Νέα

ΠαΣοΚ: Ώρα μηδέν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο θα είναι το μελλον του ΠΑΣΟΚ?

  • Σύντομα θα ξαναγίνει ένα μεγάλο κόμμα

    Ψήφοι: 54 13,0%
  • Θα διαλυθεί, σύντομα δεν θα υπάρχει.

    Ψήφοι: 140 33,7%
  • Θα παραμείνει με ποσοστά 10% ως 15%.

    Ψήφοι: 20 4,8%
  • Θα μπαίνει στην Βουλή με σχετική δυσκολία, 4% - 5%.

    Ψήφοι: 74 17,8%
  • Θα ανέβει σημαντικά αν βάλει έναν νέο αρχηγό, 30 - 40 ετών.

    Ψήφοι: 17 4,1%
  • Θα διασπαστεί σε 2 τουλάχιστον κόμματα.

    Ψήφοι: 17 4,1%
  • Μου είναι Αδιάφορο.

    Ψήφοι: 85 20,5%
  • ΔΞ

    Ψήφοι: 8 1,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    415

BIG_BIG_BEN

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
3.587
Like
5.379
Πόντοι
1.706
Κατω τα χερια απο το γιδοβοσκο Ανδρουλακη..
Προσφερει αφθονο γελιο..

Εντάξει, ισχύει. Δεν θα έχει εύκολα το ίδιο γέλιο η όλη φάση.

Αν εκλεγεί καμιά Μιλένα Αποστολάκη από το πουθενά, θα κριντζάρουν οι παλιοί, και θα φρικάρουν οι νεότεροι.

 

BIG_BIG_BEN

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
3.587
Like
5.379
Πόντοι
1.706

Ο δήμαρχος της Αθήνας, ο Χάρης Δούκας, ακούγεται μεταξύ άλλων ως διάδοχος του Ανδρουλάκη.

 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.149
Κριτικές
1
Like
6.750
Πόντοι
2.306
Το πραγματικο ΠΑΣΟΚ, τα πνευματικα παιδια του ΑΓΠ, κυβερνουν την Ελλαδα ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΩΣ απο τον Σαμαρα και μετα.
Το 2015 λεγονταν ΣΥΡΙΖΑ, το 2019 εωε και τωρα ΝΔ.
το ντεμεκ ΠΑΣΟΚ του Ανδρουλακη, ειναι τα απολειφαδια, το ερμα, η σαβουρα…
Γι ‘ αυτο και δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.833
Κριτικές
62
Like
43.166
Πόντοι
8.530
H πλάκα είναι ότι οι φερόμενοι ως υποψήφιοι για πρόεδροι του ΠΑΣΟΚ περνούν ακόμα πιο απαρατήρητοι από τον νυν αρχηγό τους.
Ας το κλείσουν ,ο τελευταίος να καταπιεί τα κλειδιά και ας το βάλουν φωτιά ..σε περίπτωση επεκτάσεως πέριξ παρεμβαίνω εγώ...:shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ο δήμαρχος της Αθήνας, ο Χάρης Δούκας, ακούγεται μεταξύ άλλων ως διάδοχος του Ανδρουλάκη.

Ο μόνος που έχει μια αξία αλλά θα δουλεύει διπλοβαρδιες ο άνθρωπας.. πόσο να αντέξει;;;;
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.110
Like
6.526
Πόντοι
1.056
Το πραγματικο ΠΑΣΟΚ, τα πνευματικα παιδια του ΑΓΠ, κυβερνουν την Ελλαδα ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΩΣ απο τον Σαμαρα και μετα.
Το 2015 λεγονταν ΣΥΡΙΖΑ, το 2019 εωε και τωρα ΝΔ.
το ντεμεκ ΠΑΣΟΚ του Ανδρουλακη, ειναι τα απολειφαδια, το ερμα, η σαβουρα…
Γι ‘ αυτο και δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.

Εχεις μπερδέψει τα πνευματικά παιδιά των εξυγχρονιστών του Σημιτη με την ΠΑΣΟΚαρα του ΑΓΠ. Δεν πειραζει , μικρος εισαι ακομα θα μαθεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.833
Κριτικές
62
Like
43.166
Πόντοι
8.530
Το πραγματικο ΠΑΣΟΚ, τα πνευματικα παιδια του ΑΓΠ, κυβερνουν την Ελλαδα ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΩΣ απο τον Σαμαρα και μετα.
Το 2015 λεγονταν ΣΥΡΙΖΑ, το 2019 εωε και τωρα ΝΔ.
το ντεμεκ ΠΑΣΟΚ του Ανδρουλακη, ειναι τα απολειφαδια, το ερμα, η σαβουρα…
Γι ‘ αυτο και δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.
Τα αξία στελέχη μοστραρουν με γαλάζια διακριτικά πλέον...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.149
Κριτικές
1
Like
6.750
Πόντοι
2.306
Εχεις μπερδέψει τα πνευματικά παιδιά των εξυγχρονιστών του Σημιτη με την ΠΑΣΟΚαρα του ΑΓΠ. Δεν πειραζει , μικρος εισαι ακομα θα μαθεις.
Ναι εχω αλλα 100 χρονια….
και τα παιδια του Σημιτη ποιανου δημιουργηματα ηταν?
του Αντρεα βεβαιως!
ειχε ο ελιας την προσωπικοτητα να μαζεψει τετοια λουλουδια γυρω του?
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.110
Like
6.526
Πόντοι
1.056
Ναι εχω αλλα 100 χρονια….
και τα παιδια του Σημιτη ποιανου δημιουργηματα ηταν?
του Αντρεα βεβαιως!
ειχε ο ελιας την προσωπικοτητα να μαζεψει τετοια λουλουδια γυρω του?

Σαφέστατα. Όλα αυτά τα διεφθαρμένα σκατά που υπονοείς τύπου Λοβερδου , Φλωριδη , Χρυσοχοιδη , Κουρουμπλης κλπ ούτε απ' εξω απο τη Χαριλαου Τρικουπη δεν ειχαν περάσει μέχρι που ανελαβε ο Σημιτης. Ειναι 100% επιλογες του κινεζου για να φάει την παπανδρεϊκη πτερυγα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.149
Κριτικές
1
Like
6.750
Πόντοι
2.306
Σαφέστατα. Όλα αυτά τα διεφθαρμένα σκατά που υπονοείς τύπου Λοβερδου , Φλωριδη , Χρυσοχοιδη , Κουρουμπλης κλπ ούτε απ' εξω απο τη Χαριλαου Τρικουπη δεν ειχαν περάσει μέχρι που ανελαβε ο Σημιτης. Ειναι 100% επιλογες του κινεζου για να φάει την παπανδρεϊκη πτερυγα.
Τσοχατζο, Κουτσογιωργας, Κατσιφαρας, Λαλιωτης…ειδανε τους αστερες οι κατοπινοι και ζηλεψαν.
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
532
Like
1.573
Πόντοι
206
Ρε δεν πάει στο διάολο, πραγματικά στα @@ μας...
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.490
Κριτικές
11
Like
3.215
Πόντοι
4.615
Θεωρώ τον νυν αρχηγό του ΠΑΣΟΚ ως τη χείριστη επιλογή που θα μπορούσαν να είχαν κάνει τα μέλη του κόμματος για αυτή τη θέση. Ακόμη και ο ΓΑΠ ήταν πολύ καλύτερος κατά την ταπεινή μου άποψη.
Από όσους ακούγονται, δε νομίζω ότι κάποιος έχει το ''ειδικό βάρος'' για την αρχηγία ενός κόμματος το οποίο θέλει να καταστεί κόμμα εξουσίας, είναι καλοί μόνο για επικεφαλής ΜΚΟ.
Η βέλτιστη επιλογή κατ' εμέ ήταν εκείνη του Λοβέρδου. Άκουσα ακόμη και για το Γιάννη Μανιάτη (εξελέγη ευρωβουλευτής), θεωρώ ότι είναι ένας όντως σοβαρός, μορφωμένος και μετρημένος άνθρωπος, δεν είμαι όμως βέβαιος ότι έχει αρχηγικό προφίλ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.471
Κριτικές
1
Like
32.448
Πόντοι
8.006
Θεωρώ τον νυν αρχηγό του ΠΑΣΟΚ ως τη χείριστη επιλογή που θα μπορούσαν να είχαν κάνει τα μέλη του κόμματος για αυτή τη θέση. Ακόμη και ο ΓΑΠ ήταν πολύ καλύτερος κατά την ταπεινή μου άποψη.
Από όσους ακούγονται, δε νομίζω ότι κάποιος έχει το ''ειδικό βάρος'' για την αρχηγία ενός κόμματος το οποίο θέλει να καταστεί κόμμα εξουσίας, είναι καλοί μόνο για επικεφαλής ΜΚΟ.
Η βέλτιστη επιλογή κατ' εμέ ήταν εκείνη του Λοβέρδου. Άκουσα ακόμη και για το Γιάννη Μανιάτη (εξελέγη ευρωβουλευτής), θεωρώ ότι είναι ένας όντως σοβαρός, μορφωμένος και μετρημένος άνθρωπος, δεν είμαι όμως βέβαιος ότι έχει αρχηγικό προφίλ.
Μεσα στο ΠΑΣΟΚ γνωριζουν οτι ο επομενος αρχηγος πρεπει να ειναι ο Χριστοδουλακης. Αλλά ειναι νωρις ακομη
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.149
Κριτικές
1
Like
6.750
Πόντοι
2.306
Μεσα στο ΠΑΣΟΚ γνωριζουν οτι ο επομενος αρχηγος πρεπει να ειναι ο Χριστοδουλακης. Αλλά ειναι νωρις ακομη
Ποιος Χριστουδουλακης? Ο συνεταιρος του mastermind Αλογοκσουφη?
Σοβαρα τωρα??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.471
Κριτικές
1
Like
32.448
Πόντοι
8.006
Ποιος Χριστουδουλακης? Ο συνεταιρος του mastermind Αλογοκσουφη?
Σοβαρα τωρα??
Οχι παλικαρι μου, ο γραμματεας του ΠΑΣΟΚ
1718215433398.jpeg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.471
Κριτικές
1
Like
32.448
Πόντοι
8.006
Γιος του λεγαμενου? Ανηψιος? Η καινουργιος βεριταμπλ?
Νομιζω δεν εχουν συγγενεια, κοντινη τουλαχιστον.
Ο πατερας του ηταν προεδρος του ΟΑΣΑ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτο το παιδι μαλιστα, νομιζω θα τραβηξει πολυ καλα....
32 ετων μολις....
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.149
Κριτικές
1
Like
6.750
Πόντοι
2.306
εχει σπονσορα? Ετσι σκετος δεν παει πουθενα
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.110
Like
6.526
Πόντοι
1.056
Θεωρώ τον νυν αρχηγό του ΠΑΣΟΚ ως τη χείριστη επιλογή που θα μπορούσαν να είχαν κάνει τα μέλη του κόμματος για αυτή τη θέση. Ακόμη και ο ΓΑΠ ήταν πολύ καλύτερος κατά την ταπεινή μου άποψη.
Από όσους ακούγονται, δε νομίζω ότι κάποιος έχει το ''ειδικό βάρος'' για την αρχηγία ενός κόμματος το οποίο θέλει να καταστεί κόμμα εξουσίας, είναι καλοί μόνο για επικεφαλής ΜΚΟ.
Η βέλτιστη επιλογή κατ' εμέ ήταν εκείνη του Λοβέρδου. Άκουσα ακόμη και για το Γιάννη Μανιάτη (εξελέγη ευρωβουλευτής), θεωρώ ότι είναι ένας όντως σοβαρός, μορφωμένος και μετρημένος άνθρωπος, δεν είμαι όμως βέβαιος ότι έχει αρχηγικό προφίλ.

Ούτε καν. Εγώ τον ψηφισα και το 17 και το 21 απλώς γιατί πιστεύω ακράδαντα οτι το ΠΑΣΟΚ χρειάζεται ριζική αλλαγή σε πρόσωπα και πολιτικές. Δυστυχώς αποδείχθηκε ανεπίδεκτος μάθησης σε τραγικό επιπεδο , διατηρησε την ξυλινη και απροσωπη γλωσσα της μακαριτισσας της Φωφης και πολιτικά κανείς δεν έχει καταλαβει τι εκφράζει πέραν του λιγο ΝΔ, λιγο Συριζα και τ'αγορι μου. Το μονο καλό που έκανε είναι οτι ξήλωσε σε μεγάλο βαθμό την αποτυχημένη παλαιά γενια που κληρονόμησε και προώθησε κάποια αξιόλογα νεα πρόσωπα. Με την πρώτη ευκαιρία θα τον μαυρίσω.

Μεσα στο ΠΑΣΟΚ γνωριζουν οτι ο επομενος αρχηγος πρεπει να ειναι ο Χριστοδουλακης. Αλλά ειναι νωρις ακομη

Ακριβώς έτσι.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
916
Like
452
Πόντοι
26
Αν βάλουν υποψήφιοι Χριστοδουλάκης ή Δούκας θα τους ψηφίσω ως φίλος του πασοκ . Αν δώσουν τέτοιο δικαίωμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom