Νέα

Πάρτυ οργίων!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gatto
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Οι γείτονες μπορεί να μην κατάφεραν να κλείσουν μάτι από τις φωνές και τη δυνατή μουσική, όμως κάποιοι απαθανάτισαν σκηνές που είχαν δει μόνο σε κινηματογραφικές ταινίες...
Ο κακός… χαμός έγινε σε πάρτι που διοργανώθηκε κοντά στην περιοχή του Σκαγιοπουλείου το βράδυ του περασμένου Σαββάτου, με τους γείτονες να έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν live sex στο μπαλκόνι της μονοκατοικίας!
Σύμφωνα με το dete.gr, το επίμαχο σπίτι είναι μισθωμένο από νεαρή, που αποφάσισε να διοργανώσει το πρώτο της πάρτι! Μέχρι τις 03.00 τα ξημερώματα όλα κυλούσαν ομαλά! Οι συμμετέχοντες διασκέδαζαν, έπιναν και χόρευαν, όμως κάποια στιγμή γείτονες που είχαν ενοχληθεί από τις φωνές των νεαρών και την ένταση της μουσικής βγήκαν στα μπαλκόνια τους και είδαν ένα ζευγαράκι να κάνει σεξ αψηφώντας το κρύο!
Ο άνδρας ήταν γύρω στα 20 και η κοπέλα λίγο μεγαλύτερή του. Και οι δύο ήταν μεθυσμένοι. Όπως έλεγαν γείτονες στην τοπική εφημερίδα ''Κόσμος'' μετά την ερωτική συνεύρεση το ζευγάρι επέστρεψε στο πάρτι και συνέχισε να χορεύει. Το γλέντι που έγινε θέμα συζήτησης στην τοπική κοινωνία κράτησε μέχρι το ξημέρωμα...


Που αλλού?Στην Πάτρα!!! :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Iδού τα πειστήρια των οργίων
6684ec745888ee05cccb7903a2aafe9a_XL.jpg
 [/URL] :sunglasses:
 

nimoygr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
61
Πόντοι
0
παρτυ οργιων με μονο ενα ζευγαρι και αυτο στο μπαλκονι?  :uglystupid:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Iδού τα πειστήρια των οργίων
6684ec745888ee05cccb7903a2aafe9a_XL.jpg
 [/URL] :sunglasses:
το μπαλκονι δεν παιζει να ειναι ελλαδα και ειδικα πατρα, δεν εχει πατζουρια, κατι που το συναντας σε ολα τα ανατολικα κρατη και στην βορεια ευρωπη, η ολη τσαπατσουλια στο μπαλκονι φερνει σε πρωην ανατολικο μπλοκ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
το μπαλκονι δεν παιζει να ειναι ελλαδα και ειδικα πατρα, δεν εχει πατζουρια, κατι που το συναντας σε ολα τα ανατολικα κρατη και στην βορεια ευρωπη, η ολη τσαπατσουλια στο μπαλκονι φερνει σε πρωην ανατολικο μπλοκ

ul. Broniewskiego 50, Warszawa  ;)

 
OP
OP
gatto

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Iδού τα πειστήρια των οργίων
http://[URL unfurl="true"]www.newsbomb.gr/media/k2/items/cache/6684ec745888ee05cccb7903a2aafe9a_XL.jpg[/img[/URL]]  :cool:
[img]
Είδες σε τι περιβάλλον μεγαλώνει το Ειρηνάκι?  :boobies:

Ύποπτο πάντως το κάλυμμα στο μπαλκονι! :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Moλις γυρισα απο Πατρα οπου ειχα παει για κατι δουλειες. Μαγκες χαμος γινεται εκει. Ολα αυτα που διαβαζουμε στο net και πολλα αλλα που δεν βλεπουν το φως της δημοσιοτητας, συμβαινουν στην πρωτευουσα της Αχαιας.
Συγκεκριμενα εμενα που ετυχαν τα εξης περιστατηκα. Σταματημενος σε φαναρι με πλησιαζει μια μαλλον γυφτορουμανα να μου πουλησει χαρτομαντιλα. Της ειπα δεν θελω και μου λεει : Τελεις sex ? Εγκο καλο ζιμπουκι και sex. Την απαξιωσα κι εφυγα μολις αναψε πρασινο. Σε δημοσια υπηρεσια η υπαλληλος ηταν ολο χαμογελα και υπονοουμενα. Μου εδωσε μαλιστα το κινητο της αν ξανα παω Πατρα να την παρω να βγουμε για καφε. Σταματωντας στε παρακμειακο καφενειο να πιω μια μπυρα να μου παρει την κουραση, η σεβριτορα φερνοντας μου τα ρεστα μου αφησε σ΄ενα χαρτι κι αυτη το κινητο της. Οταν τη ρωτησα τι συμβαινει μου απαντησε οτι προσφαιρει κι αλλες υπηρεσιες κλεινοντας το ματι. Τη ρωτησα ποσο παει και η απαντηση ηταν : Ποιος μιλησε για λεφτα ? :new_shocked: Σκεφτηκα πλακα μου κανει, αλλα οτι πηγα στην τουαλετα την ειδα να τραβαει μαλακια σ΄εναν πιτσιρικα. Επιστρεφοντας για το χωριο σταματησα να βαλω 10 ευρω πετρελαιο και τι βλεπω, η υπαλληλος στο βενζιναδικο ηταν γυμνοστηθη. Το αποκορυφωμα ηταν οταν στην εξοδο της πολης με σταματησε περιπολικο για ελεγχο. Ηταν ενας μπατσος και μια μπατσινα. Το τι εγινε δεν περιγραφεται. Το αφηνω στη φαντασια σας.

 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
να σας πω εγώ τι γινόταν στην Πάτρα το 1987 που ήμουν φοιτητής εκεί να μη σας μείνει άντερο...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Είδες σε τι περιβάλλον μεγαλώνει το Ειρηνάκι?  :boobies:

Ύποπτο πάντως το κάλυμμα στο μπαλκονι! :sunglasses:
http://[URL unfurl="true"]www.dete.gr/images/img439x286/20130726_357681.jpg[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.dete.gr/news.php?article_id=162217]http://www.dete.gr/news.php?article_id=162217[/url[/URL]]
Ανήθικοι, ποταποί άνθρωποι.Ολο υπονοούμενα,χάθηκε να την κεράσουνε έναν μικρότερο λούτσο;
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
ο καριόλης ο ήλιος στις 3 τα ξημερώματα τι έκανε εκεί; αλλού δεν έπρεπε να είναι;

δεν εχεις ακουσει για τις διασημες λευκες νυχτες της Πατρας? Απο την Αγια Πετρουπολη ερχονται εδω για να τις δουν.
 
OP
OP
gatto

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπορεί να πηδιόντουσαν μέχρι το πρωί!Μην είστε καχύποπτοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom