Νέα

Παραλία γυμνιστών στην Βούλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
χτες , Σάββατο, επισκέφθηκα την παραλία γυμνιστών στην Βούλα . Είχε πάρα πολύ κόσμοα και μάλιστα ανάμεικτο. καμια 10ρια άντρες γυμνοί και μόνοι. 4-5 ζευγάρια που έκαναν και αυτοί γυμνισμό και άλλα 10-15 ζευγάρια ντυμένα. Μάλιστα είχε και μια οικογένεια με 3 παιδιά ντυμένοι! Δεν παρατήρησα κάτι ύποπτο, απλά οι γυμνιστές ήταν σχεδον όλοι φίλοι- γνωστοί . κάποια στιγμή 2-3 προσέγγισαν 1 ζευγάρι 25ριδων και τους έπιασαν κουβέντα. τι έλεγαν ; ποιος να ξέρει. καλή φάση μιας και η πρόσβαση εύκολη !
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
χτες , Σάββατο, επισκέφθηκα την παραλία γυμνιστών στην Βούλα . Είχε πάρα πολύ κόσμοα και μάλιστα ανάμεικτο. καμια 10ρια άντρες γυμνοί και μόνοι. 4-5 ζευγάρια που έκαναν και αυτοί γυμνισμό και άλλα 10-15 ζευγάρια ντυμένα. Μάλιστα είχε και μια οικογένεια με 3 παιδιά ντυμένοι! Δεν παρατήρησα κάτι ύποπτο, απλά οι γυμνιστές ήταν σχεδον όλοι φίλοι- γνωστοί . κάποια στιγμή 2-3 προσέγγισαν 1 ζευγάρι 25ριδων και τους έπιασαν κουβέντα. τι έλεγαν ; ποιος να ξέρει. καλή φάση μιας και η πρόσβαση εύκολη !
Φίλε μου που ακριβώς είναι αυτή η παραλία;
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
:grin: :erection: :orchestra: :think: :gay:
 

Συνημμένα

  • 107831009_295079665170205_2969431168144454462_n.jpg
    107831009_295079665170205_2969431168144454462_n.jpg
    26,8 KB · Εμφανίσεις: 201
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
Οπότε ειχε

-Γυμνους αντρες
-Γυμνα ζευγαρια
-Μια οικογενεια

Γυναικες γιοκ.

Φανταστικη παραλια ακουγεται :2funny:


Ρε φίλε αφού υπήρχαν γυμνα ζευγάρια, άρα υπήρχαν και γυμνές γυναίκες! Απλά δεν υπήρχαν γυναίκες μόνες, ήταν μαζί με τον άντρα τους ή τον φίλο τους....που να ξερω
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
Μαλλον στην παρατημένη Β' Πλαζ Βούλας στο σημείο  προς την παραλία της Βουλιαγμένης

.


Η είσοδος είναι από εκεί, στην συνέχεια πας τέρμα δεξιά , περνάς από ένα άνοιγμα στα κάγκελα τα οποία χωρίζουν την πλαζ από την πλαζ ΑΜΕΑ. Διασχίζεις την πλαζ ΑΜΕΑ και στο τέρμα φτάνεις σε έναν μικρό κολπίσκο ο οποίος είναι αυτός που αναφερω
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο σαν παραλία γυμνιστών η συγκεκριμένη.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
150
Like
2.906
Πόντοι
6.925
H παραλία είναι μικρή πως χώραγαν όλοι αυτοί που καταμέτρησες ? Παρτούζα φαίνεται
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
150
Like
2.906
Πόντοι
6.925
Οπότε ειχε

-Γυμνους αντρες
-Γυμνα ζευγαρια
-Μια οικογενεια

Γυναικες γιοκ.

Φανταστικη παραλια ακουγεται :2funny:

Εάν ονειρεύεστε παιχνίδια εκεί μην μπείτε καν στον κόπο. Γυναίκες έχω δει εκεί δυό - δυό πολλές φορές (φίλες ή ζευγάρια) αλλά την κόβουν την παραλία εξ αιτίας των ματάκηδων.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Πολύ κρίμα να μην έχει αξιοποιηθεί το συγκεκριμένο σημείο... Είναι τεράστιος  χώρος, θα μπορούσε να είχε γίνει δεύτερη βουλιαγμένη από άποψη μαγαζιών και εγκαταστάσεων
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
H παραλία είναι μικρή πως χώραγαν όλοι αυτοί που καταμέτρησες ? Παρτούζα φαίνεται

Χαχχα...κ όμως , όχι μόνο ήταν ο ένας πάνω στον άλλον , είχε φάση γιατί έβλεπες ένα ζευγάρι που έκανε γυμνισμό δίπλα ακριβώς σε ένα ζευγάρι που δεν έκανε κ από πίσω τους δύο τύποι με τις πουτσες έξω. Μιλάμε για καλτ καταστάσεις.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
Εάν ονειρεύεστε παιχνίδια εκεί μην μπείτε καν στον κόπο. Γυναίκες έχω δει εκεί δυό - δυό πολλές φορές (φίλες ή ζευγάρια) αλλά την κόβουν την παραλία εξ αιτίας των ματάκηδων.

Είμαι σίγουρος ότι δεν παίζει κάτι αφού έχει κόσμο και συνέχεια πάνε κ έρχονται
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Εάν ονειρεύεστε παιχνίδια εκεί μην μπείτε καν στον κόπο. Γυναίκες έχω δει εκεί δυό - δυό πολλές φορές (φίλες ή ζευγάρια) αλλά την κόβουν την παραλία εξ αιτίας των ματάκηδων.

Δεν ασχολουμαι με το σπορ (ματι / γυμνισμο)... Απλα ειδα τη περιγραφη και αναρωτηθηκα τι μπορει να βρει καποιος ενδιαφερον σε κατι τετοιο... να βλεπει πουτσες? Αμα ειναι καποιος "δροσερος" οκ, παει στο διαλο...

Τι αλλο? Αν δεν εχει σοβαρο ογκο απο γκομενες τοτε να κανει τι? Να χαζευει τις λιγοστες γκομενες που ειναι με αλλους? Σαν εμπειρια εννοω δεν βλεπω το νοημα... Πιο πολυ για ανωμαλια μου ακουγεται και η ανωμαλια συνηθως προερχεται ειτε απο αγαμια, ειτε απο στρεβλες προσδοκιες γυρω απ'το σεξ που δεν ικανοποιηθηκαν και το ατομο ψαχνει διαφορα "περιεργα" να φτιαχτει.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
Δεν ασχολουμαι με το σπορ (ματι / γυμνισμο)... Απλα ειδα τη περιγραφη και αναρωτηθηκα τι μπορει να βρει καποιος ενδιαφερον σε κατι τετοιο... να βλεπει πουτσες? Αμα ειναι καποιος "δροσερος" οκ, παει στο διαλο...

Τι αλλο? Αν δεν εχει σοβαρο ογκο απο γκομενες τοτε να κανει τι? Να χαζευει τις λιγοστες γκομενες που ειναι με αλλους? Σαν εμπειρια εννοω δεν βλεπω το νοημα... Πιο πολυ για ανωμαλια μου ακουγεται και η ανωμαλια συνηθως προερχεται ειτε απο αγαμια, ειτε απο στρεβλες προσδοκιες γυρω απ'το σεξ που δεν ικανοποιηθηκαν και το ατομο ψαχνει διαφορα "περιεργα" να φτιαχτει.

Εγώ φίλε αυτό που θα γούσταρα είναι να δω κανα ζευγαρι να χαμουρεύτεί φουλ μπροστα στον κόσμο, δάχτυλα, πιπα κ.α. . Επίσης κανας τύπος να πήγαινε ανάμεσα στο ζευγάρι και να του γαμαγε την γυναίκα . αν αυτο δεν σε ενδιαφέρει ....οκ , ο καθενας την καύλα του
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
150
Like
2.906
Πόντοι
6.925
Δεν ασχολουμαι με το σπορ (ματι / γυμνισμο)... Απλα ειδα τη περιγραφη και αναρωτηθηκα τι μπορει να βρει καποιος ενδιαφερον σε κατι τετοιο... να βλεπει πουτσες? Αμα ειναι καποιος "δροσερος" οκ, παει στο διαλο...

Τι αλλο? Αν δεν εχει σοβαρο ογκο απο γκομενες τοτε να κανει τι? Να χαζευει τις λιγοστες γκομενες που ειναι με αλλους? Σαν εμπειρια εννοω δεν βλεπω το νοημα... Πιο πολυ για ανωμαλια μου ακουγεται και η ανωμαλια συνηθως προερχεται ειτε απο αγαμια, ειτε απο στρεβλες προσδοκιες γυρω απ'το σεξ που δεν ικανοποιηθηκαν και το ατομο ψαχνει διαφορα "περιεργα" να φτιαχτει.

Αν είσαι γυμνιστής ένα μέρος όπου δεν θα σε κυνηγήσουν. Αυτό.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Αυτή παραλία ήταν σφραγισμένη πριν λίγο καιρό γεμάτη απόβλητα, σκουπίδια και εγκατάλειψη. Η θάλασσα μέσα και που λειτουργούσε ήταν βούρκος. Αναφέρομαι για την Β Πλαζ ΕΟΤ Βούλας
Την επισκεπτόμουν γιατί είχε πολλές μοναχικές γυναίκες και πάρκινγκ αυτοκινήτου. Κάτι σαν cult φάση ήταν όσο λειτουργούσε ακόμα και επί ΕΟΤ. Στην μέση είχε κάτι τσιμεντένιες πλατφόρμες που πήγαινες και τον έπαιζες με την ησυχία σου. Την πήρε μετά ιδιώτης και πήρε τελείως την κάτω βόλτα ώσπου και έκλεισε.
Τώρα σε ποιο σημείο ακριβώς λέει ο φίλος δεν μπορώ να καταλάβω αφού την έχω φάει με το κουτάλι.

:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Εγώ φίλε αυτό που θα γούσταρα είναι να δω κανα ζευγαρι να χαμουρεύτεί φουλ μπροστα στον κόσμο, δάχτυλα, πιπα κ.α. . Επίσης κανας τύπος να πήγαινε ανάμεσα στο ζευγάρι και να του γαμαγε την γυναίκα . αν αυτο δεν σε ενδιαφέρει ....οκ , ο καθενας την καύλα του

Εστω οτι ειχες λεφτα να γαμας καθε μερα 2 δυνατα call girl... θα ασχολιοσουν με το να τρεχεις σε παραλιες να βλεπεις ασχετους αν γαμιουνται ή να χαμουρευονται? Νομιζω οι περισσοτεροι δε θα ασχολουνταν καν. Ετσι το σκεφτομαι αλλα αφηνω παντα ενα παραθυρακι να εχω λαθος σκεπτικο για καποιες καταστασεις.

Αν είσαι γυμνιστής ένα μέρος όπου δεν θα σε κυνηγήσουν. Αυτό.

Νομιζω οτι υπαρχουν υπερβολικα πολλα ερημικα μερη για γυμνισμο. Ειναι σιγουρα αυτο το θεμα ή απλα καποιοι θελουν να δουν κοσμο / γυμνιστες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom