Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
μπα μωρε +5 απο το κανονικο μου ειμαι...στα κανονικα μου θελω να παω αλλα θελει αγωνα. Βιολογικα και χωρις ζαχαρη κιολας!!!

Που σαι, μη κανεις κανα σημαδι στο Καρλος και τρεχει μετα με την αλλη!!! Σε μενα κανε οσα θες :grin: :grin:
ποια άλλη?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Παολα γτ πιστευεις οτι γινεται τοσος ντορος γυρω απο το ονομα σου?
Επισης μου χρωστας μια απαντηση για το θεμα της ωρας...
εξτρα-μπολ παιζει?
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
εχεις δικιο, σε μπερδεψα με τον kwstaswd
εγώ όπως ξέρει και ο Iblis ένα Ρουμανάκι προσπαθούσα να ψήσω να πάμε διακοπές και κορόιδευε, τώρα εάν είναι καλή η Πάολα θα τα καταθέσω όλα τα λεφτά σε αυτήν (με δόσεις βέβαια)
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Παολα γτ πιστευεις οτι γινεται τοσος ντορος γυρω απο το ονομα σου?
Επισης μου χρωστας μια απαντηση για το θεμα της ωρας...
εξτρα-μπολ παιζει?

LOL της εχεις και το μικροφωνο στο στομα;;; Ρε συ μισαωρο ειναι. Αλλα δε κραταει και ρολοι η κοπελα. Και κατι που εχει πει κι η ιδια, δε της χτυπαει κανεις τη πορτα...Για μενα παντως παιζει ρολο. Χωρις να εχω σκοπο να το τραβηξω παντως....
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
όχι. γιατί να με ενοχλεί? αν εσένα σου βγαίνει κάτι τέτοιο...
πάω σε λίγο γυμναστήριο για να είμαι έτοιμος για σένα Πάολα (2 χρόνια body building), το κακό είναι ότι θα έρθω νωρίς και δεν ξέρω εάν μετά θα αντέχεις να δεχτείς επισκέψεις και από τους άλλους 
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Παολα γτ πιστευεις οτι γινεται τοσος ντορος γυρω απο το ονομα σου?
Επισης μου χρωστας μια απαντηση για το θεμα της ωρας...
εξτρα-μπολ παιζει?
σε αυτό δεν μπορώ να σου δώσω εγώ απάντηση αλλά τα παιδιά που έχουν έρθει μαζί μου. για το θέμα της ώρας έλα να στα εξηγήσουμε απο κοντά.
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Ωχ!!!μι λες τετοια!!!! Υπαρχει τετοια περιπτωση??

εχμ...με γυναικα εχεις να κανεις.,,αμα γενικως εισαι της "βρωμοδουλειας" προσεχε τα ολα...τριχες, σερφαρισμα, κινητα,μυρωδιες...ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΟΥ!!!
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
πάω σε λίγο γυμναστήριο για να είμαι έτοιμος για σένα Πάολα (2 χρόνια body building), το κακό είναι ότι θα έρθω νωρίς και δεν ξέρω εάν μετά θα αντέχεις να δεχτείς επισκέψεις και από τους άλλους 
εσύ θα αντέξεις να πας με άλλη μετά απο μένα? :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
εχμ...με γυναικα εχεις να κανεις.,,αμα γενικως εισαι της "βρωμοδουλειας" προσεχε τα ολα...τριχες, σερφαρισμα, κινητα,μυρωδιες...ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΟΥ!!!
μην τρομάζεις  τον κόσμο. ούτε κραγιόν δεν βάζω για να μην έχουν ντράβαλα τα παιδιά...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Bριλλησου πως πας με μεταφορικο μεσο?Κουβεντα στην κουβεντα με ψησατε και μενα..
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
μην τρομάζεις  τον κόσμο. ούτε κραγιόν δεν βάζω για να μην έχουν ντράβαλα τα παιδιά...

ε μα γαμωτο ψαρωνει κι αυτος!! Οχι οχι εγω τον ενημερωνα γενικα να προσεχει...αν και δεν ειναι της βρωμοδουλειας, φαινεται νομιζω. Γεια σου ρε Κωστη  :dancing:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μισαωρο στο 50αρικο?
καλη φαση...
θα ελθω αυριο...
λοιπον να κανονισουμε το προγραμμα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
LOL της εχεις και το μικροφωνο στο στομα;;; Ρε συ μισαωρο ειναι. Αλλα δε κραταει και ρολοι η κοπελα. Και κατι που εχει πει κι η ιδια, δε της χτυπαει κανεις τη πορτα...Για μενα παντως παιζει ρολο. Χωρις να εχω σκοπο να το τραβηξω παντως....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom