Νέα

Παίζει τώρα tv/radio....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 357K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
1
Like
876
Πόντοι
96
Αγγελική Ηλιάδη ΤΩΡΑ σε συνέντευξη τύπου ΛΑ.Ο.Σ.
ΕΡΤ-3!!!:headbaning2::headbaning2::headbaning2::headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1::alivedick:

Εφυγα απο καλτ Βελόπουλο που κανει μονος του debate και πετυχα μια ζουρλη να φωνάζει (τελικα ειναι η αδελφη του Κατσίφα). Ανταμοιφθηκα .

Εχει και Βατιδου το πανελ και Βοβολη για ψευτοσοβαρότητα .
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Εφυγα απο καλτ Βελόπουλο που κανει μονος του debate και πετυχα μια ζουρλη να φωνάζει (τελικα ειναι η αδελφη του Κατσίφα). Ανταμοιφθηκα .

Εχει και Βατιδου το πανελ και Βοβολη για ψευτοσοβαρότητα .
Οχο ότι έχει νόημα αλλά μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί δεν έχω καταλάβει το κοανσεπτ χαχαχαχα
Η Βατιδου γιατί ρωτάει αφού ειναξ υποψήφια?
Αυτή η Κατσίφα γιατί τα έχει βάλει με κάτι Αλβανούς για το νεφρό του πατέρα της ?Επίσης γιατί σηκώθηκε??χαχαχαχα
Ηλιαδη κοιτάει σαν χάνος και φτοαχνει το εξτενσιον
Χαχαχζχζχαχαχαχαχαχ Κατσιφα μιλάει ακόμα χαχαχχαχαχα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
1
Like
876
Πόντοι
96
Οχο ότι έχει νόημα αλλά μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί δεν έχω καταλάβει το κοανσεπτ χαχαχαχα
Η Βατιδου γιατί ρωτάει αφού ειναξ υποψήφια?
Αυτή η Κατσίφα γιατί τα έχει βάλει με κάτι Αλβανούς για το νεφρό του πατέρα της ?Επίσης γιατί σηκώθηκε??χαχαχαχα
Ηλιαδη κοιτάει σαν χάνος και φτοαχνει το εξτενσιον
Χαχαχζχζχαχαχαχαχαχ Κατσιφα μιλάει ακόμα χαχαχχαχαχα

Η Βατιδου και καλα ηταν συντονιστρια του πανελ . Η Κατσιφα ειναι αδελφη ενος ΒορειοΗπειρωτη που σκοτωσε η Αλβανικη αστυνομια , την πετυχα πανω εκει που εδινε πόνο και δεν καταλαβα τι ελεγε .

Το ψηφοδελτιο του ΛΑΟΣ ειναι καλτ αλλα δεν ειναι και πολυ χειρότερο απο ψηφοδελτια "μεγαλων" κομματων . Φετος εχει κατεβει για ευρωβουλευτης "ολη η μουργα" που ελεγε ο κυρ Βασίλης .

ΥΓ Τωρα η ΕΡΤ3 εχει κατι τυπους που συζητανε για τον Σοιμπλε . Οτι ναναι .
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Η Βατιδου και καλα ηταν συντονιστρια του πανελ . Η Κατσιφα ειναι αδελφη ενος ΒορειοΗπειρωτη που σκοτωσε η Αλβανικη αστυνομια , την πετυχα πανω εκει που εδινε πόνο και δεν καταλαβα τι ελεγε .

Το ψηφοδελτιο του ΛΑΟΣ ειναι καλτ αλλα δεν ειναι και πολυ χειρότερο απο ψηφοδελτια "μεγαλων" κομματων . Φετος εχει κατεβει για ευρωβουλευτης "ολη η μουργα" που ελεγε ο κυρ Βασίλης .

ΥΓ Τωρα η ΕΡΤ3 εχει κατι τυπους που συζητανε για τον Σοιμπλε . Οτι ναναι .
Όταν το γύρισα την πέτυχα κι εγώ που έδινε πόνο δεν κατάλαβα τίποτα αλλά το σκηνικό ειναι από τα πιο επικά εβερ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.955
Like
16.865
Πόντοι
3.656
Η Βατιδου και καλα ηταν συντονιστρια του πανελ . Η Κατσιφα ειναι αδελφη ενος ΒορειοΗπειρωτη που σκοτωσε η Αλβανικη αστυνομια , την πετυχα πανω εκει που εδινε πόνο και δεν καταλαβα τι ελεγε .

Το ψηφοδελτιο του ΛΑΟΣ ειναι καλτ αλλα δεν ειναι και πολυ χειρότερο απο ψηφοδελτια "μεγαλων" κομματων . Φετος εχει κατεβει για ευρωβουλευτης "ολη η μουργα" που ελεγε ο κυρ Βασίλης .

ΥΓ Τωρα η ΕΡΤ3 εχει κατι τυπους που συζητανε για τον Σοιμπλε . Οτι ναναι .

Η Κατσίφα ήταν με τον Λεβέντη την προηγούμενη φορά,η Βατίδου με τη Λατινοπούλου,όπου βρουνε φως μπαίνουν :jerking:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Βαλτε ΕΡΤ2 Ω μάρτυρες του Αυναν και απολαύστε σε λίγο γυναικάρες στο έπταθλο και όχι αυτές τις αποβλακωμενες πλεμπαιες που πάτε και ζαχαρωνετε στα σοσιαλ κρεμμύδια ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δυνατή η Λιθουανή Βεατρίκη....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Θα μας φτιάξει ο Τεντογλου παλι!!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Γέμισε μαύρους η Ιταλία...
Μας διαβάζει η Μελονι που την γουστάρω;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Μας έφτιαξε ο Τεντογλου...όπως πάντα...ούτε μαύροι ,ούτε εξωγήινοι δεν τον σταματάνε.
Άντε να πιάσει και τα 9μ.!!!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
37
Like
5.309
Πόντοι
5.595
Καλές οι γάμπες αλλά εγώ δεν μπορώ να πάρω τα μάτια μου απ' την πυραυλοκινητη κωλαρα της...όλα αυτά μέχρι που βγήκε η Δέσποινα!!!
Μήπως η πυραυλοκίνητη κολάρα έχει να κάνει με εμφυτεύματα σιλικόνης; Tόσο "πεταχτή" αποκλείεται να την είχε, παιδιόθεν...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Μήπως η πυραυλοκίνητη κολάρα έχει να κάνει με εμφυτεύματα σιλικόνης; Tόσο "πεταχτή" αποκλείεται να την είχε, παιδιόθεν...
Γιατί όχι;
Ίσως πλακωνεται στα γυμναστήρια .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ζαλίζομαι με τα piercings στον αφαλό των σθλητριωνε....:erection::erection::erection::erection::erection::boobies::humpleg::alivedick:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Tι ωραία πολη η Ρώμη ...τρέχουν ημιμαραθώνιο σε ωραίες διαδρομές τώρα ΕΡΤ-2!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Όλα τα λεφτά η Ελένη Ερήμου της οποίας οι αδαμαντινες ρώγες εδαμασαν τα κύματα της Πορτογαλίας στην μυθική της φωτογράφιση στο Playboy.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Η Τσιμτσιλη όταν μεγαλώσει θα είναι φτυστή η Δρούζα και θα το γυρίσει στον πολιτισμό και την πχιοτητα .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Τώρα 'Τροχος της Τύχης"...εξαίσιο διοπτροφορο πλάσμα με μπλε πουκάμισο ήδη νικήτρια στην καρ-υ-δια μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.955
Like
16.865
Πόντοι
3.656
Τωρα στο ερτ1 Ντέμης όταν έπαιζε στον Απόλλωνα και οταν πηγε στην ΑΕΚ ,πω ρε θυμηθήκαμε τα νιάτα μας
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.067
Κριτικές
62
Like
42.087
Πόντοι
8.530
Τροχός της τύχης ...γλυκύτατο διοπτροφορο καυλιδιο με γαλλική καταγωγή....j'adore!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom