Νέα

Ποια θεωρειταικΚαλυτερη Τσα-Τσα στη Φυλης ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikbel2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πιο σίγουρος δεν γίνεται.

Τουλάχιστον ξέρω τι είδα σε : Αγγλία, Γερμανία, Ολλανδία, Ισπανία.

Νομιζω ηταν πολυ ξεκαθαρη η απαντηση μου.......
Το που εχεις κανει τουρισμο και τι εχεις δει ειναι ακυρο
Εσυ απαντησες σε ενα σχολιο ενος παιδιου που ελεγε οτι
1.καλο θα ειναι οι κοπελεςνα κανουν τις υπηρεσιες στο σαλονι
2. Θα πρεπεινα υπαρχουν μονιμα στο χωρο γυναικες που να καθαριζουν επαγγελματικα
3. Θα πρεπεινα υπαρχει καποια μορφη security στο χωρο
Αυτα εγραψε ο προηγουμενος
Και σε αυτα εσυ απαντησες οτι γινονται μονο στην ευρωπη
Ε λοιπον ολα αυτα συγνωμη αλλα τουλαχιστον το στουντιο μας τα κανει εδω και κατι μηνες
Οκ?

Υγ1 και εγω ειμαι ξενολαγνα (πολυ περισσοτερο απο εσενα) αλλα τουλαχιστον αν δω κατι καλο εδω στη ψωροκωσταινα τοαναγνωριζω

Υγ2 η aegean καιη louftahansa δινουν 20% εκπτωση για πτησεις μεχρι 30/11 οποτε μη χανεις χρονο.....
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
ρε μεγάλε σε αυτό το site είσαι τιμημένος η αλλου πλακα μας κανεις δεν ξέρεις ότι υπάρχει καθαρίστρια που μόλις τελείωσης μπαίνει στο δωμάτιο το κάνει γυαλί και αλλάζει σεντόνια 

Και επειδή είμαι τιμημένος, θα πρέπει να ξέρω τι γίνεται σε κάθε οίκο ?
Ωραία, και στο Μετάξι, και αν θες συγκεκριμένα στο Κολωνού 32β υπόγειο,  τα πρωινά ο τσάτσος που μοιάζει με τον Γαβαλά, είναι όλη μέρα με το σφουγγαρόπανο.
Και τι λέει με αυτό?

Νόμιζα ότι εδώ συζητάμε για ένα σύνολο υπηρεσιών που πρέπει να καλύπτει (ή να μήν καλύπτει) η Υπηρεσία.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Νομιζω ηταν πολυ ξεκαθαρη η απαντηση μου.......
Το που εχεις κανει τουρισμο και τι εχεις δει ειναι ακυρο
Εσυ απαντησες σε ενα σχολιο ενος παιδιου που ελεγε οτι
1.καλο θα ειναι οι κοπελεςνα κανουν τις υπηρεσιες στο σαλονι
2. Θα πρεπεινα υπαρχουν μονιμα στο χωρο γυναικες που να καθαριζουν επαγγελματικα
3. Θα πρεπεινα υπαρχει καποια μορφη security στο χωρο
Αυτα εγραψε ο προηγουμενος
Και σε αυτα εσυ απαντησες οτι γινονται μονο στην ευρωπη
Ε λοιπον ολα αυτα συγνωμη αλλα τουλαχιστον το στουντιο μας τα κανει εδω και κατι μηνες
Οκ?

Υγ1 και εγω ειμαι ξενολαγνα (πολυ περισσοτερο απο εσενα) αλλα τουλαχιστον αν δω κατι καλο εδω στη ψωροκωσταινα τοαναγνωριζω

Υγ2 η aegean καιη louftahansa δινουν 20% εκπτωση για πτησεις μεχρι 30/11 οποτε μη χανεις χρονο.....

Εμ δεν ξέρεις να διαβάζεις , εμ είσαι και ανάγωγη . . . . . . . . .
Απορώ με του αγαπούληδες που σου πλέκουν τα εγκώμια , δεν βλέπουν πόσο αγενής είσαι ?

α) Διάβασε "κυρά" μου ξανά και καλύτερα τι έγραψε ο διαχειριστής , κάτι σου λείπει. (ναι , το παιδί  που λές)
β) Δεύτερον, διάβασε τον τίτλο του νήματος, που για να σε βοηθήσω λέει για Φυλής, άρα μπουρδέλα. Εσύ έχεις στούντιο.
γ) Εγώ σου απάντησα απλά & λακωνικά στην ερώτησή σου. Αν υπονοούσες μέσω της ερώτησης ότι στο τσαρδί σου παρέχεις όλα αυτά, σορρυ που δεν είμαι ο μάντης Τειρεσίας.
δ) Πως να αναγνωρίσω κάτι που δεν το γνωρίζω ? Δεν σας έχω επισκεφτεί. Μάλλον καλύτερα, έχω έρθει παλιότερα, αλλά δεν πέρασα με κάποια.
ε) Αν έχεις πάει στο εξωτερικό περισσότερο από μένα, στα αρχίδια μου. Άλλο ήταν το νόημα της απάντησής μου. Αν δεν την καταλαβαίνεις , τότε μην ασχολείσαι.
στ) Μάθε να μην γίνεσαι επιθετική χωρίς λόγο. Δεν σε προσέβαλε κανείς. Μόνη σου παρεξηγήσαι.
ζ) Δεν με ενδιαφέρει η έκπτωση, έχω δώρο μίλια στις κάρτες τους. Πάντως σε ευχαριστώ δια την ενημέρωση.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δε νομιζω να ειμουν πουθενα αγενης μαζι σου
Ολα αυτα που γραφεις ειναι αλλα νταλλον
Μαλλον πρεπει να κανεις χρηση γρυγορα στα μιλια σου γιατι δεν την παλευεις
Οσο για ταρχιδια σου κοιτα να τα δειχνεις και να τα μελετας εκει που πρεπει κ σε παιρνει
Καλο βραδυ
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Δε νομιζω να ειμουν πουθενα αγενης μαζι σου
Ολα αυτα που γραφεις ειναι αλλα νταλλον
Μαλλον πρεπει να κανεις χρηση γρυγορα στα μιλια σου γιατι δεν την παλευεις
Οσο για ταρχιδια σου κοιτα να τα δειχνεις και να τα μελετας εκει που πρεπει κ σε παιρνει
Καλο βραδυ

Για να το κλείσουμε, μιας και από ότι βλέπω δεν το έχεις, τα "Υστερόγραφα" δεν χρειαζόντουσαν. Δεν ήταν πετυχημένα αστεία.
Τα περι ταξιδίων και εξωτερικού δεν χρήζουν σχολίων.
Ρώτησες - απάντησα- τέλος.
όλα τα άλλα , κάνουν την διαφορά μεταξύ ευγένειας και αγένειας.


Το κατά πόσο είναι άλλα ντάλον, θα το κρίνουν οι λοιποί αναγνώστες.
Βέβαια , θλίβομαι που δεν τα καταλαβαίνεις και εσύ, αλλά θα το αντέξω.

Όσο για τα αρχιδάκια μου , καλό θα είναι να μην τα μελετάς.
Κοίτα να δεις τι έκανες με τα δικά σου και κατάντησες έτσι.

Καλό σου βράδυ και καλές δουλειές . . . .

:offtopic:
 

petrosventouzas

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
0
Φυλής 71Β η τύπισσα πολύ γέλιο και φερνει και καλά κομμάτια αν και εχω πέσει και σε κομοδίνα  :zfuck: πολύ χαβαλέ και μαλλον τανα απο τις παλίες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom