Νέα

Παραλία γυμνιστών στην Βούλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
150
Like
2.906
Πόντοι
6.925

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εγώ παίδες ανακάλυψα πρόσβαση στην παραλία από την θάλασσα λόγω τής ριχης κατάστασης και πήγα εύκολα χθες αλλά γενικά ο κόσμος είναι λιγότερος από άλλες εποχές
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Θα βρω τρόπο πάντως και θα δώσω ζωή στην παραλία στο free plaza voulas από την στιγμή που δεν έχει νυκτερινή φύλαξη θα βρω τρόπο να φτιάξω μια είσοδο όπως παλιά
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
195
Like
329
Πόντοι
21
Καλησπερα
προσπαθησα να παω πρωτη φορα για φετος
ειναι κλειστη η εισοδος,ουτε απο αλλη επιλογη μπορεις
Λογικα μονο απο την κανονικη λαζ του ΕΟΤ,ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ και ισως μπορεις με τ α ποδια και αρκετο περπατημα,δεν αξιζει νομιζωΚ
Κριμα γιατι το τοπιο ηταν σουπερ,δυστυχως οι περισσοτεροι gay, αλλα οκ,εκανες γυμνισμο χαλαρα
πως κ επιτρπαηκε να κλεισει μια δημοσια παραλια?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Καλησπερα
προσπαθησα να παω πρωτη φορα για φετος
ειναι κλειστη η εισοδος,ουτε απο αλλη επιλογη μπορεις
Λογικα μονο απο την κανονικη λαζ του ΕΟΤ,ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ και ισως μπορεις με τ α ποδια και αρκετο περπατημα,δεν αξιζει νομιζωΚ
Κριμα γιατι το τοπιο ηταν σουπερ,δυστυχως οι περισσοτεροι gay, αλλα οκ,εκανες γυμνισμο χαλαρα
πως κ επιτρπαηκε να κλεισει μια δημοσια παραλια?
Πάντα κλειστή ήταν. Είχαν ανοίξει σε κάποια σημεία την περίφραξη και μια πόρτα εκεί. Γίνονταν κάτι εκδηλώσεις. Παλιά πήγαινα μέσα από το κάμπινγκ. Ο χώρος πρέπει να είναι του ΠΙΚΠΑ. Όταν κατέβαινα προς τα εκεί δεν υπήρχαν γυμνιστές και τέτοια όπως αυτά που λέμε εδώ. Σπάνια έβλεπες κανένα ή καμία με τα βυζιά έξω. Πέρα από αυτά. Ξεπούλησαν τις παραλίες σε νταβατζίδες. Επί ΕΟΤ ήταν ωραία τα πράγματα.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.059
Like
28.863
Πόντοι
5.956
Κάνετε όλοι λάθος,δίπλα σπο την είσοδο του ΠΙΚΠΑ ,μπαίνεις με τα πόδια ή ποδήλατο, έχουν κλείσει την είσοδο στα αυτοκίνητα, φτάνεις παραλια και δεξιά στα 200μ είναι η παραλια των γυμνιστων!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
150
Like
2.906
Πόντοι
6.925
Θέλει λίγο περπάτημα αν δεν έχεις ποδήλατο ή μηχανάκι ...ευτυχώς γιατί οι βαριοκώληδες είναι πολλοί
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Κάποιο λάθος κάνεις φίλε,κάνω γυμνισμο από 18 χρονών ,για μενα το γυμνό σώμα είναι κάτι που δεν χρήζει ιδιαίτερης προσοχής η παρατήρησης
Κατάλαβα κανείς μπαλέτο στα Μπολσόι
Καλο σου βραδυ , τυπε
 

nikolakismantis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2022
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
μια χαρα η παραλια πικπα,απλα την χαλανε οι μλκ που τον παιζουν ,λεσ και θα γαμησουν...εχει ψωμι παντος αν εισαι ανθρωπος και λογικος...δεν πας βουρ στον πατσα βρε γιδι...πως θα σε εμπυστευτει η αλλη ???
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
μια χαρα η παραλια πικπα,απλα την χαλανε οι μλκ που τον παιζουν ,λεσ και θα γαμησουν...εχει ψωμι παντος αν εισαι ανθρωπος και λογικος...δεν πας βουρ στον πατσα βρε γιδι...πως θα σε εμπυστευτει η αλλη ???
Παντού παίζει αυτό όχι μόνο σε παραλίες γυμνιστών αλλά και σε κανωνικη αν δεις μια στριγκαρα με το βυζιά μεγάλα Και να τα έχει έξω να λιαζονται και πας και τραβάς φωτογραφίες να το παίζεις στο σπίτι θα στην πει συγουρα, εγώ ξέρω παραλίες αρκετές μέχρι το ΠΙΚΠΑ Βούλας που έχει βυζιά ελεύθερα αλλά δεν έχω κάτι ακόμη
 
  • Like
Αντιδράσεις: M40

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.111
Πόντοι
2.256
Παντού παίζει αυτό όχι μόνο σε παραλίες γυμνιστών αλλά και σε κανωνικη αν δεις μια στριγκαρα με το βυζιά μεγάλα Και να τα έχει έξω να λιαζονται και πας και τραβάς φωτογραφίες να το παίζεις στο σπίτι θα στην πει συγουρα, εγώ ξέρω παραλίες αρκετές μέχρι το ΠΙΚΠΑ Βούλας που έχει βυζιά ελεύθερα αλλά δεν έχω κάτι ακόμη
Μαζευει μιλφάρες Ελληνίδες ή ξενες ; Παιζουν μπάλα σε διακριτικό καμάκι ; Εννοεις αναμεσα στο ΠΙΚΠΑ και στο παλιό BO ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom