Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Τι εινα αυτα βρε ΚΟΜΑΝΤΟ.. πες μου εντυπωσεις...........
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλημερα ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ. :-* :-* :-* :-* :-*
Δηλαδη απ' οτι καταλαβαινω φιλαρακια αν δεν μπει το κοριτσι η εγω αυτο το thread δεν εχει σκοπο να το ανοιξει κανενας σας. Ετσι? :think: :think: :think: Και μου αρεσει οτι την αγαπατε κι ολας. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Και εσυ αγαπουλα μου για να εχουμε καλο ερωτημα που εισαι 2 μερες τωρα? :think: Γιατι αυτο? :think: Αν σε ενοχλω εγω πες το μου να μην ξαναγραψω. :rockon: Δεν υπαρχει προβλημα. :sunglasses: Αρκει να σε χαιρονται τα υπολοιπα παιδια. ;)
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Καλημερα ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ. :-* :-* :-* :-* :-*
Δηλαδη απ' οτι καταλαβαινω φιλαρακια αν δεν μπει το κοριτσι η εγω αυτο το thread δεν εχει σκοπο να το ανοιξει κανενας σας. Ετσι? :think: :think: :think: Και μου αρεσει οτι την αγαπατε κι ολας. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
καλώς τον! επέστρεψες από το flirt με την evabb? ΑΠΙΣΤΕ!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Μπορει να ξεκουραζεται το κοριτσι ρε Κομαντο...
Και εσυ αγαπουλα μου για να εχουμε καλο ερωτημα που εισαι 2 μερες τωρα? :think: Γιατι αυτο? :think: Αν σε ενοχλω εγω πες το μου να μην ξαναγραψω. :rockon: Δεν υπαρχει προβλημα. :sunglasses: Αρκει να σε χαιρονται τα υπολοιπα παιδια. ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
καλώς τον! επέστρεψες από το flirt με την evabb? ΑΠΙΣΤΕ!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Γιατι ρε φιλαρακι ειμαι απιστος? :think: Ενα φλερτ εκανα μονο οπως λες και εσυ. Τιποτα παραπανω. :rockon: Ασε που εκει που ειναι το κοριτσι υπαρχουν τεχνικοι λογοι που δεν μου επιτρεπουν και να θελω το παραπανω. :grin: :grin: :grin:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μπορει να ξεκουραζεται το κοριτσι ρε Κομαντο...
Καλησπερα Αρουλη. Το κοριτσι μας μπαινει ανα διαστηματα σαν επισκεπτης ριχνει ματιες και βγαινει χωρις να μας μιλησει. Γι αυτο ειπα μηπως φταιω εγω. ;) ;) ;)
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Το κοριτσι μας μπαινει ανα διαστηματα σαν επισκεπτης ριχνει ματιες και βγαινει χωρις να μας μιλησει. Γι αυτο ειπα μηπως φταιω εγω. ;) ;) ;)
έχει κακιώσει με σένα κι έχει πεισμώσει...
δεν θέλει να σε δει στα μάτια της... >:( >:(
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Καλησπερα Αρουλη. Το κοριτσι μας μπαινει ανα διαστηματα σαν επισκεπτης ριχνει ματιες και βγαινει χωρις να μας μιλησει. Γι αυτο ειπα μηπως φταιω εγω. ;) ;) ;)
Γεια σου και σε σενα.Θα μπει οταν κανει κεφι...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
μπήκε χτες στης 11 το βράδυ και δεν μίλησε . γιατί έτσι η πάολα  :tickedoff: ;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Πρέπει να δώσει εξηγήσεις για την απουσία της. :tickedoff:
Την είδαμε σήμερα και στον Ταχυδρόμο στην εφημερίδα 'ΤΑ ΝΕΑ' που είχε αφιέρωμα στο σάϊτ με τα αυτοκόλλητα γλομπέο στα πεπόνια της  :rockon:

 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
μπήκε χτες στης 11 το βράδυ και δεν μίλησε . γιατί έτσι η πάολα  :tickedoff: ;
Μπορει να φταιω εγω ρε συ φιλαρακι. Μαλλον δεν πρεπει να ξαναποσταρω η καλυτερα να μην μπω καθολου στο site για καμποσο καιρο. Δεν ξερω. Το σκεφτομαι σοβαρα απο προχτες ξερεις. :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Την είδαμε σήμερα και στον Ταχυδρόμο στην εφημερίδα 'ΤΑ ΝΕΑ' που είχε αφιέρωμα στο σάϊτ με τα αυτοκόλλητα γλομπέο στα πεπόνια της  :rockon:

ας μας το δείξει κάποιος κι εμάς αυτό το περιβόητο αφιέρωμα... :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom