Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Κουκλάρα μου, ελπίζω να μην ρίξεις μαύρη πέτρα πίσω σου όπως η μεγάλη σου αντίζηλος. ;)

Όπως ανέφεραν και οι συναγωνιστές, δεν σε εκτιμήσαμε μόνο για τα εμφανή σου προσοντά.
Μα αυτό είπα... Δεν σημαίνει ότι δεν θα μπαίνω πλέον να μιλάω μαζί σας.
 

leonardo720

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τι μου κάνεις τώρα μωρό μου πως θα περάσουν οι ώρες  :helpplea:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Τότε θα μείνω... χαχαχα άλλωστε ο τίτλος που μου έδωσε το site είναι ως μέλος και όχι ως ιερόδουλη. Έτσι δεν είναι?
καθαρματάκι μου έτσι καί δέν ξαναγράψεις θά σέ στείψω σάν λεμόνι,τουλάχιστον νά ξέρουμε άν είσαι καλά καί όχι μόνο στό άλλο άλλά καί εδώ...
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
καθαρματάκι μου έτσι καί δέν ξαναγράψεις θά σέ στείψω σάν λεμόνι,τουλάχιστον νά ξέρουμε άν είσαι καλά καί όχι μόνο στό άλλο άλλά καί εδώ...
Παντού είμαι... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Θα τα λέμε... Άλλωστε αν δει κανείς το θρεντ... μόνο για την δουλειά δεν μιλάμε... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Να ξεκαθαρίσω πως δεν είναι ποστ αποχώρησης από το site.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με επισκέφτηκαν κατά καιρούς. Για τον σεβασμό που μου έδειξαν. Το έκαναν όλο πιο εύκολο.
Αποφάσισα πως καλά είναι τα εύκολα αλλά καλύτερα τα δύσκολα σε αυτή τη ζωή.

Δεν διαγράφομαι από το site. Παραμένω στο site. Άλλωστε για μένα δεν είναι απλά επαγγελματικό. Πάνω απ' όλα είναι η παρέα μου.


Σας ευχαριστώ πολύ...

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Να ξεκαθαρίσω πως δεν είναι ποστ αποχώρησης από το site.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με επισκέφτηκαν κατά καιρούς. Για τον σεβασμό που μου έδειξαν. Το έκαναν όλο πιο εύκολο.
Αποφάσισα πως καλά είναι τα εύκολα αλλά καλύτερα τα δύσκολα σε αυτή τη ζωή.

Δεν διαγράφομαι από το site. Παραμένω στο site. Άλλωστε για μένα δεν είναι απλά επαγγελματικό. Πάνω απ' όλα είναι η παρέα μου.


Σας ευχαριστώ πολύ...

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Πάολα γειά σου...τι κάνεις??Σταματάς τη δουλειά?
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Εγώ αγαπητή μου Πάολα να ανφέρω απλώς πως τον σεβασμό και την αγάπη μας τα κέρδισες με τον επαγγελματισμό και την καλοσύνη σου.

Δεν σου εύχομαι καλή τύχη στην καινούργια σου προσπάθεια γιατί ένα κορίτσι με τη δική σου θέληση και χαρακτήρα δεν την χρειάζεται.
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Αχχχ το αγοράκι μου...  :-* :-* :-* :-*
Δεν χανόμαστε... ;)

Μακάρι να καταλάβουν πως χωρίς εσάς δεν υπάρχουν και να σας δίνουν τον ανάλογο σεβασμό που σας αξίζει.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom