Νέα

Πιπιλιές από την κόρη του Δράκουλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές!!
Είχα την ατυχία να συνευρεθώ με μια γυναίκα τραγουδίστρια Δημοτικών ασμάτων  :jerking: η οποία μου έκανε μια μεγαλειώση πιπιλιά την προηγούμενη βδομάδα  :headbang:(+ μια δαγκωματιά σε σημείο που δε φαίνεται για Bonus)!!. ΑΝ και την έκραξα :uzi:, χθές που επανέλαβα το λάθος μου, μου έκανε και μια δεύτερη πάλι στο λαιμό από την άλλη πλευρά  :idiot:(δεν πρόλαβα να την αποθήσω εγκαίρως). Επειδή πλέον είμαι σίγουρος ότι το κάνει επίτηδες θα φάει ένα μεγαλοπρεπές Χ :badair: . Το ζήτημα είναι όμως πως στον κόρακα ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΪΣΩ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ δυνατόν!!! Παρακαλώ δώστε μου συμβουλή......όλο και κάτι θα υπάρχει υποθέτω (Αλοιφή ή άλλη "πατέντα"). :tickedoff: :tickedoff:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Παρακαλώ δώστε μου συμβουλή......όλο και κάτι θα υπάρχει υποθέτω (Αλοιφή ή άλλη "πατέντα").

Μολυβόνερο.

Ή, αποφεύγεις να γδυθείς μπροστά σε αυτόν/ήν που δεν θέλεις να δει το σημάδι. :cheesy:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Είχα την ατυχία να συνευρεθώ με μια γυναίκα τραγουδίστρια Δημοτικών ασμάτων  :jerking: η οποία μου έκανε μια μεγαλειώση πιπιλιά την προηγούμενη βδομάδα  :headbang:(+ μια δαγκωματιά σε σημείο που δε φαίνεται για Bonus)!!

Με τέτοιο ταλέντο στις δαγκωματιές πρέπει μάλλον να το γυρίσει από τα δημοτικά σε σκυλάδικα.
Κατά τα άλλα αλουμινόνερο μετά από πάγο.
ΥΓ Το μολυβόνερο κυκλοφορεί ακόμη??
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Αν τριψεις επανω λιγο σκορδο εξαφανιζεται αμεσως.Μετα βεβαια βρωμας,αλλα η σκορδιλα δικαιολογειται-η πιπιλια ομως οχι...
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα συναγωνιστές!!
Είχα την ατυχία να συνευρεθώ με μια γυναίκα τραγουδίστρια Δημοτικών ασμάτων  :jerking: η οποία μου έκανε μια μεγαλειώση πιπιλιά την προηγούμενη βδομάδα  :headbang:(+ μια δαγκωματιά σε σημείο που δε φαίνεται για Bonus)!!. ΑΝ και την έκραξα :uzi:, χθές που επανέλαβα το λάθος μου, μου έκανε και μια δεύτερη πάλι στο λαιμό από την άλλη πλευρά  :idiot:(δεν πρόλαβα να την αποθήσω εγκαίρως). Επειδή πλέον είμαι σίγουρος ότι το κάνει επίτηδες θα φάει ένα μεγαλοπρεπές Χ :badair: . Το ζήτημα είναι όμως πως στον κόρακα ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΪΣΩ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ δυνατόν!!! Παρακαλώ δώστε μου συμβουλή......όλο και κάτι θα υπάρχει υποθέτω (Αλοιφή ή άλλη "πατέντα"). :tickedoff: :tickedoff:


αν δεν ξενοπηδας τι σε νοιαζει η πιπιλια θεωρησε το σαν παρασημο ασε που η αλλες μετα θα λενε ο τη παθιαρης τι γαμιας τι καλος εραστης και θα γουσταρουν
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αν δεν ξενοπηδας τι σε νοιαζει η πιπιλια θεωρησε το σαν παρασημο ασε που η αλλες μετα θα λενε ο τη παθιαρης τι γαμιας τι καλος εραστης και θα γουσταρουν

Μάλλον αυτό είναι το ζήτημα του συναγωνιστή......

Το ζήτημα είναι όμως πως στον κόρακα ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΪΣΩ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ δυνατόν!!!

 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Κομπρέσες με Αλουμινόνερο από Φαρμακείο και σε 12 ώρες όλα όπως ήταν πριν
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Καλημέρα συναγωνιστές!!
Είχα την ατυχία να συνευρεθώ με μια γυναίκα τραγουδίστρια Δημοτικών ασμάτων  :jerking: η οποία μου έκανε μια μεγαλειώση πιπιλιά την προηγούμενη βδομάδα  :headbang:(+ μια δαγκωματιά σε σημείο που δε φαίνεται για Bonus)!!. ΑΝ και την έκραξα :uzi:, χθές που επανέλαβα το λάθος μου, μου έκανε και μια δεύτερη πάλι στο λαιμό από την άλλη πλευρά  :idiot:(δεν πρόλαβα να την αποθήσω εγκαίρως). Επειδή πλέον είμαι σίγουρος ότι το κάνει επίτηδες θα φάει ένα μεγαλοπρεπές Χ :badair: . Το ζήτημα είναι όμως πως στον κόρακα ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΪΣΩ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ δυνατόν!!! Παρακαλώ δώστε μου συμβουλή......όλο και κάτι θα υπάρχει υποθέτω (Αλοιφή ή άλλη "πατέντα"). :tickedoff: :tickedoff:

δες www.betovios.com/fe/feygei-pipilia.html]http://www.betovios.com/fe/feygei-pipilia.html[/url]
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
μου θύμισες μια παλιά κολλητί.
δεν πηδιόμασταν αλλα είχε κόλλημα να μου κάνει "πιπιλιες"...
εκεί που πίναμε καφέ έτρωγε πετρα και με ρωτούσε με ύφος !
"να σου κάνω μια "πιπιλια"? " :2funny: :2funny: :2funny:
e μου την έκανε και ηρεμούσε!!!
επίσης τις άρεσε να με δαγκώνει κιόλας.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
νόμιζα ότι ήταν θρεντ για την Ντόρα
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
21
Like
1.925
Πόντοι
6.415
νόμιζα ότι ήταν θρεντ για την Ντόρα
:2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin:

URL]]
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.funnybook.gr/public/images/content/1350656124-count-drakomitsoulas-mitsotakis-drakoulas-asteia-eikona.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

[u][i][b]ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ  ΤΩΡΑ!!!!!!!!ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΣΕΙ ΤΟ SITE[/b][/i][/u]
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Καλημέρα συναγωνιστές!!
Είχα την ατυχία να συνευρεθώ με μια γυναίκα τραγουδίστρια Δημοτικών ασμάτων  :jerking: η οποία μου έκανε μια μεγαλειώση πιπιλιά την προηγούμενη βδομάδα  :headbang:(+ μια δαγκωματιά σε σημείο που δε φαίνεται για Bonus)!!. ΑΝ και την έκραξα :uzi:, χθές που επανέλαβα το λάθος μου, μου έκανε και μια δεύτερη πάλι στο λαιμό από την άλλη πλευρά  :idiot:(δεν πρόλαβα να την αποθήσω εγκαίρως). Επειδή πλέον είμαι σίγουρος ότι το κάνει επίτηδες θα φάει ένα μεγαλοπρεπές Χ :badair: . Το ζήτημα είναι όμως πως στον κόρακα ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΪΣΩ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ δυνατόν!!! Παρακαλώ δώστε μου συμβουλή......όλο και κάτι θα υπάρχει υποθέτω (Αλοιφή ή άλλη "πατέντα"). :tickedoff: :tickedoff:
Ρε φιλε ειχες τετοια τυχη και δεν με φωναξες? Ελπιζω να ηταν σαν αυτη που ποσταρω πιο κατω!!!  :rockon:  :s&m_2:  :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
πηγαινε και παρε κονσιλερ τυπε απο ενα μαγαζι καλυντικων.επικαλυπτικο πες η καλυτερα κονσιλερ και θα σου δωσουν τα καβλακια που δουλευουν εκει οτι χρειαζεσαι.ασε που ξερουν καλυτερα αυτες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom