Νέα

Peugeot 3008 -Toyota Verso

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Παίδες ευχαριστώ πολυ γαι το ενδιαφέρον σας.
..........
Είναι και πολλά τα λεφτά για μένα

Και μια συμβουλή ακόμα:

Δώσε κάτι παραπάνω, και ότι κι αν πάρεις, παρ' το αυτόματο.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Πάντως τα τελευταία χρόνια τα Toyota από ποιότητα γενικώς πάσχουν. Είναι δυνατόν να δίνεις 18000 για 1300 Αuris και να τρίζει ? Κακοφτιαγμένα είναι πλέον και άμα αρχίσουν να βγαίνουν τα αναμενόμενα προβλήματα αξιοπιστίας θα χάσουν το καλό όνομα που έχουν στην αγορά και πουλάνε.

Είχες ποτέ σου Τoyota? Εγώ έχω 8 χρόνια και είναι σκυλί.Αν ήταν ευρωπαϊκό θα χε σπάσει 10 φορές με το σκίσιμο που τρώει. Τι ποιόητα φίλε μου? Τα γαλλικά από πότε φημίζονται-(να μου πεις γερμανικο το καταλαβαινώ)? Τουλάχιστον οι Ιάπωνες έχουν βελτιωθεί τρομερά. Τα σέρβις θέλουν μόνο και ούτε να κοιτάς λάδια στα βενζινάδικα και μαλακίες. To Αuris 15.500 κανει το βασικο 5θυρο 1.33 100ps-που τα είδες τα 18.000? Εδώ το 2003 το civic 1.4 με 90 ονομαστικούς ίππους έκανε ~15.000 που πριν μπεις σε στροφή κάνεις το σταυρό σου! :headbang:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
αναλυσε το μας λιγο αυτο....

Ναι βρε φίλε για κάντο ψηλά

Το αυτόματο κιβώτιο ταχυτητων είναι καλύτερο;;;;;;;;

Εχω οδηγήσει ένα του αδελφού μου και ήταν πιο ξεκούραστα
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Για μενα αυτοματο μονο αν κινησε συνεχεια μεσα στην πολη...Εκει ειναι απολαυση.. :tits2:

Αλλιως αν παρεις το peugeot τουρμπατο..Εχεις τοση ροπη που πολυ σπανια θα αλλαζεις ταχυτητα..
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Είχες ποτέ σου Τoyota? Εγώ έχω 8 χρόνια και είναι σκυλί.Αν ήταν ευρωπαϊκό θα χε σπάσει 10 φορές με το σκίσιμο που τρώει. Τι ποιόητα φίλε μου? Τα γαλλικά από πότε φημίζονται-(να μου πεις γερμανικο το καταλαβαινώ)? Τουλάχιστον οι Ιάπωνες έχουν βελτιωθεί τρομερά. Τα σέρβις θέλουν μόνο και ούτε να κοιτάς λάδια στα βενζινάδικα και μαλακίες. To Αuris 15.500 κανει το βασικο 5θυρο 1.33 100ps-που τα είδες τα 18.000? Εδώ το 2003 το civic 1.4 με 90 ονομαστικούς ίππους έκανε ~15.000 που πριν μπεις σε στροφή κάνεις το σταυρό σου! :headbang:

Η καραμελα για τα Γερμανικα, κυκλοφορει και σε υποθετο αν ενδιαφερεσαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom