Νέα

Πέπη Τσεσμελή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 471K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
Που ειναι η πεπη ?????/ ΟΕΟ
ΤΙΠΟΤΑ νεοτερο .............

Εθεαθει ταμπελλα με την Πεπη Τσεσμελη εν Χαλκιδα....στο επωνομαζομενο ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ (πρωην CORONET)....τραγουδαει...και ποιος ξερει τι αλλο.....ΣΠΕΥΣΑΤΕ. :cool2:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ειναι παρα πολυ συμπαθητικη και εμφανισιμη κοπελα!
 

Επισκέπτης
Η Πεπη τραγουδαει στην Χαλκιδα στο Σκυλλαδικο.πηγα και γινεται χαμοs.τωρα για βιζιτα δεν ξερω αν ηξερα το μαγαζατορα θα τον ρωταγα αλλα καταλαβαινεται οτι αν δεν σε ξερουνε δεν λενε.το μαγαζι ειναι απεναντι απο τα κτελ.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
τώρα που ξαναφέρατε το θεμα στην επικαιρότητα... είχε πάει ένα φιλαράκι μου κάποτε εκεί στον οίκο της Λιοσόων επί εποχής Πέπης. Ένα μόνο μου είπε : " Κ Α Υ Λ Α "
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.734
Πόντοι
12.056
Η Πεπη τραγουδαει στην Χαλκιδα στο Σκυλλαδικο.πηγα και γινεται χαμοs.τωρα για βιζιτα δεν ξερω αν ηξερα το μαγαζατορα θα τον ρωταγα αλλα καταλαβαινεται οτι αν δεν σε ξερουνε δεν λενε.το μαγαζι ειναι απεναντι απο τα κτελ.


Φοβερο μαγαζι...ειχε καποτε το αναπαναληπτο ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ γραμμενο με μαυρο σπρεη στον τοιχο...χεχεχεχε
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Η Πεπη τραγουδαει στην Χαλκιδα στο Σκυλλαδικο.πηγα και γινεται χαμοs.τωρα για βιζιτα δεν ξερω αν ηξερα το μαγαζατορα θα τον ρωταγα αλλα καταλαβαινεται οτι αν δεν σε ξερουνε δεν λενε.το μαγαζι ειναι απεναντι απο τα κτελ.
Φοβερο μαγαζι...[size=10pt]ειχε καποτε το αναπαναληπτο ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ γραμμενο [/size] με μαυρο σπρεη στον τοιχο

To "Προσεχώς Βουλγάρες" δεν είναι του μαγαζιού που είδες φίλε... Είναι τίτλος παράστασης του Τζίμμη Πανούση και το γράφουν με spray διάφοροι σε τοίχους, γιατί είναι πράγματι πολύ καλό! Όπως ήταν και η παράσταση του Τζιμάκου!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Stavro μου, αν μου επιτρέπεις, να σε διορθώσω. Επειδή το έχω δει με τα ματάκια μου: πρώτος το έβαλε σκυλάς στο δρόμο του Προμαχώνα, προς τα ελληνοβουλγαρικά σύνορα. Εκανε, φυσικά, εντύπωση, το πήρε και ο λατρευτός Τζιμάκος.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Χειμωνας 1993,εθνικη οδος απο Καβαλα σε Ξανθη,περιοχη Τοξοτες,κωλαδικο πανω στο δρομο,εκει μπηκε πρωτη φορα.Δυστυχως ο ιδιοκτητης δεν το κατωχυρωσε το "σλογκαν",θα γινοταν πλουσιος.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Stavro μου, αν μου επιτρέπεις, να σε διορθώσω. Επειδή το έχω δει με τα ματάκια μου: πρώτος το έβαλε σκυλάς στο δρόμο του Προμαχώνα, προς τα ελληνοβουλγαρικά σύνορα. Εκανε, φυσικά, εντύπωση, το πήρε και ο λατρευτός Τζιμάκος.

Τα ματάκια σου προηγούνται, φίλτατε flyeron. Αν το έχεις δει εσύ, πάω πάσο.
 

kapws

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Χτες οδηγώντας απο Χαλκίδα προς Λάμψακο, ακριβώς δηλαδή στη στροφή προς Λάμψακο, επιασε το ματι μου φωτο της Πεπάρας, στο κλαμπ Κορονέτ, αραγε παίζει κατι τωρα η έχει μείνει η φωτο απο το χειμώνα ? Δεν μπόρεσα να σταματήσω γιατί βρισκόντουσαν και συνεργάτες μέσα στο αμάξι μου...
Καποιος φίλος απο Χαλκίδα εάν γνωρίζει περισσότερα ας μας πεί......
 

alx_ppd

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αχ Πέπυ! Τι θυμάμαι όταν ήμουν φοιτητής και έβγαινε στο ερωτοδικείο...Το κάβλα γκόμενα!
Μετά όταν έμαθα ότι "έπαιζε" σε σπίτι της Φυλής είπα: Να πάω εδώ και τώρα!!!!
Όντως συναγωνιστές, αν μάθετε κάτι ειδοποιήστε το φόρουμ! Να πάμε να της κάνουμε σεφτέ!
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Χτες οδηγώντας απο Χαλκίδα προς Λάμψακο, ακριβώς δηλαδή στη στροφή προς Λάμψακο, επιασε το ματι μου φωτο της Πεπάρας, στο κλαμπ Κορονέτ, αραγε παίζει κατι τωρα η έχει μείνει η φωτο απο το χειμώνα ? Δεν μπόρεσα να σταματήσω γιατί βρισκόντουσαν και συνεργάτες μέσα στο αμάξι μου...
Καποιος φίλος απο Χαλκίδα εάν γνωρίζει περισσότερα ας μας πεί......
Η Πεπη δουλευει στο Κορονετ ως τραγουδιστρια  :think:  :idiot:
(Το Κορονετ είναι απεναντι απο τα ΚΤΕΛ Ευβοιας στην Εθνική οδό για νοτια Εύβοια οπως Βασιλικο, Αλιβερι, Κύμη κλπ).
Εχω πάει δυο φορες στο συγκεκριμενο μαγαζι και γινεται χαμος (κόσμος όχι μονο από Χαλίδα αλλά και από Αθήνα). Η Πέπη από οτι λεγεται την τραβαει ένας υιος πλουσιας τοπικης οικογενειας  :headbang:  :rockon: όνοματα δεν λέμε και δεν έχει ματια για αλλου (λεμε τωρα)  ;) :2funny:  :grin: 
 

zachos22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια καμοια πληροφορια για πεπη τσεσμελη? που θα την βρουμε για γαμισι????
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:think: συναγωνιστές εδώ και κανά δυό μήνες έκανα μια ερώτηση:
Η φίλτατη Πέπη τον λαμβάνει απ' τον κώλο?

αυτό να ακούσω και τι στον κόσμο.
για πείτε τίποτα :rockon: :rockon:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
ρωτα αυτους
 

Συνημμένα

  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaakalistia.jpg
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaakalistia.jpg
    54,4 KB · Εμφανίσεις: 62

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
μια φωτο της Πεεεεπης ρε παιαιαιαιδες :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Φιλε stabit γράφεις κεφαλαία...το ξέρεις??
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Απο λαθος. Γ@#ημ@#ο caps lock. Ok το πηρα χαμπαρι. Τhanks :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom