Νέα

Πάρτυ οργίων!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gatto
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
το μπαλκονι δεν παιζει να ειναι ελλαδα και ειδικα πατρα, δεν εχει πατζουρια, κατι που το συναντας σε ολα τα ανατολικα κρατη και στην βορεια ευρωπη, η ολη τσαπατσουλια στο μπαλκονι φερνει σε πρωην ανατολικο μπλοκ
συμφωνω,κατι τετοιο θα ηταν ποιο πιστικο για μπαλκονατο :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Εικόνα152.jpg
    Εικόνα152.jpg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 26

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
http://[URL unfurl="true"]www.dete.gr/images/img439x286/20130726_357681.jpg[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.dete.gr/news.php?article_id=162217]http://www.dete.gr/news.php?article_id=162217[/url[/URL]]
Ανήθικοι, ποταποί άνθρωποι.Ολο υπονοούμενα,χάθηκε να την κεράσουνε έναν μικρότερο λούτσο;
[/quote]


:rolleyes: ....ξέρεις από καλό ψαρι ! :rolleyes: :headbang3:
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
Moλις γυρισα απο Πατρα οπου ειχα παει για κατι δουλειες. Μαγκες χαμος γινεται εκει. Ολα αυτα που διαβαζουμε στο net και πολλα αλλα που δεν βλεπουν το φως της δημοσιοτητας, συμβαινουν στην πρωτευουσα της Αχαιας.
Συγκεκριμενα εμενα που ετυχαν τα εξης περιστατηκα. Σταματημενος σε φαναρι με πλησιαζει μια μαλλον γυφτορουμανα να μου πουλησει χαρτομαντιλα. Της ειπα δεν θελω και μου λεει : Τελεις sex ? Εγκο καλο ζιμπουκι και sex. Την απαξιωσα κι εφυγα μολις αναψε πρασινο. Σε δημοσια υπηρεσια η υπαλληλος ηταν ολο χαμογελα και υπονοουμενα. Μου εδωσε μαλιστα το κινητο της αν ξανα παω Πατρα να την παρω να βγουμε για καφε. Σταματωντας στε παρακμειακο καφενειο να πιω μια μπυρα να μου παρει την κουραση, η σεβριτορα φερνοντας μου τα ρεστα μου αφησε σ΄ενα χαρτι κι αυτη το κινητο της. Οταν τη ρωτησα τι συμβαινει μου απαντησε οτι προσφαιρει κι αλλες υπηρεσιες κλεινοντας το ματι. Τη ρωτησα ποσο παει και η απαντηση ηταν : Ποιος μιλησε για λεφτα ? :new_shocked: Σκεφτηκα πλακα μου κανει, αλλα οτι πηγα στην τουαλετα την ειδα να τραβαει μαλακια σ΄εναν πιτσιρικα. Επιστρεφοντας για το χωριο σταματησα να βαλω 10 ευρω πετρελαιο και τι βλεπω, η υπαλληλος στο βενζιναδικο ηταν γυμνοστηθη. Το αποκορυφωμα ηταν οταν στην εξοδο της πολης με σταματησε περιπολικο για ελεγχο. Ηταν ενας μπατσος και μια μπατσινα. Το τι εγινε δεν περιγραφεται. Το αφηνω στη φαντασια σας.

:coffee:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
το μπαλκονι δεν παιζει να ειναι ελλαδα και ειδικα πατρα, δεν εχει πατζουρια, κατι που το συναντας σε ολα τα ανατολικα κρατη και στην βορεια ευρωπη, η ολη τσαπατσουλια στο μπαλκονι φερνει σε πρωην ανατολικο μπλοκ

τυπε μπορει να ειναι εργατικες πολυκατοικιες  :rockon: :rockon: :rockon:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
το μπαλκονι δεν παιζει να ειναι ελλαδα και ειδικα πατρα, δεν εχει πατζουρια, κατι που το συναντας σε ολα τα ανατολικα κρατη και στην βορεια ευρωπη, η ολη τσαπατσουλια στο μπαλκονι φερνει σε πρωην ανατολικο μπλοκ

τα λουλούδια είναι γερανια, τετοια εποχη δεν είναι τοσο ζωντανα ανθισμένα  :think:
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Τη ρωτησα ποσο παει και η απαντηση ηταν : Ποιος μιλησε για λεφτα ? :new_shocked: Σκεφτηκα πλακα μου κανει, αλλα οτι πηγα στην τουαλετα την ειδα να τραβαει μαλακια σ΄εναν πιτσιρικα.


Έχεις φαντασία μπαγάσα.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom