Νέα

Ποιά η μεγαλύτερη μαλακία που κάνατε στην ζωή σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thourios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Ανοίγω αυτό το thread καθώς διαβάζω διάφορα για αρρώστιες και γλυφομούνια. Οι όποιοι φόβοι είναι αστείοι.


Θα παραθέσω την δική μου περίπτωση την οποία χαρακτηρίζω μεγάλη μαλακία και πολύ επικίνδυνο  αυτό που έκανα πριν αρκετά χρόνια.

Ένα βράδυ καθώς σερφάριζα στο ίντερνετ, συγκεκριμένα ήμουνα μέσα στο netmeeting  και έχοντας από δίπλα ένα μπουκάλι ουίσκι το οποίο είχα πιεί σχεδόν το μισό και παραπάνω καλώ, με καλεί μια τύπισα και μου λέει γουστάρεις να με γαμήσεις με μια προυπόθεση, γουστάρω μόνο χωρίς καπότα και χύσιμο μέσα στο μουνί  έχω και αλλεργία στις καπότες, θα πέρνει και ο άντρας μου μάτι και μου πετάει το μουνί της στην κάμερα.
Μου ζητάει κινητό, της το δίνω και μου δίνει διεύθυνση να πάω και από εκει αφού ξεκίναγα από το δικό μου σπίτι θα με έπαιρνε ξανά τηλέφωνο σε μισή ώρα και θα με καθοδηγούσε ακριβώς το που θα πάω. Αν και πολύ ψαγμένος με τα αφροδίσια νοσήματα το αλκοόλ και η καύλα με είχε διαλύσει,  ξεκίνησα για τον 'προορισμό' μου. Πήρα ταξί καθώς πρέπει να ήταν γύρω στις τρεις την νύχτα και το αλκοόλ δεν με άφηνε να οδηγήσω. Θυμάμαι ότι την μπουκάλα το ουίσκι το πέταξα σχεδόν άδειο λίγο πριν μπω στο ταξί. Φτάνω στο σημείο και σχεδόν αμέσως χτυπάει το κινητό όπου της λέω έφτασα. Μου λέει περίμενε κατεβαίνω κάτω. Πράγαματι σε ένα λεπτό κατεβαίνει η γκόμενα γύρω στα 30 ωραία γυναίκα φορώντας μια ρόμπα, με χαιρετάει,  μου λέει πάμε πιάνοντας μου τον πούτσο μέσα στο ασανσέρ. Ανεβαίνουμε σε ένα διαμέρισμα πολυτελείας αλλά παλιάς κατασκευής, μεγάλο, με Home cinema ακριβά έπιπλα κτλ. Σε ένα δωμάτιο υπήρχε μια κούνια με ένα μωρό που κοιμόταν. Θα πάρω τηλέφωνο τον άντρα μου λέει να έρθει γιατί είναι σε δουλειά τώρα και τον καλεί στο τηλέφωνο. Εκεί σκέφτηκα θα την τσιμπουκώσω τώρα και θα φύγω αμέσως καθώς δεν ήθελα να την πηδήξω χωρίς καπότα. Βάζει ένα ποτό και αρχίζουν τα γλυψίματα. Την πλάκωσα στο γλειφομούνι και αυτή στο τσιμπούκι 69 δηλαδή και μετά η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ της τον χώνω και χύνω μέσα στο μουνί της. Εκεί κτάλαβα ότι την καταβρήκε. Τότε σκάει και ο άντρας της, αν ήταν άντρας της, εγώ ξεβράκωτος και μου συστήνεται σαν μην τρέχει τίποτε. Κάθεται σε ένα καναπέ κάπνιζε τσιγάρο σαν να μην συμβαίνει τίποτε και εγώ τότε ξεσούρωσα αφού ξεκαύλωσα κιόλας. Πάει η γκόμενα σε αυτόν έλα λέει να με πηδήξεις και εσύ καθώς έπιανε τα δικά μου αρχίδια. Αυτός ψίλο αδιάφορος Μου λέει  ξάνα γάμα την. Τότε ξυπνάω για τα καλά και αρχίζω τις ερωτήσεις. Καλά ρε παιδιά τι είναι αυτά που κάνετε; Τότε η γκόμενα μου λέει: Φιλαράκο αν δεν μπορείς να γαμήσεις άλλο δίνε του και μου δίνει τα ρούχα στο χέρι. Ντύνομαι και δρόμο΄.
Έκανα ένα χρόνο μετά από εξετάσεις να δω ότι είμαι καθαρός.

Συμπέρασμα:
            Ή η γκόμενα ήθελε να μείνει έγκυος γιατί με κανέναν τρόπο δεν ήθελε προφυλακτικό.
            Ή κουβάλαγαν κάποια αρρώστια εκεί μέσα και ήθελαν να την μεταδώσουν,ευτυχώς δεν κόλλησα.
            Ή ήταν τελείως ανώμαλοι.

            Εγώ πάντως έπαιξα Ρώσσικη ρουλέττα.

Ακούω απόψεις και τις μαλακίες που έχετε κάνει.

:bigdick:     
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Ανοίγω αυτό το thread καθώς διαβάζω διάφορα για αρρώστιες και γλυφομούνια. Οι όποιοι φόβοι είναι αστείοι.


Θα παραθέσω την δική μου περίπτωση την οποία χαρακτηρίζω μεγάλη μαλακία και πολύ επικίνδυνο  αυτό που έκανα πριν αρκετά χρόνια.

Ένα βράδυ καθώς σερφάριζα στο ίντερνετ, συγκεκριμένα ήμουνα μέσα στο netmeeting  και έχοντας από δίπλα ένα μπουκάλι ουίσκι το οποίο είχα πιεί σχεδόν το μισό και παραπάνω καλώ, με καλεί μια τύπισα και μου λέει γουστάρεις να με γαμήσεις με μια προυπόθεση, γουστάρω μόνο χωρίς καπότα και χύσιμο μέσα στο μουνί  έχω και αλλεργία στις καπότες, θα πέρνει και ο άντρας μου μάτι και μου πετάει το μουνί της στην κάμερα.
Μου ζητάει κινητό, της το δίνω και μου δίνει διεύθυνση να πάω και από εκει αφού ξεκίναγα από το δικό μου σπίτι θα με έπαιρνε ξανά τηλέφωνο σε μισή ώρα και θα με καθοδηγούσε ακριβώς το που θα πάω. Αν και πολύ ψαγμένος με τα αφροδίσια νοσήματα το αλκοόλ και η καύλα με είχε διαλύσει,  ξεκίνησα για τον 'προορισμό' μου. Πήρα ταξί καθώς πρέπει να ήταν γύρω στις τρεις την νύχτα και το αλκοόλ δεν με άφηνε να οδηγήσω. Θυμάμαι ότι την μπουκάλα το ουίσκι το πέταξα σχεδόν άδειο λίγο πριν μπω στο ταξί. Φτάνω στο σημείο και σχεδόν αμέσως χτυπάει το κινητό όπου της λέω έφτασα. Μου λέει περίμενε κατεβαίνω κάτω. Πράγαματι σε ένα λεπτό κατεβαίνει η γκόμενα γύρω στα 30 ωραία γυναίκα φορώντας μια ρόμπα, με χαιρετάει,  μου λέει πάμε πιάνοντας μου τον πούτσο μέσα στο ασανσέρ. Ανεβαίνουμε σε ένα διαμέρισμα πολυτελείας αλλά παλιάς κατασκευής, μεγάλο, με Home cinema ακριβά έπιπλα κτλ. Σε ένα δωμάτιο υπήρχε μια κούνια με ένα μωρό που κοιμόταν. Θα πάρω τηλέφωνο τον άντρα μου λέει να έρθει γιατί είναι σε δουλειά τώρα και τον καλεί στο τηλέφωνο. Εκεί σκέφτηκα θα την τσιμπουκώσω τώρα και θα φύγω αμέσως καθώς δεν ήθελα να την πηδήξω χωρίς καπότα. Βάζει ένα ποτό και αρχίζουν τα γλυψίματα. Την πλάκωσα στο γλειφομούνι και αυτή στο τσιμπούκι 69 δηλαδή και μετά η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ της τον χώνω και χύνω μέσα στο μουνί της. Εκεί κτάλαβα ότι την καταβρήκε. Τότε σκάει και ο άντρας της, αν ήταν άντρας της, εγώ ξεβράκωτος και μου συστήνεται σαν μην τρέχει τίποτε. Κάθεται σε ένα καναπέ κάπνιζε τσιγάρο σαν να μην συμβαίνει τίποτε και εγώ τότε ξεσούρωσα αφού ξεκαύλωσα κιόλας. Πάει η γκόμενα σε αυτόν έλα λέει να με πηδήξεις και εσύ καθώς έπιανε τα δικά μου αρχίδια. Αυτός ψίλο αδιάφορος Μου λέει  ξάνα γάμα την. Τότε ξυπνάω για τα καλά και αρχίζω τις ερωτήσεις. Καλά ρε παιδιά τι είναι αυτά που κάνετε; Τότε η γκόμενα μου λέει: Φιλαράκο αν δεν μπορείς να γαμήσεις άλλο δίνε του και μου δίνει τα ρούχα στο χέρι. Ντύνομαι και δρόμο΄.
Έκανα ένα χρόνο μετά από εξετάσεις να δω ότι είμαι καθαρός.

Συμπέρασμα:
            Ή η γκόμενα ήθελε να μείνει έγκυος γιατί με κανέναν τρόπο δεν ήθελε προφυλακτικό.
            Ή κουβάλαγαν κάποια αρρώστια εκεί μέσα και ήθελαν να την μεταδώσουν,ευτυχώς δεν κόλλησα.
            Ή ήταν τελείως ανώμαλοι.

            Εγώ πάντως έπαιξα Ρώσσικη ρουλέττα.

Ακούω απόψεις και τις μαλακίες που έχετε κάνει.

:bigdick:     
πρεπει να εισουν πολλη μεθησμενοσ για να το κανεισ με μια αγνωστη χορισ :S :new_shocked:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
ηρωας φιλε ηρωας :grin: :grin:αφου δεν πηρες κανα παρασημο ουτε του παπα μην το πεις
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Μάλλον ήταν ανώμαλοι(?) . Σε ποια πόλη γίνονται αυτά ρε παιδιά ?
WC ????  :o :o :o :o :o :o :jerking: :jerking: :jerking:
 

anos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
Καλή ιστοριούλα να είναι άραγε και αληθινή :think: :think: :think:


:headbang: :rockon: :headbang: :rockon: :headbang: :rockon:
 
OP
OP
thourios

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Όποιος θέλει την πιστεύει.

:jerking:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η μεγαλυτερη μαλακια που κανω, ειναι οτι παω σε συγκεκριμενα μαγαζια και με συγκεκριμενες κοπελες,  για ξεσκουφωτο τσιμπουκι.

Μεχρι τωρα ολα καλα......
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΗΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΝΤΑ.
 

Επισκέπτης
Η μεγαλύτερη μαλακία που έχω κάνει?

Παντρεύτηκα!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Είχα πάει σε ένα μπουρδέλο στη Ιάσωνος (στο 20Β).

Τρελλή βρωμιά!

Εντάξει έχω τύχει και σε άλλους ελλεεινούς οίκους ανοχής , αλλά το συγκεκριμένο ήταν ό,τι χειρότερο.

Σιχάθηκα κυριολεκτικά τη ζωή μου.....

Μακριά από εκεί μάγκες.....
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Παίδες, η αρχική  ιστορία παίζει να είναι αληθινή. Εγώ μίλησα στο msn με τύπισα που ζήτησε εκριβώς τα ίδια και με ωραίες φωτό. Όμως ήμουν νηφάλιος και αρνήθηκα το ακάποτο γαμήσι... οπότε και δεν είχε συνέχεια. Πάντως δεν το μετάνιωσα , αφού δεν παίζουν με τέτοια θέματα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Οταν ήμουν 17 πήγα με μια γκόμενα (ξανθό/βυζάτο /κοντοπούτανο) που την είχαν πάρει όλα τα Πατήσια (Ανω-Κάτω Πέρα-Δώθε  :))Αποτέλεσμα? : λοιμώδης Μονοπυρήνωση! Ενα μήνα περίπου με φάρμακα γιατρούς και μαλακίες τραβιόμουν
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Δεν εχω κανει μαλακιες.
 
OP
OP
thourios

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Οταν ήμουν 17 πήγα με μια γκόμενα (ξανθό/βυζάτο /κοντοπούτανο) που την είχαν πάρει όλα τα Πατήσια (Ανω-Κάτω Πέρα-Δώθε  :))Αποτέλεσμα? : λοιμώδης Μονοπυρήνωση! Ενα μήνα περίπου με φάρμακα γιατρούς και μαλακίες τραβιόμουν


Πολύ πιθανόν η "ασθένεια των φιλιών".

 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Οταν ήμουν 17 πήγα με μια γκόμενα (ξανθό/βυζάτο /κοντοπούτανο) που την είχαν πάρει όλα τα Πατήσια (Ανω-Κάτω Πέρα-Δώθε  :))Αποτέλεσμα? : λοιμώδης Μονοπυρήνωση! Ενα μήνα περίπου με φάρμακα γιατρούς και μαλακίες τραβιόμουν


Πολύ πιθανόν η "ασθένεια των φιλιών".


Ναι, ακριβώς αυτό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom