Νέα

Πιθανότητες πολέμου με την Τουρκία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 460K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Γαμησετσ είμαι και στρατό τώρα αν γίνει κάτι δεν θέλω να πολεμήσω θέλω να φύγω στο εξωτερικό
Εχεις χεστεί πανω σου ε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε θα μας μείνει άντερο απόψε.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τύπε προμηνυεται εξαιρετικη βραδια, βαλε ποτάκι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.374
Κριτικές
8
Like
32.728
Πόντοι
6.536
απο τους προβαλομενους στα μμε, κανενας!
σωτηρες δεν υπαρχουν! Τα τελευται χρονια ταλαντευομαστε μεταξυ του ηλιθιου και του πανηλιθιου. Ακομα και εσυ γραφεις για επιλογη κατι λιγοτερο απο την χειριστη. Υποχωρηση ηθικη

Συμπαρατασομαι με τις θεσεις του ΕΠΑΜ με γραμματεα τον Καζακη
Γράφω για επιλογή κάτι λιγότερο από την χείριστη εννοείς?
Δεν εννοώ πουθενά κατι τετοιο.
Απέδειξε ο άνθρωπος ότι είναι ικανότατος και ότι βαδίζει με πλάνο ζυγίζοντας τις καταστάσεις και το μομέντουμ.
Ο Καζακης,οκ ακούστηκες μάν.

:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.374
Κριτικές
8
Like
32.728
Πόντοι
6.536
Γαμησετσ είμαι και στρατό τώρα αν γίνει κάτι δεν θέλω να πολεμήσω θέλω να φύγω στο εξωτερικό
Πες μας που είσαι μαν να σε ταχτοποιήσουμε το ταχύτερο δυνατόν....
Έχεις κοντά αεροδρόμιο?
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.117
Κριτικές
10
Like
1.556
Πόντοι
506
Δε θα μας μείνει άντερο απόψε.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αληθεια, εσυ με ποιους συμπαραστεκεσαι; ποιος ειναι ο πολιτικος οργανισμος που με τις θεσεις του σε εκπροσωπει και με ποιο πολιτικο προσωπικο.
Περιμενω....
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Αληθεια, εσυ με ποιους συμπαραστεκεσαι; ποιος ειναι ο πολιτικος οργανισμος που με τις θεσεις του σε εκπροσωπει και με ποιο πολιτικο προσωπικο.
Περιμενω....
το παιζει δεξιος και αυτος σαν κατι αλλα νικ
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.374
Κριτικές
8
Like
32.728
Πόντοι
6.536
Αληθεια, εσυ με ποιους συμπαραστεκεσαι; ποιος ειναι ο πολιτικος οργανισμος που με τις θεσεις του σε εκπροσωπει και με ποιο πολιτικο προσωπικο.
Περιμενω....
Τύπε μην αναρωτιέσαι.....

hairy shower GIF
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Γαμησετσ είμαι και στρατό τώρα αν γίνει κάτι δεν θέλω να πολεμήσω θέλω να φύγω στο εξωτερικό
να πας να πολεμησεις ΡΕ!!!
θα πηγαινα και εγω αλλα εχω πλατυποδια..... :grin:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
Αληθεια, εσυ με ποιους συμπαραστεκεσαι; ποιος ειναι ο πολιτικος οργανισμος που με τις θεσεις του σε εκπροσωπει και με ποιο πολιτικο προσωπικο.
Περιμενω....
Έχω ψηφίσει διάφορα πράγματα, τύπε. Συνήθως μικρά φιλελεύθερα κόμματα, με εξαίρεση το '19.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.559
Κριτικές
62
Like
45.260
Πόντοι
9.297
Ο κουλης είναι ο χρήσιμος ηλιθιος ελλην κλοουν ζελενσκι των αμερικανων
Ας του δώσουμε αυτό που του ανήκει....ο ελληνόφωνος σύντροφος Αλεξεγιεφ είχε στον θίασο του έναν που έλεγε ότι "Θα το ρισκάρουμε με την Τουρκία"....ο Μητσοτάκης εξοπλίζει την Ελλάδα...τι συγκρίνεις τώρα;
Βέβαια εξακολουθεί να βάζει αυτογκόλ όπως η δήλωση περί ενσωματώσεως νόμιμων μεταναστών...έχουμε έλλειψη σε Έλληνες όχι σε ξένους...αμυντικά όμως μέρα με την νύχτα σε σχέση με τους κατσαπλιαδες για να τελειώνουμε με αυτά .
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.117
Κριτικές
27
Like
1.445
Πόντοι
1.720
Δήλωση πρωθ
//
Υπάρχει έλλειψη χεριών στον κατασκευαστικό τομέα και στον τομέα της οικοδομής αλλά και της συγκομιδής γιατί λείπουν από την χώρα εργατικά χέρια», είπε και συνέχισε: «Κυρίως όμως η ώριμη ένταξη αλλοδαπών στην κοινωνία θα μας βοηθήσει όλους και έχουμε την θετική εμπειρία την ένταξη των Αλβανών μεταναστών που πλέον η δεύτερη γενιά τους έχει ως πατρίδα την χώρα μας».
«Μια χώρα μεσήλικων που γεννά λίγα παιδιά οφείλει να ανανεωθεί με πιο νέους ανθρώπους, εκείνους που ασπάζονται τις αξίες της και είναι πρόθυμοι να δημιουργήσουν οικογένειες και τις οποίες θα μπορούν να συντηρήσουν. Είναι αναγκαίο, επίκαιρο, και κρίσιμο, είπε να ανοίξουμε την συζήτηση αξιοποιώντας την διεθνή εμπειρία και πάνω απ’ όλα έχοντας εθνική αυτοπεποίθηση και εμπιστοσύνη σε έναν πολιτισμό που διαπερνά ακέραιος την ιστορία φωτίζοντας τους αιώνες», είπε ακόμα//

Σε απλα ελληνικά , δώσε την αδερφή σου , στο νιγηριανό απο τα κάτω πατησια να την ξέμουνιασει κ να της κανει 4 παιδια

Επιςης ο βλαξ κουλης ξέχασε να μας πει οτι το 80% των προσφυγων ειναι ΑΝΤΡΕΣ , μωαμεθανοί , ενώ οι Αλμπάνς που τελικά ενσωματώθηκαν δεν ειναι μωαμεθανοί


Κουλη γκιοζη
Να προσθέσω εδώ και το εξής:
Οι περισσότερες Ευρωπαϊκές χώρες προσφέρουν σε πρόσφυγες από την Ουκρανία δωρεάν παραμονή ενός έτους , δωρεάν διαμονή και κυρίως , ανά άτομο 450 € το μήνα.
Η Ελλάδα δεν τα δίνει αυτά τα 450€. Με αποτέλεσμα να έχουν έρθει ελάχιστοι πρόσφυγες από Ουκρανία , κυρίως όσοι είχαν συγγενείς εδω ήδη. Και ας μη γελιόμαστε , Ουκρανοί πρόσφυγες στο 90% είναι γυναίκες και πολλές από αυτές νέες ελεύθερες και εμφανίσιμες.
Αλλά στο ελλαδιστάν προτιμάνε τα σκουρόχρωμα μωαμεθανά όπως φαίνεται
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.559
Κριτικές
62
Like
45.260
Πόντοι
9.297
Γιαννόπουλος βουλευτής Ν.Δ."Αυτό δεν είναι Ν.Δ.αλλα Σημιτικό μόρφωμα"
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.348
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
Αρχίζει να ξεφεύγει πάλι η κατάσταση. Ο στρατός ετοιμάζεται να ρίξει τον Ερντογάν. Αν έρθουν οι κεμαλικοι θα γίνει πόλεμος
Ολοι ξερουν οτι αν φυγει ο ερντο θα ειναι χειρότερα
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.348
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
Παντως οτι και να γινει στο τελος μονοι μας θα μεινουμε .Κατι τυποι σαν κουλη αλεκση κλπ με περουκες θα φυγουν
Και το ξερουν ολοι αυτο, απο τον υπεθα εως τον τελευταιο στρατιωτη.
Το προβλημα , τωρα και παλιά, δεν ειναι τι θα κανει η τουρκια αλλα τι θα την αφησουν να κανει,
Και κυριως τι δε θα μας αφησουν να κανουμε εμεις.
Οπως το 74 που ημασταν θεατες επειδη ετσι μας ηθελαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom