Νέα

Ποιά λεπτομέρεια σας φτιάχνει περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα weirdjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.671
Κριτικές
62
Like
45.451
Πόντοι
9.297
Ευτυχώς τότε υπάρχουν πολλοί κάγκουρες γύρω μου και μπορώ να στρέψω το βλέμμα μου και να ξεκουράσω το μάτι μου πάνω σε ωραίες γυμνασμένες γάμπες τους.
Ατριχες γυαλιστερες γεματες πουστριλικι και επιδειξιομανια...σκετη βαρβατιλα!??
 
OP
OP
W

weirdjohn

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2015
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
188
Πόντοι
1

Lord69

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2019
Μηνύματα
94
Like
947
Πόντοι
80
Το συγκεκριμένο tattoo, σε αυτό το σημείο ή στα μπούτια από πίσω

198-czechvr-gallery-02.jpg
 
OP
OP
W

weirdjohn

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2015
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
188
Πόντοι
1
Προτιμώ το Γαλλικό στυλ, συγνώμη...
 

Συνημμένα

  • μοντέρνο-άσπρο-μανικιούρ-110479607.jpg
    μοντέρνο-άσπρο-μανικιούρ-110479607.jpg
    93,5 KB · Εμφανίσεις: 37

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.498
Κριτικές
1
Like
7.513
Πόντοι
2.306
Η εικόνα του άντρα δεν προβάλλεται τόσο όσο η γυναικεία από όλα τα σόσιαλ και δεν είναι μόνο για λόγους μάρκετινγκ. Η γυναικεία εμφάνιση αξιολογείται και από άντρες και από γυναίκες . Εμείς περνάμε ώρες ολόκληρες για να βάλουμε το μακιγιάζ μας και να διαλέξουμε τι θα φορέσουμε, να δένει το σύνολο. Η γυναίκα μπροστά στον καθρέφτη είναι ερωτική, ελκυστική. Ο άντρας μπροστά στον καθρέφτη είναι γελοίος και αγαρμπος.
Για τους άντρες είναι αρκετό να είναι καθαροι και περιποιημένο, να έχουν ένα στιλ. Ο,τι είναι έξτρα προσθέτει πόντους.
Στην εποχή μας και στην κουλτούρα μας η εμφάνιση του άντρα δεν είναι τόσο σημαντική . Οπότε χαλαρώστε. Απλά μην ξεπερνάει το κεφάλι τους ώμους . Αυτή είναι η άποψη μου.
Αυτο με το «προσθετει ποντους« δεν επρεπε να το γραψεις....
υπαρχουν αρκετοι εδω που θα το παρουν αλλιως και θα ξεσκιστουν στην εξτρα... :confused:
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Τα δύο λακάκια πίσω χαμηλά στην μέση. Δεν τα έχουν όλες νομίζω, είναι μάλλον γενετικό.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Ατριχες γυαλιστερες γεματες πουστριλικι και επιδειξιομανια...σκετη βαρβατιλα!??
Δε νομίζω να υπάρχει κάποια ακριβής ερμηνεία για το πώς είναι το ΩΡΑΊΟ ή κάποιος κανόνας να το ορίσουμε. Για μένα οι δυνατές καλογυμνασμένες γάμπες αποτελούν σύμβολο αρρενωπότητας,με τρίχες ή χωρίς είναι άνευ σημασίας
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Δε νομίζω να υπάρχει κάποια ακριβής ερμηνεία για το πώς είναι το ΩΡΑΙΑ ή κάποιος κανόνας να το ορίσουμε. Για μένα οι δυνατές καλογυμνασμένες γάμπες αποτελούν σύμβολο αρρενωπότητας,με τρίχες ή χωρίς είναι άνευ σημασίας
Γιαυτο σε ξεχώρισα απο την πρώτη στιγμή :rose:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.671
Κριτικές
62
Like
45.451
Πόντοι
9.297
Δε νομίζω να υπάρχει κάποια ακριβής ερμηνεία για το πώς είναι το ΩΡΑΊΟ ή κάποιος κανόνας να το ορίσουμε. Για μένα οι δυνατές καλογυμνασμένες γάμπες αποτελούν σύμβολο αρρενωπότητας,με τρίχες ή χωρίς είναι άνευ σημασίας
Καλα ...οταν θα συζητατε για το ποια ειναι η καλυτερη αποτριχωτικη μεθοδος για γαμπες και ποιο προ'ι'ον θα τις κανει πιο λειες και γυαλιστερες( σαν να ειστε αδερφουλες)....τοτε ΤΑ ΛΕΜΕ!!!-
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
Μαυρες ζαρτιερες με μποτα...μεσα απο σεμνο σχετικα ντυσιμο...
Αυτο σε συνδυασμο με μια αθωα φατσουλα με στελνει...
Και εμένα...Πιπινα με τέτοια αμφίεση με τρελαίνει.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
37
Like
5.865
Πόντοι
7.195
Λοιπόν, τι με φτιάχνει; Ο ήχος των λεπτών ψηλοτάκουνων σε σανίδι ή στο πλακόστρωτο (και σε γόβα στιλέτο). Με ανάβει απίστευτα το σκουλαρίκι στη γλώσσα για ακάποτη πίπα, τα μαύρα καλσόν με ραφή από πίσω, κάλτσες-ζαρτιέρες γόβες 10-12 πόντους, πέδιλα πλατφόρμες, πρόστυχο ντύσιμο αλλαγή στο σταυροπόδι ειδικά όταν φαίνεται σαν σε χαραμάδα, το χρώμα από το κιλοτάκι...Κατά τ' άλλα, περιποιημένα άκρα τα ανέφεραν και οι προηγούμενοι, ΟΚ...
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
301
Like
524
Πόντοι
81
Με φτιαχνει ο συνδυασμος των παρακατω

1) κορμι λαμπαδα
2) Καθαρη και περιποιημενη απ' την κορυφη ως τα νυχια και η ψευδαισθηση τα εκανε για μενα..
3) Να με "παιζει" με κλεφτες ματιες κατευθειαν στα ματια και με τυχαια αγγιγματα..
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Σέσκουλα διαθέτεις καλογυμνασμένη γάμπα - πρότυπο μαντούς???? ?
O @sescoulas ρε ? Ο sescoulas είναι Η καλογυμνασμένη γάμπα προσωποποιημένη :confused:

Πως οι άλλοι στο γυμναστήριο δεν κάνουν ποτέ πόδια ... ε ο Σεσκουλας κάνει μόνο πόδια :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom