Νέα

Πάμε για 5x5;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gdgdgd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

plain

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
Δεν βλέπω μεγάλη όρεξη τελικά για μπαλίτσα. Πάμε να φορέσουμε τις φανέλες του site και φύγαμε για 5x5. Όσοι ενδιαφέρονται ας το δηλώσουν.
gdgdgd, tasaef, bakos, plain μέσα
vasos και  megantoine;
άλλοι;
 

Επισκέπτης
εγω παντος θα ηθελα να ειμαι με την ομαδα κεραμικου 13 πιστευω οτι θα ειμαστε κωλοφαρδοι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν βλέπω μεγάλη όρεξη τελικά για μπαλίτσα. Πάμε να φορέσουμε τις φανέλες του site και φύγαμε για 5x5. Όσοι ενδιαφέρονται ας το δηλώσουν.
gdgdgd, tasaef, bakos, plain μέσα
vasos και  megantoine;
άλλοι;

εγω με ασχετους δεν ξαναπαιζω μπαλλα!εναμιση χρονο μου κοστισε η προηγουμενη μου επαφη με ασχετο,3 χειρουργεια και ψυχολογικο τραυμα!αν θελετε πειτε μου που θα παιξετε να δω το επιπεδο των αντιπαλων του σαιτ και μετα βλεπουμε......αν και θα εχετε πολλα παιδια απο συμμετοχες!
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες για μασκότ στην ομάδα να πάρουμε την τσατσόγρια απο Πιπίνου 118. Σκέφτεστε τι έχει να γίνει; 
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
τερματοφύλακας η Ντενίζα!!!...θα βρει τρόπο να εξουδετερωνει τον αντιπαλο επιθετικο...που θα θελει να πλασάρει.... εγω....θα ηθελα να ειμαι ο επιθετικός και προτείνω...savvalas, nitro (respect for both..) να δημιουργήσουν και να προπονησουν την ντριμ τιμ των κοριτσιών!!

Παιδιά sorry, δεν ξέρω τι με έπιασε απόψε και στέλνω όλο αστείες τσόντες, αλλά νομίζω ότι ταιριάζει...
 

Συνημμένα

  • 9197.jpg
    9197.jpg
    38 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom