Νέα

Περί δημοσίων υπαλλήλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mabillon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

να καταργηθει η μονιμοτητα στο δημοσιο?τι λετε?

  • τωρα αμεσωσ!οθστ να απολιονται οι αχρηστοι τεμπελιδεσ!

    Ψήφοι: 214 74,8%
  • οχι ποτε!να ριζωσοθν

    Ψήφοι: 72 25,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    286

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τις δεκαετίες 80 και 90 ένας απλός σερβιτόρος έβγαζε το μηνιάτικο ενός δημοσίου σε 5 μεροκάματα και όλοι τους κοροιδευατε τότε που έμπαιναν στο δημόσιο... Τώρα τους βριζετε αν και όλοι θα θέλατε μια θεσούλα.... Επίσης και οι δημόσιοι πληρώνουν φόρους σχεδόν τα 1/3 των μεικτών τους αποδοχών... Επίσης στους 10 δημόσιους που είναι άχρηστοι υπάρχει ένας (1) που βγάζει τη δουλειά και για τους 10...εχω ξαναγράψει εδώ ότι για να πάει η χώρα μπροστά πρέπει να συσταθουν ανεξάρτητες επιτροπές αξιολόγησης χωρίς κανέναν Έλληνα μέσα αλλά αυτό μάλλον είναι ουτοπικό....να πω εδώ ότι δεν έχω καμία σχέση με το δημόσιο, σταματήστε λοιπόν οι άνω των 30 να τους βριζετε γιατί είστε όλοι συνυπευθυνοι... Αυτά για να λέμε και καμιά αλήθεια
Τα ψέματα τελείωσαν πριν 10 χρόνια.
Απλά τα πράγματα.
Ψηφίζεις κρατιστες, δηλαδή ολα τα κόμματα εκτος Τζημερου και φιλελεύθερης συμμαχίας,εισαι συνυπεύθυνος.
Ούτε μα ουτε μου.
Εύχομαι να αστειεύεσαι για τους φόρους των Δ.Υ.
Το κράτος τους κανει δωρο μισθους που στον ιδιωτικό τομέα δε θα ονειρευονταν.
Αυτο ελειπε να έπαιρναν στο χέρι +30%
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
Τα ψέματα τελείωσαν πριν 10 χρόνια.
Απλά τα πράγματα.
Ψηφίζεις κρατιστες, δηλαδή ολα τα κόμματα εκτος Τζημερου και φιλελεύθερης συμμαχίας,εισαι συνυπεύθυνος.
Ούτε μα ουτε μου.
Εύχομαι να αστειεύεσαι για τους φόρους των Δ.Υ.
Το κράτος τους κανει δωρο μισθους που στον ιδιωτικό τομέα δε θα ονειρευονταν.
Αυτο ελειπε να έπαιρναν στο χέρι +30%

Ρε συ η φιλελευθερη συμμαχια δεν μας τα λεει πολύ καλά σε πολλά θέματα είναι υπέρ του πολιτισμικού μαρξισμού( υπερ λάθρο κλτ)
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
364
Like
897
Πόντοι
81
Τα ψέματα τελείωσαν πριν 10 χρόνια.
Απλά τα πράγματα.
Ψηφίζεις κρατιστες, δηλαδή ολα τα κόμματα εκτος Τζημερου και φιλελεύθερης συμμαχίας,εισαι συνυπεύθυνος.
Ούτε μα ουτε μου.
Εύχομαι να αστειεύεσαι για τους φόρους των Δ.Υ.
Το κράτος τους κανει δωρο μισθους που στον ιδιωτικό τομέα δε θα ονειρευονταν.
Αυτο ελειπε να έπαιρναν στο χέρι +30%

Ποιους μισθούς κάνει δώρο το κράτος μας δουλεύεις? Έχουν κοπεί προ πολλού αυτά 12 μισθούς παίρνουν όλοι πλέον... Και εκτός από κάποιες ψηλές βυσματικες θέσεις όλοι οι άλλοι παίρνουν Μαξ 1200... Όσο βγάζει και ένας ντελιβερας δηλαδή 8ωρο πενθήμερο....αυτό που σας ενοχλει μάλλον είναι ότι πληρώνονται και κάθονται οι πιο πολλοί... Δεν έχουν όμως περιθώρια εξέλιξης σαν άνθρωποι... Με πιάνεις? Ένας του ιδιωτικού άμα αξίζει μπορεί να εξελιχθεί...κατι χάνεις κάτι κερδίζεις
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.441
Κριτικές
514
Like
70.298
Πόντοι
41.129
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ : Δείτε τις άδειες που δικαιούνται οι Δημόσιοι Υπάλληλοι, σύμφωνα με τη νέα εγκύκλιο..

“Όλα τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν” . Νέα εγκύκλιος εκδόθηκε με τις “διευκολύνσεις” που παρέχονται σε υπαλλήλους του στενού αλλά και του ευρύτερου δημόσιου τομέα, με σχέση είτε δημοσίου, είτε ιδιωτικού δικαίου. Εννοείται ότι η εγκύκλιος εκδόθηκε διότι έγιναν κάποιες… περικοπές

Πάμε λοιπόν να δούμε και να “φρίξουμε” για άλλη φορά :
ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΕΙΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΙΔΑΧ

   ΕΙΔΙΚΗ ΑΔΕΙΑ 22 ΗΜΕΡΩΝ
   ΕΙΔΙΚΗ ΑΔΕΙΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ ΛΟΓΩ ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ
   ΧΟΡΗΓΗΣΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΑΔΕΙΩΝ ΣΕ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ
   ΕΙΔΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑΣ Ή ΛΗΨΗΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ
   ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΕΤΗΣΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ
   ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΣΥΖΥΓΟΥ Ή ΑΝΗΛΙΚΟΥ ΤΕΚΝΟΥ
   Α) ΑΔΕΙΑ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΤΕΚΝΟΥ ΣΕ ΘΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΔΟΧΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
   ΔΗΛΩΣΗ ΧΡΗΣΗΣ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΕΩΝ ΓΙΑ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΕΚΝΟΥ
   ΑΔΕΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΑΤΡΙΚΩΣ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
   ΑΔΕΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ – ΔΙΑΚΟΠΗ ΦΟΙΤΗΣΗΣ Ή ΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΙΤΛΟΥ
   ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ ΛΟΓΩ ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ (άρθρο 16 ν.2527/1997

ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΕΙΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ

   ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ
   ΑΔΕΙΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
   ΑΔΕΙΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΓΟΝΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΣΟΒΑΡΩΝ ΝΟΣΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ, ΤΟΥ/ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ Ή ΤΩΝ ΤΕΚΝΩΝ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΤΕΚΝΟΥ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΤΕΚΝΩΝ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΓΟΝΕΪΚΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΤΕΚΝΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΕΚΝΟΥ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑΣ Ή ΛΗΨΗΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΠΕΝΘΟΥΣ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
   ΑΔΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ
   ΑΔΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΟΧ ΜΕ Ή ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ


λακη για απαντησε περι του φυρμανιου αυτου?  :grin:


και ποιο ειναι δηλαδη το προβλημα σου ?

τοσο πολυ σε εχει πειραξει που δε μπορεσες να γινεις δημοσιος υπαλληλος ?

θα πρεπει να χαιρεσαι που υπαρχει κοινωνικο κρατος και μπορει να τα παρεχει ολα αυτα..

αλλα με τι αντιληψη να το καταλαβεις...  :idiot:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
και ποιο ειναι δηλαδη το προβλημα σου ?

τοσο πολυ σε εχει πειραξει που δε μπορεσες να γινεις δημοσιος υπαλληλος ?

θα πρεπει να χαιρεσαι που υπαρχει κοινωνικο κρατος και μπορει να τα παρεχει ολα αυτα..

αλλα με τι αντιληψη να το καταλαβεις...  :idiot:
Μας πειράζει γιατί τα πληρώνουμε εμείς.
Το κράτος δεν εχει λεφτά, διαχειρίζεται τους φορους μας.
Κοινωνικο κρατος σημαίνει φροντίδα στον ανήμπορο,οχι αβερτα άδειες  στον τεμπελχανα δημόσιο υπάλληλο
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.441
Κριτικές
514
Like
70.298
Πόντοι
41.129
Μας πειράζει γιατί τα πληρώνουμε εμείς.
Το κράτος δεν εχει λεφτά, διαχειρίζεται τους φορους μας.
Κοινωνικο κρατος σημαίνει φροντίδα στον ανήμπορο,οχι αβερτα άδειες  στον τεμπελχανα δημόσιο υπάλληλο


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ρε τι πλακα εχετε οι φοροφυγαδες ... ολοι την ιδια ατακα λετε....



ναι, ανημπορος ειναι ο ελευθερος επαγγελατιας που κλεβει απο ολες τις μεριες και ο αγροτης που παιρνει επιδοτησεις και αγοραζει

διαμερισματα στην αθηνα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
και ποιο ειναι δηλαδη το προβλημα σου ?

τοσο πολυ σε εχει πειραξει που δε μπορεσες να γινεις δημοσιος υπαλληλος ?

θα πρεπει να χαιρεσαι που υπαρχει κοινωνικο κρατος και μπορει να τα παρεχει ολα αυτα..

αλλα με τι αντιληψη να το καταλαβεις...  :idiot:
εσυ εισαι τερμα μαλακας

εχω ποτε εδω μεσα οτι ονειρο μου ηταν να γινω δημοσιος υπαλληλος? :idiot::idiot::idiot:

εσυ κατσε σαν δημοσιος υπαλληλος και σε 20-22 χρονια θα λαβεις συνταξη  την οποια οι ιδιωτικοι υπαλληλοι θα λαβουν με 40-45 χρονια εργασιας

και για να ξερεις 2-3 φορες μου παρουσιαστηκε η ευκαιρια για δημοσιουπαλληλικι  και ειπα ΟΧΙ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.441
Κριτικές
514
Like
70.298
Πόντοι
41.129
εσυ εισαι τερμα μαλακας

εχω ποτε εδω μεσα οτι ονειρο μου ηταν να γινω δημοσιος υπαλληλος? :idiot::idiot::idiot:

εσυ κατσε σαν δημοσιος υπαλληλος και σε 20-22 χρονια θα λαβεις συνταξη  την οποια οι ιδιωτικοι υπαλληλοι θα λαβουν με 40-45 χρονια εργασιας


το τοσο μισος σου για τους δημοσιους υπαλληλους μονο ως ανεκπληρωτο ονειρο μοιαζει.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ρε τι πλακα εχετε οι φοροφυγαδες ... ολοι την ιδια ατακα λετε....



ναι, ανημπορος ειναι ο ελευθερος επαγγελατιας που κλεβει απο ολες τις μεριες και ο αγροτης που παιρνει επιδοτησεις και αγοραζει

διαμερισματα στην αθηνα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βρε ηλίθιε που γλειφεις τα μουνια που γαμανε τα πακιστανια
Και οι αγρότες κρατικοδιαιτοι είναι σαν και εσενα.
Εγω ειμαι κατα ολων των βρωμικων συντεχνιών.
Καλά κάνει και φοροδιαφεύγει όποιος μπορεί.
Το κράτος φταίει που έχει τρομερά υψηλή φορολογία και δεν δίνει αρκετά κίνητρα να ζητάς απόδειξη από τους πάντες
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
και να ξερεις το εξης

για προβιβασμο γινεται μεγαλη σφαγη για το ποιος θα γινει διευθυντης   σε πολλους δημους

καλη επιτυχια οταν σου ερθει το χαρμοσυνο νεο για προβιβασμο    
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
παραδεξου το ομως οτι αμα αυριο σε εβαζαν σε θεση στο δημοσιο θα πηγαινες τρεχοντας και ασε τα σαπια...
μα την παναγια  δεν θελω με τιποτα αφου σου ειπα 2-3 φορες παρουσιαστηκε ευκαιρια
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.441
Κριτικές
514
Like
70.298
Πόντοι
41.129
και να ξερεις το εξης

για προβιβασμο γινεται μεγαλη σφαγη για το ποιος θα γινει διευθυντης   σε πολλους δημους

καλη επιτυχια οταν σου ερθει το χαρμοσυνο νεο για προβιβασμο    


δεν ειμαι δημοσιος υπαλληλος οσο και αν προσπαθεις να με βαφτισεις, θα το ηθελα πολυ παντως...

οχι σαν εσενα που κοιμασαι και ξυπνας με αυτο το ονειρο αλλα δεν το παραδεχεσαι..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.441
Κριτικές
514
Like
70.298
Πόντοι
41.129
Βρε ηλίθιε που γλειφεις τα μουνια που γαμανε τα πακιστανια
Και οι αγρότες κρατικοδιαιτοι είναι σαν και εσενα.
Εγω ειμαι κατα ολων των βρωμικων συντεχνιών.
Καλά κάνει και φοροδιαφεύγει όποιος μπορεί.
Το κράτος φταίει που έχει τρομερά υψηλή φορολογία και δεν δίνει αρκετά κίνητρα να ζητάς απόδειξη από τους πάντες


με προσβαλες τωρα τυπε...  :2funny: :2funny: :2funny:   :S :S :S

καλα κανουν τοτε και οι δημοσιοι και εχουν τοσες αδειες [size=20pt]βλακα [/size]

 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
δεν ειμαι δημοσιος υπαλληλος οσο και αν προσπαθεις να με βαφτισεις, θα το ηθελα πολυ παντως...

οχι σαν εσενα που κοιμασαι και ξυπνας με αυτο το ονειρο αλλα δεν το παραδεχεσαι..
οχι ρε ξεκολα

και να ξερεις και το αλλο

δεν γινεσαι πια μονιμος οπως παλια αλλα μονο με συμβασεις 8μηνου 9μηνου και θα πρεπει καθε φορα να υποβαλεις χαρτια στην υπηρεσια που εισουν

θελει  παρα πολυ γερο δοντι για να μπεις μονιμος οπως παλια
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Δεν έχουν όμως περιθώρια εξέλιξης σαν άνθρωποι... Με πιάνεις? Ένας του ιδιωτικού άμα αξίζει μπορεί να εξελιχθεί...κατι χάνεις κάτι κερδίζεις
δεν εχει ρε  τυπε καμμια εξελιξη ουτε του ιδιωτικου ουτε ολη η κοινωνια πια  γιατι κινειται με γνωμονα να συντηρηθει αυτη η ταξη των σοβιετικα καθυστερημενων δυ και πασης φυσεως κρατικοδιαιτων ετσι κινειται αντιθετα με τον πολιτισμενο κόσμο και για αυτο θα σιωπηλα θα εξαφανισθει υστερα απο αιματηρους αγωνες αιωνων και θα ενσωματωθει στην μεγαλη Τουρκια του Ερντογάν
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Ειναι  καταντια οι δημοσιοι υπαλληλοι κουπιδια  στα  ολα  τους ψηφιζουν υπερ  τρελης  φορολογια δηλαδη  κλοπης των εισοδηματων μας που βγαινουν με ΚΟΠΟ για να καθονται αυτοι ειναι σιχαμενοι .δημ υπαλληλοι που προσφερετε ι κανετε για τη κοινωνια.ο  αγροτης βγαζει πατατες ο σερβιτορος ερβιρει σεις ?
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
δεν εχει ρε  τυπε καμμια εξελιξη ουτε του ιδιωτικου ουτε ολη η κοινωνια πια  γιατι κινειται με γνωμονα να συντηρηθει αυτη η ταξη των σοβιετικα καθυστερημενων δυ και πασης φυσεως κρατικοδιαιτων ετσι κινειται αντιθετα με τον πολιτισμενο κόσμο και για αυτο θα σιωπηλα θα εξαφανισθει υστερα απο αιματηρους αγωνες αιωνων και θα ενσωματωθει στην μεγαλη Τουρκια του Ερντογάν
:2funny: :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom