Νέα

Πάρτυ Φινλανδής πρωθυπουργού. Θεωρείτε πρέπουσα την εμφάνιση;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρείτε πρέπουσα μια τέτοια εμφάνιση πρωθυπουργού σε πάρτυ?

  • μια χαρά η τύπισσα. τι σας νοιάζει?

  • απαράδεκτη ως εμφάνιση πρωθυπουργού χώρας

  • θα έπρεπε να προσέχει περισσότερο, αλλά δεν έκανε και έγκλημα...

  • δική μας φαίνεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
988
Κριτικές
18
Like
3.524
Πόντοι
5.585
Όταν είσαι πρωθυπουργος καλώς ή κακώς πρεπει να υπάρχουν όρια ακόμα κσι στο πως παρτάρεις...
Αυτά είναι κόμπλεξ κολλημένων μυαλών προηγούμων γενεών.
Ευτυχώς η γενιά που ανηκω εγώ και η Φινλανδή ΠΘ τα αφήνει πίσω όλα αυτά τα κομπλεξικά.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
60
Like
3.787
Πόντοι
10.335
Ενώ τα δικά μας λαμόγια τα κάνουν στα μουλωχτά . Το πρωί εκκλησία και μετά πάρτυ με ούζα . Απο μπροστά παρθένα και από πίσω μπαίνουν τρένα .
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.238
Πόντοι
1.056
Ενώ τα δικά μας λαμόγια τα κάνουν στα μουλωχτά . Το πρωί εκκλησία και μετά πάρτυ με ούζα . Απο μπροστά παρθένα και από πίσω μπαίνουν τρένα .

Εννοείτε, δεν είδες τι έγινε με την ιστορία του μπουμπουκου....την κουκούλωσαν πάλι τα λαμογια!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
10
Like
2.610
Πόντοι
3.187
Φαντάζομαι πριν ανεβάσει βιντεάκι ρώτησε το επικοινωνιακό επιτελείο της κυβέρνησης......
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Αυτά είναι κόμπλεξ κολλημένων μυαλών προηγούμων γενεών.
Ευτυχώς η γενιά που ανηκω εγώ και η Φινλανδή ΠΘ τα αφήνει πίσω όλα αυτά τα κομπλεξικά.
Νέε μου, που όμως δεν είσαι τόσο νέος ώστε να μην ξεχωρίζεις καταστάσεις ως δείχνεις, υπάρχει διαφορά μεταξύ ανοιχτόμυαλου τρόπου σκέψης και έλλειψης μέτρου...
Η κυρία είναι πρωθυπουργός. Αν εσύ κι εγώ κι ο κάθε πολίτης έχουμε δικαίωμα πχ να παρτάρουμε πιάνοντας κώλους και κάνοντας μπάφο, αυτή ΔΕΝ έχει. Όχι το δικαίωμα αυτό καθ'αυτό, αλλά την πολυτέλεια να το εξασκήσει. Γιατί όλα τα μάτια είναι πάνω της, και κάθε τι που κάνει δεν αφορά μόνο στην πάρτη της, αλλά στη χώρα ολόκληρη.
Καταλαβαινόμαστε?
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
μην μου πεις οτι υπαρχουν πολιτικοι που κανουν κοκα ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!!
δεν θα το αντεξω
Σώπα καλέ...
Βασούλα σνιφ-σνιφ, έλεγε κάποια πρωϊνά ο μακαρίτης Φράγκας...

Πίνουν πολύ νερό, έλεγε αυτή, με την λειψυδρία που υπήρχε επί πατρός Μητσοτάκη...
 

Συνημμένα

  • papandreou-vaso.jpg
    papandreou-vaso.jpg
    31,2 KB · Εμφανίσεις: 41
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
επειδη καποτε πηγα στην χωρα τους(μαυρη η ωρα) αν δεν εισαι τζανκι και πουστρακι εισαι ανεπιθυμητος
Τυπε περιμενουμε τις εμπειριες σου απο τη χωρα στο νημα του εξωτερικου:
Εμεινες χρονια; Τι δουλεια εκανες; Ακουγεσαι παραπονεμενος ειναι αληθεια

 

pipinolover

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
8
Like
13
Πόντοι
0
Μια χαρα ειναι η εμφανιση, ποσο μαλλον οταν μιλαμε για γυναικαρα 36 ετων
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Sanna?
OMG
Just can t believe it!!
Do you remember the love oaths we exchanged watching the sunrise on Faliraki of Rhodes on summer of 2009?
Prin deka chronia methysmeni mou eipes s agapo...
Do you remember our song?
OMG I am so touched
You Sanna fa bitch!!
I STILL LOVE YOU CRAZY FUCKA...
You are the best anal fuck ever...
:zfuck::headbang2:
Πες μας τωρα οτι εχωσες και Sanna τυπε :new_shocked:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Καλά έκανε. Δικαίωμα της είναι.
διαφωνώ και το έχω αιτιολογήσει όπως ακριβώς γράφω κάτω
Νέε μου, που όμως δεν είσαι τόσο νέος ώστε να μην ξεχωρίζεις καταστάσεις ως δείχνεις, υπάρχει διαφορά μεταξύ ανοιχτόμυαλου τρόπου σκέψης και έλλειψης μέτρου...
Η κυρία είναι πρωθυπουργός. Αν εσύ κι εγώ κι ο κάθε πολίτης έχουμε δικαίωμα πχ να παρτάρουμε πιάνοντας κώλους και κάνοντας μπάφο, αυτή ΔΕΝ έχει. Όχι το δικαίωμα αυτό καθ'αυτό, αλλά την πολυτέλεια να το εξασκήσει. Γιατί όλα τα μάτια είναι πάνω της, και κάθε τι που κάνει δεν αφορά μόνο στην πάρτη της, αλλά στη χώρα ολόκληρη.
Καταλαβαινόμαστε?

Κοιτάξτε όμως υποκρισία μάγκες. Όταν ο βασισμένος Μπερλουσκόνι τα έκανε τον άρχιζαν ο μισογύνης ο τέτοιος ο αλλιώτικος σα δε ντρέπεται παίζει με τις γυναίκες. Τώρα για τη τύπισσα οι ίδιοι λένε στο twitter πως μέσα στη μιζέρια είναι όσοι ασχολούνται. Κλασσική γυναικοκρατία.
Επίσης καλό θα ήταν όταν παρτάρουμε και ξέρουμε πως μπορεί να γίνει θέμα να μη δείχνουμε τις φάτσες μας. Τα private παρτάκια ας παραμείνουν private γαμώ. Και εγώ έχω πάει σε party με πολλά ψυχεδελικά και πολύ ξεφτίλα αλλά δε βγάλαμε video να γίνουμε ρεζίλι.

Μήπως είναι στημένη η ιστορία για να μην ασχοληθούν με το ότι μπαίνει στο nato η Φιλανδία ; Καλύπτουν μια μεγάλη απόφαση με μικρές μαλακίες για να δίνουν τροφή στα κοτσομπολιά. Μυαλό θέλει.
εδώ έχεις ένα point
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.308
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Καλά έκανε. Δικαίωμα της είναι.

Κοιτάξτε όμως υποκρισία μάγκες. Όταν ο βασισμένος Μπερλουσκόνι τα έκανε τον άρχιζαν ο μισογύνης ο τέτοιος ο αλλιώτικος σα δε ντρέπεται παίζει με τις γυναίκες. Τώρα για τη τύπισσα οι ίδιοι λένε στο twitter πως μέσα στη μιζέρια είναι όσοι ασχολούνται. Κλασσική γυναικοκρατία.
Επίσης καλό θα ήταν όταν παρτάρουμε και ξέρουμε πως μπορεί να γίνει θέμα να μη δείχνουμε τις φάτσες μας. Τα private παρτάκια ας παραμείνουν private γαμώ. Και εγώ έχω πάει σε party με πολλά ψυχεδελικά και πολύ ξεφτίλα αλλά δε βγάλαμε video να γίνουμε ρεζίλι.

Μήπως είναι στημένη η ιστορία για να μην ασχοληθούν με το ότι μπαίνει στο nato η Φιλανδία ; Καλύπτουν μια μεγάλη απόφαση με μικρές μαλακίες για να δίνουν τροφή στα κοτσομπολιά. Μυαλό θέλει.
Μισό όμως γιατί και αυτή το ίδιο είπε, ιδιωτική στιγμή της ήταν και κάποιος την έβγαλε στη φόρα.
Ε δεν το διαφήμισε και η ίδια.
Για τον δε Μπερλουσκόνι, ο τύπος είχε ξεφύγει δεν έκανε απλά παρτάκια με πιτσιρίκες και μοντέλα.
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
849
Like
2.815
Πόντοι
446
Ναι εδώ ξεχάσαμε τα ζεϊμπέκικα του Ανδρέα... του Άκη... του Yiorgos pleasr mind the G.A.P...
Του Μεϊμαράκη... του Βούδα.κλπ
Για να κατακρίνουμε την κοπέλα σε ποπ ρυθμούς
 

Συνημμένα

  • f89fd78ebb298585c0a79d93dc90c17b.jpg
    f89fd78ebb298585c0a79d93dc90c17b.jpg
    8,3 KB · Εμφανίσεις: 34

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
988
Κριτικές
18
Like
3.524
Πόντοι
5.585
Καλά έκανε. Δικαίωμα της είναι.

Κοιτάξτε όμως υποκρισία μάγκες. Όταν ο βασισμένος Μπερλουσκόνι τα έκανε τον άρχιζαν ο μισογύνης ο τέτοιος ο αλλιώτικος σα δε ντρέπεται παίζει με τις γυναίκες. Τώρα για τη τύπισσα οι ίδιοι λένε στο twitter πως μέσα στη μιζέρια είναι όσοι ασχολούνται. Κλασσική γυναικοκρατία.
Επίσης καλό θα ήταν όταν παρτάρουμε και ξέρουμε πως μπορεί να γίνει θέμα να μη δείχνουμε τις φάτσες μας. Τα private παρτάκια ας παραμείνουν private γαμώ. Και εγώ έχω πάει σε party με πολλά ψυχεδελικά και πολύ ξεφτίλα αλλά δε βγάλαμε video να γίνουμε ρεζίλι.

Μήπως είναι στημένη η ιστορία για να μην ασχοληθούν με το ότι μπαίνει στο nato η Φιλανδία ; Καλύπτουν μια μεγάλη απόφαση με μικρές μαλακίες για να δίνουν τροφή στα κοτσομπολιά. Μυαλό θέλει.
Τι συγκρίνεις ρε τύπε...τον Μπερλουσκόνι τον κράζανε και σωστά γιατί είχε ναρκωτικά και πουτάνες στα πάρτυ του και πολλές από αυτές ανήλικες. Η πορνεία είναι απαγορευμένη στην Ιταλία.

Η τύπισσα εδώ έκανε απλά ένα "φοιτητικό" παρτάκι σε ένα σπιτάκι με φιλους και φίλες και ποτά και μουσικές.
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
8
Like
505
Πόντοι
301
γαμάτη είναι η τύπισσα!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Καλά έκανε. Δικαίωμα της είναι.

Κοιτάξτε όμως υποκρισία μάγκες. Όταν ο βασισμένος Μπερλουσκόνι τα έκανε τον άρχιζαν ο μισογύνης ο τέτοιος ο αλλιώτικος σα δε ντρέπεται παίζει με τις γυναίκες. Τώρα για τη τύπισσα οι ίδιοι λένε στο twitter πως μέσα στη μιζέρια είναι όσοι ασχολούνται. Κλασσική γυναικοκρατία.
Επίσης καλό θα ήταν όταν παρτάρουμε και ξέρουμε πως μπορεί να γίνει θέμα να μη δείχνουμε τις φάτσες μας. Τα private παρτάκια ας παραμείνουν private γαμώ. Και εγώ έχω πάει σε party με πολλά ψυχεδελικά και πολύ ξεφτίλα αλλά δε βγάλαμε video να γίνουμε ρεζίλι.

Μήπως είναι στημένη η ιστορία για να μην ασχοληθούν με το ότι μπαίνει στο nato η Φιλανδία ; Καλύπτουν μια μεγάλη απόφαση με μικρές μαλακίες για να δίνουν τροφή στα κοτσομπολιά. Μυαλό θέλει.
Eίπες την πιο σωστή κουβέντα παικταρά μου. Φυσικά ο Σίλβιο ήταν ανώμαλος και τοξικό αρσενικό επειδή είχε τις απόψεις που είχε, ενώ αυτή εδώ ό,τι και να κάνει είναι καλώς καμωμένο.
Πρόσφατα βγήκαν κάτι ψώνια και την αποθέωναν επειδή φωτογραφήθηκε σε ένα heavy metal festival. Καλά αφήνω ότι ξεκάθαρα η φωτογραφία έχιε παρθει μέρα και οι τεχνικοί ακόμη στήνουν ,ενώ δεν υπάρχει καμιά φωτογραφία από τη συναυλία, αλλά ρε ζώα αυτό σας νοιάζει; Αυτά βλέπουν οι Έλληνες πολιτικοί και θα μας πουλάνε το ίδιο Life style (έλα μωρέ έχει φάει εκατομμύρια αλλά κοίτα εδώ στο instagram τι ωραία που χορεύει στο μπιτσόμπαρο).
Όποτε βλέπω κάτι τέτοια θυμάμαι τον Κώστα Καραμανλή που σε προεκλογική περίοδο είχε κατέβει σε club της Γλυφάδας και έκανε ότι κτυπούσε κοτκέιλ στο σέικερ με το κουστούμι και τη γραβάτα. Και κάποια ζώα τον ψήφισαν και μετά ξέρουμε τι έγινε.

Φάτε παρτάρισμα λοιπόν. Άστην να υπογράφει μνημόνια συνεργασίας με τους Τούρκους, αρκεί που το κουνάει καλά
 

Bellavita06

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
467
Κριτικές
4
Like
1.717
Πόντοι
481
Για τα κλίκς γίνονται όλα συνοδοιπόροι μου, περισσότερα κλίκς περισσότερες πωλήσεις, περισσότερες διαφημίσεις, περισσότερο χρήμα, περισσότερο καλό (για όποιον τα κονομάει). Για την πρωθυπουργό, δεν ξέρω τι περίεργο έχει το ότι η κοπέλα θέλει να παρτάρει και να το ζήσει λίγο? Καλά κάνει... Να αρπάξει όσο μπορεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom