν βρισκω δαιφορα (η μονη διαφορα οτι στο στουντιο στο λενε καθαρα εδω γαμας ενω στο μασατζιδικο δεν στο λενε καθαρα και σου μιλανε για φουλ προγραμμα)
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
174
Πόντοι
6
Θελω να ανποιξω ενα θεμα και να καταθεσετε τις αποψεις σας σχετικα με τις διαφορες του στουντιο απο το μασατζιδικο που γαμας, εγω προσωπικα δεν βρισκω δαιφορα (η μονη διαφορα οτι στο στουντιο στο λενε καθαρα εδω γαμας ενω στο μασατζιδικο δεν στο λενε καθαρα και σου μιλανε για φουλ προγραμμα)

Μα, και το οτι σου κανουν κι ενα μασαζακι, καλο κακο λιγη σημασια εχει, αυτο απο μονο του δεν ειναι μια σημαντικοτατη διαφορα ;;;
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μα, και το οτι σου κανουν κι ενα μασαζακι, καλο κακο λιγη σημασια εχει, αυτο απο μονο του δεν ειναι μια σημαντικοτατη διαφορα ;;;
κ'εμεις κανουμε τα μασαζακια....που αλλου ειναι διαφορα? γιατι δεν εχω πατησει ποτε μου σε μασας και ουτε εχω καποια γνωστη να μου τα πει....
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Μα, και το οτι σου κανουν κι ενα μασαζακι, καλο κακο λιγη σημασια εχει, αυτο απο μονο του δεν ειναι μια σημαντικοτατη διαφορα ;;;
και εγω σε ρωταω: δεν μπορεις να πα ς σε ενα στουντιο και να πεις στην πουτανα να σου κανει μασαζαι μετα να την πηδηξεις???? ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ
 

ACUTE_SCREW

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάλι απορώ με τη λέξη μασατζίδικα! Υπάρχει κανένας ο οποίος έχει κάνει μασά(τ)ζ? Μασαζίδικα είναι η ακριβής λέξη (χωρίς τ). Έλα οι γλωσσολόγοι του site να μας διαφωτίσουν...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Στα ενοικια ειναι η διαφορα!!!!Χαχαχα!!!
Τα μασαζ πληρωνουν οσο μια κατοικια ενω τα στουντιο ΚΑΤΙ παραπανω!!!
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Στα ενοικια ειναι η διαφορα!!!!Χαχαχα!!!
Τα μασαζ πληρωνουν οσο μια κατοικια ενω τα στουντιο ΚΑΤΙ παραπανω!!!
παιδια μην κοροιδευομαστε, η απαντηση ειναι μια και μοναδικη, ΔΕΝ υπαρχει διαφορα απλα υποσυνειδητα καβλωνουμε περισσοτερο οταν εχουμε στο μυαλο μας οτι θα γαμησουμε σε μασαζιδικο, οποιος ειναι μαγκας και ανοιξει ενα μαγαζι και προσφερει 2 σουβλακια και μετα μια γκομενα για γαμησι τοτε αυτος θα θυσαυρισει, ολοι θα νομιζουμε οτι γαμαμε σε σουβλατζιδικο και θα ανοιξουμε και μια κατηγορια εδω μεσα ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
174
Πόντοι
6
παιδια μην κοροιδευομαστε, η απαντηση ειναι μια και μοναδικη, ΔΕΝ υπαρχει διαφορα απλα υποσυνειδητα καβλωνουμε περισσοτερο οταν εχουμε στο μυαλο μας οτι θα γαμησουμε σε μασαζιδικο, οποιος ειναι μαγκας και ανοιξει ενα μαγαζι και προσφερει 2 σουβλακια και μετα μια γκομενα για γαμησι τοτε αυτος θα θυσαυρισει, ολοι θα νομιζουμε οτι γαμαμε σε σουβλατζιδικο και θα ανοιξουμε και μια κατηγορια εδω μεσα ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Καλα ρε συ Χρηστο, μονος ρωτας, μονος απαντας. Ποιος εισαι ρε αδερφακι μου
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Καλα ρε συ Χρηστο, μονος ρωτας, μονος απαντας. Ποιος εισαι ρε αδερφακι μου
Δεν καταλαβες εγω λεω οτι δεν υπαρχει καμια διαφορα ειναι το ΙΔΙΟ, περιμενω να μου πειτε εσεις τις διαφορες και να διαψευσετε την αποψη μου, ΤΑ ΜΑΣΑΖΙΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΑΛΛΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ.....
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
174
Πόντοι
6
κ'εμεις κανουμε τα μασαζακια....

Οταν λετε τετοια πραγματα αγαπητη κορασις (;;), αυτοματως μου δημιουργειται η επιθυμια να σας ερωτησω με ποιον κλαδον ασχολεισθε...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και εγω σε ρωταω: δεν μπορεις να πα ς σε ενα στουντιο και να πεις στην πουτανα να σου κανει μασαζαι μετα να την πηδηξεις???? ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ
η Νικι (Αγ Μελετιου 37) το κανει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η Νικι (Αγ Μελετιου 37) το κανει...
πολλες το κανουν εννεοειται και χρεωνεται αλλα μην περιμενεις κανα μασαζ καμιας ωρας ή επαγγελματικο..τωρα αυτο με τις διαφορες κουιζ ειναι πρωι πρωι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Εγώ πάλι απορώ με τη λέξη μασατζίδικα! Υπάρχει κανένας ο οποίος έχει κάνει μασά(τ)ζ? Μασαζίδικα είναι η ακριβής λέξη (χωρίς τ). Έλα οι γλωσσολόγοι του site να μας διαφωτίσουν...


:2funny: :2funny: λογω ευφωνιας ρε..

(και η λεξη που την περιγραφει ειναι δυσφωνη ρε πστη.. :grin:)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εγώ πάλι απορώ με τη λέξη μασατζίδικα! Υπάρχει κανένας ο οποίος έχει κάνει μασά(τ)ζ? Μασαζίδικα είναι η ακριβής λέξη (χωρίς τ). Έλα οι γλωσσολόγοι του site να μας διαφωτίσουν...
σαν τα πατσατζιδικα που λεμε... :2funny: :2funny: :2funny:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Η, σαν τα ΓΑΜΑΤΖΙΔΙΚΑ που ΜΑΣΑΣ..  :grin:  :tooth: :tooth:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
174
Πόντοι
6
Μην μου πεις οτι η Τουρλα στη 2η φωτο (της Νταριας) στην Αγ,Μελετιου ειναι δικια σου??? Τι πατουρα ειναι αυτη??????????

(Sorry, off topic)Eιμαι περιεργος ρε γμτ μου, με τετοιους πατους διαθεσιμους, γιατι οι Αθηναιοι ξεπαραδιαζεστε με τα ct. Eλα κοπελα μου στα Χανια να θησαυρισεις.....
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πολλες το κανουν εννεοειται και χρεωνεται αλλα μην περιμενεις κανα μασαζ καμιας ωρας ή επαγγελματικο..τωρα αυτο με τις διαφορες κουιζ ειναι πρωι πρωι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η Νικι δεν χρεωνει παραπανω, το κανει με 50 και το κανει πολυ καλα :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Κάθεσαι περισσότερη ώρα μεν, πληρώνεις περισσότερα δε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom